ČSV  Dosažené výkonnostní limity v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSV, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | | J17 | J20 | J23 | S

Starší žákyně -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 111,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín
2.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 93,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá

Starší žákyně -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 116,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 98,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
4.  SMIGOVÁ Karolína / 2007  SKVOZ Horní Suchá 86,0  MČR 16. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Juniorky J17 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 67,0  MČR 12. 10. 2019 CZEHorní Suchá
2.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 62,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín

Juniorky J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 111,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín
2.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 93,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
3.  GABKOVÁ Natálie / 2002  TJ Holešov 83,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov

Juniorky J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
3.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 116,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
4.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 98,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
5.  GABKOVÁ Natálie / 2002  TJ Holešov 89,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 86,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
7.  SMIGOVÁ Karolína / 2007  SKVOZ Horní Suchá 86,0  MČR 16. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
8.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 82,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín
9.  ZRONKOVÁ Lucie / 2004  TJ Rotas Rotava 80,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniorky J17 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 148,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 126,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
4.  ŠIMKOVÁ Kateřina / 2002  SPČ Olomouc 94,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
5.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 80,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniorky J17 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 140,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
4.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 104,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
5.  ČAGÁNKOVÁ Leona / 2002  TJ Holešov 87,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniorky J17 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 142,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
2.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 92,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín

Juniorky J17 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 125,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 116,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice

Juniorky J20 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BARIOVÁ Lucie / 1999  TJ Start Plzeň 85,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
2.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 67,0  MČR 12. 10. 2019 CZEHorní Suchá
3.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 62,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín

Juniorky J20 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 111,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín
2.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 93,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
3.  GABKOVÁ Natálie / 2002  TJ Holešov 83,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov

Juniorky J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 135,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
4.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 122,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
5.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 116,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 98,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
7.  RAKOVÁ Kristýna / 2000  Vzpírání Haná 93,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
8.  GABKOVÁ Natálie / 2002  TJ Holešov 89,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
9.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 86,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
10.  SMIGOVÁ Karolína / 2007  SKVOZ Horní Suchá 86,0  MČR 16. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
11.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 82,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín
12.  ZRONKOVÁ Lucie / 2004  TJ Rotas Rotava 80,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniorky J20 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 148,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
2.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 137,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
3.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 133,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
4.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 132,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
5.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 131,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
7.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 126,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
8.  ZACHARDOVÁ Nela / 1999  TJ Start Plzeň 103,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
9.  RAKOVÁ Kristýna / 2000  Vzpírání Haná 96,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
10.  ŠIMKOVÁ Kateřina / 2002  SPČ Olomouc 94,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
11.  VORÁČOVÁ Leona / 2001  TJ Holešov 90,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
12.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 80,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniorky J20 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 140,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 137,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
4.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 7. 9. 2019 CZEBohumín
5.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 129,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
6.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
7.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 104,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
8.  PAPEŽOVÁ Eliška / 2000  TJ Start Plzeň 98,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
9.  GRYGIELOVÁ Lucie / 1999  SK CWG Bohumín 93,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
10.  RAKOVÁ Kristýna / 2000  Vzpírání Haná 90,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
11.  KLÍMKOVÁ Kristýna / 2000  SK vzpírání Sokolov 88,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
12.  ČAGÁNKOVÁ Leona / 2002  TJ Holešov 87,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
13.  VORÁČOVÁ Leona / 2001  TJ Holešov 84,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
14.  ZACHARDOVÁ Nela / 1999  TJ Start Plzeň 80,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov

Juniorky J20 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 152,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
2.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 142,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
3.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 125,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
4.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999   115,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice
5.  PŘIBYLOVÁ Vendula / 2000  TJ Start Plzeň 108,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  ŠIROKÁ Jana / 2000  TJ Sokol Moravská Ostrava 107,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
7.  GRYGIELOVÁ Lucie / 1999  SK CWG Bohumín 95,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
8.  JAROŠOVÁ Kateřina / 2001  TJ Holešov 94,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
9.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 92,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín
10.  HRUŠKOVÁ Pavla / 1999  TJ Start Plzeň 88,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniorky J20 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 159,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
2.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
3.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 138,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
4.  SUPIKOVÁ Darja / 1999  TJ TŽ Třinec 132,0  MČR 7. 9. 2019 CZEBohumín
5.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 125,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 116,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
7.  KUBOVÁ Mirka / 1999  TJ Start Plzeň 105,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň

Juniorky J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  GORZOLKOVÁ Denisa / 1999  TJ TŽ Třinec 121,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
3.  KUBOVÁ Mirka / 1999  TJ Start Plzeň 110,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov

