Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu a mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 10. listopadu 2018 8:00
Datum ukončení: 11. listopadu 2018 18:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 152
Živé vysílání:
Sledovanost: 739 diváků (875 celkem)
Místo konání:
Adresa:MěÚ Trutnov
Slovanské Náměstí 165
541 01 Trutnov
CZE Czech Republic

Absolutní hodnocení Mrtvý tah

Dorostenky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 59,7 / 86 CZE - Powerlifting Trutnov
WR160
303,6179PVT T17-19
2. DURČÁKOVÁ Nikol / 2000 / 51,3 / 13 CZE - Opava 105235,4885PVT T17-19
3. SKALOVÁ Dagmar / 2002 / 58,6 / 66 CZE - Sport Břehy
NR105
215,8481PVT T13-16
4. KRISTÝNA Vejrychová / 2001 / 65,7 / 104 CZE - Rumburk 117,5212,6719PVT T17-19
5. LOŠŤÁKOVÁ Kristýna / 1999 / 54,2 / 105 CZE - Slavs Power
CR92,5
190,0527PVT T17-19

Juniorky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. RYBOVÁ Tereza / 1995 / 43,2 / 57 CZE - Extrifit Power Team
WR117,5
318,6130PVT J
2. BALÍKOVÁ Veronika / 1997 / 65,3 / 5 CZE - SK Ironbulls Domažlice 155264,9124PVT J
3. KOHOUTOVÁ Kristýna / 1996 / 64,9 / 106 CZE - Animal Powerlifting Team 140237,9479PVT J
4. KUBĚNOVÁ Adéla / 1997 / 52,0 / 35 CZE - RAW Power Jedovnice 110233,2638PVT J
5. KOČICOVÁ Veronika / 1997 / 56,6 / 93 CZE - Spartak Uherský Brod 115223,0887PVT J
6. JAKUBŮ Barbora / 1997 / 66,7 / 19 CZE - Dudín 125210,6045PVT J
7. NOVOTNÁ Adéla / 1998 / 83,1 / 51 CZE - Sviadnov 105158,9805VT1 J
8. KOČICOVÁ Veronika / 1997 / ? / 28 CZE - Spartak Uherský Brod 1150,0000PVT J

Ženy EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. KAAS Jana / 1992 / 87,2 / 23 CZE - SK Ironbulls Domažlice
WR240
345,0720PVT O

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. VAŠKOVÁ Jana / 1994 / 85,2 / 81 SVK - Bardejov 235341,0790  O
2. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 59,7 / 87 CZE - Powerlifting Trutnov
WR160
303,6179PVT T17-19
3. ZEMANOVÁ Veronika / 1981 / 65,5 / 101 CZE - Extrifit Power Team 180300,9600PVT O
4. MLÝNKOVÁ Tereza / 1993 / 48,5 / 46 CZE - Extrifit Power Team 115262,2000PVT O
5. ERBANOVÁ Helena / 1983 / 62,3 / 15 CZE - Sport Břehy 150259,3500PVT O
6. SLÚKOVÁ Hana / 1994 / 68,3 / 67 CZE - Extrifit Power Team 150243,9300PVT O
7. VALENTOVÁ Lucie / 1981 / 66,7 / 80 CZE - Dream Body Fitness Kladno 135222,9930PVT O
8. ZIRKLEROVÁ Iveta / 1991 / 72,3 / 102 CZE - Powerlifting Vrchlabí 130204,9320PVT O

Ženy Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. FRANCOVÁ Veronika / 1976 / 54,5 / 97 CZE - Chomutov 122,5243,8340PVT M40-49
2. MRVEČKOVÁ Renáta / 1976 / 57,0 / 47 CZE - Powerlifting Raspberry
NR125
236,8958PVT M40-49
3. BESKOVÁ Dana / 1954 / 54,8 / 7 CZE - Gita Podivín 75219,5663MVT M60-64
4. BAUDYŠOVÁ Blanka / 1972 / 59,8 / 6 CZE - Powerlifitng Trutnov 110211,9973PVT M40-49

Dorostenci EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. KASPER Jan / 1998 / 88,1 / 26 CZE - Powerlifting Trutnov 250255,3720MVT T17-19

