Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Základní údaje:
Datum zahájení: sobota 4. září 2021 8:00
Datum ukončení: sobota 4. září 2021 19:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 191
Živé vysílání:
Sledovanost: 665 diváků (962 celkem)
Místo konání:
Adresa:MěÚ Trutnov
Slovanské Náměstí 165
541 01 Trutnov
CZE Czech Republic

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Michal Halajčík, DiS..

Další informace

Přihlášky zašlete nejpozději do 25.7.2021 vč. úhrady startovného

Absolutní pořadí

Dorostenky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. JANOUTOVÁ Kateřina / 2002 / 56,7 / 26 CZE - Scout powerlifting
NR65
127,0745PVT T17-19
2. HANUŠKOVÁ Zuzana / 2005 / 54,8 / 56 CZE - SK Ironbulls Domažlice
NR55
121,2174PVT T13-16
3. MIKESKOVÁ Iveta / 2002 / 56,0 / 25 CZE - SKP Holešov 57,5113,9190PVT T17-19
4. RANČEV Simona / 2002 / 58,1 / 61 CZE - Toro Gym Team 47,590,6391VT2 T17-19

Juniorky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. TOMŠOVICOVÁ Kristýna / 1998 / 97,5 / 106 CZE - Extrifit Power Team
WR37,5
51,6000  J

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. BENEŠOVÁ Andrea / 1992 / 63,2 / 54 CZE - powerlifting ufc ostrava 75128,3850PVT O
2. KOHOUTOVÁ Kristýna / 1996 / 81,3 / 93 CZE - Brno 85126,2250PVT O
3. DRTINOVÁ Alexandra / 1981 / 56,0 / 7 CZE - Powerlifting Trutnov 55104,7750VT1 O
4. STRNADOVÁ Eva / 1983 / 50,2 / 42 CZE - Powerlifitng Trutnov 4597,9560VT2 O
5. MAŠKOVÁ Karolína / 1995 / 68,0 / 81 CZE - Extrifit Power Team 5589,7050VT3 O
6. LAKATOŠEVIČOVÁ Tereza / 1989 / 57,5 / 18 CZE 4583,3400VT3 O
7. POTŮČKOVÁ Kateřina / 1981 / 63,3 / 55 CZE 47,581,2345VT3 O
8. HAMPLOVÁ Barbora / 1990 / 68,1 / 58 CZE - Bez klubové příslušnosti, Hradec Králové 4573,3230  O

Ženy Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. DVORSKÁ Irena / 1974 / 100,3 / 62 CZE - Bonn Power Gym 140208,8012  M40-49
2. POLÁKOVÁ Daniela / 1976 / 59,5 / 33 CZE - Posilovna Gita Podivín
NR75
142,7025PVT M40-49
3. CICHÁ Ester / 1970 / 55,6 / 83 CZE - Sport Břehy 52,5117,6976MVT M50-59
4. BEŠKOVÁ Dana / 1954 / 56,2 / 3 CZE - Gita podivín 35103,9520VT3 M65-69

Dorostenci EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
DSQ ZWOLIŃSKI Remigiusz / 2003 / 104,6 / 47 POL - Tytan Team 230219,1762  T17-19

