Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 30. listopadu 2019 7:00
Datum ukončení: 30. listopadu 2019 21:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 174
Živé vysílání:
Sledovanost: 791 diváků (1 011 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
U Stadionu 788
Podivín
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Michal Halajčík, DiS..

Další informace

Přihlášení: nejpozději do 28. října 2019
Startovné: základní startovné 300 Kč (členové FČST), 550 Kč (nečlenové), bližší informace dále v propozicích.

Absolutní hodnocení v mrtvém tahu

Dorostenky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 50,2 / 57 CZE - Tj Powerlifting Trutnov. Trutnov
NR105
269,7055PVT T13-16
2. JINDROVÁ Nikola / 2000 / 88,1 / 69 CZE - Fitness studio TP 175260,6604PVT T17-19
3. RANČEVOVÁ Simona / 2002 / 58,9 / 68 CZE - Valkýra Power Team
NR115
224,9014PVT T17-19
4. CHUDÁ Jaroslava / 2002 / 54,7 / 58 CZE - Skoronice 100211,0968PVT T17-19
5. MLÁDKOVÁ Pavlína / 2002 / 63,1 / 66 CZE - Sport Břehy
NR95
183,9335PVT T13-16
6. PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002 / 55,8 / 67 CZE - SK Powerlifting Praha 85175,5400PVT T17-19

Juniorky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. PUFLEROVÁ Kateřina / 1999 / 59,4 / 72 CZE - Kunčina
NR135
249,9563PVT J
2. ZELENÁKOVÁ Nela / 1998 / 55,6 / 70 CZE - Sport Břehy 115225,1456PVT J
3. KOČICOVÁ Veronika / 1997 / 59,5 / 71 CZE - Spartak Uherský Brod
NR120
219,7080PVT J
4. HELIOVÁ Klára / 1996 / 51,8 / 60 CZE - Powerlifting Raspberry z.s.
NR100
208,9400PVT J

Ženy RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 61,3 / 59 CZE - Toro Gym Team
NR180
314,9640PVT T17-19
2. ZEMANOVÁ Veronika / 1981 / 66,1 / 75 CZE - Torogymtym Vysoké Mýto 185307,5070PVT O
3. KRAJDLOVÁ Irena / 1983 / 72,6 / 64 CZE - Litoměřice 160251,6160PVT O
4. REMŠÍKOVA Andrea / 1984 / 72,0 / 76 SVK - Team Ronnie 13 150237,0000  O
5. ŘÍHOVÁ Ladislava / 1987 / 59,5 / 62 CZE - AP Team 122,5219,8875PVT O
6. NOSKOVÁ Vladimira / 1988 / 60,0 / 63 CZE - Powerlifting Vrchlabí 120213,9600PVT O
7. ČTVRTNÍČKOVÁ Iveta / 1991 / 56,0 / 74 CZE - Vyškov 110209,5500PVT O

Ženy Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. BESKOVÁ Dana / 1954 / 52,4 / 61 CZE - Podivín 85268,1938PVT M65-69
2. VERONIKA Francová / 1976 / 55,6 / 73 CZE - Valkýra power team 127,5251,5758PVT M40-49

