Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu

Základní údaje:
Datum zahájení: pátek 22. března 2019 8:00
Datum ukončení: neděle 24. března 2019 19:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 199
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 662 diváků (2 006 celkem)
Místo konání:
Adresa:MěÚ Trutnov
Slovanské Náměstí 165
541 01 Trutnov
CZE Czech Republic

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Michal Halajčík, DiS..

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 49,9 / 3 CZE - Powerlifting Trutnov
NR80
NR47,5
NR90
217,5562,9874MVT T13-16
2. SKALOVÁ Dagmar / 2002 / 59,0 / 30 CZE - Sport Břehy
NR105
WR55
110270551,6208PVT T13-16
3. RANČEVOVÁ Simona / 2002 / 55,9 / 4 CZE - Valkýra PowerTeam 70
NR42,5
NR105
217,5448,3301VT2 T17-19
4. STLOUKALOVÁ Sabina / 2000 / 64,8 / 10 CZE - Raw Power Jedovnice 97,540100237,5424,0980VT2 T17-19
5. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 49,9 / 114 CZE - Powerlifting Trutnov 750075194,1336  T13-16

Juniorky RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. RULÍKOVÁ Veronika / 1997 / 70,4 / 29 CZE - Toro Gym Team 142,577,5150370603,6136PVT J
2. KOHOUTOVÁ Kristýna / 1996 / 66,8 / 26 CZE - Animal Powerlifting Team 135
NR72,5
135342,5570,8454PVT J
3. HELIOVÁ Klára / 1996 / 50,0 / 2 CZE - Powerlifting Raspberry 67,53590192,5425,4019VT3 J
4. ZELENÁKOVÁ Nela / 1998 / 58,0 / 31 CZE - Sport Břehy 804095215407,0251VT3 J
5. HELIOVÁ Klára / 1996 / 50,0 / 128 CZE - Powerlifting Raspberry
NR62,5
0062,5138,1175  J

Ženy RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. ZEMANOVÁ Veronika / 1981 / 57,6 / 32 CZE - Toro Gym Team 120
NR92,5
170382,5707,3190PVT O
2. MÁDLOVÁ Lucie / 1993 / 66,8 / 28 CZE - Toro Gym Team
NR170
NR80
160410676,5820PVT O
3 / 4↓ ERBANOVÁ Helena / 1983 / 65,9 / 24 CZE - Sport Břehy 13072,5160362,5603,7800PVT O
4 / 5↓ BALÍKOVÁ Veronika / 1997 / 67,1 / 1 CZE - SK Ironbulls Domažlice 13065160355584,1170PVT J
5 / 6↓ KOHOUTOVÁ Kristýna / 1996 / 66,8 / 27 CZE - Animal Powerlifting Team 135
NR72,5
135342,5565,1935PVT J
6 / 7↓ ZIRKLEROVÁ Iveta / 1991 / 72,5 / 5 CZE - Powerlifting Vrchlabí 112,557,5140310487,9400VT1 O

Ženy Masters RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. KABEŠOVÁ Eva / 1967 / 71,8 / 25 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 8047,5
NR105
232,5429,7165VT3 M50-59

