Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Základní údaje:
Datum zahájení: 7. dubna 2019 8:00
Datum ukončení: 7. dubna 2019 19:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 129
Živé vysílání:
Sledovanost: 496 diváků (581 celkem)
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v totalu

Dorostenky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 49,8 / 15 CZE - Powerlifting Trutnov
NR47,5
47,5 123,31PVT T13-16
2. DVORSKÁ Markéta / 2003 / 70,6 / 39 CZE - Bonn Power gym 65 65 122,72PVT T13-16
3. JAHLOVÁ Nela / 2000 / 59,8 / 55 CZE - Prostějov 40 40 75,90VT3 T17-19

Juniorky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. HAIČMANOVÁ Klára / 1996 / 54,1 / 80 CZE - Strong Bears 65 65 129,99PVT J
2. KOTFALDOVÁ Monika / 1997 / 63,4 / 60 CZE - Toro Gym Team 57,5 57,5 99,31VT1 J

Ženy EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. DRTINOVÁ Alexandra / 1981 / 58,6 / 70 CZE - Powerlifting Trutnov 80 80 145,60MVT O
2. JANÁKOVÁ Michaela / 1992 / 63,9 / 90 CZE - The Legend's of the North 72,5 72,5 123,25VT2 O

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. ČTVRTNÍČKOVÁ Iveta / 1991 / 55,5 / 48 CZE - - 77,5 77,5 148,80PVT O
2. JANÁKOVÁ Michaela / 1992 / 63,9 / 89 CZE - The Legend's of the North 65 65 110,50MVT O
3. KURÁKOVA Adéla / 1989 / 71,5 / 96 CZE - Mladá Boleslav 60 60 95,40VT2 O
4. ŠEDIVÁ Lucie / 1990 / 65,0 / 71 CZE - Powerlifting Trutnov 40 40 67,20  O
5. SYROVATKOVÁ Dagmar / 1980 / 136,3 / 69 CZE - Powerlifting Trutnov 57,5 57,5 60,38  O

Ženy Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. DVORSKÁ Irena / 1974 / 96,7 / 42 CZE - Bonn Power Gym
WR140
140 201,70  M40-49
2. POLÁKOVÁ Daniela / 1976 / 60,0 / 54 CZE - Podivín Gita posilovna 90 90 162,44PVT M40-49
3. MRVEČKOVÁ Renata / 1976 / 57,9 / 47 CZE - GPC Rapsbery Bohumín 65 65 121,27PVT M40-49
4. BEŠKOVÁ Dana / 1954 / 53,5 / 8 CZE - Gita Podivín 35 35 105,07VT3 M60-64

Dorostenci RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. KOHOUT Ondřej / 2000 / 109,2 / 36 CZE - Powerlifting Animals Semily
NR200
200 185,12PVT T17-19
2. KAUCKÝ Ondřej / 2002 / 74,4 / 34 CZE - SK Powerlifting Praha 112,5 112,5 143,65VT1 T13-16
3. DOLEŽEL Daniel / 2001 / 80,7 / 73 CZE - Slavs Power 125 125 139,12VT1 T17-19
4. DIDI Jakub / 1999 / 81,2 / 1 CZE - Třebíč 125 125 135,20VT1 T17-19
5. LAŽEK Daniel / 2000 / 85,2 / 28 CZE - Extrifit Power Team 122,5 122,5 129,85VT2 T17-19
6. MATĚJČEK Matyáš / 2002 / 85,5 / 49 CZE 100 100 113,00VT3 T13-16
7. ŠAFAŘÍK Michal / 2004 / 66,1 / 72 CZE - Slavs Power
NR70
70 109,35  T13-16
8. FERKL Richard / 2002 / 73,6 / 75 CZE - Powerlifting Trutnov 82,5 82,5 106,28  T13-16
9. FANTA Jan / 2002 / 81,6 / 45 CZE - SK Sebeobrana Praha Kbely 82,5 82,5 96,95  T13-16

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. KASPER Jan / 1998 / 87,1 / 97 CZE - Powerlifting Trutnov 145 145 147,86VT3 J