Dorostenci RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. BÍLEK Jiří / 2000 / 81,4 / 43 CZE - Powerlifting Trutnov
NR292,5
316,8479PVT T17-19
2. ZAVŘEL Jan / 2000 / 67,0 / 42 CZE - Scout Powerlifting
NR230
298,0432PVT T17-19
3. KOUDELA Michal / 2000 / 74,4 / 39 CZE - Scout Powerlifting 250292,6560PVT T17-19
4. CHYTKA Vojtěch / 2002 / 104,9 / 87 CZE - Smrk
NR285
276,5275PVT T17-19
5. SOUČEK Matěj / 2001 / 88,0 / 50 CZE - Hořovice 260270,9148PVT T17-19
6. MANN Jan / 2002 / 61,4 / 85 CZE - Radčice 180268,2331MVT T17-19
7. HABUDA Mark / 2003 / 64,5 / 78 CZE - Valkyra PowerTeam 180264,4200PVT T13-16
8. ADAM Egermaier / 2000 / 95,8 / 51 CZE - Rokycany 270261,9302PVT T17-19
9. LAŽEK Daniel / 2000 / 86,5 / 48 CZE - Extrifit power team 250258,4400PVT T17-19
10. ŠIMEK Jaroslav / 2002 / 73,5 / 41 CZE - Scout Powerlifting 210258,3252PVT T17-19
11. KALČÍK Petr / 2000 / 74,4 / 38 CZE - SK IronBulls Domažlice 215251,6842PVT T17-19
12. GREPL Michal / 2003 / 77,2 / 82 CZE - Libina 200245,7976PVT T13-16
13. MĚCHURA Dalibor / 2000 / 86,2 / 49 CZE - Šardice 235243,5202PVT T17-19
14. ŠIFALDA Adam / 2002 / 74,7 / 45 CZE - Ragnarok Gym 200242,0928MVT T17-19
15. ŠAFAŘÍK Michal / 2004 / 66,0 / 79 CZE - Slavs Power Letovice
NR150
233,9460VT1 T13-16
16. JAKUB Nečas / 2004 / 70,9 / 81 CZE - Letovice 165229,6681VT1 T13-16
17. FILIP Dominik / 2000 / 68,2 / 83 CZE - Powerlifting Raspebbry
NR180
229,2826VT1 T17-19
18. ADAM Pšikal / 2004 / 63,0 / 77 CZE - Slavs Power Letovice
NR145
228,5896VT1 T13-16
19. KNÁPEK Radek / 2003 / 73,7 / 37 CZE - Klobouky u Brna 175224,7626MVT T13-16
20. SPRUŠANSKÝ Matěj / 2001 / 105,0 / 141 CZE - JUNGGYM 235223,6918MVT T17-19
21. ŠILHÁNEK Martin / 1999 / 74,0 / 40 CZE - TJ Jince 190223,6832MVT T17-19
22. KAUCKÝ Ondřej / 2002 / 78,1 / 84 CZE - SK Powerlifting Praha 185215,1446VT1 T17-19
23. HORÁK David / 2002 / 74,0 / 36 CZE - Sokol Náchod 167,5214,2593VT1 T13-16
24. JANSA Jan / 2002 / 87,4 / 47 CZE - Powerlifting Trutnov 200213,2784VT1 T17-19
25. HLAVÁČEK Jakub / 2004 / 75,0 / 80 CZE - Letovice 160210,8896VT1 T13-16
26. STOŽICKÝ Jiří / 2001 / 79,0 / 86 CZE - Fitness Freedom race team z. s. 185209,0426VT1 T17-19
27. FERKL Richard / 2002 / 77,9 / 44 CZE - Powerlifting Trutnov 170198,1411VT2 T17-19
28. CHMELÍK Václav / 2000 / 88,2 / 46 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 180183,7181VT2 T17-19
29. JIŘÍ Helia / 2003 / 67,3 / 65 CZE - Bez klubu 110154,2563  T13-16

Junioři EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. OSIČKA Tomáš / 1997 / 86,3 / 29 CZE - JUNGGYM
NR300
301,6668PVT J
2. KASPER Jan / 1998 / 86,9 / 27 CZE - Trutnov 240244,9258VT1 J
3. CHLUMECKÝ Jakub / 1999 / 87,5 / 26 CZE - Trutnov 212,5216,0296VT2 J
4. BENEŠ Jiří / 1998 / 101,6 / 131 CZE - Žďár nad Sázavou - Polnička 220203,9796VT3 J

