SAFKST  Dosažené výkonnostní limity v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu SAFKST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorostenky -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 280,0  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň

Dorostenky -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 55,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Dorostenky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LAPŠANSKÁ Olívia / 2003  ŠK SPC Častá 295,0  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň
2.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 235,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko

Dorostenky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LAPŠANSKÁ Olívia / 2003  ŠK SPC Častá 305,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  TOMŠOVÁ Laura / 2001  ŠK SPC Častá 262,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá

Dorostenky -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  TOMŠOVÁ Laura / 2001  ŠK SPC Častá 235,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov

Dorostenky -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  BAŇOVIČOVÁ Katarína / 2001  ŠK SPC Častá 297,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  MAKOVNÍKOVÁ Kristína / 2001  KST Senica 240,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá

Dorostenky -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  BAŇOVIČOVÁ Katarína / 2001  ŠK SPC Častá 285,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá

Juniorky -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 280,0  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň

Juniorky -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 55,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Juniorky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LAPŠANSKÁ Olívia / 2003  ŠK SPC Častá 295,0  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň

Juniorky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 100,0  REPR 16. 10. 2019 FINTampere
2.  POLÚCHOVÁ Kristína / 2000  Power Sport Zlatníky 55,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Juniorky -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 420,0  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  KOPČANOVÁ Natália / 2000  ŠK Allstars Šurany 410,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 100,0  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Juniorky -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZUZULOVÁ Lenka / 1997  Energyfit Orion Prievidza 327,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková

Juniorky -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SLÍŽOVÁ Patrícia / 2001  Powerlifting Club Svätoplukovo 347,5  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň

Juniorky +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  JURKANINOVÁ Kristína / 1998  Hard Power Team Bardejov 472,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá

Ženy -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 280,0  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň

Ženy -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 55,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Ženy -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LAPŠANSKÁ Olívia / 2003  ŠK SPC Častá 295,0  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň
Benčpres
1.  BEER Monika / 1974  KST Senica 115,0  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
2.  NOVOMESKÁ Eva / 1981  ŠK SPC Častá 65,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Ženy -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  POLKORÁBOVÁ Ľubica / 1988  ŠK SPC Častá 400,0  REPR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 100,0  REPR 16. 10. 2019 FINTampere
2.  POLKORÁBOVÁ Ľubica / 1988  ŠK SPC Častá 107,5  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
3.  TÓTHOVÁ Eva / 1995  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 70,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
4.  POLÚCHOVÁ Kristína / 2000  Power Sport Zlatníky 55,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Ženy -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÁ Ivana / 1990  ŠK Pengym Bratislava 475,0  REPR 4. 6. 2019 SWEHelsingborg

Ženy -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 420,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  KOPČANOVÁ Natália / 2000  ŠK Allstars Šurany 410,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 100,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
2.  HORNÁ Ivana / 1990  ŠK Pengym Bratislava 97,5  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Ženy -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SLÍŽOVÁ Patrícia / 2001  Powerlifting Club Svätoplukovo 347,5  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň
2.  SCHEEROVÁ Nikola / 1991  ŠK Pengym Bratislava 412,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá

Ženy +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  JURKANINOVÁ Kristína / 1998  Hard Power Team Bardejov 472,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  BENČOVÁ Soňa / 1975  ŠK Pengym Bratislava 80,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Ženy M1 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  BEER Monika / 1974  KST Senica 115,0  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Dorostenci -53kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 280,0  M-SR 28. 4. 2019 CZEPlzeň

Dorostenci -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 57,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Dorostenci -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 312,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  LEDERLEITNER Filip / 2004  ŠK SPC Častá 270,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá

Dorostenci -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 357,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  LEDERLEITNER Filip / 2004  ŠK SPC Častá 230,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov

Dorostenci -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 405,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  TAHOTNÝ Timotej / 2001  ŠK SPC Častá 397,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
3.  BALÁŽ Dominik / 2001  TJ Družba Piešťany 320,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
4.  HUDEC Peter / 2005  ŠK SPC Častá 257,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá

Dorostenci -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 367,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
2.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 345,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  BALÁŽ Dominik / 2001  TJ Družba Piešťany 340,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková

Dorostenci -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 555,0  REPR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  PONECHAL Adrian / 2001  KST Senica 512,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
3.  HELD Dominik / 2004  ŠK SPC Častá 340,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  TERÉŠ Adrián / 2001  ŠK SPC Častá 255,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá