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 94,9 / 13 CZE - OST Varnsdorf
NR210
210 203,32PVT J
2. MOČKOR Stanislav / 1996 / 111,3 / 28 SVK - Ironbull Nitra 215 215 191,09MT J
3. KOVALČIK Dominik / 1999 / 89,5 / 52 CZE - Valach power gym
NR180
180 179,84PVT J
4. MARVAN Zdeněk / 1997 / 98,8 / 81 CZE - Strong bears 180 180 168,91PVT J
5. OSIČKA Tomáš / 1997 / 87,7 / 99 CZE - Posilovna Velké Bílovice 140 140 141,37VT1 J
6. ŠMÍD Luděk / 1996 / 79,6 / 25 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 130 130 139,18VT1 J
7. KOSTURA Adam / 1995 / 125,0 / 85 CZE - Powerlifting Trutnov 160 160 137,60VT1 J
8. HOŘAVA Rostislav / 1997 / 108,0 / 32 CZE - Raw Power Jedovnice 150 150 134,84VT2 J
9. FILIP Martin / 1995 / 78,0 / 59 CZE - Hradec Králové 85 85 91,80  J
10. CHLUMECKÝ Jakub / 1999 / 81,6 / 101 CZE - Powerlifting Trutnov 85 85 91,05  J
11. AUGUSTIN Adam / 1997 / 81,2 / 44 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 85 85 90,17  J

