Mistrovství SR a ČR v silovém trojboji a mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 5. dubna 2014 8:00
Datum ukončení: 6. dubna 2014 18:00
Federace, svaz: SAST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 150
Živé vysílání:
Sledovanost: 2 160 diváků (3 049 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Mlýnská 1
085 01 Bardějov
SVK Slovakia

Vytisknout sestavu

Mrtvý tah

Juniorky EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. VAŠKOVÁ Jana / 1994 / 73,9 / 6 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 160 248,8000  T3

Juniorky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. BRUSOVÁ Dana / 1992 / 47,8 / 136 Slovakia - OST SŠ Sečovce
NR130
300,9500  J
2. HERÁKOVÁ Dominika / 1998 / 46,2 / 11 Czech republic - Takis Příbram 70 171,0100  T1

Ženy EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. ANDRAŠČÍKOVÁ Milada / 1980 / 57,9 / 87 Slovakia - KST Herkules Rožňava 145 266,5100  O

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. ŠIMOVÁ Elena / 1978 / 65,7 / 19 Slovakia - OKaST Strážske
NR185
308,5800  O
2. VYHLÍDALOVÁ Eva / 1988 / 68,2 / 14 Czech republic - Powerlifting Trutnov 160 260,3200  O
3. STROLENÁ Veronika / 1985 / 58,1 / 155 Czech republic - GIGANT´S Bořislas 135 247,0500  O
4. POLÁČKOVÁ Bohumila / 1986 / 59,0 / 29 Slovakia - Nitra 120 216,9600  O

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. HRABEC Martin / 1993 / 102,4 / 141 Czech republic - Power Břeclav 280 258,7536  J
2. BELIČÁK Marcel / 1996 / 90,0 / 51 Slovakia - FC OTJ Jamnik 205 214,5366  T2

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. HREHA František / 1992 / 117,6 / 91 Slovakia - Giraltovce
NR312,5
273,9625  J
2. VACHATA Lukáš / 1993 / 79,8 / 22 Czech republic - Takis Příbram 240 260,5488  J
3. MICHALOV Ján / 1990 / 108,1 / 75 Slovakia - Prešov 285 253,3650  J
4. JANIŠ Marek / 1992 / 86,5 / 3 Czech republic - Bomba Gym 250 250,9850  J
5. GERKA Stanislav / 1994 / 80,7 / 8 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov
NR230
250,2032  T3
6. DANIŠ Milan / 1990 / 97,2 / 63 Slovakia - Nitra
NR255
236,1300  J
7. BLAŠKO Dominik / 1997 / 89,1 / 165 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 205 225,6271  T2
8. JACKANIN Oliver / 1992 / 86,7 / 111 Slovakia - Prešov 220 220,4224  J
9. UHER Martin / 1993 / 64,8 / 50 Czech republic - Powerlifting Trutnov
NR165
217,1070  J
10. HÁCHA Filip / 1996 / 90,1 / 61 Czech republic - Takis Příbram 200 208,8720  T2
11. GUTTEK Tibor / 1994 / 107,0 / 79 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 210 194,8128  T3
12. LAZOR Ivan / 1991 / 96,7 / 2 Slovakia - KST Herkules Rožňava 205 192,1424  J
13. KVASNIČKA Radomír / 1993 / 80,6 / 115 Slovakia - VITAL KLUB Pov.Bystrica 150 160,0380  J

