Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu

Základní údaje:
Datum zahájení: 29. června 2018 8:00
Datum ukončení: 1. července 2018 18:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 189
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 662 diváků (1 972 celkem)
Místo konání:
Adresa:Městská sportovní hala
Fügnerova 647
344 01 Domažlice
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Michal Halajčík, DiS..

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 62,1 / 36 CZE - Powerlifting Trutnov 14072,5150362,5628,2125 T17-19
2. SKALOVÁ Dagmar / 2002 / 59,2 / 30 CZE - Sport Břehy, z.s. 92,547,5
NR102,5
242,5437,1790 T13-16
3. TEPLÁ Kateřina / 2001 / 66,2 / 33 CZE - Března Fitness Club Česká Lípa 653080175290,5700 T13-16
-. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 62,1 / 40 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000 T17-19
-. TEPLÁ Kateřina / 2001 / 65,0 / 34 CZE - Března Fitness Club Česká Lípa 67,50000,0000 T17-19

Juniorky RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. RYBOVÁ Tereza / 1995 / 45,5 / 29 CZE - Extrifit Power Team 10050122,5272,5682,0675 J
2. BALÍKOVÁ Veronika / 1997 / 66,2 / 1 CZE - SK IronBulls Domažlice
NR130
60
NR152,5
342,5568,6870 J
3. GRUBEROVÁ Kristýna / 1995 / 48,1 / 6 CZE - Klatovy 57,547,582,5187,5432,7500 J
4. MOLDRZYKOVÁ Karolína / 1997 / 48,5 / 21 CZE - Powerlifting Raspberry 7037,580187,5427,5000 J
5. DORUŠKOVÁ Michaela / 1996 / 59,1 / 2 CZE - Klatovy 954090225406,2150 J

Ženy RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. DOSTÁLOVÁ Martina / 1983 / 82,6 / 3 CZE - SK Ironbulls Domažlice 190130240
WR560
825,5520 O
2. MÁDLOVÁ Lucie / 1993 / 67,5 / 20 CZE - Extrifit Powerball Team HK 150
NR80
155385631,0150 O
3. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 62,1 / 37 CZE - Powerlifting Trutnov 14072,5150362,5628,2125 T17-19
4. KRÁLOVÁ Michaela / 1992 / 54,3 / 15 CZE - Dream Body Fitness Kladno
NR110
55125290571,7060 O
5. ERBANOVÁ Helena / 1983 / 64,0 / 5 CZE - Sport Břehy, z.s. 112,562,5145320543,3600 O
6. LIŠÁKOVÁ Miluše / 1985 / 59,3 / 18 CZE - Powerlifting Raspberry 10045100245441,0490 O
7. ZIRKLEROVÁ Iveta / 1991 / 67,3 / 39 CZE - Powerlifting Vrchlabí 8550117,5252,5414,6555 O
-. LIŠÁKOVÁ Miluše / 1985 / 59,3 / 19 CZE - Powerlifting Raspberry 00000,0000 O
-. ZEMANOVÁ Michaela / 2000 / 62,1 / 41 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000 T17-19

Ženy Masters RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. MRVEČKOVÁ Renata / 1976 / 56,0 / 22 CZE - Powerlifting Raspberry
NR100
NR60
NR120
280533,4000 M40-49

Dorostenci EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. FILIP Dominik / 2000 / 63,6 / 135 CZE - Powerlifting Raspberry 15580175410541,2000 T17-19
-. KASPER Jan / 1998 / 86,7 / 10 CZE - Powerlifting Trutnov
WR230
0000,0000 T17-19