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. PINTÉR Peter / 1985 / 121,0 / 94 SVK - Bull-strong team Nove Zamky 270 270 232,20MT O
2. DRNEK Miroslav / 1972 / 94,4 / 46 CZE - Extrifit Power Team
NR235
235 220,90MVT M40-49
3. ING. Greguš Milan / 1968 / 99,3 / 57 CZE - Powerlifting Raspberry 230 230 211,60MVT M50-59
4. TŮMA Kamil / 1984 / 73,4 / 51 CZE - Powerlifting Trutnov 180 180 205,20VT1 O
5. HURDÁLEK Pavel / 1980 / 111,8 / 14 CZE - Powerlifting Trutnov 225 225 198,00VT1 O
6. TUREK Antonín / 1987 / 81,2 / 19 CZE - Scout Powerlifting
NR182,5
182,5 189,80VT1 O
7. JELÍNEK Marek / 1990 / 70,7 / 92 CZE - The Legend's of the North 160 160 188,80VT2 O
8. DRTINA Pavel / 1982 / 90,0 / 68 CZE - Powerlifting Trutnov 190 190 184,30VT1 O
9. JABŮREK Daniel / 1991 / 97,5 / 9 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 200 200 184,00VT1 O
10. KOTLAN Michal / 1989 / 66,2 / 27 CZE - SK Ironbulls Domažlice
NR135
135 170,10VT2 O
11. TUREK Karel / 1976 / 95,5 / 18 CZE - Scout Powerlifting 182,5 182,5 169,72VT2 M40-49
12. LANG Michal / 1992 / 73,8 / 12 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 140 140 159,60VT3 O
13. KAŇÁK Filip / 1993 / 65,6 / 86 CZE - Powerlifting Trutnov 90 90 115,20  O
-. MAŠEK Milan / 1991 / 97,4 / 89 CZE - SK Ironbulls Domažlice 0 0 0,00  O
-. BOLF Petr / 1987 / 110,0 / 92 CZE - Valachian power 0 0 0,00  O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. HOLEČEK Zdeněk / 1988 / 78,4 / 2 CZE - Powerlifting Mělník, z.s.
NR185
185 197,95PVT O
2. DRESSLER Jindřich / 1977 / 106,9 / 53 CZE - Fit gym Olomouc 220 220 195,80PVT M40-49
3. KRASINSKÝ Jan / 1991 / 117,5 / 88 CZE - SK Ironbulls Domažlice 225 225 195,75PVT O
4. TESAŘ Lukáš / 1992 / 96,7 / 31 CZE - Powerlifting vrchlabí 210 210 195,30PVT O
5. BOLF Petr / 1987 / 110,0 / 93 CZE - Valachian power 220 220 193,60PVT O
6. NESVADBA Tomáš / 1993 / 135,0 / 78 CZE - Fit gym Olomouc
NR225
225 191,25PVT O
7. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 144,0 / 5 CZE - Animal Powerlifting Team 227,5 227,5 191,10PVT O
8. HÁBER Branislav / 1995 / 118,0 / 23 SVK - Lendak Power Team 217,5 217,5 189,22MT O
9. KAJZR Josef / 1983 / 81,9 / 40 CZE - Extrifit Power Team HK 180 180 185,40PVT O
10. JOSIEK Aleš / 1976 / 135,4 / 103 CZE - Hardcore Gym Kozlovice 215 215 185,31PVT M40-49
11. LOZA Patrik / 1985 / 124,0 / 41 CZE - Extrifit power team 215 215 184,90PVT O
12. ZEMAN Milan / 1994 / 86,9 / 83 CZE - Torogym Tým 185 185 183,15PVT O
13. HUDAČEK Dominik / 1995 / 85,7 / 62 SVK - Lendak Power Team 182,5 182,5 182,50MT O
14. ANDRYS Daniel / 1987 / 107,0 / 91 CZE - Valachian power 205 205 182,45PVT O
15. TŮMA Kamil / 1984 / 73,4 / 50 CZE - Powerlifting Trutnov 160 160 182,40PVT O
16. BENEŠ Stanislav / 1989 / 74,3 / 61 CZE - Extrifit Power Team 160 160 180,80PVT O
17. VEČEŘA Zdenek / 1990 / 121,4 / 37 CZE - Extrifit Power Team 210 210 180,60PVT O
18. FOREJTEK Lukáš / 1993 / 105,6 / 35 CZE - Holice 200 200 180,00PVT O
19. BABIŠ Kamil / 1991 / 81,0 / 88 CZE - LIFT & FIT 170 170 176,80PVT O
20. GRMOLEC Josef / 1994 / 139,4 / 4 CZE - Animal Powerlifting Team 210 210 176,40MVT O
21. ŠVEHLA Adam / 1981 / 139,8 / 53 CZE - Valach power Vsetín 210 210 176,40MVT O
22. PASECKÝ Ladislav / 1985 / 80,5 / 48 CZE - TJ Turnov 167,5 167,5 175,88PVT O
23. NOVÁK Petr / 1977 / 98,1 / 57 CZE - Extrifit Power Team 190 190 174,80PVT M40-49
24. RYCHTERA Přemysl / 1980 / 87,0 / 49 CZE - Kvasiny 170 170 168,30PVT O
25. POSPÍŠIL Jaroslav / 1980 / 88,3 / 7 CZE - Powergym Krnov 170 170 166,60PVT O
26. BORUVKA Lukas / 1988 / 105,6 / 67 CZE - Trutnov 180 180 162,00MVT O
27. TUREK Antonín / 1987 / 81,2 / 20 CZE - Scout Powerlifting 155 155 161,20MVT O
28. VÁLEK Josef / 1984 / 109,9 / 66 CZE - M-Gym Jeseník 180 180 158,40MVT O
29. MATUŠINEC Lukáš / 1993 / 116,0 / 84 CZE - Valach Power Vsetín 180 180 156,60MVT O
30. SKOUPIL Michal / 1993 / 84,3 / 3 CZE - Fit Gym Olomouc 155 155 156,55MVT O
31. ŠŤASTNÝ Karel / 1992 / 98,5 / 11 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 170 170 156,40MVT O
32. OULEHLA Josef / 1992 / 88,7 / 79 CZE - Fit gym Olomouc 155 155 151,90MVT O
33. HRUBEŠ Jan / 1989 / 88,9 / 58 CZE - Extrifit Power Team HK 145 145 142,10VT1 O
34. JABŮREK Daniel / 1991 / 97,5 / 8 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 150 150 138,00VT1 O
35. OMELKA Marek / 1982 / 94,2 / 100 CZE - Posilovna Velké Bílovice 145 145 136,30VT2 O
36. KORNAK Adam / 1988 / 129,2 / 43 CZE - Scout Powerlifting 160 160 136,00VT3 O
37. DORAZIL Lukáš / 1983 / 68,6 / 98 CZE - Gita Podivín 110 110 134,20VT3 O
38. DOLEŽEL František / 1990 / 114,3 / 21 CZE - Valach Power Vsetín 135 135 117,45VT3 O
39. ŠESTÁK Michal / 1989 / 60,1 / 26 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 57,5 57,5 81,65  O
DSQ RŮŽEK Patrik / 1990 / 100,7 / 67 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 0 0 0,00  O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. ING. Greguš Milan / 1968 / 99,3 / 55 CZE - Powerlifting Raspberry
NR230
230 243,34PVT M50-59
2. DRNEK Miroslav / 1972 / 94,4 / 44 CZE - Extrifit Power Team
NR235
235 242,11PVT M40-49
3. HOZA Stanislav / 1956 / 86,4 / 38 CZE - Powerlifting Raspberry
NR165
165 240,12VT1 M60-64
4. HURDÁLEK Libor / 1954 / 99,7 / 74 CZE - Powerlifting Trutnov
NR170
170 234,76VT1 M60-64
5. ZDRAŽIL David / 1978 / 142,7 / 82 CZE - Bonn Power Gym
NR240
240 201,60VT2 M40-49
6. TUREK Karel / 1976 / 95,5 / 17 CZE - Scout Powerlifting 182,5 182,5 174,48VT2 M40-49