Juniorky J20 +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁKOVÁ Anna / 2000  Vzpírání Haná 102,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín

Juniorky J23 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 111,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín

Juniorky J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 135,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 135,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
4.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
5.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 122,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 116,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Juniorky J23 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 148,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
2.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 137,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
3.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 133,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
4.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 133,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
5.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 132,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 131,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
8.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 126,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa

Juniorky J23 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 140,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 137,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
4.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 7. 9. 2019 CZEBohumín
5.  ŠTEINFELDOVÁ Lucie / 1996  SK vzpírání Sokolov 134,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
6.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 129,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
7.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov

Juniorky J23 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 152,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
2.  VAŠKŮ Karolína / 1996  TJ Bohemians Praha 143,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
3.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 142,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
4.  ŠÍPOVÁ Simona / 1996  SPČ Olomouc 141,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
5.  ŠTEINFELDOVÁ Lucie / 1996  SK vzpírání Sokolov 136,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 125,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
7.  SKOLKOVÁ Andrea / 1996  ARENA Pavly Kladivové 124,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice

Juniorky J23 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 159,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
2.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
3.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 138,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
4.  SUPIKOVÁ Darja / 1999  TJ TŽ Třinec 132,0  MČR 7. 9. 2019 CZEBohumín
5.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 125,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Juniorky J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov

Juniorky J23 +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOCUROVÁ Pavlína / 1998  TJ Nová Role 146,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Ženy -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 111,0  MČR 8. 6. 2019 CZEBohumín

Ženy -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 135,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 135,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
4.  SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989  TAK Hellas Brno 133,0  MČR 29. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
5.  DZIKOVÁ Dorota / 1988  SPČ Olomouc 133,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
6.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
7.  ŘÍHOVÁ Lucie / 1991  SPČ Olomouc 123,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
8.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 122,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
9.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 116,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
10.  STARCKOVÁ Eva / 1987  TJ Start Plzeň 116,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
11.  KLIMPAROVÁ Petra / 1976  TJ Sokol Moravská Ostrava 107,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Ženy -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  CC Barbell Club Praha 162,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 148,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
3.  POKLOPOVÁ Aneta / 1995  TJ Bohemians Praha 148,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  LOZOVÁ Laura / 1988  TJ Sokol Moravská Ostrava 146,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  BOULOVÁ Martina / 1979  Slavoj 1899 Plzeň 141,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
6.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 140,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
7.  SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989  TAK Hellas Brno 138,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
8.  SVOBODOVÁ Kristýna / 1994  TAK Hellas Brno 137,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
9.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 137,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
10.  JÁŇOVÁ Alice / 1994  TAK Hellas Brno 133,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
11.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 133,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
12.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 133,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
13.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 132,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
14.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 30. 3. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
15.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 131,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
16.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 126,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
17.  KELLAROVÁ Markéta / 1990  TJ Start Plzeň 125,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
18.  ŘÍHOVÁ Lucie / 1991  SPČ Olomouc 120,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
19.  MALARIKOVÁ Markéta / 1988   119,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice
20.  KIČMEROVÁ Nikola / 1991  Fit Gym Havířov 117,0  MČR 16. 11. 2019 CZEHavířov - Podlesí
21.  MOUDRÁ Markéta / 1989  Vzpírání Brandýs nad Labem 117,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
22.  KUBÍKOVÁ Miroslava / 1992  TJ Sokol Moravská Ostrava 115,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
23.  PRCHALOVÁ Michaela / 1975  TJ Baník Meziboří 110,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Ženy -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 181,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  JEŽKOVÁ Patricie / 1994  PSK Olymp Praha 172,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
3.  SERGEYCHUK Eugenia / 1993  TJ Bohemians Praha 171,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
4.  GAVLOVSKÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 164,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 163,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
6.  VAUMUNDOVÁ Petra / 1989  SPČ Olomouc 163,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
7.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 163,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice
8.  LOZOVÁ Laura / 1988  TJ Sokol Moravská Ostrava 156,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
9.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 154,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
10.  BOULOVÁ Martina / 1979  Slavoj 1899 Plzeň 148,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
11.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 147,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
12.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 140,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
13.  POLÁKOVÁ Lucia / 1994  CC Barbell Club Praha 138,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
14.  POKLOPOVÁ Aneta / 1995  TJ Bohemians Praha 138,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
15.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 137,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
16.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 7. 9. 2019 CZEBohumín
17.  CHATRNÁ Klára / 1988  TAK Hellas Brno 135,0  MČR 29. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
18.  ŠTEINFELDOVÁ Lucie / 1996  SK vzpírání Sokolov 134,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
19.  VAŠÍČKOVÁ Kateřina / 1994   130,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice
20.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 129,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
21.  JUNGMANOVÁ Andrea / 1990  Vzpírání Brandýs nad Labem 128,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
22.  DUBNICKÁ Barbora / 1987  CC Barbell Club Praha 127,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
23.  ŽVÁČKOVÁ Ivana / 1989  CC Barbell Club Praha 125,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
24.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
25.  THÉROVÁ Petra / 1984  SK CWG Bohumín 123,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
26.  MANNOVÁ Elena / 1984  TJ Bohemians Praha 123,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
27.  KONEČNÁ Eva / 1989  CrossFit DESTINY Brno 122,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
28.  HUMLOVÁ Kristýna / 1992  TAK Hellas Brno 122,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
29.  KELLAROVÁ Markéta / 1990  TJ Start Plzeň 122,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
30.  SEKANINOVÁ Martina / 1988  CrossFit DESTINY Brno 121,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
31.  CIHLÁŘOVÁ Radka / 1991  TJ Bohemians Praha 120,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
32.  KIČMEROVÁ Nikola / 1991  Fit Gym Havířov 119,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany

Ženy -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KARÁSKOVÁ Soňa / 1988  Fit Gym Havířov 193,0  MČR 16. 11. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  HERTLOVÁ Simona / 1993  TAK Hellas Brno 192,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
3.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 190,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
4.  RONDZIKOVÁ Nina / 1995  TAK Hellas Brno 186,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
5.  KENISOVÁ Lenka / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 178,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
6.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 177,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
7.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 175,0  MČR 16. 2. 2019 GERPlauen
8.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 170,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
9.  VAUMUNDOVÁ Petra / 1989  SPČ Olomouc 166,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
10.  KOPICOVÁ Pavla / 1987  TJ Bohemians Praha 159,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
11.  GAVLOVSKÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 156,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
12.  GASIOROVÁ Hana / 1993  TJ Sokol Moravská Ostrava 155,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
13.  ŠRÁMKOVÁ Zuzana / 1984  Fit Gym Havířov 153,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
14.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 152,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
15.  KOCMANOVÁ Andrea / 1994   152,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
16.  MINÁŘOVÁ Lucie / 1993  TAK Hellas Brno 150,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
17.  TARASOVÁ Markéta / 1984  TJ Rotas Rotava 143,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
18.  VAŠKŮ Karolína / 1996  TJ Bohemians Praha 143,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
19.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 142,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
20.  ŠÍPOVÁ Simona / 1996  SPČ Olomouc 141,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
21.  BAĎUROVÁ Ivana / 1986  CrossFit DESTINY Brno 139,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
22.  ŠTEINFELDOVÁ Lucie / 1996  SK vzpírání Sokolov 136,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
23.  SARANOVÁ Iva / 1991  TJ Sokol Nový Hrozenkov 136,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
24.  CHATRNÁ Klára / 1988  TAK Hellas Brno 136,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
25.  HOLÁ Ester / 1993  SKV BONATRANS Bohumín 132,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava
26.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 125,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
27.  SKOLKOVÁ Andrea / 1996  ARENA Pavly Kladivové 124,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice

Ženy -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 195,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
2.  SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992  TJ Bohemians Praha 189,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  DINGA Eleonora / 1990  TJ Rotas Rotava 176,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
4.  KOPICOVÁ Pavla / 1987  TJ Bohemians Praha 162,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 159,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
6.  ORSÁGOVÁ Petra / 1991  TJ Sokol Nový Hrozenkov 158,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
7.  STAŇKOVÁ Sylvie / 1986  TAK Hellas Brno 147,0  MČR 23. 2. 2019 CZENový Hrozenkov
8.  HOFBAUER Jana / 1994  CC Barbell Club Praha 143,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
9.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
10.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 138,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
11.  MAMULOVÁ Veronika / 1986  TAK Hellas Brno 136,0  MČR 18. 5. 2019 CZEHolešov
12.  BAĎUROVÁ Ivana / 1986  CrossFit DESTINY Brno 133,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
13.  SLOVIKOVÁ Andrea / 1993  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
14.  SUPIKOVÁ Darja / 1999  TJ TŽ Třinec 132,0  MČR 7. 9. 2019 CZEBohumín
15.  JUNGMANOVÁ Andrea / 1990  Vzpírání Brandýs nad Labem 126,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
16.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 125,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Ženy -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992  TJ Bohemians Praha 190,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce
2.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 143,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  ŠMIGOVÁ Eliška / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 142,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
4.  MAMULOVÁ Veronika / 1986  TAK Hellas Brno 137,0  MČR 12. 10. 2019 CZEOlomouc - Lazce