Dorostenci RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. KUNZ Tomáš / 2002 / 54,8 / 40 CZE - SK Ironbulls Domažlice 140
NR80
NR167,5
387,5723,5446PVT T13-16
2. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 109,3 / 20 CZE - Powerlifting Trutnov
NR300
162,5302,5765705,5381PVT T17-19
3. LAŽEK Daniel / 2000 / 84,6 / 57 CZE - Extrifit Power Team 200130232,5562,5602,0932MVT T17-19
4. HOŘAVA Dominik / 1999 / 101,9 / 47 CZE - Raw Power Jedovnice 240130260630595,1837MVT T17-19
5. KOVÁŘ Vít / 2001 / 66,9 / 39 CZE - Scout Powerlifting 15590190435586,4983VT1 T17-19
6. ŠIMEK Jaroslav / 2002 / 65,1 / 43 CZE - Scout Powerlifting 14080180400581,9952VT1 T13-16
7. ŠEVČÍK Michal / 1999 / 89,1 / 23 CZE - Raw Power Jedovnice 210112,5245567,5575,5630MVT T17-19
8. KLINECKÝ Luboš / 1999 / 153,2 / 14 CZE - Bonn Power Gym 230140280650559,7280VT1 T17-19
9. VU Truong An / 2004 / 63,3 / 46 UKR 13575132,5342,5559,2847  T13-16
10. ČÁP Filip / 2001 / 76,9 / 7 CZE - SK Powerlifting Praha 155100210465548,0006VT2 T17-19
11. KAUCKÝ Ondřej / 2002 / 74,9 / 13 CZE - SK Powerlifting Praha 160110162,5432,5546,4923VT1 T13-16
12. MÁDLE Roman / 2000 / 81,2 / 16 CZE - Týniště nad Orlicí 165115205485535,4866VT1 T17-19
13. KASAL Ondřej / 1999 / 91,1 / 37 CZE - Sport Břehy 190110232,5532,5531,9803VT2 T17-19
14. HEVIÁNEK Jaromír / 2000 / 81,9 / 56 CZE - Bez klubu 187,5105190482,5529,2485VT1 T17-19
15. ELIÁŠ Jiří / 2001 / 97,6 / 8 CZE - SK Ironbulls Domažlice 210107,5222,5540529,2410VT1 T17-19
16. PAVELKA Tomáš / 1999 / 84,4 / 18 CZE - Praha 180112,5207,5500526,1360VT2 T17-19
17. CHMELÍK Václav / 2000 / 86,2 / 48 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 185117,5205507,5525,8999VT2 T17-19
18. BROŽ Josef / 2000 / 79,3 / 6 CZE - Powerlifting Vrchlabí 160100202,5462,5520,8416VT2 T17-19
19. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 79,5 / 36 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 165105197,5467,5515,3720VT2 T17-19
20. NOVOTNÝ Adam / 2001 / 81,1 / 41 CZE - Chrudim 17092,5190452,5509,6164VT2 T17-19
21. MAŠEK Roman / 1999 / 73,3 / 17 CZE - Powerlifting Vrchlabí 15092,5185427,5507,8221VT2 T17-19
22. FRÝDL Jakub / 2001 / 121,6 / 34 CZE - Valach power 200120230550502,3128VT2 T17-19
23. FERKL Richard / 2002 / 72,6 / 9 CZE - Powerlifting Trutnov 13580160375488,7532VT2 T13-16
24. DUTCHYN Bohdan / 2001 / 65,6 / 33 UKR 12070160350482,5548  T17-19
25. KOBRLE Lukáš / 2000 / 80,5 / 38 CZE - Powerlifting Vrchlabí 14095190425472,1240VT3 T17-19
26. HORÁK David / 2002 / 69,1 / 10 CZE - TJ Sokol Náchod 11085140335457,4398VT3 T13-16
27. STURM Matěj / 2003 / 126,7 / 22 CZE - Powerlifting Trutnov 162,580180422,5426,7588  T13-16
28. KUNZ Tomáš / 2002 / 54,8 / 164 CZE - SK Ironbulls Domažlice 13000130242,7376  T13-16
29. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 79,5 / 162 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 14000140154,3360  T17-19
30. HORÁK David / 2002 / 69,1 / 161 CZE - TJ Sokol Náchod 900090122,8943  T13-16
-. KOVÁŘ Vít / 2001 / 66,9 / 36 CZE - Scout Powerlifting 00000,0000  T17-19
-. KALČÍK Petr / 2000 / 74,3 / 12 CZE - SK Ironbulls Domažlice 00000,0000  T17-19
-. SCHEJBAL Ondřej / 1999 / 89,1 / 21 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 00000,0000  T17-19

Junioři EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. KASPER Jan / 1998 / 87,5 / 158 CZE - Powerlifting Trutnov 220140240600609,9660VT3 J
2. KOSTURA Adam / 1995 / 124,6 / 112 CZE - Powerlifting Trutnov 205150260615527,6700VT3 J
1 / 3↓ KOLENA Robert / 1995 / 89,3 / 15 CZE - Powerlifting Raspberry 217,500217,5211,7580  J