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BP Total R+F/MC VT D
1. KRAYZEL Rémy / 1955 / 88,4 / 6 CZE - PowerGym Krnov 175 175 252,10PVT M60-64
2. SCHOŘ Karel / 1955 / 81,1 / 10 CZE - Pohorelice 140 140 214,03PVT M60-64
3. DRESSLER Jindřich / 1977 / 106,9 / 33 CZE - Fit gym Olomouc 220 220 196,78PVT M40-49
4. PROCHÁZKA Oldřich / 1970 / 104,7 / 65 CZE - Extrifit power team Hradec Králové 195 195 195,51PVT M40-49
5. WALTER Bruno / 1967 / 96,1 / 68 CZE - Fit gym olomouc 175 175 190,09PVT M50-59
6. KOHOUT Milan / 1972 / 117,0 / 65 CZE - Powerlifting Animals Semily
NR202,5
202,5 189,92PVT M40-49
7. JOSIEK Aleš / 1976 / 135,4 / 87 CZE - Hardcore Gym Kozlovice 215 215 185,31PVT M40-49
8. MACEAŠIK Petr / 1975 / 95,2 / 95 CZE - Fit Gym Olomouc 190 190 183,60PVT M40-49
9. KENDIURA Vladimír / 1975 / 123,9 / 63 CZE - SKP Holešov 202,5 202,5 181,81PVT M40-49
10. KLIMENT Vladimír / 1960 / 133,2 / 16 CZE - Fit gym Olomouc 155 155 177,86VT2 M50-59
11. NOVÁK Petr / 1977 / 98,1 / 56 CZE - Extrifit Power Team 190 190 175,67PVT M40-49
12. MRÁZEK Milan / 1979 / 129,3 / 29 CZE - SK-Ironbulls Domažlice 200 200 170,00MVT M40-49
13. BOUCHAL marek / 1974 / 106,0 / 93 CZE - Valach power 180 180 169,13MVT M40-49
14. TOMÁŠ Robert / 1972 / 81,5 / 76 CZE - Powerlifting Animals Semily 150 150 168,17MVT M40-49
15. ŠEFL Miroslav / 1971 / 95,4 / 91 CZE - s.k. Powerlifting Praha 155 155 157,99VT1 M40-49
16. NOSEK Petr / 1958 / 96,5 / 9 CZE - Gita Podivín 120 120 157,36VT2 M60-64
17. ZAPLETAL Vladan / 1971 / 89,6 / 22 CZE - Extrifit power team HK 145 145 154,15VT1 M40-49
18. SAZMA Karel / 1975 / 74,6 / 43 CZE - Fyt gym Olomouc
NR127,5
127,5 149,08VT1 M40-49
19. BRAUNER Zdeněk / 1972 / 93,0 / 77 CZE - Fit gym Olomouc 145 145 148,49VT2 M40-49
20. SKALICKÝ Jaromír / 1968 / 82,5 / 69 CZE - Powerlifting Animals Semily 125 125 148,06VT1 M50-59
21. FLEK Ivan / 1971 / 87,9 / 30 CZE - SK Ironbulls Domažlice 135 135 145,00VT2 M40-49
22. JENÍČEK Josef / 1973 / 101,9 / 64 CZE - Powerlifting Animals Semily 125 125 120,58VT3 M40-49
23. ŠŤASTNÝ Ondřej / 1978 / 123,4 / 24 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 125 125 107,50VT3 M40-49


Nepřihlášený uživatel