ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorostenky -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 335,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka

Juniorky -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 335,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 317,5  VT2 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou

Juniorky -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387,5  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320,0  VT2 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou

Ženy -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 430,0  MVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 335,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 317,5  VT2 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 262,5  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Ženy -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387,5  VT2 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320,0  VT3 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou

Ženy -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 457,5  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou

Ženy +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka

Ženy M1 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka

Ženy M2 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 227,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Ženy M2 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka

Ženy M3 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka

Dorostenci -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Dorostenci -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 507,5  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka

Dorostenci -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka

Dorostenci -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 680,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Junioři -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 612,5  MVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 572,5  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
4.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
5.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 477,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
7.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Junioři -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
4.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 507,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Junioři -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 745,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
4.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 580,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
5.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  ANDAR Matej / 1999  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 497,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Junioři -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 800,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 680,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Junioři -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 775,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 667,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
3.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Powerlifting School 637,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
4.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  TJ Svitavy 635,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 435,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DAŇO Milan / 1983  Powerlifting School 640,0  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  ČELŮSTKA Vítězslav / 1984  TJ Olympia Zlín 622,5  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 612,5  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 572,5  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
5.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
7.  NOSEK Lukáš / 1991  Doplnejch powerlifting 505,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
8.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
9.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 477,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
10.  BATKHUYAG Batnyam / 1994  TJ Sokol Rosice 470,0  VT3 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 675,0  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 610,0  VT2 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  ROSÍK Vítězslav / 1989  Doplnejch powerlifting 590,0  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
4.  SICHA Michal / 1980  TJ Sokol Nymburk 587,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
5.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
6.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
7.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 555,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
8.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
9.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 507,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
10.  ŘENČ Filip / 1992  Doplnejch powerlifting 500,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
11.  VONDRÁČEK Štěpán, Ing. / 1973  KST FC Příbram 480,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 765,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  SEDLÁČEK Jakub / 1988  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 757,5  MVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 745,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
4.  KOVAŘÍK Lukáš / 1990  TJ Olympia Zlín 705,0  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
5.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  PŘIBYL Ondřej / 1979  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 661,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
7.  KOPAL Radim / 1974  SKST Litvínov 650,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
8.  POLNICKÝ Radek / 1992  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 635,0  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
9.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
10.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 580,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
11.  KRUPIČKA Lukáš / 1982  KST Sporting APIS 545,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
12.  SEMÍK Ondřej / 1991  Doplnejch powerlifting 545,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
13.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
14.  MRÁZEK David / 1992  Doplnejch powerlifting 510,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 800,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  PORTEŠ Adam / 1995  TJ Olympia Zlín 800,0  MVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  KREJČA Pavel / 1995  TJ Spartak Chodov 787,5  MVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  HULÁK Pavel / 1974  Powerlifting School 737,5  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
5.  FORAL Petr / 1982  TJ Sokol Rosice 695,0  VT1 19. 1. 2019 CZEKrnov
6.  HADÁČEK David / 1987  Colbert club SSK Vítkovice 685,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
7.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 680,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
8.  BANAS Marek / 1973  TJ Viktorie Bohumín 675,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
9.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 667,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
10.  BURDA Tomáš / 1989  TJ Viktorie Bohumín 660,0  VT2 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
11.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 535,0  VT3 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
12.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
13.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 900,0  EVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  SELINGER Milan / 1984  Powerlifting Jihlava 872,5  MVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 775,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
4.  BROUSEK Václav / 1982  TJ Sokol Vejprnice 772,5  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
5.  HEJDA Miroslav / 1978  TJ Olympia Zlín 770,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  PŘIBYL Patrik / 1993  Powerlifting Jihlava 727,5  VT1 19. 1. 2019 CZEVendolí
7.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 672,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
8.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 667,5  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov
9.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 665,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
10.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Powerlifting School 637,5  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí
11.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  TJ Svitavy 635,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
12.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 600,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŠPINGL Milan / 1980  Powerlifting School 975,0  EVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  MVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
3.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 810,0  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 700,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
5.  BURIAN Ladislav / 1988  Doplnejch powerlifting 625,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži M1 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT2 19. 1. 2019 CZEKrnov

Muži M1 -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 435,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M1 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 675,0  MVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 610,0  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 555,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
4.  VONDRÁČEK Štěpán, Ing. / 1973  KST FC Příbram 480,0  VT3 19. 1. 2019 CZEVendolí

Muži M1 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 765,0  MVT 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  PŘIBYL Ondřej / 1979  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 661,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  KOPAL Radim / 1974  SKST Litvínov 650,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M1 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HULÁK Pavel / 1974  Powerlifting School 737,5  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  BANAS Marek / 1973  TJ Viktorie Bohumín 675,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 667,5  VT1 19. 1. 2019 CZEKrnov
4.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 535,0  VT3 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
5.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M1 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 900,0  EVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  HEJDA Miroslav / 1978  TJ Olympia Zlín 770,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
3.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 672,5  VT2 19. 1. 2019 CZEVendolí
4.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 665,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
5.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 600,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka
6.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M1 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  MVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 810,0  MVT 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 700,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M2 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 610,0  VT1 23. 2. 2019 CZEKralupy nad Vltavou

Muži M2 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M2 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 600,0  VT2 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 532,5  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M2 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  EVT 19. 1. 2019 CZEVendolí
2.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 700,0  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M3 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 532,5  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka
2.  PRIMUS Václav / 1948  TJ Spartak Pelhřimov 380,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M3 -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 532,5  VT1 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M3 +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KLEPÁČ Pavel Von, Ing. / 1955  TJ Sokol Rosice 415,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Muži M4 -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PRIMUS Václav / 1948  TJ Spartak Pelhřimov 380,0  VT3 26. 1. 2019 CZEZastávka

Nepřihlášený uživatel