Junioři RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 94,3 / 102 CZE - OST Varnsdorf
NR325
NR205
NR330
860833,1835PVT J
2. SKOTAK Přemysl / 1996 / 99,7 / 82 CZE - Extrifit Power Team 300200310810749,5432PVT J
3. KOVALČIK Dominik / 1999 / 89,1 / 101 CZE - Valach Power Vsetín
NR300
NR175
250725728,2306PVT J
4. ENŽL Jakub / 1997 / 119,3 / 91 CZE - Valkýra PowerTeam 270200330800698,9200PVT J
5. TOMÁŠ Patrik / 1996 / 81,7 / 95 CZE - Powerlifting Animals Semily 235
NR160
NR262,5
657,5681,5645PVT J
6. OSIČKA Tomáš / 1997 / 87,2 / 79 CZE - Posilovna Velké Bílovice 260135275670675,4726PVT J
7. RYŠAVÝ Dominik / 1998 / 98,0 / 73 CZE - Toro Gym Team 255165260680646,4692MVT J
8. KUČERA Pavel / 1995 / 104,1 / 72 CZE - Blansko 275160272,5707,5637,1745MVT J
9. DANĚČEK Ladislav / 1998 / 74,0 / 62 CZE - Powerlifting Trutnov
NR212,5
102,5230545635,4482MVT J
10. HLOUŠEK Petr / 1998 / 89,1 / 66 CZE - Powerlifting Vrchlabí 240130255625621,6900MVT J
11. MACH Patrik / 1998 / 74,0 / 100 CZE - Žacléř 190100240530617,9588VT1 J
12. KOMPRDA Michal / 1997 / 82,1 / 99 CZE - Raw Power Jedovnice 215142,5225582,5613,6381MVT J
13. ŠTICH Jiří / 1997 / 99,9 / 87 CZE - SK Ironbulls Domažlice 255145240640597,5731MVT J
14. NOVOTNÝ Jakub / 1997 / 80,3 / 76 CZE - Toro Gym Team 205120230555594,6314VT1 J
15. ŠTĚPÁNEK Michael / 1995 / 74,7 / 86 CZE - Powerlifting Vrchlabí 175105240520582,8160VT1 J
16. KOLENA Robert / 1995 / 89,3 / 103 CZE - Powerlifting Raspberry 205125205535520,8760VT2 J
17. SMOLÍK Václav / 1997 / 77,9 / 83 CZE - SK Powerlifting Praha 17085190445489,8489VT3 J
18. BAŽANT Tomáš / 1997 / 78,3 / 90 CZE - Sport Břehy 182,580180442,5484,9304VT3 J
19. CHLUMECKÝ Jakub / 1999 / 80,7 / 97 CZE - Powerlifting Trutnov 15582,5180417,5449,9782VT3 J
20. KUČERA Pavel / 1995 / 104,1 / 163 CZE - Blansko 25500255229,6530  J
21. KOVANDA David / 1998 / 95,5 / 126 CZE - Břilice 23000230221,2646  J
22. KOLENA Robert / 1995 / 89,3 / 129 CZE - Powerlifting Raspberry 18500185180,1160  J
-. KOSTURA Adam / 1995 / 124,6 / 70 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  J

Muži EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 159 CZE - Powerlifting Trutnov 220150230600678,2400VT2 O
2. MAŠEK Milan / 1991 / 96,7 / 128 CZE - SK Ironbulls Domažlice 285160260705654,3810VT2 O
3. GREGUŠ Milan, Ing. / 1968 / 100,0 / 154 CZE - Powerlifting Raspberry 265205245715654,2250VT2 M50-59
4. GRZNÁR Filip / 1985 / 97,8 / 148 CZE - SK Ironbulls Domažlice 250190250690637,4220VT2 O
5. KASPER Jan / 1998 / 87,5 / 156 CZE - Powerlifting Trutnov 220140240600592,2000VT3 J
6. BREČKA Karol / 1961 / 74,4 / 154 CZE - Powerlifting Raspberry 205110205520585,3120VT3 M50-59
7. KAAS Tomáš / 1984 / 118,6 / 157 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 250150250650562,9000VT3 O
8. VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 160 CZE - Powerlifting Trutnov 200130200530545,7940VT3 O
9. KAŇÁK Filip / 1993 / 65,8 / 124 CZE - Powerlifting Trutnov 13580160375477,0000  O
1 / 10↓ HURDÁLEK Pavel / 1980 / 110,4 / 11 CZE - Powerlifting Trutnov
NR325
00325287,1050  O
2 / 11↓ VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 45 CZE - Powerlifting Trutnov
NR260
00260267,7480  O
3 / 12↓ TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 44 CZE - Powerlifting Trutnov
NR230
00230259,9920  O
4 / 13↓ PIANKA Daniel / 1977 / 63,5 / 19 CZE - OST Varnsdorf 18000180237,9600  M40-49