Dorostenci RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. ZAVŘEL Jan / 2000 / 67,0 / 85 CZE - Fitness Club Řepy 230303,7748PVT T17-19
2. KOUDELA Michal / 2000 / 74,5 / 32 CZE - Scout Powerlifting
WR245
293,0942PVT T17-19
3. KOHOUT Ondřej / 2000 / 98,5 / 119 CZE - Powerlifting Animals Semily 280273,3528PVT T17-19
4. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 107,0 / 61 CZE - Powerlifting Trutnov
WR292,5
271,3464PVT T17-19
5. ŠEVČÍK Michal / 1999 / 81,3 / 100 CZE - RAW Power Jedovnice 250270,5560PVT T17-19
6. KUBÍČEK Matěj / 2000 / 80,1 / 106 CZE 240267,8323PVT T17-19
7. MANN Jan / 2002 / 58,8 / 42 CZE - Železný Brod 160265,2698MVT T13-16
8. KOVALČÍK Dominik / 1999 / 89,6 / 33 CZE - Extrifit Power Team 255257,5622PVT T17-19
9. SION Matěj / 1999 / 84,6 / 65 CZE - Slavs Power 240252,0461PVT T17-19
10. MEDVEDYK Martin / 1999 / 89,2 / 44 CZE - Extrifit Power Team 245248,2771PVT T17-19
10. MEDVEDYK Martin / 1999 / 89,2 / 45 CZE - Extrifit Power Team 245248,2771MVT T17-19
12. ŠIMEK Jaroslav / 2002 / 64,9 / 74 CZE - Čejč 170248,1932PVT T13-16
13. WAGNER Jakub / 1998 / 105,8 / 83 CZE - Opava 255239,4294PVT T17-19
14. LAŽEK Daniel / 2000 / 81,0 / 109 CZE - Extrifit Power Team 215237,9276PVT T17-19
15. ŠAFAŘÍK Michal / 2004 / 64,0 / 99 CZE - Slavs Power
WR140
235,7702VT1 T13-16
16. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 73,9 / 111 CZE - Fit Gym Olomouc 195234,3151MVT T17-19
17. KAUCKÝ Ondřej / 2002 / 71,7 / 117 CZE - Bomba Gym Powerlifting 172,5227,4385MVT T13-16
18. KASAL Ondřej / 1999 / 90,8 / 115 CZE - Sport Břehy 225225,2484MVT T17-19
19. KAREL Dominik / 2000 / 77,0 / 114 CZE 190219,5260VT1 T17-19
20. JANSA Jan / 2002 / 74,4 / 20 CZE 172,5219,4076MVT T13-16
21. KALČÍK Petr / 2000 / 75,0 / 103 CZE - SK Ironbulls Domažlice 185219,0437VT1 T17-19
22. STEJSKAL Martin / 2000 / 89,0 / 69 CZE - Gita Podivín 210217,2576MVT T17-19
23. ELIÁŠ Jiří / 2001 / 98,7 / 14 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200198,7632VT1 T17-19
24. ONDERKA Václav / 2000 / 87,9 / 52 CZE - Opava 185192,9232VT1 T17-19
25. STURM Matěj / 2003 / 125,0 / 70 CZE - Powerlifting Trutnov 150151,8660  T13-16

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. CAPOUCH Josef / 1996 / 102,5 / 10 CZE - SK Metalpower Nový Bor
CR300
277,2360MVT J
2. BALABÁN Jiří / 1995 / 80,7 / 4 CZE - Powerlifitng Trutnov
WR250
261,6000MVT J
3. PUŠ Patrik / 1998 / 105,2 / 62 CZE - Extrifit Power Team 260240,4844VT1 J
4. ŠOS Richard / 1996 / 92,3 / 76 CZE - OST Varnsdorf 245235,5229VT2 J

