Mistrovství SR a ČR v silovém trojboji a mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 5. dubna 2014 8:00
Datum ukončení: 6. dubna 2014 18:00
Federace, svaz: SAST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 150
Živé vysílání:
Sledovanost: 2 160 diváků (3 049 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Mlýnská 1
085 01 Bardějov
SVK Slovakia

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Juniorky EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. VAŠKOVÁ Jana / 1994 / 73,9 / 6 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 180102,5160 442,5 688,0875  T3
2. BUZINKAYOVÁ Erika / 1994 / 50,9 / 69 Slovakia - EAST SIDE Bard. Nová Ves 11070127,5 307,5 655,5900  T3

Juniorky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. BRUSOVÁ Dana / 1992 / 47,8 / 136 Slovakia - OST SŠ Sečovce 100
NR67,5
NR130
297,5 688,7125  J
2. HALLOVÁ Vendula / 1994 / 78,6 / 140 Czech republic - Powerlifting Trutnov 12062,5150 332,5 501,4100  T3
3. RYZÁKOVÁ Romana / 1994 / 93,8 / 27 Czech republic - Powerlifting Trutnov
NR120
NR70
NR125
315 440,0550  T3
4. HERÁKOVÁ Dominika / 1998 / 46,2 / 11 Czech republic - Takis Příbram 553570 160 390,8800  T1
5. BUHLOVÁ Martina / 1995 / 49,8 / 17 Slovakia - Košice 602580 165 361,0200  T3

Ženy EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. KOSTUROVA Júlia / 1989 / 75,0 / 109 Slovakia - Beloveža 270160195 625 964,3750  O
2. ANDRAŠČÍKOVÁ Milada / 1980 / 57,9 / 87 Slovakia - KST Herkules Rožňava 17070145 385 707,6300  O

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. ŠIMOVÁ Elena / 1978 / 65,7 / 19 Slovakia - OKaST Strážske
NR175
NR90
NR185
450 750,6000  O
2. MILÁ Terézia / 1975 / 60,0 / 59 Slovakia - EAST SIDE Bard. Nová Ves
NR160
NR90
NR142,5
392,5 699,8275  O
3. VYHLÍDALOVÁ Eva / 1988 / 68,2 / 14 Czech republic - Powerlifting Trutnov 12070160 350 569,4500  O
4. STROLENÁ Veronika / 1985 / 58,1 / 155 Czech republic - GIGANT´S Bořislas 11050135 295 539,8500  O
5. POLÁČKOVÁ Bohumila / 1986 / 59,0 / 29 Slovakia - Nitra 10552,5120 277,5 501,7200  O
6. ZÁMEČNÍKOVÁ Veronika / 1988 / 51,2 / 134 Czech republic - Powerlifting Trutnov
NR75
40100 215 455,5850  O
7. ŽLEBKOVÁ Zuzana / 1982 / 76,5 / 134 Czech republic - Posilovna Podivín 10060130 290 443,4100  O
8. HOMOLKOVÁ Hana / 1988 / 64,8 / 147 Czech republic - Power Břeclav 8545105 235 395,0350  O

Ženy Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. HRONOVÁ Blanka / 1969 / 55,5 / 139 Czech republic - Takis Příbram 403065 135 259,6050  M1

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. VRABEL Jozef / 1994 / 98,5 / 21 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 310
NR235
292,5 837,5 802,1910  T3
2. KALENSKÝ Tomáš / 1992 / 89,6 / 164 Czech republic - Powerlifting Trutnov 325195
NR290
810 801,4140  J
3. JURČ Daniel / 1993 / 66,7 / 184 Slovakia - EAST SIDE Bard. Nová Ves 250
NR162,5
200 612,5 789,8555  J
4. HOMOLA Martin / 1994 / 133,3 / 28 Czech republic - GIGANT´S Bořislas 375215310 900 785,1690  J
5. SLIVA Jakub / 1994 / 89,3 / 16 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 290
NR200
230 720 727,8336  T3
6. VAVERČÁK Patrik / 1997 / 79,7 / 64 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 232,5150200 582,5 695,7438  T2
7. MARTIČEK Jaroslav / 1996 / 74,1 / 32 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 205150200 555 676,1232  T2
8. BELIČÁK Marcel / 1996 / 90,0 / 51 Slovakia - FC OTJ Jamnik 235142,5205 582,5 609,5979  T2
9. KAŇÁK Filip / 1993 / 65,4 / 68 Czech republic - Powerlifting Trutnov 15090170 410 534,8778  J
10. VELGOS Ján / 2001 / 100,0 / 149 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 12090145 355 399,5348  T1
-. HRABEC Martin / 1993 / 102,4 / 141 Czech republic - Power Břeclav 00280 0 0,0000  J
-. NAVARA Patrik / 1991 / 106,7 / 126 Czech republic - GIGANT´S Bořislas 362,500 0 0,0000  J