Muži RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
20 / 1↑ GRMOLEC Josef / 1994 / 140,5 / 117 CZE - Animal Powerlifting Team 360210330900756,0000PVT O
21 / 2↑ KADLEC Michal / 1989 / 121,1 / 123 CZE - Powerlifting Vrchlabí
NR330
220290840724,0800PVT O
22 / 3↑ KAŠPAR Ladislav / 1994 / 145,8 / 125 CZE - Animal Powerlifting Team 330200330860717,9280PVT O
25 / 4↑ KRASINSKÝ Jan / 1991 / 120,2 / 127 CZE - SK Ironbulls Domažlice 315200310825712,8000PVT O
1 / 5↓ TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 106 CZE - Powerlifting Trutnov
NR225
150
NR255
630712,1520PVT O
2 / 6↓ GAŽKO Petr / 1982 / 81,9 / 64 CZE - Extrifit Power Team 250172,5265687,5711,4250PVT O
3 / 7↓ KOVALČÍK Dominik / 1999 / 89,1 / 113 CZE - Valach Power Vsetín 300175250725707,0200PVT J
24 / 8↑ MATUŠINEC Lukáš / 1993 / 116,5 / 130 CZE - Valach Power Vsetín 325170310805700,3500PVT O
19 / 9↑ HOMOLA Martin / 1994 / 106,0 / 118 CZE - Valkýra PowerTeam 310160310780698,1000PVT O
4 / 10↓ VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 107 CZE - Powerlifting Trutnov 260160255675695,1150PVT O
5 / 11↓ SUDA Jan / 1979 / 117,4 / 155 CZE - Powerlifting Team Suda 302,5190300792,5687,8900PVT M40-49
26 / 12↑ KAČMÁRIK Juraj / 1985 / 107,8 / 121 SVK - Powerlifting Vrchlabí 300165300765680,8500SMT O
6 / 13↓ PEKOVIĆ Daniel / 1994 / 84,0 / 80 CZE - SK Ironbulls Domažlice 255145270670680,0500MVT O
14. ONDRUŠ Andrej / 1991 / 106,2 / 132 SVK - Powerlifting Vrchlabí 280165315760679,5920MT O
7 / 15↓ ČERNÝ Lukáš / 1988 / 88,5 / 61 CZE - SK Ironbulls, Domažlice 250150280680665,7200PVT O
28 / 16↑ TESAŘ Lukáš / 1992 / 97,6 / 138 CZE - Powerlifting Vrchlabí 260190270720665,7120PVT O
23 / 17↑ NOVOTNÝ Richard / 1993 / 94,9 / 152 CZE - Powerlifting Vrchlabí 280140290710665,5540PVT O
8 / 18↓ LACINA Jiří / 1991 / 64,3 / 92 CZE - Powerlifting Animals Semily 165
NR120
NR225
510665,4480MVT O
9 / 19↓ KRUPIČKA Milan / 1989 / 73,5 / 71 CZE - SK Ironbulls Domažlice 210130240580660,6200MVT O
10 / 20↓ GIRGA Pavel / 1986 / 88,5 / 110 CZE - Valkýra PowerTeam 240180250670655,9300MVT O
11 / 21↓ ŠEVČÍK Kamil / 1990 / 77,7 / 104 CZE - Raw Power Jedovnice 220132,5247,5600648,9600MVT O
29 / 22↑ PASTÝŘÍK Petr / 1989 / 107,5 / 144 CZE - Valkýra PowerTeam 275170250695619,2450MVT O
12 / 23↓ ZEMAN Milan / 1994 / 88,5 / 89 CZE - Toro Gym Team 200180250630616,7700MVT O
13 / 24↓ GRYGEREK Rostislav / 1989 / 87,5 / 65 CZE - Powerlifting Raspberry 240130250620611,9400MVT O
