ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2018

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorostenky -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KRASTENICSOVÁ Julie / 2000  TJ Sokol Bílina 50,0  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenky -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ADAMOVÁ Karolína / 2000  TJ Svitavy 77,5  MVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 45,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany

Dorostenky -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 47,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenky -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 62,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  MAŘÁNOVÁ Petra / 2001  Powerlifting Jihlava 47,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Juniorky -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  KRASTENICSOVÁ Julie / 2000  TJ Sokol Bílina 50,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Juniorky -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 80,0  EVT 13. 5. 2018 FINVantaa
2.  ADAMOVÁ Karolína / 2000  TJ Svitavy 77,5  EVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
3.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 50,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 47,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 45,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 45,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Juniorky -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 62,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 52,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 47,5  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Juniorky -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 67,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 65,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
3.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 62,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  MAŘÁNOVÁ Petra / 2001  Powerlifting Jihlava 47,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Juniorky -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 78,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  KRASTENICSOVÁ Julie / 2000  TJ Sokol Bílina 50,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Ženy -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 80,0  MVT 13. 5. 2018 FINVantaa
2.  ADAMOVÁ Karolína / 2000  TJ Svitavy 77,5  MVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
3.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 72,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
4.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 50,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  ŠIGUTOVÁ Kristýna / 1993  TJ Svitavy 50,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
6.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 47,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 45,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 45,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Ženy -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 82,5  MVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 62,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 60,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
5.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 52,5  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 47,5  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
7.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 47,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 75,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 67,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 65,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
4.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 65,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
5.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 62,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  SK ZLOBR Sedlčany 52,5  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Ženy -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 95,0  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 78,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 95,0  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava

Ženy M1 -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy M1 -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 72,5  MVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M1 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 60,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 47,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy M1 -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 75,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy M1 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 95,0  MVT 8. 12. 2018 CZEJihlava

Ženy M2 -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy M2 -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 72,5  EVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M2 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 60,0  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 47,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Ženy M2 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 95,0  EVT 8. 12. 2018 CZEJihlava

Ženy M3 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 60,0  MVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M3 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 95,0  EVT 8. 12. 2018 CZEJihlava

Ženy M4 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 60,0  MVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Dorostenci -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 80,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Dorostenci -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 107,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Dorostenci -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 123,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 115,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 107,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 107,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Dorostenci -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 135,0  MVT 22. 9. 2018 CZESokolov
2.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 125,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  SOUKUP Vojtěch / 2000  TJ Sokol Vejprnice 110,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  PIKEŠ Patrik / 2000  SK ZLOBR Sedlčany 105,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  KOLÁŘ Pavel / 2000  TJ Kralupy 102,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Dorostenci -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 157,5  MVT 13. 5. 2018 FINVantaa
2.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 132,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 122,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 120,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 110,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Dorostenci -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 165,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 157,5  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  STEINOCH Patrik / 2000  SK Zbýšov 157,5  MVT 9. 8. 2018 FRAMérignac

Dorostenci -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 140,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 80,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 107,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 123,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  PILSKÝ Josef / 1997  TJ Spartak Pelhřimov 122,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 115,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 162,5  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  ZEMAN Milan / 1995  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 150,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  NĚMEC Tomáš / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 150,0  VT1 13. 5. 2018 FINVantaa
4.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 140,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 135,0  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
6.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 125,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  SOUKUP Vojtěch / 2000  TJ Sokol Vejprnice 110,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  LIDMILA Aleš / 1999  Kulturistika a bikiny fitness 110,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
9.  PIKEŠ Patrik / 2000  SK ZLOBR Sedlčany 105,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  FRÁNEK Hynek / 1995  Powerlifting Brno 175,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  HRUŠKA Dominik / 1995  Colbert club SSK Vítkovice 162,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  ANDERLE Vojtěch / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 157,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 157,5  VT1 13. 5. 2018 FINVantaa
5.  URBAN Martin / 1995  Powerlifting Jihlava 152,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  NETOPIL Lubomír / 1997  TJ Olympia Zlín 147,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 132,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 125,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
9.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
10.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 120,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 165,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 157,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  STEINOCH Patrik / 2000  SK Zbýšov 157,5  VT2 9. 8. 2018 FRAMérignac
4.  ADÁMEK Richard / 1998  Iron Warriors 155,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
5.  SITAŘ Petr / 1998  Powerlifting Brno 152,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 120,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DOROTÍK Michal / 1995  Doplnejch powerlifting 152,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 140,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Junioři +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KRÁL Tomáš / 1996  SK ZLOBR Sedlčany 185,0  VT1 9. 8. 2018 FRAMérignac