Ženy -87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KRÁLOVÁ Tereza / 1989  PSK Olymp Praha 175,0  MČR 16. 9. 2019 THAPattaya
2.  ŠMIGOVÁ Eliška / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 159,0  MČR 1. 12. 2019 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Ženy +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KRÁLOVÁ Tereza / 1989  PSK Olymp Praha 185,0  MČR 4. 5. 2019 CZEBrno - Obřany
2.  KOCUROVÁ Pavlína / 1998  TJ Nová Role 146,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Starší žáci -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 116,0  MČR 16. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 104,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
3.  ŠUKAĽ Pavel / 2006  SKVOZ Horní Suchá 89,0  MČR 12. 10. 2019 CZEHorní Suchá
4.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 84,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  HARTL Jan / 2007  TJ SOUz Boskovice 79,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
6.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 78,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín

Starší žáci -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 172,0  MČR 12. 10. 2019 CZEHorní Suchá
2.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín
3.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 108,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 100,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín
5.  HORVÁTH Miroslav / 2005  TJ Rotas Rotava 92,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
6.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 91,0  MČR 8. 6. 2019 SVKNové Mesto nad Váhom
7.  SIPOS Samuel / 2005  SKV Baník Havířov 82,0  MČR 16. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Starší žáci -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 178,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 169,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
3.  KLEMPÁR Boris / 2004  SKVOZ Horní Suchá 160,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
4.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 142,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
5.  KÖHLER Lukáš / 2004  TJ Rotas Rotava 135,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
6.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 125,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín
7.  SÁRA Matouš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 109,0  MČR 2. 11. 2019 CZEZlín
8.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 107,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
9.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 103,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
10.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 101,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín
11.  HORVÁTH Miroslav / 2005  TJ Rotas Rotava 100,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
12.  SUCHÝ Daniel / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 94,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
13.  SIPOS Samuel / 2005  SKV Baník Havířov 90,0  MČR 6. 7. 2019 CZEHavířov - Podlesí
14.  BLAHA Roman / 2004  TJ SOUz Boskovice 86,0  MČR 16. 3. 2019 CZEZlín

Starší žáci -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 177,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
2.  KLEMPÁR Boris / 2004  SKVOZ Horní Suchá 169,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 141,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
4.  LOHYNSKÝ Jiří / 2005  TJ Sokol JS Zlín 118,0  MČR 6. 7. 2019 CZEHavířov - Podlesí
5.  BLEDÝ Michal / 2006  TJ Rotas Rotava 102,0  MČR 16. 3. 2019 CZEChomutov
6.  KLŮC Tomáš / 2005  TJ VTŽ Chomutov 100,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
7.  SÁRA Matouš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 99,0  MČR 21. 9. 2019 SVKŠtúrovo
8.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 97,0  MČR 7. 9. 2019 CZEBohumín

Starší žáci -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 229,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 185,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  FERKO David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 154,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
4.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 147,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  FROHLICH Tomáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 142,0  MČR 2. 11. 2019 CZEZlín
6.  HORNÍK David / 2004  TJ VTŽ Chomutov 135,0  MČR 16. 3. 2019 CZEChomutov
7.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 124,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
8.  JANEK Lukáš / 2006  TJ Sokol JS Zlín 118,0  MČR 21. 9. 2019 SVKŠtúrovo
9.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 116,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
10.  BLEDÝ Michal / 2006  TJ Rotas Rotava 111,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
11.  KLŮC Tomáš / 2005  TJ VTŽ Chomutov 100,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Starší žáci -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 232,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 184,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 175,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 155,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov
5.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 155,0  MČR 13. 4. 2019 CZERotava
6.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 143,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
7.  FROHLICH Tomáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 140,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
8.  HAUKE Petr / 2004  TJ TŽ Třinec 124,0  MČR 13. 4. 2019 CZEBohumín
9.  BEDNÁŘ Petr / 2004  SK vzpírání Sokolov 124,0  MČR 16. 3. 2019 CZEChomutov
10.  JANEK Lukáš / 2006  TJ Sokol JS Zlín 118,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
11.  BLEDÝ Michal / 2006  TJ Rotas Rotava 118,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
12.  POLES Miroslav / 2004  SKV Baník Havířov 117,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa

Starší žáci -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 197,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 185,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  MAKULA Michal / 2004  SKV Baník Havířov 169,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
4.  HAUKE Petr / 2004  TJ TŽ Třinec 153,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 153,0  MČR 6. 7. 2019 CZEHavířov - Podlesí
6.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 140,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín
7.  DOLEŽAL Matyáš / 2004  SKV Teplice 139,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
8.  JANEK Ondřej / 2006  TJ Sokol JS Zlín 139,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
9.  BEDNÁŘ Petr / 2004  SK vzpírání Sokolov 120,0  MČR 13. 4. 2019 CZERotava

Starší žáci -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 186,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
2.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 164,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
3.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 160,0  MČR 26. 10. 2019 CZEHorní Suchá
4.  STANĚK David / 2005  TJ SOUz Boskovice 133,0  MČR 16. 3. 2019 CZEZlín
5.  JANEK Ondřej / 2006  TJ Sokol JS Zlín 132,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
6.  ŠLACHTA Martin / 2005  TJ TŽ Třinec 127,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá

Starší žáci -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 200,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  STANĚK David / 2005  TJ Holešov 150,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  GABČO Štefan / 2005  TJ Rotas Rotava 142,0  MČR 13. 4. 2019 CZERotava
4.  FLACHS Rudolf / 2004  SK Lázně Bohdaneč 131,0  MČR 15. 6. 2019 CZERotava
5.  KRATOCHVÍL Nikolas / 2005  TJ Rotas Rotava 130,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Starší žáci +96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOBZA Tomáš / 2004  TJ VTŽ Chomutov 181,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
2.  FLACHS Rudolf / 2004  SK Lázně Bohdaneč 132,0  MČR 13. 4. 2019 CZEBoskovice

Junioři J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 172,0  MČR 12. 10. 2019 CZEHorní Suchá
2.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 16. 11. 2019 CZEBohumín

Junioři J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 209,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 192,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 190,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
4.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 178,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 169,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
6.  KLEMPÁR Boris / 2004  SKVOZ Horní Suchá 160,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
7.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 142,0  MČR 7. 12. 2019 CZEZlín
8.  KÖHLER Lukáš / 2004  TJ Rotas Rotava 135,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá

Junioři J17 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MIKESKA Petr / 2006  TJ TŽ Třinec 83,0  MČR 13. 4. 2019 CZEBohumín

Junioři J17 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 220,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 213,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 200,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 192,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
5.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 177,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
6.  KLEMPÁR Boris / 2004  SKVOZ Horní Suchá 169,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
7.  SEDLÁČEK Ondřej / 2003  TJ Rotas Rotava 145,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J17 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 229,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 216,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 205,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
4.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 185,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 165,0  MČR 2. 11. 2019 CZEPlzeň

Junioři J17 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 232,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 187,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 184,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 175,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  MATUCHA Marcel / 2002  TJ VTŽ Chomutov 169,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Junioři J17 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 197,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 185,0  MČR 30. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  ZAPALAČ Jakub / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 176,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBoskovice
4.  HAJŠMAN Jan / 2002  Slavoj 1899 Plzeň 175,0  MČR 7. 12. 2019 CZEPlzeň

Junioři J17 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 252,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
2.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 215,0  MČR 2. 11. 2019 CZEPlzeň
3.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 215,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
4.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 186,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice
5.  MIKEŠ Michael / 2003  SKV Baník Havířov 180,0  MČR 26. 10. 2019 CZEHorní Suchá
6.  BAKO Pavel / 2002  SKV Baník Havířov 178,0  MČR 26. 10. 2019 CZEHorní Suchá
7.  ZAPALAČ Jakub / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 176,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín

Junioři J17 -96kg

Poř.  Jméno / ro��ník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 261,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 222,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 221,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 200,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  ROD Denis / 2002  CrossFit DESTINY Brno 200,0  MČR 23. 3. 2019 CZEHolešov

Junioři J17 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 251,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
2.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 227,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
3.  DUNKA Tomáš / 2002  TJ Lokomotiva Cheb 206,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Junioři J17 +102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 347,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 248,0  MČR 7. 12. 2019 CZEPlzeň
3.  PODŠKUBKA Tomáš / 2003  TJ Sokol JS Zlín 226,0  MČR 6. 7. 2019 CZEHavířov - Podlesí
4.  DUNKA Tomáš / 2002  TJ Lokomotiva Cheb 212,0  MČR 2. 11. 2019 CZEPlzeň

Junioři J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 222,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 209,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
3.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 192,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
4.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 190,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
5.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 178,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
6.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 169,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá

Junioři J20 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MIKESKA Petr / 2006  TJ TŽ Třinec 83,0  MČR 13. 4. 2019 CZEBohumín