Dorostenci RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 97,0 / 45 CZE - OST Varnsdorf
CR310
CR202,5
WR310
822,5762,4575 T17-19
2. KOVALČIK Dominik / 1999 / 88,4 / 47 CZE - Extrifit power team
CR300
167,5235702,5688,3095 T17-19
3. BÍLEK Jiří / 2000 / 79,6 / 58 CZE - Powerlifting Trutnov 245125
NR265
635672,3380 T17-19
4. KOUKAL David / 1999 / 80,4 / 64 CZE - Powerlifting Třebíč 220130260610640,0120 T17-19
5. LAGRON Ludvík / 2000 / 74,8 / 43 CZE 220125220565632,4610 T17-19
6. CHLOUPEK Stanislav / 1999 / 69,1 / 51 CZE - Raw Power Jedovnice 19095230515622,3260 T17-19
7. KOVANIČ Vít / 2000 / 109,0 / 55 CZE - Animal Powerlifting Team 250
NR155
250655580,9850 T17-19
8. SVOBODA Matěj / 1999 / 98,8 / 79 CZE - Strakonice 220130265615565,6770 T17-19
9. ŠEVČÍK Michal / 1999 / 79,4 / 61 CZE - Raw Power Jedovnice 195105230530562,4360 T17-19
10. ŠEBELA Martin / 1999 / 72,1 / 52 CZE - Raw Power Jedovnice 170100210480556,9920 T17-19
11. HOŘAVA Dominik / 1999 / 98,7 / 72 CZE - RAW Power Jedovnice 215125250590542,9180 T17-19
12. VÍTEK Martin / 2000 / 78,9 / 60 CZE - Raw Power Jedovnice 175115212,5502,5536,2680 T17-19
13. KALČÍK Petr / 2000 / 74,2 / 77 CZE - SK Ironbulls Domažlice 180105190475536,1800 T17-19
14. FÜRST Miloslav / 1998 / 79,3 / 66 CZE - Mělník 180110200490520,5760 T17-19
15. KUNZ Tomáš / 2002 / 55,8 / 17 CZE - Plzeň 117,565140322,5516,8385 T13-16
16. LAŽEK Daniel / 2000 / 85,9 / 56 CZE - Extrifit Power Team HK 190100225515514,3820 T17-19
17. SION Matěj / 1999 / 84,1 / 54 CZE - Slavs Power 17090245505512,1710 T17-19
18. PANÁČEK Daniel / 2002 / 66,7 / 28 CZE - Bomba Gym Powerlifting, Praha 14095172,5407,5510,5975 T13-16
19. PIKEŠ Patrik / 2000 / 86,9 / 49 CZE - SK Ironbulls Domažlice 182,5115215512,5507,7850 T17-19
20. KASAL Ondřej / 1999 / 89,5 / 44 CZE - Sport Břehy, z.s. 182,5107,5230520505,4400 T17-19
21. BROŽ Josef / 2000 / 77,2 / 48 CZE - Powerlifting Vrchlabí 18090190460500,2960 T17-19
22. CHMELÍK Václav / 2000 / 89,1 / 76 CZE - Sk Ironbulls 175115202,5492,5480,2860 T17-19
23. KAUCKÝ Ondřej / 2002 / 72,0 / 11 CZE - Bomba Gym Powerlifting 15090145385447,3700 T13-16
24. ELIÁŠ Jiří / 2001 / 97,5 / 46 CZE - SK Ironbulls Domažlice 170105180455420,8750 T17-19
25. ŠAFAŘÍK Michal / 2004 / 59,5 / 31 CZE - Slavs Power 90
NR55
117,5262,5378,5250 T13-16
-. KUNZ Tomáš / 2002 / 55,8 / 16 CZE - Plzeň 1250000,0000 T13-16
-. PEŠEK Ondřej / 1998 / 72,2 / 78 CZE - Oddíl silových sportů Chrudim 1600000,0000 T17-19
-. KALČÍK Petr / 2000 / 74,2 / 9 CZE - SK Ironbulls Domažlice
WR170
0000,0000 T17-19
-. ŠEVČÍK Štěpán / 1999 / 88,2 / 32 CZE - Slavs Power 1900000,0000 T17-19
-. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 105,2 / 27 CZE - Powerlifting Trutnov 2800000,0000 T17-19

Junioři EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
-. KOLENA Robert / 1995 / 88,4 / 14 CZE - Powerlifting Raspberry 1650000,0000 J

