ČSV  Dosažené výkonnostní limity v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSV, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | | J17 | J20 | J23 | S

Juniorky J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ZRONKOVÁ Lucie / 2004  TJ Rotas Rotava 77,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Juniorky J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ZRONKOVÁ Lucie / 2004  TJ Rotas Rotava 77,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Juniorky J20 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBOVÁ Mirka / 1999  TJ Start Plzeň 103,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Starší žáci -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Jindřich / 2006  TJ Baník Sokolov 75,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Starší žáci -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 98,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov
2.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 82,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Starší žáci -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BLEDÝ Michal / 2006  TJ Rotas Rotava 100,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Starší žáci -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Starší žáci -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
2.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 155,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Starší žáci -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 138,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  DOLEŽAL Matyáš / 2004  SKV Teplice 136,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Starší žáci -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 164,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Starší žáci -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GABČO Štefan / 2005  TJ Rotas Rotava 125,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Junioři J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 180,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J17 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLHOŠ Marek / 2003  TJ Baník Sokolov 191,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
2.  SEDLÁČEK Ondřej / 2003  TJ Rotas Rotava 145,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J17 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov
2.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 175,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J17 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J17 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 235,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
2.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  TJ Baník Sokolov 189,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov
3.  ZAPALAČ Jakub / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 176,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín

Junioři J17 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 215,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
2.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  TJ Baník Sokolov 191,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J17 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DUNKA Tomáš / 2002  TJ Lokomotiva Cheb 206,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov

Junioři J17 +102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  TJ Baník Sokolov 324,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 228,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
3.  PODŠKUBKA Tomáš / 2003  TJ Sokol JS Zlín 204,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
4.  DUNKA Tomáš / 2002  TJ Lokomotiva Cheb 200,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 180,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J20 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 233,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  POLHOŠ Marek / 2003  TJ Baník Sokolov 191,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J20 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BALÁŽ Patrik / 2000  SKVOZ Horní Suchá 215,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  ZBOŘIL Štěpán / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 201,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
3.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov
4.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 194,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín

Junioři J20 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 240,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
3.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 224,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
4.  DVOŘÁK Jan / 1999  TJ SOUz Boskovice 215,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
5.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 210,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J20 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 248,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
3.  KOLÁŘ Daniel / 1999  TJ Holešov 236,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 235,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
5.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 225,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
6.  JAKUBÍČEK Matěj / 1999  TJ Start Plzeň 220,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J20 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 268,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 257,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
3.  SALAMON Tomáš / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 251,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J20 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  TJ Baník Sokolov 324,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
2.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 235,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 180,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 233,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  POLHOŠ Marek / 2003  TJ Baník Sokolov 191,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J23 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BALÁŽ Patrik / 2000  SKVOZ Horní Suchá 215,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  ZBOŘIL Štěpán / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 201,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
3.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 2. 2. 2019 CZESokolov
4.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 194,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín

Junioři J23 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  TJ Baník Sokolov 195,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 240,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
3.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 224,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
4.  DVOŘÁK Jan / 1999  TJ SOUz Boskovice 215,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
5.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 210,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J23 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 248,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
3.  KOLÁŘ Daniel / 1999  TJ Holešov 236,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 235,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
5.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 225,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
6.  JAKUBÍČEK Matěj / 1999  TJ Start Plzeň 220,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Junioři J23 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 268,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 257,0  MČR 16. 2. 2019 CZEZlín
3.  SALAMON Tomáš / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 251,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  TJ Baník Sokolov 324,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice
2.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 235,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Muži -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 233,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Muži -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí
2.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 240,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Muži -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Muži -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 268,0  MČR 16. 2. 2019 CZEHavířov - Podlesí

Muži +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  TJ Baník Sokolov 324,0  MČR 16. 2. 2019 CZETeplice

Nepřihlášený uživatel