Dorostenci RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. NITSCHE Dominik / 2002 / 81,4 / 53 CZE - TJ Zlaté Hory
NR152,5
168,6348PVT T17-19
2. KRATOCHVÍL Marek / 2003 / 66,2 / 89 CZE - SKP Holešov 120160,7808MVT T17-19
3. FRANTA Adam / 2002 / 81,5 / 12 CZE - Scout powerlifting 145156,6812PVT T17-19
4. ŽATECKÝ Dušan / 2002 / 74,0 / 80 CZE - Powerlifting Trutnov 130155,9896MVT T17-19
5. PRCHAL Filip / 2003 / 59,4 / 60 CZE - SKP Holešov
NR100
153,2336VT1 T17-19
6. VALCHÁŘ Petr / 2001 / 89,4 / 42 CZE - Valach power 150151,7568MVT T17-19
7. ZAPLETAL Tadeáš / 2004 / 79,3 / 94 CZE - SKP Holešov 115138,0589VT1 T13-16
8. JANÍČEK Pavel / 2002 / 88,3 / 84 CZE - Powerlifting Trutnov 130135,1267VT1 T17-19
9. BROSCH Antonín / 2003 / 80,6 / 65 CZE - Mělník 120133,2038VT1 T17-19
10. RICHTER Pavel / 2004 / 69,7 / 62 CZE - Valkýra Power Team 102,5132,7072VT3 T17-19
11. JELÍNEK Michal / 2006 / 75,4 / 89 CZE - Hořice 97,5127,8896VT3 T13-16
12. STELLAR Ondřej / 2004 / 98,7 / 37 CZE - Opava 122,5127,3787VT2 T13-16
13. ZWOLIŃSKI Marcin / 2005 / 77,1 / 48 POL - Tytan Team 100123,0344  T13-16
14. FANTA Jan / 2002 / 85,2 / 60 CZE - SEBEOBRANA PRAHA KBELY 115122,4364VT2 T17-19
15. HEJCMAN Jakub / 2001 / 82,0 / 70 CZE - Help to be Fit 112,5120,9780VT2 T17-19
16. NOVOTNÝ Roman / 2005 / 96,3 / 28 CZE - Lomnice nad Popelkou 115120,9315VT2 T13-16
17. ŠAFAŘÍK Michal / 2004 / 85,3 / 92 CZE - Slavs Power Letovice 105119,0771VT2 T13-16
18. KAISER Adam / 2005 / 100,0 / 33 CZE - PowerLifting Mělník 115118,9042VT2 T13-16
19. JÁCI Dominik / 2007 / 93,1 / 24 CZE - Powerlifting Trutnov 100116,5548VT3 T13-16
20. FERKL jr. Richard / 2002 / 81,3 / 9 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 105115,8188VT3 T17-19
21. HOŠEK Dominik / 2002 / 61,3 / 71 CZE - SK Ironbulls Domažlice 75109,9167  T17-19
22. MATĚNA Petr / 2001 / 102,6 / 24 CZE - Powerlifitng Trutnov 110103,6006  T17-19
23. VOHNOUT Oldřich / 2005 / 73,1 / 111 CZE - SKP Holešov 80103,5442  T13-16
24. VACEK Šimon / 2004 / 83,4 / 97 CZE - SKP Holešov 9099,1634  T17-19

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. ŠORM Lukáš / 1998 / 96,9 / 35 CZE 160148,3840VT3 J
2. KASPER Jan / 1998 / 85,9 / 7 CZE - Spartak Trutnov 135136,1864  J

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 101,7 / 63 CZE - OST Varnsdorf
NR230
211,1607PVT J
2. GOROL Lukáš / 1998 / 110,4 / 14 CZE - Extrifit Power Team
NR212,5
187,7225PVT J
3. DUDUŠ Daniel / 1997 / 95,6 / 84 CZE 200186,7200PVT J
4. KOVALČÍK Dominik / 1999 / 94,3 / 12 CZE - Valach power gym 190180,5011PVT J
5. KRAJČA Filip / 1999 / 109,0 / 13 CZE - Brod Gym 200179,1740PVT J
6. HOVORKA Tomáš / 1998 / 99,8 / 16 CZE - Ragnarok Gym 190174,0020PVT J
7. ŠAFAŘÍK Vlastimil / 1998 / 123,7 / 91 CZE - Slavs Power Letovice
NR202,5
173,9880PVT J
8. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 109,9 / 54 CZE - Powerlifting Trutnov 172,5155,7158MVT J
9. BARTOŠÍK Petr / 2001 / 82,1 / 2 CZE - SKP Holešov 145154,2487MVT J
10. CHALUPA Martin / 1999 / 73,8 / 90 CZE - All power team 125144,7380VT2 J
11. JEHLIČKA Petr / 1999 / 107,4 / 74 CZE - Chrudim 150135,0471VT2 J
12. JANOUŠEK Oldřich / 1999 / 94,5 / 73 CZE - Powerlifting Animals Semily 140132,7746VT2 J
13. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 89,0 / 17 CZE - Fit Gym Olomouc 125124,4400VT2 J
14. LOSERT Filip / 2001 / 66,4 / 96 CZE - SKP Holešov 87,5113,5034  J
15. NAVRÁTIL Jiří / 1999 / 132,0 / 27 CZE - Olomouc 130111,4737  J
16. MACH Patrik / 1998 / 79,7 / 103 CZE - Powerlifting Trutnov 100106,8176  J