Junioři J20 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 241,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBohumín
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 220,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 213,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
4.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 200,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 192,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
6.  BALÁŽ Patrik / 2000  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
7.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 177,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice

Junioři J20 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BALÁŽ Patrik / 2000  SKVOZ Horní Suchá 233,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
2.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 229,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 218,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 217,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
5.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 216,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
6.  BARNET Jiří / 1999  SK vzpírání Sokolov 215,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  ZBOŘIL Štěpán / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 210,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBohumín
8.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 205,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa

Junioři J20 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 241,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 232,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 222,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
4.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 219,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
5.  DVOŘÁK Jan / 1999  TJ SOUz Boskovice 210,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBoskovice
6.  ZBOŘIL Štěpán / 1999  SKVOZ Horní Suchá 206,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov

Junioři J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 260,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
3.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 233,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
4.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 220,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  PODOBA Ladislav / 1999  Slavoj 1899 Plzeň 218,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  JAKUBÍČEK Matěj / 1999  TJ Start Plzeň 215,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  DVOŘÁK Jan / 1999  TJ SOUz Boskovice 215,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín

Junioři J20 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 304,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
2.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 277,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 254,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 252,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
5.  KOLÁŘ Daniel / 1999  TJ Holešov 242,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBoskovice
6.  JAKUBÍČEK Matěj / 1999  TJ Start Plzeň 228,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
7.  LADOMIRJAK Denis / 2001  TJ TŽ Třinec 225,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
8.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 225,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
9.  DANYŚ Jakub / 2000  TJ TŽ Třinec 222,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany

Junioři J20 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 286,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 278,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 277,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 268,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
5.  TICHÝ Karel / 2000  SPČ Olomouc 265,0  MČR 23. 11. 2019 CZEBrno - Obřany
6.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 261,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
7.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 252,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
8.  SALAMON Tomáš / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 251,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
9.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 227,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
10.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 222,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
11.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 221,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
12.  DOBRÝ Jaroslav / 1999  Vzpírání Haná 220,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOlomouc

Junioři J20 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 272,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
2.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 251,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov

Junioři J20 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 293,0  MČR 5. 10. 2019 CZEBohumín
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 243,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov

Junioři J20 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzp��rání Sokolov 347,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 248,0  MČR 7. 12. 2019 CZEPlzeň
3.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 235,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 222,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 209,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
3.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 192,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
4.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 190,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
5.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 178,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
6.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 169,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá

Junioři J23 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 241,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBohumín
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 220,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 213,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
4.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 200,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 192,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
6.  BALÁŽ Patrik / 2000  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
7.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 177,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice

Junioři J23 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BALÁŽ Patrik / 2000  SKVOZ Horní Suchá 233,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
2.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 229,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
3.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 218,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 217,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
5.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 216,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
6.  BARNET Jiří / 1999  SK vzpírání Sokolov 215,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  ZBOŘIL Štěpán / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 210,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBohumín
8.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 205,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa

Junioři J23 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 284,0  MČR 12. 10. 2019 GERRoding
2.  KUBÍK Jakub / 1996  TJ Sokol Moravská Ostrava 255,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
3.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 241,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 232,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 222,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
6.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 219,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
7.  DVOŘÁK Jan / 1999  TJ SOUz Boskovice 210,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBoskovice
8.  ZBOŘIL Štěpán / 1999  SKVOZ Horní Suchá 206,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov

Junioři J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 319,0  MČR 6. 4. 2019 GEOBatumi
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 285,0  MČR 9. 3. 2019 GERRegensburg
3.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 260,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  ŠÍR David / 1998  SKV Teplice 250,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
5.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
6.  HOVJACKÝ Ondřej / 1997  TJ SOUz Boskovice 236,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
7.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 233,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
8.  VOZKA Marek / 1997  TJ VTŽ Chomutov 227,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
9.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 220,0  MČR 6. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
10.  PODOBA Ladislav / 1999  Slavoj 1899 Plzeň 218,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
11.  ŠIMONEK Jakub / 1997  Vzpírání Brandýs nad Labem 217,0  MČR 30. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
12.  JAKUBÍČEK Matěj / 1999  TJ Start Plzeň 215,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
13.  DVOŘÁK Jan / 1999  TJ SOUz Boskovice 215,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín

Junioři J23 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 330,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 309,0  MČR 6. 4. 2019 GEOBatumi
3.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 304,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
4.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 277,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  KŘÍŽ Lukáš / 1998  TJ VTŽ Chomutov 275,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 254,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
7.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 252,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
8.  DRNEC Jakub / 1998  TJ VTŽ Chomutov 251,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
9.  KOLÁŘ Daniel / 1999  TJ Holešov 242,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBoskovice
10.  HOFBAUER Lukáš / 1997  TJ Sokol JS Zlín 237,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
11.  BERKA Daniel / 1996  ASK Tatra Kopřivnice 229,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
12.  JAKUBÍČEK Matěj / 1999  TJ Start Plzeň 228,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
13.  LADOMIRJAK Denis / 2001  TJ TŽ Třinec 225,0  MČR 12. 10. 2019 CZETřinec - Terasa
14.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 225,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
15.  DANYŚ Jakub / 2000  TJ TŽ Třinec 222,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
16.  ŠIMONEK Jakub / 1997  Vzpírání Brandýs nad Labem 210,0  MČR 8. 6. 2019 CZESokolov

Junioři J23 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 309,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
2.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 286,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
3.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 278,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 277,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
5.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 268,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
6.  TICHÝ Karel / 2000  SPČ Olomouc 265,0  MČR 23. 11. 2019 CZEBrno - Obřany
7.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 261,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
8.  NEZDARA Vojtěch / 1997  TJ VTŽ Chomutov 255,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
9.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 252,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
10.  SALAMON Tomáš / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 251,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
11.  HOFBAUER Lukáš / 1997  TJ Sokol JS Zlín 244,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
12.  DRNEC Jakub / 1998  TJ VTŽ Chomutov 240,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
13.  SHTEPA Ilia / 1996  Slavoj 1899 Plzeň 232,0  MČR 7. 12. 2019 CZEPlzeň
14.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 227,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
15.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 222,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
16.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 221,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
17.  DOBRÝ Jaroslav / 1999  Vzpírání Haná 220,0  MČR 2. 11. 2019 CZEOlomouc

Junioři J23 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 330,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
2.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 272,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
3.  MANHART Václav / 1996  TJ Lokomotiva Cheb 265,0  MČR 2. 11. 2019 CZEPlzeň
4.  NEZDARA Vojtěch / 1997  TJ VTŽ Chomutov 262,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  OTT Tomáš / 1998  TJ Start Plzeň 252,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 251,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
7.  MRŠTINA Tomáš / 1996  TJ Bohemians Praha 230,0  MČR 1. 6. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Junioři J23 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 329,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
2.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 293,0  MČR 5. 10. 2019 CZEBohumín
3.  MANHART Václav / 1996  TJ Lokomotiva Cheb 291,0  MČR 23. 3. 2019 CZERotava
4.  GRUSZKA Jan / 1996  Slavoj 1899 Plzeň 281,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 243,0  MČR 25. 5. 2019 CZESokolov
6.  OTT Tomáš / 1998  TJ Start Plzeň 232,0  MČR 30. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce

Junioři J23 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 347,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
2.  GRUSZKA Jan / 1996  TJ Přeštice 291,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov
3.  PECKA Tomáš / 1996  SKV Teplice 270,0  MČR 7. 12. 2019 CZEPlzeň
4.  ČERNÝ Jan / 1998   258,0  MČR 16. 11. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 248,0  MČR 7. 12. 2019 CZEPlzeň
6.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 235,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Muži -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 222,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 209,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť

Muži -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 241,0  MČR 6. 4. 2019 CZEBohumín
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 220,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 213,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov

Muži -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 286,0  MČR 16. 9. 2019 THAPattaya
2.  SLABÝ Petr / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 245,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
3.  BALÁŽ Patrik / 2000  SKVOZ Horní Suchá 233,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
4.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 229,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
5.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 211,0  MČR 21. 9. 2019 CZETeplice

Muži -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 304,0  MČR 6. 4. 2019 GEOBatumi
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 284,0  MČR 12. 10. 2019 GERRoding
3.  MAHOVSKÝ David / 1994  PSK Olymp Praha 270,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
4.  KUBÍK Jakub / 1996  TJ Sokol Moravská Ostrava 255,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
5.  SLABÝ Petr / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 243,0  MČR 1. 6. 2019 CZEBrno - Obřany
6.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 241,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
7.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 232,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá

