ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2018

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorostenky -47kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 215,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Dorostenky -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 255,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 232,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 202,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
4.  KRASTENICSOVÁ Julie / 2000  TJ Sokol Bílina 195,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
5.  GAUDYNOVÁ Nela / 2002  TJ Viktorie Bohumín 187,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Dorostenky -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ADAMOVÁ Karolína / 2000  TJ Svitavy 320,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 247,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
3.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 242,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 205,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenky -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 317,5  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  UHERKOVÁ Helena / 2000  Iron Warriors 297,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 292,5  MVT 30. 6. 2018 CZEZbýšov
4.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 245,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
5.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  KST Sporting APIS 232,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenky -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 334,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  CHARYTONOVÁ Angelína / 2002  TJ Kralupy 297,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenky -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 364,0  MVT 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenky +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 310,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Juniorky -47kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 215,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
2.  ŠIKOLOVÁ Natálie / 1999  PWL Vision Nutrition 192,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Juniorky -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 285,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 283,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  PILÁTOVÁ Blanka / 1996  SK ZLOBR Sedlčany 282,5  MVT 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
4.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 255,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 237,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 232,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 202,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
8.  KRASTENICSOVÁ Julie / 2000  TJ Sokol Bílina 195,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
9.  GAUDYNOVÁ Nela / 2002  TJ Viktorie Bohumín 187,5  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Juniorky -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ADAMOVÁ Karolína / 2000  TJ Svitavy 320,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  OPOČENSKÁ Veronika / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 300,0  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
3.  ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 280,0  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
4.  PILÁTOVÁ Blanka / 1996  ARENA Pavly Kladivové 280,0  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
5.  SEDLÁŘOVÁ Eva / 1995  Powerlifting Brno 270,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 270,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
7.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 247,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
8.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 242,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
9.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 205,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Juniorky -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  Iron Warriors 342,5  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  WOLFOVÁ Lenka / 1995  Powerlifting School 328,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 325,0  MVT 15. 9. 2018 CZEKrnov
4.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 317,5  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  UHERKOVÁ Helena / 2000  Iron Warriors 297,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 292,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
7.  HÝBLOVÁ Klára / 1999  PWL Vision Nutrition 292,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  JELENOVÁ Aneta / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 287,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
9.  KOTOUČKOVÁ Sabina / 1997  Powerlifting Brno 285,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
10.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 275,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
11.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 255,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
12.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 245,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  KST Sporting APIS 232,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Juniorky -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  TJ Olympia Zlín 397,5  EVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 334,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 317,5  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
4.  KUTÁLKOVÁ Šárka / 1998  TJ Viktorie Bohumín 312,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
5.  CHARYTONOVÁ Angelína / 2002  TJ Kralupy 297,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
6.  ŠÍPKOVÁ Kateřina / 1996  Oddíl těžké atletiky Železná koule 290,0  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
7.  KUNCLOVÁ Kateřina / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 287,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
8.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 280,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
9.  ŠTOSKOVÁ Kristýna / 1997  TJ Svitavy 275,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
10.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 265,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Juniorky -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 364,0  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
2.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 340,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
3.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 328,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  CHROBÁKOVÁ Aneta / 1997  TJ Lanškroun 280,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany

Juniorky +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 310,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Ženy -47kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 215,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
2.  ŠIKOLOVÁ Natálie / 1999  PWL Vision Nutrition 192,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Ženy -52kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 285,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 283,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  PILÁTOVÁ Blanka / 1996  SK ZLOBR Sedlčany 282,5  MVT 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
4.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 255,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  HALÁSOVÁ Sára / 1993  Colbert club SSK Vítkovice 252,5  VT1 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
6.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 237,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 232,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  ZHURAROVA Nadežda / 1988  Sportovní klub TER 217,5  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
9.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 202,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
10.  KRASTENICSOVÁ Julie / 2000  TJ Sokol Bílina 195,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
11.  GAUDYNOVÁ Nela / 2002  TJ Viktorie Bohumín 187,5  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Ženy -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 345,0  EVT 10. 11. 2018 CZESvitavy
2.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  ARENA Pavly Kladivové 331,0  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 320,0  MVT 10. 11. 2018 CZESvitavy
4.  ADAMOVÁ Karolína / 2000  TJ Svitavy 320,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  VACKOVÁ Kristýna / 1993  Powerlifting Brno 307,5  MVT 29. 9. 2018 CZEVranovice
6.  OPOČENSKÁ Veronika / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 300,0  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
7.  ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 280,0  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
8.  PILÁTOVÁ Blanka / 1996  ARENA Pavly Kladivové 280,0  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
9.  NETŘEBSKÁ Kateřina / 1993  Iron Warriors 272,5  VT1 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
10.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  ARENA Pavly Kladivové 272,5  VT1 22. 9. 2018 CZESokolov
11.  SEDLÁŘOVÁ Eva / 1995  Powerlifting Brno 270,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
12.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 270,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
13.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 257,5  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
14.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 247,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
15.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 242,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
16.  VÁLKOVÁ Jana / 1983  KST Sporting APIS 225,0  VT2 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
17.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 205,0  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Ženy -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ŽIDOVÁ Štěpánka / 1994  Powerlifting TJJM Chodov 400,0  EVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  VINDIŠOVÁ Monika / 1991  Colbert club SSK Vítkovice 352,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 342,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  Iron Warriors 342,5  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 335,0  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
6.  WOLFOVÁ Lenka / 1995  Powerlifting School 328,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 325,0  MVT 15. 9. 2018 CZEKrnov
8.  LIFKOVÁ Miluše / 1984  Fitness Jiskra Bílina 325,0  MVT 22. 9. 2018 CZESokolov
9.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 317,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
10.  UHERKOVÁ Helena / 2000  Iron Warriors 297,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
11.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 292,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
12.  HÝBLOVÁ Klára / 1999  PWL Vision Nutrition 292,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  JELENOVÁ Aneta / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 287,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
14.  KOTOUČKOVÁ Sabina / 1997  Powerlifting Brno 285,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
15.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 275,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
16.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 255,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
17.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 245,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
18.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 235,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
19.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  KST Sporting APIS 232,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
20.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 215,0  VT3 29. 9. 2018 CZEVranovice