Muži -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  VÖLFEL Jiří / 1980  TJ Sokol Vršovice 105,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Muži -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ČELŮSTKA Vítězslav / 1984  TJ Olympia Zlín 145,0  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  JEŽEK Tomáš / 1960  KST FC Příbram 137,5  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
3.  SVAČINA Petr / 1986  ARENA Pavly Kladivové 130,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
4.  SICHA Michal / 1980  TJ Sokol Nymburk 125,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
5.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 123,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  PILSKÝ Josef / 1997  TJ Spartak Pelhřimov 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  HAIT Martin / 1994  SK ZLOBR Sedlčany 122,5  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
8.  NOSEK Lukáš / 1991  Doplnejch powerlifting 120,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
9.  DOLEJŠ Martin / 1970  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
10.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 115,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
11.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 115,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
12.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
13.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
14.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
15.  PLESAR Pavel / 1960  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 105,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KRUŽÍK František / 1992  Powerlifting Jihlava 170,0  VT1 9. 8. 2018 FRAMérignac
2.  NOVÁK Jakub / 1981  TJ Kralupy 162,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
3.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 162,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 160,0  VT1 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
5.  HAMR Jan / 1984  SK Fitness Gym Olomouc 155,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
6.  NĚMEC Tomáš / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 150,0  VT2 13. 5. 2018 FINVantaa
7.  ZEMAN Milan / 1995  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 150,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  VEČEŘA Kamil / 1978  TJ Olympia Zlín 150,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
9.  TKADLEC Lukáš / 1989  Powerlifting Brno 145,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
10.  NEBOLA Vladimír / 1970  TJ Spartak Letohrad 140,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
11.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 140,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
12.  POLÁK Marek / 1972  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
13.  KOPECKÝ Petr / 1993  TJ Svitavy 140,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
14.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 135,0  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
15.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 125,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
16.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 125,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
17.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
18.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 117,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
19.  THUN Ladislav / 1956  Kulturistika a bikiny fitness 115,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
20.  VESELÝ Jakub / 1993  POWERLIFTING DK 112,5  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Muži -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SEDLÁČEK Jakub / 1988  TJ Svitavy 215,0  EVT 9. 8. 2018 FRAMérignac
2.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  CIPRIJÁN Zdeněk / 1974  FC Bílina 177,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  FRÁNEK Hynek / 1995  Powerlifting Brno 175,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  MOUDR Vratislav / 1977  Powerlifting Jihlava 167,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  TICHÝ Martin / 1988  Doplnejch powerlifting 165,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
7.  ZERZÁNEK Libor / 1984  TJ Svitavy 162,5  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
8.  HRUŠKA Dominik / 1995  Colbert club SSK Vítkovice 162,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
9.  ANDERLE Vojtěch / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 157,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
10.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 157,5  VT2 13. 5. 2018 FINVantaa
11.  URBAN Martin / 1995  Powerlifting Jihlava 152,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
12.  HUDEC Martin / 1975  Doplnejch powerlifting 152,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
13.  TÁBORSKÝ Jiří / 1963  Fitness Jiskra Bílina 150,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
14.  NETOPIL Lubomír / 1997  TJ Olympia Zlín 147,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
15.  DOROTÍK Ladislav / 1971  TJ Olympia Zlín 142,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
16.  MUČKA Radek / 1974  Fitness Staňkov 140,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
17.  KOREŠ Tomáš / 1994  SK ZLOBR Sedlčany 137,5  VT3 22. 9. 2018 CZESokolov
18.  KRUPICA MIroslav / 1993  TJ Sokol Lanžhot 135,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
19.  MÁNEK Jaroslav / 1993  Kulturistika a bikiny fitness 135,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
20.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 132,5  VT3 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
21.  KLABAL Jaroslav / 1973  TJ Olympia Zlín 132,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
22.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 132,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
23.  FURCH Jiří / 1975  TJ Sokol Vranovice 130,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
24.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 130,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
25.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 125,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
26.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 125,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
27.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
28.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
29.  KRUPIČKA Lukáš / 1982  KST Sporting APIS 120,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
30.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 120,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TUČEK Martin / 1992  SK Olymp Fitness Nový Bor 197,5  MVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  HAVRLÍK Vladislav / 1980  KST FC Příbram 195,0  MVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
3.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 190,0  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
4.  BROUSEK Václav / 1982  TJ Sokol Vejprnice 187,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
5.  PONOCNÝ Zdeněk / 1974  TJ Sokol Bílina 180,0  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
6.  RADA Karel / 1973  Fitness Staňkov 180,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  ZICH Stanislav / 1971  TJ Sokol Vejprnice 177,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
8.  BILLÝ Luboš / 1970  TJ Sokol Nymburk 172,5  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
9.  PSOTA Jiří / 1962  KST Sporting APIS 171,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
10.  BINKO Jan / 1978  TJ Svitavy 170,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
11.  TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986  TJ Kralupy 170,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
12.  OMÁMIK Radek / 1975  TJ Olympia Zlín 170,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
13.  SVATOŇ Roman / 1988  SK ZLOBR Sedlčany 170,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
14.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 165,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
15.  KOŽELUH Lukáš / 1974  TJ Sokol Vršovice 165,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
16.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 157,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
17.  STEINOCH Patrik / 2000  SK Zbýšov 157,5  VT2 9. 8. 2018 FRAMérignac
18.  ADÁMEK Richard / 1998  Iron Warriors 155,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
19.  SITAŘ Petr / 1998  Powerlifting Brno 152,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