Muži -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 319,0  MČR 6. 4. 2019 GEOBatumi
2.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 290,0  MČR 2. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
3.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 285,0  MČR 9. 3. 2019 GERRegensburg
4.  MAHOVSKÝ David / 1994  PSK Olymp Praha 284,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
5.  MIČKA Michal / 1989  SKV Baník Havířov 278,0  MČR 5. 10. 2019 CZEBohumín
6.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 260,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
7.  VĚŽNÍK Petr / 1985  TJ Start Plzeň 257,0  MČR 9. 3. 2019 GERRegensburg
8.  KHEK Silvestr, Ing. / 1991  SKV Baník Havířov 247,0  MČR 2. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
9.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Muži -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 330,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
2.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 309,0  MČR 6. 4. 2019 GEOBatumi
3.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 304,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
4.  MAHOVSKÝ David / 1994  PSK Olymp Praha 290,0  MČR 2. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
5.  BERAN Andrej / 1988  CC Barbell Club Praha 287,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
6.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 277,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
7.  BEČVÁŘ Kamil / 1994  TJ Bohemians Praha 275,0  MČR 9. 3. 2019 CZEPlzeň
8.  KŘÍŽ Lukáš / 1998  TJ VTŽ Chomutov 275,0  MČR 19. 4. 2019 CZEPlzeň - Doudlevce
9.  KADLEC Aleš / 1992  TAK Hellas Brno 272,0  MČR 5. 10. 2019 CZEBohumín
10.  MIČKA Michal / 1989  SKV Baník Havířov 272,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
11.  VAN-LUL Roman / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 267,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
12.  PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986  SKV Příbor 267,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
13.  MARUŠKA Vítězslav / 1982  TJ Holešov 262,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
14.  VĚŽNÍK Petr / 1985  TJ Start Plzeň 258,0  MČR 2. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
15.  ŠEVČÍK Svatobor / 1990  TJ Rotas Rotava 255,0  MČR 2. 11. 2019 CZEPlzeň

Muži -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  HRANČÍK Tomáš / 1993  ASK Tatra Kopřivnice 317,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice
2.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 309,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
3.  SEDLÁČEK Petr / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 293,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov
4.  JANÁK Peter / 1988  TJ Sokol Moravská Ostrava 287,0  MČR 2. 3. 2019 CZEHavířov - Podlesí
5.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 286,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
6.  HARIŠ Dominik / 1988  BC Praha 286,0  MČR 7. 12. 2019 CZEPlzeň
7.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 278,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
8.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 277,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
9.  KOPECKÝ Vlastimil / 1995  TJ Sokol Nový Hrozenkov 275,0  MČR 9. 3. 2019 CZETřinec - Terasa
10.  HUML Jiří / 1993  TAK Hellas Brno 269,0  MČR 11. 5. 2019 SVKBratislava
11.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 268,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
12.  TICHÝ Karel / 2000  SPČ Olomouc 265,0  MČR 23. 11. 2019 CZEBrno - Obřany

Muži -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  HRANČÍK Tomáš / 1993  ASK Tatra Kopřivnice 338,0  MČR 19. 10. 2019 CZENový Hrozenkov
2.  GASIOR Jiří / 1991  SKV BONATRANS Bohumín 335,0  MČR 16. 9. 2019 THAPattaya
3.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 330,0  MČR 22. 6. 2019 CZEHorní Suchá
4.  CIBULKA Lukáš / 1987  SK vzpírání Sokolov 303,0  MČR 5. 10. 2019 CZEBohumín
5.  JANÁK Peter / 1988  TJ Sokol Moravská Ostrava 291,0  MČR 27. 4. 2019 CZESokolov
6.  HANÁČEK Jan / 1995  TAK Hellas Brno 287,0  MČR 11. 5. 2019 SVKBratislava

Muži -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KRYWULT Patrik / 1990  SKV Baník Havířov 339,0  MČR 6. 4. 2019 GEOBatumi
2.  GASIOR Jiří / 1991  TJ Tatran Krásno nad Kysucou 331,0  MČR 12. 10. 2019 SVKDolný Kubín - Brezovec
3.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 329,0  MČR 17. 10. 2019 ROMBukurešť
4.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 293,0  MČR 5. 10. 2019 CZEBohumín
5.  HANÁČEK Jan / 1995  TAK Hellas Brno 292,0  MČR 28. 6. 2019 CZEBrno - Bohunice
6.  MANHART Václav / 1996  TJ Lokomotiva Cheb 291,0  MČR 23. 3. 2019 CZERotava
7.  ANGER Jan / 1974  SKV Teplice 285,0  MČR 9. 11. 2019 CZEHolešov

Muži +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUČERA Kamil / 1985  PSK Olymp Praha 418,0  MČR 6. 4. 2019 GEOBatumi
2.  ORSÁG Jiří / 1989  Sokol Karolinka 416,0  MČR 16. 9. 2019 THAPattaya
3.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 347,0  MČR 23. 11. 2019 CZEHorní Suchá
4.  GRUSZKA Jan / 1996  TJ Přeštice 291,0  MČR 19. 10. 2019 CZESokolov

Nepřihlášený uživatel