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. BLÁHA Lukáš / 1995 / 99,4 / 92 CZE - Extrifit Power Team
WR345
319,6680PVT J
2. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 97,0 / 72 CZE - OST Varnsdorf 325310,3132PVT J
3. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 136,7 / 116 CZE - Animal Powerlifting Team
WR325
274,3000PVT J
4. MACH Patrik / 1998 / 73,4 / 39 CZE 230270,2081PVT J
5. ŠTĚPÁNEK Michal / 1995 / 74,5 / 77 CZE - Poverlifting Vrchlabí 240269,7600PVT J
6. BALABÁN Jiří / 1995 / 80,7 / 3 CZE - Powerlifting Trutnov 255266,8320PVT J
7. KOREC Jakub / 1995 / 72,2 / 120 CZE - Slavs Power 230266,5240PVT J
8. HOVORKA Tomáš / 1998 / 89,2 / 105 CZE 260260,9443PVT J
9. KOVANDA David / 1998 / 94,3 / 34 CZE - Fit Gym Olomouc 265256,7368PVT J
10. NAVRÁTIL Jakub / 1994 / 86,8 / 48 CZE - Powerlifting Trutnov 255252,8580PVT J
11. KOSTURA Adam / 1995 / 121,4 / 30 CZE - Powerlifting Trutnov 272,5234,8950MVT J
12. SROVNAL Zdeněk / 1995 / 84,0 / 68 CZE - Valach power 222,5228,0959MVT J
13. KLIMEK Petr / 1997 / 88,5 / 27 CZE - RAW Power Jedovnice 225224,6805MVT J
14. LEXA Michal / 1998 / 73,8 / 38 CZE - SEBEOBRANA SK PRAHA KBELY 170198,7735VT2 J
15. MAKOVSKÝ Adam / 1998 / 74,6 / 40 CZE - SEBEOBRANA SK PRAHA KBELY 170196,5322VT2 J
16. AUGUSTIN Adam / 1997 / 80,7 / 1 CZE - SEBEOBRANA SK PRAHA KBELY 170181,4458VT3 J
-. FOREJT Štěpán / 1997 / 90,6 / 96 CZE - Strongmanclub Sušice 00,0000  J

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. PIANKA Daniel / 1977 / 61,1 / 58 CZE - OST Varnsdorf
WR210
292,9796VT1 M40-49
2. KOTLAN Michal / 1989 / 66,7 / 31 CZE - SK Ironbulls Domažlice
NR210
263,1300VT1 O
3. MAŠEK Milan / 1991 / 95,1 / 110 CZE - SK Ironbulls Domažlice 272,5255,1145VT1 O
4. KAŇÁK Filip / 1993 / 66,3 / 25 CZE - Powerlifting Trutnov 192,5242,8965VT2 O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. ZYCH Marek / 1988 / 89,5 / 89 CZE - Větřkovice
NR350
340,2000PVT O
2. BLÁHA Lukáš / 1995 / 99,4 / 94 CZE - Extrifit Power Team 345319,6680PVT J
3. HOMOLA Martin / 1994 / 97,0 / 18 CZE - Ústí nad Labem 330305,9100PVT O
4. MATUŠINEC Lukáš / 1993 / 112,5 / 43 CZE - Valach Power Vsetín 335294,1300PVT O
5. VEČEŘA Zdeněk / 1990 / 123,5 / 82 CZE - Extrifit Power Team 340292,4000PVT O
6. TŮMA Kamil / 1984 / 73,8 / 98 CZE - Scout Powerlifting 252,5286,6380PVT O
7. HAMÁK Tomáš / 1988 / 107,3 / 104 CZE 320285,3760PVT O
8. VÍTEK Miroslav / 1982 / 98,7 / 99 CZE - Extrifit Power Team 310285,2620PVT O
9. PEKOVIĆ Daniel / 1994 / 84,7 / 55 CZE - SK Ironbulls Domažlice 280282,4080PVT O
10. LAŠTOVKA Lukáš / 1990 / 77,4 / 37 CZE - Scout Powerlifting 260282,1520PVT O
11. ŠVEHLA Adam / 1981 / 136,5 / 78 CZE - Valach power
WR332,5
280,6300PVT O
12. JIRUŠE Jan / 1992 / 117,5 / 22 CZE - Extrifit Power Team 320277,7600PVT O
13. LACINA Jiří / 1991 / 66,7 / 36 CZE - Powerlifting Animals Semily
NR220
275,6600PVT O
14. PASECKÝ Ladislav / 1985 / 73,9 / 54 CZE - TJ Turnov 240272,0640PVT O
15. KAAS Tomáš / 1984 / 122,7 / 24 CZE - SK Ironbulls Domažlice 300258,0600PVT O
16. ZEMAN Milan / 1994 / 87,4 / 100 CZE - Extrifit Power Team 250246,8500PVT O
17. KESZOCZE Jozef / 1992 / 96,4 / 118 CZE - Extrifit Power Team 265246,3970PVT O
18. DORAZIL Lukáš / 1983 / 73,3 / 12 CZE - Gita Podivín 215245,5730MVT O
19. SEMERÁD Vojtěch / 1994 / 89,6 / 64 CZE - Scout Powerlifting 250242,8000PVT O
20. OBERT Tomáš / 1993 / 99,0 / 124 CZE - Powerlifting Trutnov 260238,9400MVT O
21. VALENTÍK Eduard / 1981 / 114,5 / 90 CZE 270235,7100MVT O
22. PLESKOT Tomáš / 1993 / 83,1 / 60 CZE - Powerlifting Animals Semily 230235,3360MVT O
23. NOVÁK Roman / 1991 / 74,2 / 50 CZE 195220,1160VT1 O
24. PICIGA Aleks / 1981 / 72,3 / 111 SLO 180208,3320  O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. TOMANEC Jaroslav / 1943 / 82,3 / 79 CZE - Powerlifitng Trutnov 155303,5117VT1 M75-79
2. ŠOS Luboš / 1978 / 99,7 / 75 CZE - OST Varnsdorf
WR325
298,6812PVT M40-49
3. BREČKA Karol / 1961 / 77,8 / 9 CZE - Powerlifting Raspberry 210294,2685VT1 M50-59
4. KUTNER Petr / 1950 / 82,6 / 108 CZE - Sport Břehy 170284,8034VT2 M65-69
5. GREGUŠ Milan / 1968 / 98,4 / 16 CZE - Powerlifting Raspberry 255270,2006VT1 M50-59