Junioři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 97,6 / 101 CZE - OST Varnsdorf 332,5313,5781PVT J
2. JARMA Denis / 1999 / 59,4 / 52 CZE - Posilovna Ganbare, Olomouc 210312,6833PVT J
3. ŠANDA Jakub / 1999 / 101,0 / 102 CZE - SK Ironbulls Domažlice
NR315
295,5740PVT J
4. MEDVEDYK Martin / 1999 / 89,1 / 92 CZE - Extrifit Power Team HK
NR290
292,2967PVT J
5. FRÝBERT Martin / 1997 / 81,3 / 54 CZE - Podivín
NR270
284,8226PVT J
6. HOVORKA Tomáš / 1998 / 89,1 / 89 CZE - Ragnarok Gym 280278,5171PVT J
7. OSIČKA Tomáš / 1997 / 86,3 / 28 CZE - JUNGGYM 270271,5001PVT J
8. RAJČÁNYI David / 1998 / 88,4 / 94 CZE - Extrifit powerteam HK 270269,8369PVT J
9. HLOUŠEK Petr / 1998 / 101,1 / 104 CZE - Powerlifting Vrchlabí 290269,3555PVT J
10. HALADĚJ Dušan / 1998 / 115,5 / 108 CZE - Scout powerlifting 290257,9376PVT J
11. RYŠAVÝ Dominik / 1998 / 97,1 / 99 CZE - Toro gym Team 270255,1856PVT J
12. VU Tuan Anh / 1996 / 88,6 / 96 CZE - Břeclav 260254,4360PVT J
13. SVOBODA Matej / 1999 / 104,3 / 107 CZE - Strakonice 265245,6004MVT J
14. KASAL Ondřej / 1999 / 90,2 / 97 CZE - Sport Břehy 245244,1234MVT J
15. SCHEJBAL Ondřej / 1999 / 87,0 / 95 CZE - Timpo Olomouc 235239,6295MVT J
16. HAKALA Ondřej / 1998 / 149,0 / 109 CZE - bez klubu 280237,3336VT1 J
17. NOVÁK Dalibor / 1998 / 100,0 / 106 CZE - Moravská Třebová 252,5235,6582MVT J
18. ŠENKÝŘ Matyáš / 1999 / 74,3 / 53 CZE - Vimperk 200232,2032VT1 J
19. KOUDELA Tomáš / 1999 / 89,5 / 91 CZE - Krásněves 230230,2668MVT J
20. SEM Jakub / 1999 / 93,1 / 100 CZE - JUNGGYM 235229,3666VT1 J
21. CHLEBEK Rostislav / 1997 / 80,4 / 55 CZE - Frýdek-Místek 212,5225,1846MVT J
22. ŠIMEČEK David / 1998 / 80,4 / 88 CZE - AP Team 210224,7386MVT J
23. BENEŠ Jiří / 1998 / 101,6 / 103 CZE - Žďár nad Sázavou 235217,8873VT1 J
24. MANDAK Marek / 1998 / 95,3 / 98 CZE - Frýdek-Místek 220209,7691VT1 J
25. NOVÁK Tomáš / 1998 / 89,7 / 93 CZE - Havlíčkův Brod 205202,9106VT1 J
26. JANOVSKÝ Marián / 1999 / 91,0 / 90 CZE - Torogym tým 190188,0677VT3 J
27. KITLER Dominik / 1999 / 100,4 / 105 CZE - Votice 170159,9363  J