20.  POLNICKÝ Radek / 1992  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 152,5  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
21.  TARBAJ Michal / 1984  TJ Sokol Vítkovice 145,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
22.  TURTEV Vladimír / 1962  TJ Kralupy 145,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
23.  KOPAL Radim / 1974  SKST Litvínov 142,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
24.  WASSERBAUER Radek / 1972  TJ Olympia Zlín 140,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
25.  CRUZ Michal / 1984  TJ Sokol Nymburk 140,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
26.  HANIČINEC Petr / 1990  Powerlifting Brno 137,5  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
27.  VYSKOČIL Pavel / 1965  TJ Sokol Vršovice 130,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DEMČÁK Pavol / 1977  TJ Sokol Nymburk 222,5  EVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  SLOVÁK Miroslav / 1970  TJ Sokol Nymburk 185,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 182,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  STRÁNSKÝ Filip / 1986  Powerlifting School 180,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
5.  VESELÝ Martin / 1989  KST FC Příbram 175,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
6.  MIKEŠ Josef / 1977  KST Kuřim 175,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  JINDŘICH Jan / 1993  Doplnejch powerlifting 175,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
8.  ZICH Stanislav / 1971  TJ Sokol Vejprnice 170,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
9.  URBAN Martin / 1968  TJ Sokol Nymburk 167,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
10.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 165,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
11.  VÁŽNÝ Josef Vojtěch / 1952  SK Olymp Fitness Nový Bor 160,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
12.  DOROTÍK Michal / 1995  Doplnejch powerlifting 152,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
13.  DOUBEK Lukáš / 1979  TJ Sokol Nymburk 150,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava
14.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 140,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
15.  VANEŠ Václav / 1992  TJ Sokol Vejprnice 135,0  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Muži +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  LUPAČ David / 1991  Powerlifting Jihlava 243,0  EVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  PŘIBYL Marián / 1972  TJ TZ Prosport Rakovník 215,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  ŠPINGL Milan / 1980  Powerlifting School 205,0  MVT 9. 8. 2018 FRAMérignac
4.  RŮŽIČKA Lubomír / 1967  ST Holba Hanušovice 203,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 197,5  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  VÍTEK Jan / 1971  Powerlifting School 190,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  KRÁL Tomáš / 1996  SK ZLOBR Sedlčany 185,0  VT2 9. 8. 2018 FRAMérignac
8.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
9.  RYCHLÝ Aleš / 1988  Powerlifting Brno 162,5  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
10.  BURIAN Ladislav / 1988  Doplnejch powerlifting 160,0  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
11.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 147,5  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Muži M1 -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JEŽEK Tomáš / 1960  KST FC Příbram 137,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  DOLEJŠ Martin / 1970  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
3.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 115,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  PLESAR Pavel / 1960  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 105,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M1 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 160,0  VT1 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
2.  VEČEŘA Kamil / 1978  TJ Olympia Zlín 150,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  NEBOLA Vladimír / 1970  TJ Spartak Letohrad 140,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  POLÁK Marek / 1972  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 125,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
6.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 117,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  THUN Ladislav / 1956  Kulturistika a bikiny fitness 115,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
9.  KONOPÁSEK Ladislav / 1964  TJ TZ Prosport Rakovník 110,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
10.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M1 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  CIPRIJÁN Zdeněk / 1974  FC Bílina 177,5  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  MOUDR Vratislav / 1977  Powerlifting Jihlava 167,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  HUDEC Martin / 1975  Doplnejch powerlifting 152,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  TÁBORSKÝ Jiří / 1963  Fitness Jiskra Bílina 150,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  DOROTÍK Ladislav / 1971  TJ Olympia Zlín 142,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  MUČKA Radek / 1974  Fitness Staňkov 140,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  KLABAL Jaroslav / 1973  TJ Olympia Zlín 132,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
9.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 132,5  VT3 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
10.  FURCH Jiří / 1975  TJ Sokol Vranovice 130,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
11.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 130,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
12.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 125,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
13.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M1 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 190,0  MVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  PONOCNÝ Zdeněk / 1974  TJ Sokol Bílina 180,0  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
3.  RADA Karel / 1973  Fitness Staňkov 180,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  ZICH Stanislav / 1971  TJ Sokol Vejprnice 177,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
5.  BILLÝ Luboš / 1970  TJ Sokol Nymburk 172,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
6.  PSOTA Jiří / 1962  KST Sporting APIS 171,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  BINKO Jan / 1978  TJ Svitavy 170,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  OMÁMIK Radek / 1975  TJ Olympia Zlín 170,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
9.  KOŽELUH Lukáš / 1974  TJ Sokol Vršovice 165,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
10.  TURTEV Vladimír / 1962  TJ Kralupy 145,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
11.  KOPAL Radim / 1974  SKST Litvínov 142,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
12.  WASSERBAUER Radek / 1972  TJ Olympia Zlín 140,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
13.  VYSKOČIL Pavel / 1965  TJ Sokol Vršovice 130,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M1 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DEMČÁK Pavol / 1977  TJ Sokol Nymburk 222,5  EVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  SLOVÁK Miroslav / 1970  TJ Sokol Nymburk 185,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 182,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  MIKEŠ Josef / 1977  KST Kuřim 175,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  ZICH Stanislav / 1971  TJ Sokol Vejprnice 170,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  URBAN Martin / 1968  TJ Sokol Nymburk 167,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 165,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  VÁŽNÝ Josef Vojtěch / 1952  SK Olymp Fitness Nový Bor 160,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M1 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PŘIBYL Marián / 1972  TJ TZ Prosport Rakovník 215,0  EVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  RŮŽIČKA Lubomír / 1967  ST Holba Hanušovice 203,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 197,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  VÍTEK Jan / 1971  Powerlifting School 190,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  VT1 22. 9. 2018 CZESokolov
6.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 147,5  VT3 8. 12. 2018 CZEJihlava