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. GREGA Jozef / 1993 / 81,4 / 90 Slovakia - OST SŠ Sečovce
NR300
165
NR265
730 781,2241  J
2. GREGA Dominik / 1995 / 85,7 / 89 Slovakia - OST SŠ Sečovce
NR275
155
NR270
700 742,0000  T3
3. NAGY Dávid / 1992 / 107,4 / 56 Slovakia - Strongman club D.Streda
NR270
NR202,5
NR290
762,5 692,9752  J
4. NOVOTNÝ Richard / 1993 / 85,4 / 44 Czech republic - Powerlifting Trutnov 220115290 625 645,0375  J
5. GERKA Stanislav / 1994 / 80,7 / 8 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov
NR220
NR130
NR230
580 630,9472  T3
6. MICHALOV Ján / 1990 / 108,1 / 75 Slovakia - Prešov 250170285 705 626,7450  J
7. HREHA František / 1992 / 117,6 / 91 Slovakia - Giraltovce 220170
NR312,5
702,5 615,8677  J
8. VYSOKÝ Milan / 1995 / 91,5 / 92 Slovakia - OST SŠ Sečovce
NR222,5
155
NR230
607,5 605,2644  T3
9. SALABA Roman / 1993 / 94,8 / 151 Czech republic - Buffyfitness Powerlifting 235130260 625 603,1938  J
10. KASARDA Dávid / 1991 / 73,1 / 1 Slovakia - MŠK Stropkov 195112,5210 517,5 597,4175  J
11. DANIŠ Milan / 1990 / 97,2 / 63 Slovakia - Nitra
NR232,5
150
NR255
637,5 590,3250  J
12. OZIMÝ Kristián / 1996 / 69,9 / 36 Slovakia - VITAL KLUB Pov.Bystrica
NR167,5
100
NR190
457,5 589,9554  T2
13. JANIŠ Marek / 1992 / 86,5 / 3 Czech republic - Bomba Gym 210125250 585 587,3049  J
14. PLUNDRÁK Štěpán / 1997 / 120,2 / 127 Czech republic - Posilovna Podivín
NR240
NR140
NR215
595 580,9104  T2
15. BLAŠKO Dominik / 1997 / 89,1 / 165 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 190130205 525 577,8255  T2
16. VACHATA Lukáš / 1993 / 79,8 / 22 Czech republic - Takis Příbram 180100240 520 564,5224  J
17. VAŠÍČEK Lukáš / 1995 / 65,7 / 113 Czech republic - Posilovna Podivín
NR145
100
NR170
415 559,9927  T3
18. GRIGAR Roman / 1993 / 88,4 / 48 Czech republic - Powerlifting Trutnov 202,5127,5230 560 559,2048  J
19. SZABÓ Bence / 1995 / 127,7 / 84 Slovakia - Strongman club D.Streda
NR235
NR140
NR242,5
617,5 548,4388  T3
20. HOFMAN Deniss / 1993 / 98,3 / 30 Czech republic - Powerlifting Trutnov 215120240 575 545,4622  J
21. BUKOVIČ Julius / 1991 / 113,3 / 161 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 225145252,5 622,5 545,3100  J
22. ŠKOP Ladislav / 1994 / 87,5 / 135 Czech republic - Powerlifting Trutnov 200115210 525 538,9020  T3
23. KEKELÁK Adam / 1994 / 113,4 / 133 Slovakia - ŠK Kroton Košolná 210155
NR220
585 532,9584  T3
24. LEMESÁNYI Adam / 1992 / 99,8 / 103 Slovakia - Košice 215130225 570 531,9810  J
25. TROKŠIAR Milan / 1994 / 55,1 / 100 Slovakia - World Wood Detva 11072,5130 312,5 529,7500  T3
26. LAZOR Ivan / 1991 / 96,7 / 2 Slovakia - KST Herkules Rožňava 210127,5205 542,5 508,4744  J
27. ŠAFAŘÍK Vlastimil / 1998 / 84,2 / 26 Czech republic - Posilovna Podivín 155100165 420 502,0428  T1
28. SKRZAT Mateusz / 1992 / 115,1 / 39 Poland 200160210 570 502,0104  J
29. TKAČ Daniel / 1993 / 74,5 / 4 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 150112,5170 432,5 500,7139  J
30. CSIBA Zoltán / 1994 / 88,2 / 160 Slovakia - Strongman club D.Streda 170130190 490 499,9176  T3
31. TELIŠKA Ján / 1991 / 109,2 / 12 Slovakia 180150225 555 497,2078  J
32. DOBEŠ Roman / 1996 / 75,0 / 132 Czech republic - Posilovna Podivín 15590160 405 488,5758  T2
33. GUTTEK Tibor / 1994 / 107,0 / 79 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov
NR202,5
112,5210 525 487,0320  T3
34. UHER Martin / 1993 / 64,8 / 50 Czech republic - Powerlifting Trutnov
NR130
NR60
NR165
355 467,1090  J
35. HÁCHA Filip / 1996 / 90,1 / 61 Czech republic - Takis Příbram 15095200 445 464,7402  T2
36. KVASNIČKA Radomír / 1993 / 80,6 / 115 Slovakia - VITAL KLUB Pov.Bystrica 160115150 425 453,4410  J
37. BANDAS Ondřej / 1998 / 86,3 / 137 Czech republic - Northern Strongman Varnsdorf 13085170 385 451,5742  T1
38. KŇOUREK Pavel / 1997 / 66,5 / 112 Czech republic - Northern Strongman Varnsdorf 11050120 280 397,7148  T2
39. KOTLEBA Michal / 1997 / 85,8 / 53 Slovakia - PCU Komárno 13065140 335 377,7929  T2
40. SKLENÁŘ Jozef / 1997 / 96,1 / 57 Czech republic - Powerlifting Trutnov 1308525 240 252,4872  T2
-. HORŇÁK Andrej / 1996 / 86,0 / 9 Slovakia - Nitra 000 0 0,0000  T3
-. JACKANIN Oliver / 1992 / 86,7 / 111 Slovakia - Prešov 00220 0 0,0000  J

