ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorostenky -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava

Juniorky -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava

Juniorky -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava

Juniorky -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 92,5  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90,0  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 87,5  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 100,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 92,5  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 87,5  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
5.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 70,0  VT3 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 125,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  SK ZLOBR Sedlčany 85,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80,0  VT3 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M1 -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M1 -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M1 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M1 -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M1 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M2 -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M2 -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 52,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M3 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M3 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava

Ženy M4 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava

Dorostenci -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 92,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 120,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 115,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 115,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 222,5  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 135,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HOŠÁK Adam / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 152,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 152,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 165,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SOUKUP Vojtěch / 2000  TJ Sokol Vejprnice 112,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 190,0  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 175,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 150,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 122,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 155,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 222,5  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 197,5  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  DVOŘÁK Luděk / 1996  TJ Sokol Jemnice 165,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  KRUBNER Josef / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 160,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 135,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  HOŠÁK Adam / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 152,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 152,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  ZUNA Zbyněk / 1998  Fitness Jiskra Bílina 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ČELŮSTKA Vítězslav / 1984  TJ Olympia Zlín 192,5  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 165,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  DOLEJŠ Martin / 1970  TJ Sokol Vejprnice 147,5  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
4.  STUCHLÍK Zdeněk / 1974  Colbert club SSK Vítkovice 145,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
5.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 135,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOŠŤÁL Aleš / 1974  SK Olymp Fitness Nový Bor 215,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 197,5  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 190,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SICHA Michal / 1980  TJ Sokol Nymburk 180,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
5.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
6.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 175,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
7.  NOVÝ Jiří / 1991  TJ Sokol Vršovice 165,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
8.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 145,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 240,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  PRÁŠEK Jiří / 1989  SK ZLOBR Sedlčany 220,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  HUDEC Martin / 1975  Doplnejch powerlifting 205,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
4.  NEBOLA Vladimír / 1970  TJ Spartak Letohrad 202,5  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
5.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 200,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 178,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  ČUBAN Zdeněk / 1984  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 175,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
8.  HRUŠKA Dominik / 1995  Colbert club SSK Vítkovice 165,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
9.  FURCH Jiří / 1975  TJ Sokol Vranovice 157,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 155,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
12.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  GHAZAL Khaled / 1972  TJ Sokol Pohořelice 250,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 222,5  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986  TJ Kralupy 217,5  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
4.  PŠENICA Radek / 1991  Colbert club SSK Vítkovice 200,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
5.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 197,5  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  CEJNEK Rostislav / 1962  Powerlifting Jihlava 190,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  BINKO Jan / 1978  TJ Svitavy 185,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  LUKŠ Jiří / 1971  TJ Sokol Jemnice 170,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  DOLEČEK Jaroslav / 1965  TJ Svitavy 167,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  DVOŘÁK Luděk / 1996  TJ Sokol Jemnice 165,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  KOŽELUH Lukáš / 1974  TJ Sokol Vršovice 162,5  VT3 16. 3. 2019 CZEJihlava
12.  KRUBNER Josef / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 160,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
13.  LACINA Jiří / 1969  Fitness Staňkov 160,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
14.  ANDĚL Marcel, Ing. / 1958  TJ Sokol Jemnice 155,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
15.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 155,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
16.  WASSERBAUER Radek / 1972  TJ Olympia Zlín 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
17.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SELINGER Milan / 1984  Powerlifting Jihlava 290,0  EVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 290,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  BROUSEK Václav / 1982  TJ Sokol Vejprnice 250,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
4.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 230,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
5.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 220,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 190,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava

Muži +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 295,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  PINC Jan / 1973  Powerlifting School 280,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  COUFAL Antonín / 1973  TJ Sokol Vejprnice 242,5  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  VÍTEK Jan / 1971  Powerlifting School 210,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  VT3 16. 3. 2019 CZEJihlava
6.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 160,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 105,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DOLEJŠ Martin / 1970  TJ Sokol Vejprnice 147,5  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  STUCHLÍK Zdeněk / 1974  Colbert club SSK Vítkovice 145,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 135,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOŠŤÁL Aleš / 1974  SK Olymp Fitness Nový Bor 215,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 197,5  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
4.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 150,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 145,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 117,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 240,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  HUDEC Martin / 1975  Doplnejch powerlifting 205,0  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  NEBOLA Vladimír / 1970  TJ Spartak Letohrad 202,5  MVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
4.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 200,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
5.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 178,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  FURCH Jiří / 1975  TJ Sokol Vranovice 157,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  SEKOT Michal / 1961  Fitness Staňkov 135,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 130,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  GHAZAL Khaled / 1972  TJ Sokol Pohořelice 250,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  CEJNEK Rostislav / 1962  Powerlifting Jihlava 190,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  BINKO Jan / 1978  TJ Svitavy 185,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  LUKŠ Jiří / 1971  TJ Sokol Jemnice 170,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  DOLEČEK Jaroslav / 1965  TJ Svitavy 167,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  KOŽELUH Lukáš / 1974  TJ Sokol Vršovice 162,5  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
7.  LACINA Jiří / 1969  Fitness Staňkov 160,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  ANDĚL Marcel, Ing. / 1958  TJ Sokol Jemnice 155,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 155,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
10.  WASSERBAUER Radek / 1972  TJ Olympia Zlín 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  JANIAK Oskar / 1965  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 290,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 230,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 220,0  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 190,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  DUNA Jozef / 1950  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  KRIŠTOFÍK Jiří / 1951  Colbert club SSK Vítkovice 147,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 295,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  PINC Jan / 1973  Powerlifting School 280,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
3.  COUFAL Antonín / 1973  TJ Sokol Vejprnice 242,5  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  VÍTEK Jan / 1971  Powerlifting School 210,0  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  VT2 16. 3. 2019 CZEJihlava
6.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 160,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 135,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 150,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 145,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 117,5  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 240,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 178,0  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SEKOT Michal / 1961  Fitness Staňkov 135,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 130,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  CEJNEK Rostislav / 1962  Powerlifting Jihlava 190,0  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  DOLEČEK Jaroslav / 1965  TJ Svitavy 167,5  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LACINA Jiří / 1969  Fitness Staňkov 160,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  ANDĚL Marcel, Ing. / 1958  TJ Sokol Jemnice 155,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 155,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  JANIAK Oskar / 1965  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 220,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 190,0  MVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  DUNA Jozef / 1950  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  KRIŠTOFÍK Jiří / 1951  Colbert club SSK Vítkovice 147,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  VT1 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 160,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M3 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  EVT 16. 3. 2019 CZEJihlava
2.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 117,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M3 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 178,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 130,0  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M3 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ANDĚL Marcel, Ing. / 1958  TJ Sokol Jemnice 155,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 155,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  ĎURIŠ Milan / 1951  TJ Sokol Modřice 110,0  VT3 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M3 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DUNA Jozef / 1950  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  KRIŠTOFÍK Jiří / 1951  Colbert club SSK Vítkovice 147,5  VT2 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M3 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 160,0  VT1 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M4 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M4 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  EVT 2. 3. 2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Nepřihlášený uživatel