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. HUDÁK Ondrej / 1975 / 109,9 / 145 Slovakia - KST Herkules Rožňava 290 256,6500  O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. BALAŽIK Pavel / 1979 / 51,7 / 15 Slovakia - PWL Liptov Beňadiková
NR162,5
298,1875  O
2. TKADLČÍK Jiří / 1989 / 104,9 / 62 Czech republic - Powerlifting Trutnov
NR325
291,8500  O
3. PIANKA Jan / 1977 / 58,9 / 116 Czech republic - OST Varnsdorf 190 277,4000  O
4. HORÁK Petr / 1979 / 81,6 / 45 Czech republic - Xxtreme Praha 265 274,5400  O
5. YAREMUS Andriy / 1977 / 109,9 / 152 Ukraina - Uzgorod 290 256,6500  O
6. OKRAJEK Vladimír / 1990 / 87,6 / 40 Slovakia - VITAL KLUB Pov.Bystrica 260 256,1000  O
7. MAKOVSKÝ Jozef / 1982 / 96,5 / 97 Czech republic - Xxtreme Praha 270 250,8300  O
8. ŠTEFANICA Jakub / 1985 / 87,5 / 95 Czech republic - Bomba Gym 250 246,7500  O
9. SUDA Jan / 1979 / 112,0 / 74 Czech republic - Takis Příbram 275 241,7250  O
10. BRÁZDA Marek / 1974 / 123,0 / 34 Czech republic - Takis Příbram 275 236,5000  O
11. PIVOVARNIK Marek / 1984 / 125,0 / 20 Slovakia - KSTaK Matej Bardejov 265 227,3700  O
12. KARÁCSONY Peter / 1982 / 79,9 / 136 Slovakia - Strongman club D.Streda 205 216,0700  O
13. FARKAŠ Zoltan / 1988 / 97,7 / 49 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 230 212,5200  O
14. TRSTENSKÝ Ľubomír / 1974 / 110,1 / 159 Slovakia - PWL Liptov Beňadiková 235 207,7400  O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. FEKETE Klement / 1952 / 110,0 / 105 Slovakia - KST Herkules Rožňava 247,5 308,8429  M5
2. CSUPORI Adam / 1957 / 101,2 / 158 Slovakia - KSTaKF Volgyák Rožňava 250 289,6075  M4
3. ČERVINKA Michal / 1960 / 88,6 / 58 Slovakia - FC OTJ Jamnik 240 283,3070  M3
4. MAREŠ Václav / 1968 / 107,6 / 46 Czech republic - Xxtreme Praha 250 235,8500  M2

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. SPODNIAK Pavel / 1948 / 58,2 / 67 Slovakia - World Wood Detva 127,5 290,8408  M6
2. HERÁK Peter / 1960 / 81,8 / 5 Slovakia - Sport Club Pohoda Trnava
NR230
287,0487  M3
3. LEHOCKÝ Peter / 1972 / 78,6 / 42 Slovakia - World Wood Detva 260 281,8312  M1
4. VOJTĚCHOVSKÝ Jan / 1971 / 124,6 / 33 Czech republic - Xxtreme Praha 300 261,0036  M1
5. MAREŠ Václav / 1968 / 107,6 / 46 Czech republic - Xxtreme Praha 275 259,4350  M2
6. TESAŘÍK František / 1973 / 121,0 / 146 Czech republic - Powerlifting Trutnov 300 258,6000  M1
7. GABRHEL Jozef / 1955 / 73,5 / 123 Slovakia - Sport Club Pohoda Trnava 165 248,4501  M4
8. JURČIŠIN Stanislav / 1946 / 108,0 / 118 Slovakia - MKVaSŠ Košice 172,5 245,1794  M6
9. ŠOLC Jaroslav / 1957 / 105,0 / 154 Slovakia - MKVaSŠ Košice
NR207,5
241,6765  M4
10. MANDÍK Roman / 1968 / 72,6 / 7 Czech republic - Bomba Gym
NR192,5
238,8498  M2
11. SZABÓ Peter / 1964 / 122,2 / 122 Slovakia - FC BIG BULL Rožňava-Tor. 240 233,9165  M2
12. GIŇOVSKÝ Ivan / 1967 / 98,5 / 43 Slovakia - PWL Liptov Beňadiková 222,5 224,5951  M2
13. ČERVINKA Michal / 1960 / 88,6 / 162 Slovakia - FC OTJ Jamnik
NR190
224,2847  M3
14. HALENKOVSKÝ Luboš / 1959 / 98,5 / 129 Czech republic - Takis Příbram 190 214,8877  M3


Nepřihlášený uživatel