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. ČIČVARA Jozef / 1989 / 82,4 / 54 Slovakia - EAST SIDE Bard. Nová Ves 320
NR235
275 830 854,0700  O
2. MATEJ Ján / 1985 / 85,1 / 102 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 325
NR235
270 830 833,3200  O
3. JEŘÁBEK Vladimír / 1989 / 117,3 / 85 Czech republic - GIGANT´S Bořislas 325250330 905 785,5400  O
4. HUDÁK Ondrej / 1975 / 109,9 / 145 Slovakia - KST Herkules Rožňava 350240290 880 778,8000  O
5. BIROŠ Marek / 1980 / 93,0 / 65 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 330225262,5 817,5 774,9900  O
6. ČEŠKA Václav / 1985 / 148,1 / 81 Czech republic - Powerlifting Trutnov 390200325 915 761,2800  O
7. JÍŠA Jan / 1988 / 105,4 / 31 Czech republic - GIGANT´S Bořislas 365220260 845 757,9650  O
8. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / 98,4 / 35 Czech republic - Powerlifting Trutnov 320225272,5 817,5 752,9175  O
9. ANDRAŠČÍK Michal / 1983 / 91,8 / 104 Slovakia - KST Herkules Rožňava 320200260 780 744,1200  O
10. HURDÁLEK Martin / 1978 / 96,7 / 99 Czech republic - Powerlifting Trutnov 320220240 780 723,8400  O
11. KEREKEŠ Marek / 1976 / 125,3 / 185 Slovakia - KST Herkules Rožňava 325217,5240 782,5 670,6025  O
12. OSWALD Robin / 1986 / 89,0 / 138 Czech republic - Power Břeclav 175122,5200 497,5 485,5600  O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. TKADLČÍK Jiří / 1989 / 104,9 / 62 Czech republic - Powerlifting Trutnov 292,5182,5
NR325
800 718,4000  O
2. BALAŽIK Pavel / 1979 / 51,7 / 15 Slovakia - PWL Liptov Beňadiková 130
NR92,5
NR162,5
385 706,4750  O
3. YAREMUS Andriy / 1977 / 109,9 / 152 Ukraina - Uzgorod 300190290 780 690,3000  O
4. HORÁK Petr / 1979 / 81,6 / 45 Czech republic - Xxtreme Praha 242,5150265 657,5 681,1700  O
5. HOREŠ Viktor / 1985 / 108,3 / 117 Slovakia - Strongman club D.Streda
NR250
NR205
NR290
745 662,3050  O
6. ŠVEHLA Adam / 1981 / 139,4 / 114 Czech republic - Posilovna Podivín 240
NR210
NR300
750 630,7500  O
7. KARVAI Erik / 1987 / 88,8 / 37 Slovakia - KK Šahy 230160250 640 624,6400  O
8. MAKOVSKÝ Jozef / 1982 / 96,5 / 97 Czech republic - Xxtreme Praha 230170270 670 622,4300  O
9. SUDA Jan / 1979 / 112,0 / 74 Czech republic - Takis Příbram 255177,5275 707,5 621,8925  O
10. OKRAJEK Vladimír / 1990 / 87,6 / 40 Slovakia - VITAL KLUB Pov.Bystrica 250120260 630 620,5500  O
11. PIANKA Jan / 1977 / 58,9 / 116 Czech republic - OST Varnsdorf 15080190 420 613,2000  O
12. BRÁZDA Marek / 1974 / 123,0 / 34 Czech republic - Takis Příbram 265172,5275 712,5 612,7500  O
13. HALAJ Peter / 1980 / 75,0 / 52 Slovakia - World Wood Detva 205130210 545 608,7650  O
14. KALUŽÍK Zbyněk / 1981 / 98,4 / 150 Czech republic - Power Břeclav 260145250 655 603,2550  O
15. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / 98,41 / 35 Czech republic - Powerlifting Trutnov 250157,5247,5 655 603,2550  O
16. JANIČEK Karol / 1988 / 80,1 / 142 Slovakia - VITAL KLUB Pov.Bystrica 210132,5230 572,5 601,6975  O
17. LEPIEŠ Tomáš / 1980 / 84,2 / 47 Slovakia - World Wood Detva 200140240 580 587,5400  O
18. KRIŽAN Jaroslav / 1989 / 87,8 / 108 Slovakia - KK Šahy 210130
NR252,5
592,5 582,4275  O
19. PIVOVARNIK Marek / 1984 / 125,0 / 20 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 225170265 660 566,2800  O
20. ŠTEFANICA Jakub / 1985 / 87,5 / 95 Czech republic - Bomba Gym 195125250 570 562,5900  O
21. PIANKA Daniel / 1977 / 63,1 / 163 Czech republic - OST Varnsdorf 15090180 420 558,1800  O
22. GUTEJ Jakub / 1985 / 102,7 / 25 Czech republic - Xxtreme Praha 225140225 590 533,9500  O
23. MALÍNEK Martin / 1980 / 120,5 / 66 Czech republic - Power Břeclav 210150252,5 612,5 528,5875  O
24. FARKAŠ Zoltan / 1988 / 97,7 / 49 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 220120230 570 526,6800  O
25. ĎURKOVIČ Maroš / 1989 / 86,0 / 76 Slovakia - OST SŠ Sečovce 185117,5210 512,5 511,4750  O
26. MARVAN Lukáš / 1986 / 81,8 / 130 Czech republic - Powerlifting Trutnov 160115215 490 506,6600  O
27. KARÁCSONY Peter / 1982 / 79,9 / 136 Slovakia - Strongman club D.Streda 162,5105205 472,5 498,0150  O
28. ANDREAS Miroslav / 1988 / 67,1 / 55 Czech republic - Takis Příbram 13590145 370 459,5400  O
-. SURZEN Peter / 1979 / 74,3 / 143 Slovakia - ŠK DLYOFIT Prešov 000 0 0,0000  O
-. KULT Roman / 1984 / 88,1 / 70 Czech republic - Powerlifting Trutnov 20000 0 0,0000  O
-. TRSTENSKÝ Ľubomír / 1974 / 110,1 / 159 Slovakia - PWL Liptov Beňadiková 00235 0 0,0000  O
-. PUZSÉR Peter / 1988 / 152,0 / 78 Slovakia - Strongman club D.Streda 000 0 0,0000  O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. HOZA Stanislav / 1956 / 86,4 / 73 Czech republic - Power Břeclav 280170215 665 873,8552  M4
2. FEKETE Klement / 1952 / 110,0 / 105 Slovakia - KST Herkules Rožňava 260150247,5 657,5 820,4614  M5
3. HURDÁLEK Libor / 1954 / 99,3 / 128 Czech republic - Powerlifting Trutnov 270165225 660 817,0470  M4
4. CSUPORI Adam / 1957 / 101,2 / 158 Slovakia - KSTaKF Volgyák Rožňava 260160250 670 776,1481  M4
5. ČERVINKA Michal / 1960 / 88,6 / 58 Slovakia - FC OTJ Jamnik 260142,5240 642,5 758,4366  M3
6. MAREŠ Václav / 1968 / 107,6 / 46 Czech republic - Xxtreme Praha 300230250 780 735,8520  M2
7. KUČERÁK Stanislav / 1964 / 75,0 / 94 Slovakia - KSTaKF Volgyák Rožňava 200140210 550 695,4442  M2
8. TRNKA Zdeněk / 1963 / 134,6 / 88 Czech republic - GIGANT´S Bořislav 265145275 685 666,4365  M3

