ČSV  Dosažené výkonnostní limity v roce 2020

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSV, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | | J17 | J20 | J23 | S

Starší žákyně -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 96,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Starší žákyně -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 102,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniorky J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 96,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniorky J17 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130,0  MČR 1. 2. 2020 GERMagstadt
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 102,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniorky J17 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 81,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín

Juniorky J17 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 102,0  MČR 29. 2. 2020 CZERotava

Juniorky J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 96,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniorky J20 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130,0  MČR 1. 2. 2020 GERMagstadt
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 102,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Juniorky J20 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 137,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 81,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín

Juniorky J20 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 158,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
3.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 102,0  MČR 29. 2. 2020 CZERotava

Juniorky J20 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 123,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Juniorky J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 116,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Juniorky J23 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
3.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130,0  MČR 1. 2. 2020 GERMagstadt

Juniorky J23 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 140,0  MČR 22. 2. 2020 POLŁuków
2.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138,0  MČR 22. 2. 2020 POLŁuków
3.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 137,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Juniorky J23 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 158,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Ženy -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 116,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Ženy -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  CC Barbell Club Praha 167,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 150,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
3.  SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989  TAK Hellas Brno 140,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
4.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
5.  SVOBODOVÁ Kristýna / 1994  TAK Hellas Brno 137,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
6.  JÁŇOVÁ Alice / 1994  TAK Hellas Brno 131,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
7.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 130,0  MČR 1. 2. 2020 GERMagstadt
8.  KIČMEROVÁ Nikola / 1991  Fit Gym Havířov 117,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Ženy -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 182,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  VAUMUNDOVÁ Petra / 1989  SPČ Olomouc 165,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
3.  GAVLOVSKÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 158,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
4.  LOZOVÁ Laura / 1988  Fit Gym Havířov 142,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
5.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 140,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
6.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 140,0  MČR 22. 2. 2020 POLŁuków
7.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 138,0  MČR 22. 2. 2020 POLŁuków
8.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 137,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
9.  CHATRNÁ Klára / 1988  TAK Hellas Brno 127,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Ženy -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  RONDZIKOVÁ Nina / 1995  TAK Hellas Brno 190,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
2.  HERTLOVÁ Simona / 1993  TAK Hellas Brno 187,0  MČR 29. 2. 2020 GERGörlitz
3.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 178,0  MČR 29. 2. 2020 GERRodewisch
4.  KENISOVÁ Lenka / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 175,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
5.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 172,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
6.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 168,0  MČR 22. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí
7.  ŠNAJDROVÁ Adéla / 2000  TJ Bohemians Praha 158,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
8.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 157,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
9.  KOCMANOVÁ Andrea / 1994  TAK Hellas Brno 153,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
10.  ŠRÁMKOVÁ Zuzana / 1984  Fit Gym Havířov 150,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
11.  GASIOROVÁ Hana / 1993  TJ Sokol Moravská Ostrava 150,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
12.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 147,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce
13.  HOLÁ Ester / 1993  SKV BONATRANS Bohumín 132,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Ženy -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992  TJ Bohemians Praha 186,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Ženy +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KRÁLOVÁ Tereza / 1989  PSK Olymp Praha 182,0  MČR 7. 3. 2020 CZEOlomouc - Lazce

Starší žáci -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠUKAĽ Pavel / 2006  SKVOZ Horní Suchá 98,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
2.  JAROLÍM Daniel / 2007  SKV Baník Havířov 75,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce

Starší žáci -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 110,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
2.  SUCHÝ Daniel / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 95,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
3.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 90,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín

Starší žáci -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 150,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
2.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 137,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
3.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 121,0  MČR 29. 2. 2020 CZERotava
4.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 112,0  MČR 29. 2. 2020 CZERotava
5.  MIKESKA Petr / 2006  TJ TŽ Třinec 93,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín

Starší žáci -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  HORVÁTH Miroslav / 2005  TJ Rotas Rotava 123,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  SÁRA Matouš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 114,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín
3.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 113,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
4.  KOZEL Lukáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 103,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín

Starší žáci -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZEL Lukáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 113,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín

Starší žáci -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 162,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
2.  FROHLICH Tomáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 156,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín
3.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 128,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
4.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 112,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín

Starší žáci -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 166,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
2.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 155,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín

Starší žáci -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 133,0  MČR 29. 2. 2020 CZERotava

Starší žáci -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 225,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  STANĚK David / 2005  TJ SOUz Boskovice 155,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
3.  ŠLACHTA Martin / 2005  TJ TŽ Třinec 131,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín

Junioři J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 175,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 150,0  MČR 29. 2. 2020 CZEBohumín
2.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 137,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J17 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 170,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J17 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J17 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 195,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 195,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí
4.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 162,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
5.  FROHLICH Tomáš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 156,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín

Junioři J17 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 198,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 192,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J17 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 228,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J17 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 225,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J17 +102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 230,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
3.  PODŠKUBKA Tomáš / 2003  TJ Sokol JS Zlín 216,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín
4.  KOBZA Tomáš / 2004  TJ VTŽ Chomutov 205,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 175,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J20 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 212,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J20 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 213,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
2.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J20 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 212,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín
3.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 207,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 236,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí
2.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 212,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J20 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 228,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J20 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290,0  MČR 22. 2. 2020 SVKKošice - Ťahanovce, sídlisko
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 279,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 275,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín

Junioři J20 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 243,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J20 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 241,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J20 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 175,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 212,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí
3.  POLHOŠ Marek / 2003  SK vzpírání Sokolov 175,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J23 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 213,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
2.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 190,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov
2.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 212,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín
3.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 207,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 322,0  MČR 15. 2. 2020 GERWeinheim
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 295,0  MČR 29. 2. 2020 GERRoding
3.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 236,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí
4.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 14. 3. 2020 CZEZlín
5.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 212,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J23 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 228,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J23 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 318,0  MČR 29. 2. 2020 GERGörlitz
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290,0  MČR 22. 2. 2020 SVKKošice - Ťahanovce, sídlisko
3.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 279,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 275,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín

Junioři J23 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  LIŠKA Matěj / 2002  TJ VTŽ Chomutov 243,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Junioři J23 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 241,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Junioři J23 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Muži -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225,0  MČR 6. 3. 2020 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
2.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 212,0  MČR 15. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Muži -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 225,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Muži -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 322,0  MČR 15. 2. 2020 GERWeinheim
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 295,0  MČR 29. 2. 2020 GERRoding
3.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 275,0  MČR 1. 2. 2020 GERKottmar

Muži -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MARUŠKA Vítězslav / 1982  TJ Holešov 260,0  MČR 22. 2. 2020 CZEHavířov - Podlesí

Muži -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 318,0  MČR 29. 2. 2020 GERGörlitz
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 290,0  MČR 22. 2. 2020 SVKKošice - Ťahanovce, sídlisko
3.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 279,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín
4.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 275,0  MČR 15. 2. 2020 CZEZlín

Muži -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  CIBULKA Lukáš / 1987  SK vzpírání Sokolov 293,0  MČR 11. 1. 2020 GERPforzheim

Muži +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ORSÁG Jiří / 1989  Sokol Karolinka 395,0  MČR 1. 2. 2020 GERSamswegen
2.  KUČERA Kamil / 1985  PSK Olymp Praha 375,0  MČR 8. 2. 2020 GERSchifferstadt
3.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 345,0  MČR 15. 2. 2020 CZESokolov

Nepřihlášený uživatel