27 / 25↑ GLOBA Alexandr / 1993 / 98,5 / 149 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 270150240660607,8600MVT O
14 / 26↓ GRYC David / 1991 / 89,6 / 108 CZE - Raw Power Jedovnice 225150225600582,7200VT1 O
30 / 27↑ MAŠTALÍŘ Jakub / 1984 / 135,5 / 141 CZE - Chomutov 250150250650549,2500VT2 O
15 / 28↓ HORÁK Tomáš / 1994 / 89,5 / 67 CZE - Powerlifting Vrchlabí 190125245560544,3200VT1 O
31 / 29↑ MULAČ Jan / 1987 / 97,7 / 151 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200140230570526,7940VT2 O
16 / 30↓ OSIČKA Jaromír / 1990 / 88,5 / 78 CZE - Posilovna Velké Bílovice 190115230535523,7650VT2 O
17 / 31↓ NOVÁK Roman / 1991 / 78,4 / 75 CZE - Bez klubu 17095197,5462,5496,3550VT3 O
18 / 32↓ RŮT Jiří / 1988 / 64,8 / 81 CZE - Sport Břehy 122,590167,5380491,7200VT3 O
32 / 33↓ ŠTOURAČ Tomáš / 1994 / 99,0 / 137 CZE - Powerlifting Team Suda 200120215535491,6650VT2 O
34. PEŠKA ml. Josef / 1990 / 104,6 / 134 CZE - Valkýra PowerTeam 180150200530476,4700VT3 O
33 / 35↓ TICHÝ Michal / 1990 / 130,6 / 139 CZE - Valkýra PowerTeam 200145200545463,7950VT3 O
35 / 36↓ STUDNIČKA Martin / 1993 / 97,7 / 153 CZE - Powerlifting Raspberry 157,590190437,5404,3375  O
36 / 37↓ JANDA Tomáš / 1991 / 96,2 / 150 CZE - Powerlifting Vrchlabí 14095170405377,1360  O
38. ONDRUŠ Andrej / 1991 / 106,2 / 131 SVK - Powerlifting Vrchlabí 28500285254,8470  O
39. KAČMÁRIK Juraj / 1985 / 107,8 / 122 SVK - Powerlifting Vrchlabí 28000280249,2000  O
40. SZTEFEK Jan / 1983 / 95,8 / 135 CZE - Powerlifting Trutnov 25000250233,2000  O
41. VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 173 CZE - Powerlifting Trutnov 22000220226,5560  O
42. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 167 CZE - Powerlifting Trutnov 20000200226,0800  O
43. PASTÝŘÍK Petr / 1989 / 107,5 / 145 CZE - Valkýra PowerTeam 24500245218,2950  O
44. ŠŤASTNÝ Karel / 1992 / 96,7 / 174 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 22000220204,2040  O
45. TICHÝ František / 1994 / 67,1 / 166 CZE - Powerlifting Trutnov 16000160199,1040  O
46. OBERT Tomáš / 1993 / 99,1 / 170 CZE - Powerlifting Trutnov 20000200183,7200  O
47. STUDNIČKA Martin / 1993 / 97,7 / 172 CZE - Powerlifting Raspberry 14000140129,3880  O
-. TICHÝ František / 1994 / 67,1 / 105 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  O
-. ŠŤASTNÝ Karel / 1992 / 96,7 / 136 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 00000,0000  O