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. PASTYŘÍK Petr / 1989 / 119,8 / 102 CZE - Powerlifting Vrchlabí 242,5209,5200MVT O
2. DRTINA Pavel / 1982 / 89,4 / 5 CZE - Powerlifting Trutnov 200194,5600VT1 O
3. KOVAČÍK Lukáš / 1988 / 82,5 / 11 CZE 165169,7850VT2 O
4. KOTLAN Michal / 1989 / 66,2 / 10 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 132,5167,4800VT2 O
-. TUREK Antonín / 1987 / 84,4 / 107 CZE - TJ Sokol Mosty 00,0000  O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. SEMÍN MIROSLAV / 1986 / 118,4 / 40 CZE - RZ Powerlifting Praha8 250216,6000PVT O
2. POPA Alexandr / 1988 / 108,0 / 34 CZE - Valachian Power 225200,2500PVT O
3. NESVADBA Tomáš / 1993 / 146,5 / 99 CZE - Fit Gym Olomouc 240200,1600PVT O
4. VOBEJDA Svatopluk / 1985 / 109,4 / 109 CZE 225199,4400PVT O
5. JIRUŠE Jan / 1992 / 118,7 / 110 CZE 230199,1800PVT O
6. REY Josef / 1984 / 88,1 / 112 CZE 195191,5290PVT O
7. BENEŠ Stanislav / 1989 / 74,0 / 53 CZE - powerlifting ufc ostrava 165186,7800PVT O
8. WEISSER Petr / 1988 / 124,0 / 70 CZE - Extrifit Power Team 215184,6850PVT O
9. FOREJTEK Lukáš / 1993 / 108,0 / 10 CZE - Holice 207,5184,6750PVT O
10. MARVAN Zdeněk / 1997 / 98,2 / 21 CZE - Brno 200184,4400PVT O
11. GAŽKO Petr / 1982 / 78,9 / 13 CZE - extrifit power team 170181,4240PVT O
12. KOMÁREK Tomáš / 1993 / 107,6 / 57 CZE - Sport Břehy 200178,1200PVT O
13. KŘÍŽOVSKÝ Jaroslav / 1990 / 109,4 / 16 CZE - Žádný 200177,2800PVT O
14. HONZ Jakub / 1994 / 88,1 / 15 CZE - Extrifit Power Team 180176,7960PVT O
15. BALÁŽ Dominik / 1993 / 111,8 / 1 CZE - Teplice 200175,9600PVT O
16. URBÁNEK Pavel / 1993 / 123,2 / 98 CZE - Slavs Power Letovice 202,5174,1500PVT O
17. VÁLEK Josef / 1984 / 116,1 / 116 CZE - Jeseník 200174,1200PVT O
18. KOREC Jakub / 1995 / 73,8 / 8 CZE - Slavs Power Letovice 150170,2800MVT O
19. JELÍNEK Marek / 1990 / 72,8 / 87 CZE - The Legend's of the North 140161,0280VT1 O
20. OVEČKA Tomáš / 1992 / 85,5 / 86 CZE - The Legends of the North 160160,3200MVT O
21. TICHÝ František / 1994 / 73,2 / 82 CZE - All power team 140160,1320VT1 O
