ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2

Dorostenky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 332,5  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí

Juniorky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 332,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 312,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí

Juniorky -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 317,5  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Ženy -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 430,0  MVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 332,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 312,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
4.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 262,5  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Ženy -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 317,5  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Dorostenci -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Junioři -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 600,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
3.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Junioři -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
2.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov

Junioři -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 667,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
2.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Powerlifting School 637,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  DAŇO Milan / 1983  Powerlifting School 625,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 600,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  ČELŮSTKA Vítězslav / 1984  TJ Olympia Zlín 580,0  VT1 19. 1. 2019 CZEKrnov
4.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
5.  NOSEK Lukáš / 1991  Doplnejch powerlifting 505,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
6.  BATKHUYAG Batnyam / 1994  TJ Sokol Rosice 470,0  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ROSÍK Vítězslav / 1989  Doplnejch powerlifting 590,0  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  SICHA Michal / 1980  TJ Sokol Nymburk 587,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
4.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
5.  ŘENČ Filip / 1992  Doplnejch powerlifting 500,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
6.  VONDRÁČEK Štěpán, Ing. / 1973  KST FC Příbram 480,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOVAŘÍK Lukáš / 1990  TJ Olympia Zlín 700,0  VT1 19. 1. 2019 CZEKrnov
2.  POLNICKÝ Radek / 1992  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 635,0  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  KRUPIČKA Lukáš / 1982  KST Sporting APIS 545,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
4.  SEMÍK Ondřej / 1991  Doplnejch powerlifting 545,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
5.  MRÁZEK David / 1992  Doplnejch powerlifting 510,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HULÁK Pavel / 1974  Powerlifting School 725,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  KREJČA Pavel / 1995  TJ Spartak Chodov 725,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  FORAL Petr / 1982  TJ Sokol Rosice 695,0  VT1 19. 1. 2019 CZEKrnov
4.  HADÁČEK David / 1987  Colbert club SSK Vítkovice 685,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
5.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 667,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
6.  BURDA Tomáš / 1989  TJ Viktorie Bohumín 655,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  SELINGER Milan / 1984  Powerlifting Jihlava 850,0  MVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  BROUSEK Václav / 1982  TJ Sokol Vejprnice 737,5  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  PŘIBYL Patrik / 1993  Powerlifting Jihlava 727,5  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
4.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 672,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
5.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 667,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
6.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Powerlifting School 637,5  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  MVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 765,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  BURIAN Ladislav / 1988  Doplnejch powerlifting 625,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži M1 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži M1 -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VONDRÁČEK Štěpán, Ing. / 1973  KST FC Příbram 480,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži M1 -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HULÁK Pavel / 1974  Powerlifting School 725,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 667,5  VT1 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži M1 -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 672,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži M1 +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  MVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 765,0  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži M2 +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  EVT 19. 1. 2019 CZEVendolí

Nepřihlášený uživatel