Ženy -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KORECKÁ Tereza / 1992  Powerlifting TJJM Chodov 408,5  EVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  TJ Olympia Zlín 397,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  MORAVCOVÁ Jolana / 1994  TJ Svitavy 377,5  MVT 8. 7. 2018 CZEPlzeň
4.  NUCOVÁ Helena / 1991  TJ Olympia Zlín 365,0  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  RAKOVSKÁ Kristýna / 1993  ARENA Pavly Kladivové 357,5  MVT 22. 9. 2018 CZESokolov
6.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 334,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  CHARYTONOVA Maryna / 1993  TJ Kralupy 325,0  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
8.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 317,5  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
9.  MAŠKOVÁ Michaela / 1994  PWL Vision Nutrition 317,5  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
10.  KUTÁLKOVÁ Šárka / 1998  TJ Viktorie Bohumín 312,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
11.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 305,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
12.  TÝNKOVÁ Michaela / 1982  SK Olymp Fitness Nový Bor 305,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
13.  CHARYTONOVÁ Angelína / 2002  TJ Kralupy 297,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
14.  ŠÍPKOVÁ Kateřina / 1996  Oddíl těžké atletiky Železná koule 290,0  VT2 8. 7. 2018 CZEPlzeň
15.  KUNCLOVÁ Kateřina / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 287,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
16.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 280,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
17.  ŠTOSKOVÁ Kristýna / 1997  TJ Svitavy 275,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
18.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 265,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Ženy -84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BŘÍZOVÁ Veronika / 1989  ARENA Pavly Kladivové 400,0  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 364,0  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
3.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 352,5  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
4.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 340,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 328,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  CHROBÁKOVÁ Aneta / 1997  TJ Lanškroun 280,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  JAŠÍČKOVÁ Karolína / 1992  Powerlifting Brno 230,0  VT3 29. 9. 2018 CZEVranovice

Ženy +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BITTEROVÁ Zuzana / 1984  Sportovní klub TER 410,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 333,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
3.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 310,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Ženy M1 -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 345,0  EVT 10. 11. 2018 CZESvitavy
2.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 320,0  MVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M1 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 335,0  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 235,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
3.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 215,0  VT3 29. 9. 2018 CZEVranovice

Ženy M1 -72kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 305,0  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M1 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 333,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M2 -57kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 320,0  EVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M2 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 235,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 215,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice

Ženy M2 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 333,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M3 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 235,0  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M3 +84kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 333,5  MVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Ženy M4 -63kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 235,0  EVT 10. 11. 2018 CZESvitavy

Dorostenci -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 441,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany

Dorostenci -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 540,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 510,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 442,5  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
4.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 422,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
5.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 292,5  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenci -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 552,5  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 527,5  MVT 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
3.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 497,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
4.  KRÝCHA Martin / 2000  PWL Vision Nutrition 482,5  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
5.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 455,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
6.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 450,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  KOLÁŘ Pavel / 2000  TJ Kralupy 435,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  KOHOUT Dominik / 2003  Powerlifting TJJM Chodov 430,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
9.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
10.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 350,0  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
11.  ŠTĚPÁNEK Filip / 2002  Kulturistika a bikiny fitness 330,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Dorostenci -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 625,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  BERAN Vojtěch / 2000  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 570,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  ZSIBRITA Denis / 2000  Colbert club SSK Vítkovice 565,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
4.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 560,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 532,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  BULA Vojtěch / 2000  KST Sporting APIS 527,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  SUCHÁNEK Michal / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 497,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
8.  ŘEZANINA Tomáš / 2000  SK Zbýšov 490,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
9.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 467,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
10.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 462,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
11.  EMINGER Stanislav / 2001  SK TOTZI Klášterec n.O. 460,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
12.  PAUČO Petr / 2000  Fitness Staňkov 452,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
13.  ROHÁČEK Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 435,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
14.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  TJ Olympia Zlín 402,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
15.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 377,5  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Dorostenci -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 670,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 620,0  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
3.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 582,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  VOGEL Arnošt / 2000  TJ Olympia Zlín 575,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
5.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 555,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 535,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 532,5  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
8.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 532,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
9.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 522,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
10.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 510,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
11.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 502,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
12.  VAČKAŘ Ondřej / 2000  TJ Viktorie Bohumín 480,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Dorostenci -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 662,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  LUKEŠ Jakub / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 647,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  KUČERA Vít / 2000  Iron Warriors 647,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  STEINOCH Patrik / 2000  SK Zbýšov 585,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
5.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 567,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
6.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 552,5  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
7.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Iron Warriors 550,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
8.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 545,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
9.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 530,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
10.  JURKA Matěj / 2001  Iron Warriors 515,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
11.  BARTOŠÍK Kamil / 2001  TJ Sokol Podivín 505,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
12.  KOČANDRLE Daniel / 2000  Fitness Staňkov 490,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Dorostenci -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KUČERA Vít / 2000  Iron Warriors 657,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 637,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
3.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 615,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
4.  ŠENKEŘÍK Roman / 2000  Iron Warriors 607,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Iron Warriors 587,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  MINAŘÍK Vilém / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 525,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  HOŠÁK Adam / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 432,5  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov
8.  BLECHA Jan / 2001  TJ Sokol Nymburk 430,0  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Dorostenci +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  BÁREK David / 2000  Powerlifting Brno 557,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Junioři -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 441,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany

Junioři -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 540,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 510,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  PILSKÝ Josef / 1997  TJ Spartak Pelhřimov 477,5  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
4.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 442,5  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
5.  HUŠEK Robin / 1995  PWL Vision Nutrition 430,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
6.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 422,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
7.  STEUER Daniel / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 417,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Junioři -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  HORVÁTH Dominik / 1998  Powerlifting Brno 552,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
2.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 552,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
3.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 527,5  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
4.  JINDRA Štěpán / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 524,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
5.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 510,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
6.  KONEWKA Simon / 1995  Powerlifting Brno 500,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 500,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 497,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
9.  PILSKÝ Josef / 1997  TJ Spartak Pelhřimov 490,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
10.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 487,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
11.  KRÝCHA Martin / 2000  PWL Vision Nutrition 482,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
12.  CALDR Vojtěch / 1998  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 460,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
13.  LUKŠA Filip / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 457,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
14.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 457,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
15.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 455,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
16.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 450,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
17.  STEUER Daniel / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 447,5  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
18.  KOLÁŘ Pavel / 2000  TJ Kralupy 435,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
19.  KOHOUT Dominik / 2003  Powerlifting TJJM Chodov 430,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
20.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
21.  VÁŇA Tomáš / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 400,0  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov

Junioři -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 625,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  ŠUCHMAN Dominik / 1995  KST FC Příbram 595,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  MITTERWALD Vojtěch / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 582,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  PACOŇ Radek / 1997  TJ Viktorie Bohumín 575,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
5.  ZEMAN Milan / 1995  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 575,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  BERAN Vojtěch / 2000  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 570,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  ZSIBRITA Denis / 2000  Colbert club SSK Vítkovice 565,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
8.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 560,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
9.  PÁLKA Michal / 1995  Iron Warriors 555,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
10.  HROŠ Pavel / 1998  TJ Olympia Zlín 550,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
11.  KOUTECKÝ Jan / 1999  SK Olymp Fitness Nový Bor 545,0  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
12.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 540,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  NĚMEC Tomáš / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 537,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
14.  ŠPERL Ondřej / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 535,0  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
15.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 532,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
16.  KREJČIŘÍK Vojtěch / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 532,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
17.  BULA Vojtěch / 2000  KST Sporting APIS 527,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
18.  KOLÍSEK Petr / 1997  KST Sporting APIS 517,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
19.  ONDRÁČEK Lukáš / 1995  Powerlifting Jihlava 512,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
20.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 505,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
21.  MODRÁČEK Jakub / 1998  PWL Vision Nutrition 500,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
22.  KMECKO Matěj / 1996  KST Sporting APIS 497,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
23.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 497,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
24.  SUCHÁNEK Michal / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 497,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
25.  VAŠÍČEK Lukáš / 1995  TJ Sokol Podivín 495,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
26.  BLUĎOVSKÝ Martin / 1999  TJ Přeštice 492,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
27.  ŘEZANINA Tomáš / 2000  SK Zbýšov 490,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
28.  KONEWKA Simon / 1995  Powerlifting Brno 487,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
29.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 482,5  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
30.  SÝKORA Vojtěch / 1997  TJ Sokol Těškovice 475,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
31.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 467,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
32.  KŘENOVSKÝ Jiří / 1999  Powerlifting Brno 465,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
33.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 462,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
34.  EMINGER Stanislav / 2001  SK TOTZI Klášterec n.O. 460,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
35.  HOUFEK Tomáš / 1998  SK Zbýšov 460,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
36.  PAUČO Petr / 2000  Fitness Staňkov 452,5  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
37.  KRAUSE Tomáš / 1999  PWL Vision Nutrition 442,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
38.  LIDMILA Aleš / 1999  Kulturistika a bikiny fitness 440,0  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
39.  ROHÁČEK Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 435,0  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
40.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  TJ Olympia Zlín 402,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
41.  VYBÍRALÍK Tomáš / 1996  TJ Olympia Zlín 392,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant

Junioři -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  NĚMEC Jaroslav / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 702,5  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
2.  VÁGNER Jakub / 1997  Powerlifting Brno 700,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  FRÁNEK Hynek / 1995  Powerlifting Brno 670,5  MVT 30. 6. 2018 CZEZbýšov
4.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 670,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  URBAN Martin / 1995  Powerlifting Jihlava 665,0  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  ANDERLE Vojtěch / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 635,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  HRUŠKA Dominik / 1995  Colbert club SSK Vítkovice 632,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  RYŠAVÝ Dominik / 1998  TJ Lanškroun 620,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
9.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 620,0  VT1 6. 6. 2018 CANCalgary
10.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 595,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
11.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 582,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
12.  VOGEL Arnošt / 2000  TJ Olympia Zlín 575,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  SVOBODA David / 1998  TJ Svitavy 567,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
14.  KRUBNER Josef / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 562,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
15.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 555,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
16.  VESELÝ Jakub / 1999  TJ Svitavy 550,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
17.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 535,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
18.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 532,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
19.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 532,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
20.  MARŠÍK Martin / 1998  TJ Spartak Pelhřimov 525,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
21.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 522,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
22.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 510,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
23.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 502,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
24.  STUDÝNKA Petr / 1995  Iron Warriors 495,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
25.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 482,5  VT3 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
26.  GARČIC Aleš / 1996  PWL Vision Nutrition 480,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
27.  VAČKAŘ Ondřej / 2000  TJ Viktorie Bohumín 480,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
28.  ANDAR Matej / 1999  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 435,0  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
29.  KRÝCHA Miroslav / 1997  PWL Vision Nutrition 427,5  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Junioři -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  PORTEŠ Adam / 1995  TJ Olympia Zlín 710,0  MVT 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  FRÁNEK Hynek / 1995  Powerlifting Brno 682,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 662,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  KREJČA Pavel / 1995  TJ Spartak Chodov 652,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
5.  LUKEŠ Jakub / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 647,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  KUČERA Vít / 2000  Iron Warriors 647,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  DOROTÍK Michal / 1995  Doplnejch powerlifting 620,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
8.  KRAUS Dominik / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 610,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
9.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 607,5  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
10.  ADÁMEK Richard / 1998  Iron Warriors 605,0  VT1 15. 9. 2018 CZEKrnov
11.  KOZLER Adrian / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 602,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
12.  SVATOŠ Michal / 1997  TJ Lanškroun 585,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  STEINOCH Patrik / 2000  SK Zbýšov 585,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
14.  ŠEBOR Petr / 1997  Iron Warriors 582,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
15.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 567,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
16.  SITAŘ Petr / 1998  Powerlifting Brno 560,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
17.  LUŇÁK Martin / 1998  TJ Přeštice 560,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
18.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 555,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
19.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 552,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
20.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Iron Warriors 550,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
21.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 545,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
22.  KOPSA Adam / 1997  TJ Lokomotiva Krnov 542,5  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
23.  SVOBODA David / 1998  TJ Svitavy 535,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
24.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 530,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
25.  JURKA Matěj / 2001  Iron Warriors 515,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
26.  BARTOŠÍK Kamil / 2001  TJ Sokol Podivín 505,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
27.  KOČANDRLE Daniel / 2000  Fitness Staňkov 490,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov

Junioři -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DOROTÍK Michal / 1995  Doplnejch powerlifting 700,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
2.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 680,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
3.  KUČERA Vít / 2000  Iron Warriors 657,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
4.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 637,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 632,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
6.  ŠIGUT Jakub / 1999  Iron Warriors 632,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
7.  HAVLÍČEK David / 1998  Iron Warriors 625,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
8.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 615,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
9.  ŠENKEŘÍK Roman / 2000  Iron Warriors 607,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
10.  JISKRA Pavel / 1998  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 605,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
11.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Iron Warriors 587,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
12.  ZUNA Zbyněk / 1998  Fitness Jiskra Bílina 570,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
13.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  TJ Svitavy 550,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
14.  MINAŘÍK Vilém / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 525,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany

Junioři +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KLEČKA Jan / 1998  Doplnejch powerlifting 565,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
2.  BÁREK David / 2000  Powerlifting Brno 557,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
3.  PUJMAN Štěpán / 1999  Powerlifting School 550,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Muži -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 441,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany

Muži -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 540,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
2.  MORE Jan / 1993  Fitness Staňkov 535,0  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 510,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  KAVKA Martin / 1993  TJ Viktorie Bohumín 480,0  VT1 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
5.  PILSKÝ Josef / 1997  TJ Spartak Pelhřimov 477,5  VT2 8. 7. 2018 CZEPlzeň
6.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 475,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
7.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 442,5  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
8.  HUŠEK Robin / 1995  PWL Vision Nutrition 430,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
9.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 422,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
10.  STEUER Daniel / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 417,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
11.  VÖLFEL Jiří / 1980  TJ Sokol Vršovice 375,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk

Muži -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  JUŘÍČEK Tomáš / 1992  TJ Lokomotiva Krnov 620,0  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  HLADÍK Martin / 1994  KST Sporting APIS 557,5  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
3.  HORVÁTH Dominik / 1998  Powerlifting Brno 552,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
4.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 552,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
5.  ROMÁNEK Vlastimil / 1994  TJ Olympia Zlín 547,5  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  RÖSLER Marcel / 1976  PWL Vision Nutrition 545,0  VT1 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
7.  HAIT Martin / 1994  SK ZLOBR Sedlčany 527,5  VT1 22. 9. 2018 CZESokolov
8.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 527,5  VT1 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
9.  JINDRA Štěpán / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 524,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
10.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 510,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
11.  KONEWKA Simon / 1995  Powerlifting Brno 500,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
12.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 500,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  SVAČINA Petr / 1986  ARENA Pavly Kladivové 500,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
14.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 497,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
15.  HACKL Matěj / 1991  TJ Přeštice 490,0  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
16.  CABÁK Miroslav / 1991  SK ZLOBR Sedlčany 490,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
17.  NOSEK Lukáš / 1991  Doplnejch powerlifting 490,0  VT2 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
18.  PILSKÝ Josef / 1997  TJ Spartak Pelhřimov 490,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
19.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 487,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
20.  KRÝCHA Martin / 2000  PWL Vision Nutrition 482,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
21.  ŠMRHA Daniel / 1994  TJ Spartak Chodov 477,5  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
22.  KIESEWETTER David, Mgr. / 1984  Colbert club SSK Vítkovice 475,0  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
23.  CALDR Vojtěch / 1998  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 460,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
24.  LUKŠA Filip / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 457,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
25.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 457,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
26.  VALENTA Pavel / 1953  TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 455,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
27.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 455,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
28.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 450,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
29.  STEUER Daniel / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 447,5  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov
30.  KOLÁŘ Pavel / 2000  TJ Kralupy 435,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
31.  KOHOUT Dominik / 2003  Powerlifting TJJM Chodov 430,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
32.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
33.  VÁŇA Tomáš / 1999  TJ Lokomotiva Krnov 400,0  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov

Muži -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  VAŠÍK Radomil / 1994  Iron Warriors 655,0  MVT 8. 7. 2018 CZEPlzeň
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 625,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
3.  POPP Ladislav / 1989  KST Sporting APIS 597,5  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
4.  KRUŽÍK František / 1992  Powerlifting Jihlava 597,5  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
5.  ŠUCHMAN Dominik / 1995  KST FC Příbram 595,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  STROUHAL Jan / 1989  TJ Sokol Pohořelice 585,0  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
7.  MITTERWALD Vojtěch / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 582,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  PACOŇ Radek / 1997  TJ Viktorie Bohumín 575,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
9.  ZEMAN Milan / 1995  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 575,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
10.  PŘIBILÍK Ladislav / 1993  Powerlifting Brno 575,0  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
11.  ROSÍK Vítězslav / 1989  Doplnejch powerlifting 572,5  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
12.  BERAN Vojtěch / 2000  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 570,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  ZSIBRITA Denis / 2000  Colbert club SSK Vítkovice 565,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
14.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 560,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
15.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 560,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
16.  PÁLKA Michal / 1995  Iron Warriors 555,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
17.  HROŠ Pavel / 1998  TJ Olympia Zlín 550,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
18.  HORSKÝ Karel / 1989  TJ Svitavy 550,0  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
19.  KOUTECKÝ Jan / 1999  SK Olymp Fitness Nový Bor 545,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
20.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 542,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
21.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 540,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
22.  NĚMEC Tomáš / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 537,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
23.  ŠPERL Ondřej / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 535,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
24.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 532,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
25.  DŘEVOJÁNEK Pavel / 1991  TJ Sokol Těškovice 532,5  VT2 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
26.  KREJČIŘÍK Vojtěch / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 532,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
27.  BULA Vojtěch / 2000  KST Sporting APIS 527,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
28.  NOVÁK Jakub / 1981  TJ Kralupy 525,0  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
29.  KOLÍSEK Petr / 1997  KST Sporting APIS 517,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
30.  ONDRÁČEK Lukáš / 1995  Powerlifting Jihlava 512,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
31.  NOVÝ Jiří / 1991  TJ Sokol Vršovice 510,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
32.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 505,0  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
33.  PICH Tomáš / 1994  TJ Sokol Vršovice 505,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
34.  MODRÁČEK Jakub / 1998  PWL Vision Nutrition 500,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
35.  KMECKO Matěj / 1996  KST Sporting APIS 497,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
36.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 497,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
37.  SUCHÁNEK Michal / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 497,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
38.  VAŠÍČEK Lukáš / 1995  TJ Sokol Podivín 495,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
39.  BLUĎOVSKÝ Martin / 1999  TJ Přeštice 492,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
40.  KOPECKÝ Petr / 1993  TJ Svitavy 492,5  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
41.  ŘEZANINA Tomáš / 2000  SK Zbýšov 490,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
42.  KONEWKA Simon / 1995  Powerlifting Brno 487,5  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
43.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 485,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
44.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 482,5  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov
45.  ŘENČ Filip / 1992  Doplnejch powerlifting 480,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
46.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 475,0  VT3 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
47.  SÝKORA Vojtěch / 1997  TJ Sokol Těškovice 475,0  VT3 29. 9. 2018 CZEVranovice
48.  CARDA Radek / 1987  Sportovní klub TER 467,5  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
49.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 467,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
50.  KŘENOVSKÝ Jiří / 1999  Powerlifting Brno 465,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
51.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 462,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
52.  EMINGER Stanislav / 2001  SK TOTZI Klášterec n.O. 460,0  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
53.  HOUFEK Tomáš / 1998  SK Zbýšov 460,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
54.  PAUČO Petr / 2000  Fitness Staňkov 452,5  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
55.  HODÍK Jaroslav / 1958  TJ Spartak Chodov 450,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
56.  KRAUSE Tomáš / 1999  PWL Vision Nutrition 442,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
57.  LIDMILA Aleš / 1999  Kulturistika a bikiny fitness 440,0  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
58.  ROHÁČEK Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 435,0  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
59.  KONOPÁSEK Ladislav / 1964  TJ TZ Prosport Rakovník 420,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
60.  SEDLÁČEK Jan / 1990  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 417,5  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk

Muži -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  SEDLÁČEK Jakub / 1988  TJ Svitavy 802,5  EVT 22. 9. 2018 CZENymburk
2.  NĚMEC Jaroslav / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 702,5  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
3.  VÁGNER Jakub / 1997  Powerlifting Brno 700,5  MVT 20. 10. 2018 CZESedlčany
4.  VÁCHAL Jiří / 1994  SK ZLOBR Sedlčany 700,0  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  CAJTHAML Pavel / 1994  POWERLIFTING DK 692,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  FRÁNEK Hynek / 1995  Powerlifting Brno 670,5  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
7.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 670,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
8.  URBAN Martin / 1995  Powerlifting Jihlava 665,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
9.  VÁLEK Karel / 1980  KST Sporting APIS 660,0  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
10.  LIPKA Josef / 1976  SK Fitness Gym Olomouc 645,0  VT1 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
11.  JOB Ladislav / 1987  Colbert club SSK Vítkovice 637,5  VT1 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
12.  ANDERLE Vojtěch / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 635,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
13.  HRUŠKA Dominik / 1995  Colbert club SSK Vítkovice 632,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
14.  RYŠAVÝ Dominik / 1998  TJ Lanškroun 620,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
15.  POLNICKÝ Radek / 1992  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 620,0  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
16.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 620,0  VT1 6. 6. 2018 CANCalgary
17.  PŘIBYL Jakub / 1993  Iron Warriors 620,0  VT1 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
18.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 595,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
19.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 582,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
20.  VOGEL Arnošt / 2000  TJ Olympia Zlín 575,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
21.  TÁBORSKÝ Jiří / 1963  Fitness Jiskra Bílina 573,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
22.  MÁNEK Jaroslav / 1993  Kulturistika a bikiny fitness 572,5  VT2 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
23.  TŮMA Roman / 1971  KST Sporting APIS 570,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
24.  SVOBODA David / 1998  TJ Svitavy 567,5  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
25.  STRÁNÍK Lukáš / 1993  KST FC Příbram 565,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
26.  KRUBNER Josef / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 562,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
27.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 555,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
28.  VESELÝ Jakub / 1999  TJ Svitavy 550,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
29.  KOREŠ Tomáš / 1994  SK ZLOBR Sedlčany 545,0  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
30.  ČMERDA Julius / 1973  SKST Litvínov 542,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
31.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 535,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
32.  TIRALA Martin / 1975  SK Olymp Fitness Nový Bor 535,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
33.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 532,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
34.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 532,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
35.  MOUDR Vratislav / 1977  Powerlifting Jihlava 530,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
36.  ŠTOPPL Martin / 1991  SK Fitness Gym Olomouc 530,0  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
37.  HANIČINEC Petr / 1990  Powerlifting Brno 525,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
38.  MARŠÍK Martin / 1998  TJ Spartak Pelhřimov 525,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
39.  ZVONIČ Zdeněk / 1977  TJ Svitavy 522,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
40.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 522,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
41.  SEMÍK Ondřej / 1991  Doplnejch powerlifting 522,5  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
42.  KRUPIČKA Lukáš / 1982  KST Sporting APIS 515,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
43.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 510,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
44.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 502,5  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
45.  STUDÝNKA Petr / 1995  Iron Warriors 495,0  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov
46.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 482,5  VT3 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
47.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 482,5  VT3 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
48.  GARČIC Aleš / 1996  PWL Vision Nutrition 480,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
49.  VAČKAŘ Ondřej / 2000  TJ Viktorie Bohumín 480,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
50.  KOŇÁREK Jan / 1992  TJ Olympia Zlín 470,0  VT3 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice

Muži -105kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RADA Karel / 1973  Fitness Staňkov 740,0  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
2.  JINDŘICH Jan / 1993  Doplnejch powerlifting 717,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  PORTEŠ Adam / 1995  TJ Olympia Zlín 710,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
4.  OKROUHLÝ Vít / 1994  KST Sporting APIS 698,0  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
5.  FRÁNEK Hynek / 1995  Powerlifting Brno 682,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
6.  HADÁČEK David / 1987  Colbert club SSK Vítkovice 672,5  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
7.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 662,0  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
8.  ŠVERCL Martin / 1994  Powerlifting Brno 655,0  VT1 8. 7. 2018 CZEPlzeň
9.  KREJČA Pavel / 1995  TJ Spartak Chodov 652,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
10.  KRUŠINA Patrik / 1994  TJ Svitavy 650,0  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
11.  KŘENEK Pavel / 1988  Powerlifting Brno 650,0  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
12.  SEDLÁČEK Tomáš / 1965  TJ Svitavy 650,0  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
13.  SALABA Roman / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 647,5  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
14.  PSOTA Jiří / 1962  KST Sporting APIS 647,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
15.  KUČERA Vít / 2000  Iron Warriors 647,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
16.  LUKEŠ Jakub / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 647,5  VT1 20. 10. 2018 CZESedlčany
17.  PONOCNÝ Zdeněk / 1974  TJ Sokol Bílina 642,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
18.  BABIČ Petr / 1986  ARENA Pavly Kladivové 637,5  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
19.  PLAČEK Dominik / 1993  PWL Vision Nutrition 630,0  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
20.  SVOBODA Tomáš / 1994  TJ Přeštice 627,5  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
21.  BALOGH Emil / 1983  TJ Spartak Chodov 622,5  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
22.  DOROTÍK Michal / 1995  Doplnejch powerlifting 620,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
23.  PŠENICA Radek / 1991  Colbert club SSK Vítkovice 620,0  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
24.  KRAUS Dominik / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 610,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
25.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 607,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
26.  ADÁMEK Richard / 1998  Iron Warriors 605,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
27.  KOZLER Adrian / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 602,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
28.  BANAS Marek / 1973  TJ Viktorie Bohumín 592,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
29.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 592,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
30.  ROTREKL Erik / 1986  Powerlifting Brno 592,5  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
31.  STEINOCH Patrik / 2000  SK Zbýšov 585,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
32.  SVATOŠ Michal / 1997  TJ Lanškroun 585,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
33.  ŠEBOR Petr / 1997  Iron Warriors 582,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
34.  KRUŠINA Pavel / 1990  TJ Svitavy 577,5  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
35.  SEKOT Michal / 1961  TJ Dobřany 575,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
36.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 567,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
37.  TURTEV Vladimír / 1962  TJ Kralupy 565,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
38.  LUŇÁK Martin / 1998  TJ Přeštice 560,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
39.  VÁCHA Jan / 1992  Powerlifting Jihlava 560,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
40.  SITAŘ Petr / 1998  Powerlifting Brno 560,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
41.  TÁBORSKÝ Jiří / 1963  Fitness Jiskra Bílina 555,0  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
42.  PŘIBYL Patrik / 1993  Powerlifting Jihlava 555,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
43.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 555,0  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
44.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 552,5  VT2 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
45.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Iron Warriors 550,0  VT2 15. 9. 2018 CZEKrnov
46.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 545,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
47.  KOPSA Adam / 1997  TJ Lokomotiva Krnov 542,5  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov
48.  BURDA Tomáš / 1989  Performance Powerlifting Ostrava 540,0  VT3 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
49.  SVOBODA David / 1998  TJ Svitavy 535,0  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov
50.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 530,0  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
51.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 520,0  VT3 29. 9. 2018 CZEVranovice
52.  JURKA Matěj / 2001  Iron Warriors 515,0  VT3 15. 9. 2018 CZEKrnov
53.  BARTOŠÍK Kamil / 2001  TJ Sokol Podivín 505,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
54.  VANEŠ Václav / 1992  TJ Sokol Vejprnice 500,0  VT3 22. 9. 2018 CZESokolov
55.  KOČANDRLE Daniel / 2000  Fitness Staňkov 490,0  VT3 30. 6. 2018 CZEZbýšov
56.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 490,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
57.  KRUPICA MIroslav / 1993  TJ Sokol Lanžhot 480,0  VT3 29. 9. 2018 CZEVranovice