22. LACINA Jiří / 1991 / 63,6 / 76 CZE - Powerlifting Animals Semily 120158,4000VT1 O
23. JELČIĆ NINO / 1995 / 157,5 / 75 CZE - RZ POWERLIFTING PRAHA8 190156,7500VT1 O
24. KORNAK Adam / 1988 / 134,6 / 100 CZE - Powerlifting UFC Ostrava 185156,6210VT1 O
25. ŠMÍD Luděk / 1996 / 67,2 / 65 CZE - SEBEOBRANA PRAHA KBELY 120149,1360VT1 O
26. KOŠTÍŘ Marcel / 1983 / 130,2 / 101 CZE - Powerlifting Animals Semily 170144,6700VT2 O
27. HUNEŠ Jiří / 1986 / 92,7 / 18 CZE - Sokol Semily 150142,5300VT1 O
28. STRASSER Adam / 1997 / 80,2 / 88 CZE - Peruc 130136,7080VT2 O
29. OBERT Tomáš / 1993 / 97,3 / 31 CZE - Powerlifting Trutnov 140129,6120VT2 O
30. HORÁK JAROSLAV / 1994 / 120,8 / 83 CZE - RZ POWERLIFTING PRAHA8 140120,7920VT3 O
31. RŮT Jiří / 1988 / 65,6 / 37 CZE - Sport Břehy 85108,5110  O
32. VÁNIŠ Ondřej / 1994 / 101,0 / 69 CZE - Sport Břehy 110100,2100  O
33. AUGUSTÍN Adam / 1997 / 86,9 / 30 CZE - SEBEOBRANA PRAHA KBELY 10099,0800  O
34. ŠESTÁK Michal / 1989 / 63,9 / 64 CZE - SEBEOBRANA PRAHA KBELY 6585,3710  O
35. DRTINA Pavel / 2010 / 53,4 / 6 CZE - Powerlifitng Trutnov 3577,9430  O
36. PIANKA Daniel / 2008 / 34,0 / 77 CZE - OST Varnsdorf 22,556,3040  O
-. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / 107,1 / 29 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 00,0000  O
-. VACULÍK Jan / 1991 / 123,2 / 68 CZE - Fine Fitness, Pardubice 00,0000  O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. HURDÁLEK Libor / 1954 / 100,8 / 19 CZE - Powerlifting Trutnov
NR182,5
265,7464MVT M65-69
2. DRNEK MIROSLAV / 1972 / 88,4 / 4 CZE - Extrifit Power Team 215238,4637MVT M40-49
3. GREGUŠ Milan / 1968 / 100,0 / 59 CZE - TJ Zlaté Hory 205226,4030MVT M50-59
4. ŠOS Luboš / 1978 / 99,3 / 66 CZE - OST Varnsdorf 220207,5696MVT M40-49
5. HURDÁLEK Pavel / 1980 / 111,2 / 23 CZE - Powerlifting Trutnov 230203,6894MVT M40-49
6. TUREK Karel / 1976 / 96,9 / 40 CZE - jince 190186,7784VT2 M40-49
-. MAŘÍK Václav / 1979 / 96,0 / 22 CZE - Powerlifting Trutnov 00,0000  M40-49