Junioři RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. GRMOLEC Josef / 1994 / 138,1 / 90 CZE - Animal Powerlifting Team 355200370925778,8500 J
2. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 152,8 / 92 CZE - Animal Powerlifting Team
CR332,5
RR217,5
CR320
870720,3600 J
3. PROKEŠ Antonín / 1997 / 69,0 / 65 CZE - Powerlifting Třebíč 205105260570689,7000 J
4. PETRÁS Roman / 1994 / 118,1 / 80 CZE - Extrifit Power Team 270190320780676,2600 J
5. VÁGNER Jakub / 1997 / 88,4 / 73 CZE - Raw Power Jedovnice
NR270
145275690676,0620 J
6. BALABÁN Jiří / 1995 / 73,9 / 50 CZE - Powerlifting Trutnov
NR207,5
120
NR250
577,5654,6540 J
7. PŘIBYL Jakub / 1994 / 86,6 / 70 CZE - Raw Power Jedovnice 227,5145255627,5623,2330 J
8. OSIČKA Tomáš / 1997 / 80,0 / 74 CZE - JUNGGYM 230120240590621,8600 J
9. NAVRÁTIL Jakub / 1994 / 80,1 / 53 CZE - Powerlifting Trutnov 225105250580610,6240 J
10. DANĚČEK Ladislav / 1998 / 71,0 / 63 CZE - Powerlifting Trutnov 195100222,5517,5609,6150 J
11. ZELEZKA Patrik / 1996 / 95,5 / 83 SVK - ŠK VST KAHAN NOVE MESTO NAD VAHOM 247,5160235642,5600,0950 J
12. MALINOVSKÝ Václav / 1995 / 77,4 / 59 CZE - Praha 205110230545591,4340 J
13. ŠTICH Jiří / 1997 / 96,4 / 79 CZE - SK Ironbulls Domažlice 240160230630585,7740 J
14. FOJT Petr / 1997 / 99,7 / 69 CZE - Raw Power Jedovnice 245137,5240622,5570,3345 J
15. HALADĚJ Dušan / 1998 / 117,1 / 68 CZE - Scout Powerlifting 220150285655568,9330 J
16. MATUŠINEC Ondřej / 1996 / 95,1 / 87 CZE - Valach power gym, Vsetín 220137,5245602,5564,0605 J
17. KOSTURA Adam / 1995 / 120,6 / 89 CZE - Powerlifting Trutnov 230150270650560,9500 J
18. NGUYEN Minh Dung (Mirek) / 1997 / 68,3 / 62 CZE - Klatovy 170105180455556,4650 J
19. ŠTICH Jiří / 1997 / 96,4 / ? CZE - SK Ironbulls Domažlice 230140210580539,2840 J
19 / 20↓ HOŘAVA Rostislav / 1997 / 106,0 / 71 CZE - RAW Power Jedovnice 240135225600537,0000 J
20 / 21↓ KOLENA Robert / 1995 / 88,4 / 75 CZE - Powerlifting Raspberry 200135200535524,1930 J
21 / 22↓ ŘIMSA Martin / 1995 / 73,9 / 65 CZE - Scout Powerlifting 155110190455515,7880 J
-. KOREC Jakub / 1995 / 64,4 / 57 CZE - Slavs Power
NR180
NR0
000,0000 J
-. OSIČKA Tomáš / 1997 / 80,0 / 23 CZE - JUNGGYM
NR225
0000,0000 J
-. KOLENA Robert / 1995 / 88,4 / 13 CZE - Powerlifting Raspberry 1600000,0000 J
-. ZELEZKA Patrik / 1996 / 95,5 / 35 SVK - ŠK VST KAHAN NOVE MESTO NAD VAHOM 2500000,0000 J

Muži EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. GREGUŠ Milan / 1968 / 100,0 / 118 CZE - OST TJ Zlaté Hory 287,5220265772,5706,8375 M50-59
2. MALINA Pavel / 1960 / 59,5 / 97 CZE - Powerlifting Raspberry 197,5110165472,5681,3450 M50-59
3. MAŠEK Milan / 1991 / 93,9 / 100 CZE - SK Ironbulls Domažlice 285150265700659,9600 O
4. KOTLAN Michal / 1989 / 65,7 / 107 CZE - SK Ironbulls Domažlice 190130190510649,8420 O
5. BREČKA Karol / 1961 / 77,1 / 136 CZE - Powerlifting Raspberry 210115215540587,9520 M50-59
6. KAŇÁK Filip / 1993 / 63,7 / 134 CZE - Powerlifting Trutnov 14080180400527,2000 O