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. LEHOCKÝ Peter / 1972 / 78,6 / 42 Slovakia - World Wood Detva 230160260 650 704,5779  M1
2. HERÁK Peter / 1960 / 81,8 / 5 Slovakia - Sport Club Pohoda Trnava
NR207,5
NR112,5
NR230
550 686,4209  M3
3. TESAŘÍK František / 1973 / 121,0 / 146 Czech republic - Powerlifting Trutnov 275
NR200
300 775 668,0500  M1
4. ŠOLC Jaroslav / 1957 / 105,0 / 154 Slovakia - MKVaSŠ Košice 210
NR145
NR207,5
562,5 655,1471  M4
5. JURKO Zoltan / 1940 / 84,1 / 13 Slovakia - OST SŠ Sečovce
NR130
72,5
NR145
347,5 654,7526  M7
6. VOJTĚCHOVSKÝ Jan / 1971 / 124,6 / 33 Czech republic - Xxtreme Praha 280170300 750 652,5090  M1
7. VEREŠ Bartolomej / 1936 / 76,6 / 24 Slovakia - MKVaSŠ Košice 11550130 295 651,3187  M8
8. MIKULČÍK Milan / 1957 / 67,0 / 125 Slovakia - World Wood Detva 14595165 405 642,3940  M4
9. SVOBODA Vladimír / 1952 / 97,4 / 107 Czech republic - Posilovna Podivín 180130180 490 639,0825  M5
10. MAREŠ Václav / 1968 / 107,6 / 46 Czech republic - Xxtreme Praha 230170275 675 636,7950  M2
11. ŠAFAŘÍK Michal / 1967 / 106,5 / 60 Czech republic - Posilovna Podivín 245152,5250 647,5 634,4360  M2
12. JURČIŠIN Stanislav / 1946 / 108,0 / 118 Slovakia - MKVaSŠ Košice 165102,5172,5 440 625,3852  M6
13. GABRHEL Jozef / 1955 / 73,5 / 123 Slovakia - Sport Club Pohoda Trnava 145105165 415 624,8896  M4
14. ČERVINKA Michal / 1960 / 88,6 / 162 Slovakia - FC OTJ Jamnik
NR220
NR112,5
NR190
522,5 616,7830  M3
15. SPODNIAK Pavel / 1948 / 58,2 / 67 Slovakia - World Wood Detva 8057,5127,5 265 604,4926  M6
16. GIŇOVSKÝ Ivan / 1967 / 98,5 / 43 Slovakia - PWL Liptov Beňadiková 230137,5222,5 590 595,5554  M2
17. ŠLESINGR Vladimír / 1966 / 97,3 / 80 Czech republic - Powerlifting Semily 210120240 570 587,3565  M2
18. LAZOK Vojtech / 1968 / 108,2 / 83 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 215170200 585 560,6301  M2
19. MANDÍK Roman / 1968 / 72,6 / 7 Czech republic - Bomba Gym
NR152,5
NR105
NR192,5
450 558,3501  M2
20. HALENKOVSKÝ Luboš / 1959 / 98,5 / 129 Czech republic - Takis Příbram 155115190 460 520,2545  M3
21. OSZI František / 1954 / 80,3 / 71 Slovakia - PCU Komárno 130100130 360 509,3280  M4
22. ZVADA Tibor / 1958 / 81,4 / 41 Slovakia - MKVaSŠ Košice 13075175 380 493,5250  M4
23. MILÝ Marián / 1973 / 106,6 / 157 Slovakia - EAST SIDE Bard. Nová Ves 150
NR170
NR210
530 473,2900  M1
24. BACHCEVANIDIS Panajotis / 1951 / 100,4 / 10 Czech republic - Takis Příbram 100100140 340 447,0048  M5
25. NOSEK Petr / 1959 / 95,2 / 131 Czech republic - Posilovna Podivín 120115130 365 426,5938  M4
-. SZABÓ Peter / 1964 / 122,2 / 122 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 00240 0 0,0000  M2


Nepřihlášený uživatel