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP R+F/MC VT D
1. RÉMY Kreyzel / 1955 / 85,0 / 14 CZE - PowerGym Krnov 165259,7744PVT M65-69
2. SUK Milan / 1963 / 79,5 / 104 CZE - Power ExtraGym Team Jaroměř
WR182,5
255,7409PVT M50-59
3. SHOŘ Karel / 1955 / 80,5 / 41 CZE - Scout Powerlifting 140224,9218PVT M65-69
4. KUŽEL Vlastimil / 1977 / 114,2 / 17 CZE - Extrifit Power Team
WR250
224,6694PVT M40-49
5. NOVÁČEK František / 1964 / 107,5 / 100 CZE - Scout powerlifting
NR185
209,8350PVT M50-59
6. MAZAČ Josef / 1976 / 140,1 / 52 CZE - Sport Břehy
NR235
209,2440PVT M40-49
7. PROCHAZKA Oldrich / 1970 / 98,4 / 85 CZE - Extrifit Power Team HK
NR190
201,3259PVT M50-59
8. NOVÁK Petr / 1977 / 99,2 / 101 CZE 210198,2210PVT M40-49
9. MRÁZEK Milan / 1979 / 145,0 / 26 CZE - SK Ironbulls 230194,7387PVT M40-49
10. ŽÁK Vilém / 1942 / 83,6 / 113 CZE - Bohumín 92,5194,0180VT1 M75-79
11. KOCH Erich / 1955 / 106,9 / 94 CZE
NR140
191,5269MVT M65-69
12. KOHOUT Milan / 1972 / 126,3 / 56 CZE - Powerlifting Animals Semily 200190,7168MVT M40-49
13. ZAPLETAL Vladan / 1971 / 89,7 / 50 CZE - Power ExtraGym Team Jaroměř
NR170
190,2712PVT M50-59
14. MACEÁŠIK Petr / 1975 / 97,0 / 19 CZE - Fit Gym Olomouc 190189,8681PVT M40-49
15. HRUŠKA Miroslav / 1974 / 108,5 / 72 CZE - Scout Powerlifting
NR192,5
187,5612PVT M40-49
16. KOLEK Miroslav / 1954 / 91,4 / 93 CZE 120183,7444VT1 M65-69
17. STRUŽKA Hynek / 1951 / 111,8 / 43 CZE - Powerlifting Raspberry 125182,9984VT1 M65-69
18. POSPÍŠIL Jaroslav / 1980 / 97,0 / 35 CZE - PowerGym Krnov 192,5179,3397PVT M40-49
19. RAMBOUSEK Petr / 1964 / 83,3 / 36 CZE - Žihle 130172,2183VT1 M50-59
20. CHLUDIL Tomáš / 1973 / 118,4 / 78 CZE - Praha 177,5171,3176MVT M40-49
21. LESIGA Radek / 1971 / 114,9 / 51 CZE - Valkyra power Most 170170,6715PVT M50-59
22. KLIMENT Vladimír / 1960 / 128,0 / 58 CZE - Fit Gym Olomouc 140168,5796VT2 M60-64
23. HLAVÁČEK Pavel / 1979 / 115,9 / 86 CZE - Fit Gym Olomouc 187,5165,5989MVT M40-49
24. RYCHTERA Přemysl / 1980 / 87,2 / 38 CZE - Scout Powerlifting 165163,9014PVT M40-49
25. TŮMA Stanislav / 1977 / 88,7 / 39 CZE - Powerlifting Animals Semily 160163,3985MVT M40-49
26. SUDA Jan / 1979 / 109,0 / 44 CZE - Powerlifting Trutnov 175157,3982MVT M40-49
27. SAZMA Karel / 1975 / 73,8 / 39 CZE - Fit Gym Olomouc
NR122,5
149,9088VT2 M40-49
28. SVOBODA Vladimír / 1952 / 93,0 / 46 CZE - Gita Podivín 95149,8598VT3 M65-69
29. CICHÝ Josef / 1952 / 64,6 / 108 CZE
NR70
148,1018VT3 M65-69
30. MANDÍK Roman / 1968 / 74,0 / 20 CZE - Praha 105143,4640VT2 M50-59
31. HURDÁLEK Martin / 1978 / 97,6 / 22 CZE - Powerlifting Trutnov 150142,5733VT1 M40-49
32. ZWOLIŃSKI Dariusz / 1974 / 91,6 / 49 POL - Tytan Team 132,5139,0046  M40-49
33. ERBAN Pavel / 1952 / 93,5 / 61 CZE - Přelouč Břehy 87,5137,5920  M65-69
34. FERKL Richard / 1969 / 98,0 / 8 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 125134,7580VT2 M50-59
35. KRIŠICA Milan / 1976 / 79,8 / 15 CZE - Sokol Semily 120134,3741VT2 M40-49
36. DORAZIL Lukáš / 1983 / 75,0 / 78 CZE 120134,0400VT1 O
37. TOMEŠ Petr / 1976 / 100,4 / 32 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 137,5131,1186VT2 M40-49
38. KUTNER Petr / 1950 / 80,1 / 59 CZE - Sport Břehy 70128,2310  M70-74
39. SCHUSTER Richard / 1955 / 94,0 / 79 CZE - Gita Podivín 80117,9384  M65-69
40. OBERT Ivan / 1973 / 97,6 / 29 CZE - Powerlifting Trutnov 112,5115,8755  M40-49
41. ŠŤASTNÝ Ondřej / 1978 / 128,2 / 67 CZE - SEBEOBRANA PRAHA KBELY 127,5111,9338  M40-49
42. SUDA Jan st. / 1956 / 88,2 / 45 CZE - Powerlifting Trutnov 62,594,0304  M65-69


Nepřihlášený uživatel