Muži RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. KRASINSKÝ Jan / 1991 / 115,3 / 95 CZE - SK Ironbulls Domažlice 312,5210322,5845736,8400 O
2. TICHÝ Michal / 1990 / 144,2 / 117 CZE 340220320880735,6800 O
3. HORÁK Petr / 1979 / 87,9 / 104 CZE - Extrifit Power Team 265167,5300732,5720,6335 O
4. TŮMA Kamil / 1984 / 73,8 / 113 CZE - Scout Powerlifting 220155250625709,5000 O
5. KADLEC Michal / 1989 / 119,5 / 132 CZE - Powerlifting Vrchlabí 300
NR220
300820709,3000 O
6. MATUŠINEC Lukáš / 1993 / 107,0 / 105 CZE - Valach Power Vsetín 300170317,5787,5702,4500 O
7. KAČMARIK Juraj / 1985 / 104,9 / 133 SVK - Powerlifting Vrchlabí 280170330780700,7520 O
8. PEŠKA ml. Josef / 1990 / 109,0 / 119 CZE - Valkýra PowerTeam 300205280785696,2950 O
9. MAJOROŠ Norbert / 1986 / 97,8 / 96 SVK - Iron club Bratislava 280180290750692,8500 O
10. NOVOTNÝ Lukáš / 1990 / 87,7 / 108 CZE - Powerlifting Vrchlabí 280120290690679,9260 O
11. PETRÁS Roman / 1994 / 118,1 / 126 CZE - Extrifit Power Team 270190320780676,2600 J
12. VÁGNER Jakub / 1997 / 88,4 / 124 CZE - Raw Power Jedovnice 270145275690676,0620 J
13. TESAŘ Lukáš / 1992 / 98,0 / 116 CZE - Powerlifting Vrchlabí 260195270725669,1750 O
14. GAŽKO Petr / 1982 / 81,3 / 122 CZE - Extrfit power team 230170242,5642,5668,5855 O
15. ČERNÝ Lukáš / 1988 / 89,0 / 103 CZE - SK Ironbulls Domažlice 250165270685668,5600 O
16. VOKÁL Adam / 1993 / 82,5 / 102 CZE - Powerlifting Trutnov 240160242,5642,5661,1325 O
17. ŠEVČÍK Kamil / 1990 / 74,7 / 113 CZE - Raw Power Jedovnice 210130245585655,6680 O
18. BALABÁN Jiří / 1995 / 73,9 / 125 CZE - Powerlifting Trutnov 207,5120250577,5654,6540 J
19. ONDRUŠ Andrej / 1991 / 98,7 / 109 SVK - Powerlifting Vrchlabí 275145290710653,3420 O
20. VAŠEK Roman / 1993 / 74,6 / 117 CZE - Hlinsko 205132,5242,5580650,9920 O
21. STAROBA Pavel / 1993 / 97,9 / 102 CZE - Valach power 265160255680627,9120 O
22. ZEMAN Milan / 1994 / 87,3 / 111 CZE - Extrifit Power Team HK 205182,5242,5630622,3140 O
23. MULAČ Jan / 1987 / 96,4 / 106 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 230165270665618,3170 O
24. NAVRÁTIL Jakub / 1994 / 80,1 / 123 CZE - Powerlifting Trutnov 225105250580610,6240 J
25. KELIAR Petr / 1984 / 87,4 / 98 CZE - Powerlifting Raspberry 240132,5235607,5599,8455 O
26. GRYGEREK Rostislav / 1989 / 87,2 / 101 CZE - Powerlifting Raspberry 230120245595588,0980 O
27. RŮŽEK Patrik / 1990 / 102,6 / 118 CZE - SK Ironbulls Domažlice 230150250630570,5280 O
28. KAIZR Petr / 1990 / 130,3 / 112 CZE 260165240665565,9150 O
29. GRYC David / 1991 / 89,5 / 106 CZE - Raw Power Jedovnice 217,5142,5220580563,7600 O
30. PLESKOT Tomáš / 1993 / 75,6 / 109 CZE - Powerlifting Animals Semily 150125225500554,4000 O
31. OBERT Tomáš / 1993 / 98,3 / 110 CZE - Spartak, Powerlifting Trutnov 210140250600553,0800 O
32. DOLEJŠ Zdeněk / 1989 / 72,9 / 127 CZE - SK Ironbulls Domažlice 180110190480551,3280 O
33. KŘÍŽOVSKÝ Jaroslav / 1990 / 98,1 / 121 CZE - Sport Břehy, z.s. 200140240580535,1080 O
34. OSIČKA Jaromír / 1990 / 88,8 / 115 CZE - JUNGGYM 190110230530518,1280 O
35. ŠTOURAČ Tomáš / 1994 / 98,5 / 114 CZE - Powerlifting Team Suda 195125220540497,3400 O
36. GRUBER Ivan / 1988 / 105,7 / 128 CZE - Klatovy 162,5155235552,5495,1505 O
-. KELIAR Petr / 1984 / 87,4 / 12 CZE - Powerlifting Raspberry
NR235
0000,0000 O
-. OSIČKA Jaromír / 1990 / 88,8 / 24 CZE - JUNGGYM 1700000,0000 O
-. HURDÁLEK Martin / 1978 / 95,8 / 8 CZE - Powerlifting Trutnov 2200000,0000 O
-. ZIGO Roman / 1973 / 99,5 / 42 CZE - Posilovna GITA Podivín 1800000,0000 M40-49
-. SCHIEBERT Milan / 1989 / 102,2 / 120 CZE - SK Ironbulls Domažlice 220022000,0000 O