Muži M2 -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JEŽEK Tomáš / 1960  KST FC Příbram 137,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 115,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  PLESAR Pavel / 1960  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 105,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M2 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 160,0  MVT 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
2.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 125,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
3.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 122,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 117,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  THUN Ladislav / 1956  Kulturistika a bikiny fitness 115,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
6.  KONOPÁSEK Ladislav / 1964  TJ TZ Prosport Rakovník 110,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
7.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 107,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
8.  OLIČ Karel / 1947  TJ Kralupy 105,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M2 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  EVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  TÁBORSKÝ Jiří / 1963  Fitness Jiskra Bílina 150,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 132,5  VT2 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
4.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 130,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 125,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
6.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M2 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 190,0  EVT 8. 12. 2018 CZEJihlava
2.  PSOTA Jiří / 1962  KST Sporting APIS 171,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  TURTEV Vladimír / 1962  TJ Kralupy 145,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
4.  VYSKOČIL Pavel / 1965  TJ Sokol Vršovice 130,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  JANIAK Oskar / 1965  TJ Sokol Vítkovice 112,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M2 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  URBAN Martin / 1968  TJ Sokol Nymburk 167,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 165,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  VÁŽNÝ Josef Vojtěch / 1952  SK Olymp Fitness Nový Bor 160,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  KRIŠTOFÍK Jiří / 1951  Colbert club SSK Vítkovice 120,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
5.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 115,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M2 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RŮŽIČKA Lubomír / 1967  ST Holba Hanušovice 203,0  EVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  MVT 22. 9. 2018 CZESokolov
3.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 147,5  VT2 8. 12. 2018 CZEJihlava
4.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 122,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M3 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 117,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  THUN Ladislav / 1956  Kulturistika a bikiny fitness 115,0  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
3.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 107,5  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  OLIČ Karel / 1947  TJ Kralupy 105,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M3 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 132,5  VT1 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
2.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 130,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 125,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 122,5  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M3 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOLÁŘ Alexandr / 1943  TJ Olympia Zlín 97,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  HROMAS František / 1947  TJ Spartak Pelhřimov 97,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M3 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VÁŽNÝ Josef Vojtěch / 1952  SK Olymp Fitness Nový Bor 160,5  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  KRIŠTOFÍK Jiří / 1951  Colbert club SSK Vítkovice 120,0  VT2 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 115,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
4.  VESELÝ Ivan, PhDr. / 1949  TJ Kralupy 100,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M3 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 147,5  VT1 8. 12. 2018 CZEJihlava

Muži M4 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 117,5  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  OLIČ Karel / 1947  TJ Kralupy 105,0  VT1 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M4 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 130,0  MVT 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  TVRZNÍK František / 1948  TJ Sokol Vršovice 85,0  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Muži M4 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HROMAS František / 1947  TJ Spartak Pelhřimov 97,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
2.  KOLÁŘ Alexandr / 1943  TJ Olympia Zlín 97,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov
3.  PRIMUS Václav / 1948  TJ Spartak Pelhřimov 87,5  VT3 17. 11. 2018 CZEPraha 11 - Chodov

Nepřihlášený uživatel