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. CICHÝ Josef / 1952 / 60,0 / 11 CZE - Powerlifting Raspberry
WR160
349,0334PVT M65-69
2. PASECKÝ Ladislav / 1959 / 88,1 / 53 CZE - TJ Turnov 230304,9731PVT M50-59
3. SCHOŘ Karel / 1955 / 81,9 / 113 CZE - Pohořelice 200304,2312PVT M60-64
4. SUK Milan / 1963 / 77,9 / 97 CZE 220296,7800PVT M50-59
5. KUTNER Petr / 1950 / 82,6 / 107 CZE - Sport Břehy
NR175
293,1800MVT M65-69
6. WALTER Bruno / 1967 / 95,4 / 84 CZE - Fit Gym Olomouc
WR260
279,3856PVT M50-59
7. BRAUNER Zdeněk / 1972 / 92,6 / 8 CZE - Fit Gym Olomouc 250256,1867MVT M40-49
8. SVOBODA Vladimír / 1952 / 94,9 / 71 CZE - Gita Podivín 170249,3953VT1 M65-69
9. MANDÍK Roman / 1968 / 73,8 / 41 CZE - Bomba Gym Powerlifting
NR190
248,0412MVT M50-59
10. ŠEFL Miroslav / 1971 / 95,1 / 73 CZE - Bomba Gym Powerlifting 240246,2580MVT M40-49
11. SAZMA Karel / 1975 / 73,9 / 112 CZE - Fit Gym Olomouc 205238,8949MVT M40-49
12. BACHMAN Jan / 1967 / 111,8 / 2 CZE 220226,0734VT1 M50-59
13. ERBAN Pavel / 1952 / 91,1 / 95 CZE - Sport Břehy 145217,9842VT3 M65-69
14. KOLODŽEJ Martin / 1973 / 103,5 / 29 SVK - Sport Břehy 230216,8284  M40-49
15. ZIGO Roman / 1973 / 98,8 / 88 CZE - Posilovna GITA Podivín 215209,6224VT2 M40-49
16. JENÍČEK Josef / 1973 / 95,7 / 21 CZE - Praha 190187,9465VT3 M40-49
-. HLAVATÝ Robert / 1968 / 106,9 / 17 CZE - Sokol Power Semily 00,0000  M50-59

Nepřihlášený uživatel