Muži Masters EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. BREČKA Karol / 1961 / 74,4 / 140 CZE - Powerlifting Raspberry 205110205520759,1497VT2 M50-59
2. GREGUŠ Milan, Ing. / 1968 / 100,0 / 120 CZE - Powerlifting Raspberry 265205245715752,3588VT1 M50-59
3. CICHÝ Josef / 1952 / 61,0 / 115 CZE - Powerlifting Raspberry 13055140325707,4974  M65-69
1 / 4↓ BURKHARD Steffen / 1950 / 67,2 / 59 GER - FSV Magdeburg 13000130263,3493  M65-69
2 / 5↓ SCHULZE Lothar / 1950 / 81,3 / 42 GER - FSV Magdeburg 13000130220,5031  M65-69

Muži Masters RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. TESAŘÍK František / 1973 / 98,7 / 88 CZE - Powerlifting Trutnov
NR260
NR200
NR300
760741,3131PVT M40-49
15 / 2↑ HOZA Stanislav / 1956 / 86,6 / 119 CZE - Powerlifting Raspberry 200135170505737,3020VT1 M60-64
2 / 3↓ SUDA Jan / 1979 / 117,4 / 84 CZE - Powerlifting Team Suda 302,5190300792,5687,8900PVT M40-49
3 / 4↓ HRUŠKA Miroslav / 1974 / 106,1 / 111 CZE - Scout Powerlifting 240175
NR285
700653,7737MVT M40-49
4 / 5↓ ŠEFL Miroslav / 1971 / 96,2 / 85 CZE - SK Powerlifting Praha 235157,5247,5640653,1809MVT M40-49
5 / 6↓ OSIČKA Bronislav / 1972 / 97,5 / 77 CZE - Posilovna Velké Bílovice 230150250630628,2045VT1 M40-49
6 / 7↓ LEŠIGA Radek / 1971 / 109,1 / 94 CZE - Valkýra PowerTeam 200
NR187,5
245632,5624,9846VT1 M40-49
7 / 8↓ LEINVEBER Tomas / 1972 / 135,6 / 93 CZE - Valkýra PowerTeam
NR260
NR182,5
NR225
667,5608,0324VT1 M40-49
8 / 9↓ HORÁK Martin / 1977 / 101,6 / 98 CZE - TJ Sokol Náchod
NR242,5
167,5242,5652,5601,4262VT1 M40-49
16 / 10↑ SVOBODA Vladimír / 1952 / 95,1 / 147 CZE - Gita Podivín 16575155395578,7354VT3 M65-69
9 / 11↓ SAZMA Karel / 1975 / 74,6 / 109 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 165125210500576,9136VT1 M40-49
10 / 12↓ FLEK Ivan / 1971 / 88,9 / 63 CZE - SK Ironbulls Domažlice 190135210535572,7564VT2 M40-49
11 / 13↓ KOLODŽEJ Martin / 1973 / 105,4 / 69 CZE - Sport Břehy 230130240600570,7464VT2 M40-49
12 / 14↓ TOMÁŠ Robert / 1972 / 80,7 / 96 CZE - Powerlifting Animals Semily 180135180495558,3695VT2 M40-49
18 / 15↑ NOSEK Petr / 1959 / 98,7 / 143 CZE - Gita Podivín 145115165425539,6973VT3 M60-64
17 / 16↑ ERBAN Pavel / 1952 / 89,1 / 116 CZE - Sport Břehy 13075130335521,7271  M65-69
19 / 17↑ PEŠKA st. Josef / 1965 / 72,8 / 133 CZE - Valkýra PowerTeam 120100140360499,7849  M50-59
13 / 18↓ MACÍK Martin / 1975 / 81,8 / 74 CZE - Valkýra PowerTeam 160110190460489,7145VT3 M40-49
14 / 19↓ JENÍČEK Josef / 1973 / 102,1 / 68 CZE - Powerlifting Animals Semily 170125200495476,2177VT3 M40-49
20. SVOBODA Vladimír / 1952 / 95,1 / 146 CZE - Gita Podivín 14500145212,4472  M65-69
21. HORÁK Martin / 1977 / 101,6 / 168 CZE - TJ Sokol Náchod 22000220202,7797  M40-49
22. KOLODŽEJ Martin / 1973 / 105,4 / 169 CZE - Sport Břehy 21000210199,7612  M40-49
23. NOSEK Petr / 1959 / 98,7 / 142 CZE - Gita Podivín 13500135171,4333  M60-64
24. SAZMA Karel / 1975 / 74,6 / 171 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 14500145167,3049  M40-49


Nepřihlášený uživatel