Muži EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 9 CZE - Powerlifting Trutnov
NR260
293,9040MVT O
2. KAAS Tomáš / 1984 / 122,8 / 137 CZE - SK Ironbulls Domažlice
NR330
285,0900MVT O
3. KOSTURA Adam / 1995 / 130,3 / 138 CZE - Powerlifting Trutnov 320272,3200VT1 O
4. PIANKA Daniel / 1977 / 64,3 / 35 CZE - OST Varnsdorf
NR205
267,4840VT1 M40-49
5. PINTÉR Peter / 1985 / 116,0 / 142 SVK - Bullstrong-team Nové Zámky 292,5254,7675  O
6. TICHÝ František / 1994 / 66,5 / 4 CZE - Powerlifting Trutnov 200251,4000VT1 O
7. KOTLAN Michal / 1989 / 65,6 / 34 CZE - SK IronBulls Domažlice 195248,9370VT1 O
8. KAŇÁK Filip / 1993 / 64,7 / 33 CZE - Powerlifting Trutnov 190246,2400VT2 O
9. VOKÁL Adam / 1993 / 87,8 / 12 CZE - Powerlifting Trutnov 250246,1500VT1 O
10. HURDÁLEK Pavel / 1980 / 113,4 / 136 CZE - Tj Powerlifting Trutnov, Trutnov 280245,2800VT1 O
11. KRAJDL Jindřich / 1986 / 97,3 / 134 CZE - Litoměřice 260240,7080VT1 O
12. LAVU Nikolas / 1985 / 97,1 / 135 SVK - Beroun 235217,7510  O

Muži RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. BLÁHA Lukáš / 1995 / 101,7 / 123 CZE - Toro Gym Team 352,5320,4225PVT O
2. BALABÁN Jiří / 1995 / 73,6 / 6 CZE - Powerlifting Trutnov
NR275
314,0328PVT O
3. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 8 CZE - Powerlifting Trutnov
NR260
293,9040PVT O
4. KAČMÁRIK Juraj / 1985 / 107,1 / 23 CZE - Powerlifting Vrchlabí 320285,4400PVT O
5. MATĚJKA Šimon / 1994 / 81,2 / 10 CZE - AP Team 270281,2320PVT O
6. PEKOVIĆ Daniel / 1994 / 87,8 / 16 CZE - SK Ironbulls Domažlice 285280,6110PVT O
7. ŠTĚPÁNEK Michael / 1995 / 75,0 / 7 CZE - Powerlifting Vrchlabí 250279,2500PVT O
8. NAVRÁTIL Jakub / 1994 / 88,2 / 15 CZE - Powerlifting Trutnov 282,5277,2455PVT O
9. ŠILHÁNEK Lukáš / 1992 / 79,2 / 121 CZE - Proseč 260276,5360PVT O
10. ŠVEHLA Adam / 1981 / 137,7 / 139 CZE - Valach Power Gym 322,5271,8675PVT O
11. MULAČ Jan / 1987 / 105,1 / 24 CZE - SK Ironbulls Domažlice 300269,4000PVT O
12. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 143,2 / 130 CZE - Animal Powerlifting Team 320267,8400MVT O
13. NEUFELD Tomáš / 1992 / 107,0 / 129 CZE - Team Ronnie 13 300267,6000PVT O
14. MACH Patrik / 1998 / 75,4 / 56 CZE - Powerlifting Trutnov 240266,7840PVT J
15. VOKÁL Adam / 1993 / 87,8 / 11 CZE - Powerlifting Trutnov 270265,8420PVT O
16. LUKAŠ Bína / 1994 / 81,5 / 120 CZE - Moravský Žižkov 255264,9450PVT O
17. CVRKAL Richard / 1994 / 92,0 / 125 CZE - Powerlifting Vrchlabí 275262,3500PVT O
18. OMELKA Marek / 1982 / 94,5 / 19 CZE - JUNGGYM 275258,2250PVT O
19. HORÁK Tomáš / 1994 / 88,1 / 122 CZE - Powerlifting Vrchlabí 260255,3720PVT O
20. MATUŠINEC Lukáš / 1993 / 104,9 / 128 CZE - Valach Power 282,5253,7980PVT O
21. TICHÝ František / 1994 / 66,5 / 5 CZE - Powerlifting Trutnov 200251,4000MVT O
22. LOUŽECKÝ Ondřej / 1983 / 71,7 / 119 CZE - Vyškov 215250,8620MVT O
23. ČÁP Václav / 1991 / 97,6 / 18 CZE - AP Team 260240,3960MVT O
24. OBERT Tomáš / 1993 / 98,1 / 126 CZE - Powerlifting Trutnov 260239,8760MVT O
25. FLORIAN Michal / 1985 / 86,0 / 14 CZE - Timpo Olomouc 235234,5300MVT O
26. BOUŠEK Rostislav / 1980 / 98,0 / 124 CZE - Team Paták - Fitcentrum Chrudim 245226,1350MVT O
27. BÁN Peter / 1986 / 105,0 / 21 CZE - Praha 250224,5000MVT O
28. ŠTOURAČ Tomáš / 1994 / 109,1 / 25 CZE - Powerlifting Team Suda 250221,7500MVT O
29. PLESKOT Tomáš / 1993 / 89,3 / 17 CZE - Powerlifting Animals Semily 220214,1920VT1 O
30. BEDNAŘÍK Vlastislav / 1994 / 107,5 / 22 CZE - Posilovna Velké Bílovice 235209,3850VT1 O
31. VALENTÍK Eduard / 1981 / 98,5 / 127 CZE - Powerlifting Trutnov 220202,6200VT1 O
32. STUDNIČKA Martin / 1993 / 94,9 / 20 CZE - Powerlifting Raspberry z.s. 200187,4800VT2 O