Muži -120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  DEMČÁK Pavol / 1977  TJ Sokol Nymburk 802,5  MVT 6. 6. 2018 CANCalgary
2.  POSPÍŠIL Radek / 1993  KST Sporting APIS 752,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  POP Vladimír / 1975  Powerlifting Brno 747,5  MVT 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
4.  ŠAFÁŘ Martin / 1981  Sportovní klub TER 742,5  MVT 22. 9. 2018 CZENymburk
5.  SELINGER Milan / 1984  Powerlifting Jihlava 705,0  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
6.  KANÁT Zoltán / 1962  TJ Olympia Zlín 705,0  VT1 6. 6. 2018 CANCalgary
7.  DOROTÍK Michal / 1995  Doplnejch powerlifting 700,0  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
8.  MIKEŠ Josef / 1977  KST Kuřim 690,0  VT1 29. 9. 2018 CZEVranovice
9.  MOŠ Martin / 1988  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 687,5  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
10.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 680,0  VT1 30. 6. 2018 CZEZbýšov
11.  ODVÁRKA Vojtěch / 1992  SK Olymp Fitness Nový Bor 675,0  VT1 22. 9. 2018 CZENymburk
12.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 665,0  VT1 22. 9. 2018 CZESokolov
13.  KUČERA Vít / 2000  Iron Warriors 657,5  VT1 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
14.  RYCHLÝ Aleš / 1988  Powerlifting Brno 650,0  VT2 29. 9. 2018 CZEVranovice
15.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 637,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
16.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 632,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
17.  PAVKA Martin / 1978  KST Kuřim 632,5  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
18.  ŠIGUT Jakub / 1999  Iron Warriors 632,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
19.  HAVLÍČEK David / 1998  Iron Warriors 625,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
20.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 615,0  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
21.  POROD Jakub / 1988  Oddíl těžké atletiky Železná koule 610,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
22.  ŠENKEŘÍK Roman / 2000  Iron Warriors 607,5  VT2 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
23.  JISKRA Pavel / 1998  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 605,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
24.  VESELÝ Martin / 1989  KST FC Příbram 595,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
25.  ŽATKO Martin / 1980  Powerlifting Klatovy 590,0  VT2 22. 9. 2018 CZESokolov
26.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Iron Warriors 587,5  VT2 20. 10. 2018 CZESedlčany
27.  ZBOŘIL David / 1985  Powerlifting Brno 580,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
28.  POKRUPA Jan / 1992  Sportovní klub TER 570,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
29.  ZUNA Zbyněk / 1998  Fitness Jiskra Bílina 570,0  VT2 30. 6. 2018 CZEZbýšov
30.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  TJ Svitavy 550,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
31.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 537,5  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
32.  MINAŘÍK Vilém / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 525,0  VT3 20. 10. 2018 CZESedlčany
33.  DUNA Jozef / 1950  TJ Sokol Vejprnice 510,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
34.  PAVELČÁK Jan / 1989  Colbert club SSK Vítkovice 510,0  VT3 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
35.  ŘÍHA Pavel / 1974  Powerlifting Brno 485,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy

Muži +120kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  LUPAČ David / 1991  Powerlifting Jihlava 890,0  EVT 22. 9. 2018 CZENymburk
2.  ŠOUKAL Jaroslav / 1972  TJ Sokol Vejprnice 852,5  EVT 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
3.  ŠPINGL Milan / 1980  Powerlifting School 772,5  MVT 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  JANÁK František / 1975  Fitness Jiskra Bílina 752,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
5.  FILO Jan / 1971  PWL Vision Nutrition 740,0  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
6.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 730,0  VT1 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
7.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 702,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
8.  PINC Jan / 1973  Powerlifting School 702,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
9.  MIKEŠ Josef / 1977  KST Kuřim 697,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
10.  COUFAL Antonín / 1973  TJ Sokol Vejprnice 655,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
11.  HAMAJ Josef / 1981  SK Olymp Fitness Nový Bor 650,0  VT2 22. 9. 2018 CZENymburk
12.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 645,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
13.  REŠL Lukáš / 1987  Powerlifting School 610,0  VT2 28. 10. 2018 CZEBohumín - Starý Bohumín
14.  KLEČKA Jan / 1998  Doplnejch powerlifting 565,0  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant
15.  BÁREK David / 2000  Powerlifting Brno 557,5  VT3 15. 12. 2018 CZEFrýdlant
16.  PUJMAN Štěpán / 1999  Powerlifting School 550,0  VT3 15. 9. 2018 CZEFrýdlant

Muži M1 -66kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 475,0  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy

Muži M1 -74kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  RÖSLER Marcel / 1976  PWL Vision Nutrition 545,0  VT1 6. 3. 2018 SWEHelsingborg
2.  VALENTA Pavel / 1953  TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 455,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy

Muži M1 -83kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 560,0  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
2.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 542,5  VT1 10. 11. 2018 CZESvitavy
3.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 485,0  VT2 10. 11. 2018 CZESvitavy
4.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 475,0  VT2 22. 9. 2018 CZEOstrava - Vítkovice
5.  HODÍK Jaroslav / 1958  TJ Spartak Chodov 450,0  VT3 10. 11. 2018 CZESvitavy
6.  KONOPÁSEK Ladislav / 1964  TJ TZ Prosport Rakovník 420,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk
7.  KOLOMAN Ferenc / 1954  SK Olymp Fitness Nový Bor 410,0  VT3 22. 9. 2018 CZENymburk

Muži M1 -93kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
1.