Muži Masters EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. GREGUŠ Milan / 1968 / 100,0 / 94 CZE - OST TJ Zlaté Hory
NR287,5
NR220
NR265
NR772,5
706,8375 M50-59
2. MALINA Pavel / 1960 / 59,5 / 99 CZE - Powerlifting Raspberry
WR197,5
110165472,5681,3450 M50-59
3. BREČKA Karol / 1961 / 77,1 / 129 CZE - Powerlifting Raspberry
WR210
115
WR215
540587,9520 M50-59
4. HURDÁLEK Libor / 1954 / 99,2 / 131 CZE - Powerlifting Trutnov 230165215610560,1020 M60-64
5. CICHÝ Josef / 1952 / 59,3 / 130 CZE - Powerlifting Raspberry
WR147,5
WR55
WR155
357,5518,0890 M65-69
-. PIANKA Daniel / 1977 / 63,7 / 26 CZE - OST Varnsdorf
WR200
0000,0000 M40-49

Muži Masters RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Reshel D
1. HERAK Peter / 1960 / 88,1 / 85 SVK - ŠK VST KAHAN NOVE MESTO NAD VAHOM 245125242,5612,5601,5975 M50-59
2. HORÁK Martin / 1977 / 98,1 / 67 CZE - TJ Sokol Náchod
NR235
NR167,5
240642,5592,7705 M40-49
3. HOZA Stanislav / 1956 / 86,3 / 86 CZE - Powerlifting Raspberry 235
WR145
215595592,3820 M60-64
4. HRUŠKA Miroslav / 1974 / 105,9 / 76 CZE - Nová Role 245155260660590,9640 M40-49
5. VINCOUREK František / 1966 / 86,3 / 62 CZE - Powerlifting Trutnov 210
NR127,5
NR245
582,5579,9370 M50-59
6. ŠEFL Miroslav / 1971 / 94,3 / 93 CZE - Bomba Gym Powerlifting 220140232,5592,5557,3055 M40-49
7. OSIČKA Bronislav / 1972 / 97,7 / 84 CZE - JUNGGYM 225130237,5592,5547,5885 M40-49
8. MANDÍK Roman / 1968 / 73,7 / 91 CZE - Bomba Gym Praha
NR162,5
NR105
NR187,5
455517,1530 M50-59
9. KOLODŽEJ Martin / 1973 / 104,7 / 81 SVK - Sport Břehy, z.s. 215117,5230562,5505,6875 M40-49
10. ZIGO Roman / 1973 / 99,5 / 82 CZE - Posilovna GITA Podivín 160105200465426,4050 M40-49
11. SVOZIL Jiří / 1954 / 101,8 / 88 CZE - Powerlifting Raspberry 170
NR75
NR207,5
452,5411,2320 M60-64
12. ERBAN Pavel / 1952 / 88,8 / 4 CZE - Sport Břehy, z.s. 12080130330322,6080 M65-69
-. HERAK Peter / 1960 / 88,1 / 7 SVK - ŠK VST KAHAN NOVE MESTO NAD VAHOM
WR242,5
0000,0000 M50-59
-. OSIČKA Bronislav / 1972 / 97,7 / 25 CZE - JUNGGYM
CR225
0000,0000 M40-49
-. ZIGO Roman / 1973 / 99,5 / 38 CZE - Posilovna GITA Podivín 1800000,0000 M40-49

Nepřihlášený uživatel