Muži Masters EQUIPPED

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. CICHÝ Josef / 1952 / 62,0 / 132 CZE - Powerlifting Raspberry z.s.
NR160
341,5456VT1 M65-69
2. TOMANEC Jaroslav / 1943 / 81,5 / 32 CZE - Powerlifting Trutnov 155312,4273VT1 M75-79
3. KUTNER Petr / 1950 / 81,0 / 133 CZE - Sport Břehy
NR175
304,0128VT1 M65-69
4. ŠOS Luboš / 1978 / 97,7 / 30 CZE - OST Varnsdorf 307,5285,6125PVT M40-49
5. HURDÁLEK Libor / 1954 / 99,5 / 31 CZE - Powerlifting Trutnov
NR190
267,0946VT2 M65-69

Muži Masters RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země MT R+F/MC VT D
1. KRAJZL Remi / 1955 / 85,5 / 140 CZE - Krnov 225338,4004PVT M60-64
2. SHOŘ Karel / 1955 / 81,3 / 1 CZE - Scout Powerlifting Pohořelice 210328,0075PVT M60-64
3. VINCOUREK František / 1966 / 83,3 / 117 CZE - Powerlifting Trutnov 255314,3716PVT M50-59
4. OSIČKA Bronislav / 1972 / 96,2 / 114 CZE - JUNGGYM
NR262,5
263,5063PVT M40-49
5. SAZMA Karel / 1975 / 74,7 / 110 CZE - Fit Gym Olomouc
NR210
245,7242MVT M40-49
6. FLEK Ivan / 1971 / 89,3 / 111 CZE - SK Ironbulls Domažlice 225244,0328MVT M40-49
7. ŠAFAŘÍK Michal / 1967 / 105,0 / 118 CZE - Slavs Power Letovice 225239,8334VT1 M50-59
8. JUNG František / 1955 / 90,0 / 2 CZE - JUNGGYM 155225,4427VT2 M60-64
9. TYL Zdeněk / 1976 / 102,6 / 116 CZE - Litoměřice 230211,2040VT1 M40-49
10. JOSEF Jeníček / 1973 / 101,4 / 115 CZE - Powerlifting Animals Semily 215210,7716VT2 M40-49
11. HORÁK Martin / 1977 / 101,2 / 113 CZE - Sokol Náchod 225207,6621VT1 M40-49
12. OBERT Ivan / 1973 / 86,8 / 112 CZE - Powerlifting Trutnov 190203,0995VT2 M40-49
-. NOSEK Petr / 1958 / 96,5 / 3 CZE - Podivín 00,0000  M60-64

Nepřihlášený uživatel