Dorostenci -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KLÍMA Denis / 2001  KST Senica 547,5  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  MAJKÚT Matúš / 2002  Fit Max Námestovo 437,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 420,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
Benčpres
1.  KLÍMA Denis / 2001  KST Senica 120,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Dorostenci -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  JAKUBEC Kristián Filip / 2001  ŠK SPC Častá 670,0  REPR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  MOLNÁR Samuel / 2004  ŠK SPC Častá 380,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá

Dorostenci -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KAŠUBA Patrik / 2001  Power Club AC Uniza Žilina 560,0  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  GOLIER Damián / 2001  StrongMan Bánovce n.B. 515,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  MORAVČÍK Dávid / 2002  Power Club AC Uniza Žilina 512,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  GOLIER Damián / 2001  StrongMan Bánovce n.B. 137,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Dorostenci -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HUŽVÁR Martin / 2002  KST T+T Sabinov 705,0  REPR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  JAKUBEC Kristián Filip / 2001  ŠK SPC Častá 635,0  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
3.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 590,0  REPR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 535,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  HUŽVÁR Martin / 2002  KST T+T Sabinov 150,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
2.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 150,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
3.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 110,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Dorostenci -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SUDRA Adam / 2002  ŠK SPC Častá 627,5  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  ČUČKA Richard / 2001  Fit Max Námestovo 540,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 465,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 465,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  SUDRA Adam / 2002  ŠK SPC Častá 152,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Dorostenci -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  OŽVOLDÍK Šimon / 2002  KST Senica 355,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko

Dorostenci -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SKYČÁK Matej / 2001  Fit Max Námestovo 730,0  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  BEHÁŇ Timotej / 2002  Power Club AC Uniza Žilina 540,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  JULÍNEK Martin / 2002  Powerlifting klub Partizánske 530,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  REISENAUER Roman / 2003  Power Sport Zlatníky 462,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
5.  MORAVČÍK Adam / 2004  ŠK SPC Častá 300,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  SKYČÁK Matej / 2001  Fit Max Námestovo 170,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Dorostenci -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZÁVODNÝ Jakub / 2004  KST Senica 510,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  DUBAN Henrich / 2001  ŠK SPC Častá 422,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
3.  DUBAN Matúš / 2004  ŠK SPC Častá 395,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  DÚCKY Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 130,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Dorostenci -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  JAKUBÍK Branko / 2003  KST Zvolen 522,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková

Dorostenci +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZÁVODNÝ Jakub / 2004  KST Senica 575,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  ZÁVODNÝ Jakub / 2004  KST Senica 150,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Junioři -53kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 280,0  M-SR 28. 4. 2019 CZEPlzeň

Junioři -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 57,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Junioři -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 312,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  LEDERLEITNER Filip / 2004  ŠK SPC Častá 270,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá

Junioři -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 357,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  LEDERLEITNER Filip / 2004  ŠK SPC Častá 230,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov

Junioři -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KRČMÁRIK Peter / 1999  Power Sport Zlatníky 487,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
2.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 405,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
3.  TAHOTNÝ Timotej / 2001  ŠK SPC Častá 397,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá

Junioři -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KRČMÁRIK Peter / 1999  Power Sport Zlatníky 395,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 367,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
3.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 345,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  BALÁŽ Dominik / 2001  TJ Družba Piešťany 340,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková

Junioři -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 717,5  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  MESÍK Andrej / 1997  ŠK SPC Častá 582,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
3.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 555,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  BÉREŠ Adam / 1999  Power Sport Zlatníky 547,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
5.  PONECHAL Adrian / 2001  KST Senica 512,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
6.  KUCHARČÍK Martin / 1999  Power Sport Zlatníky 420,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
7.  POLČIC Alex / 2000  ŠK SPC Častá 400,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 210,5  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Junioři -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KLÍMA Denis / 2001  KST Senica 547,5  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  VAJDIAR Matúš / 2000  Fit Max Námestovo 535,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  MAJKÚT Matúš / 2002  Fit Max Námestovo 437,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 420,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
5.  KUCHARČÍK Martin / 1999  Power Sport Zlatníky 420,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
6.  HROMPA Martin / 1997  Power Club AC Uniza Žilina 415,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
7.  KARCOL Marián / 2000  Powerlifting klub Partizánske 340,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  KLÍMA Denis / 2001  KST Senica 120,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Junioři -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 727,5  REPR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  ŽIŠKO Marek / 1996  Power Sport Zlatníky 657,5  REPR 26. 8. 2019 CANRegina
3.  BOHÁČIK Erik / 1996  Power Sport Zlatníky 617,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
4.  BÍREŠ Branislav / 1999  Power Sport Zlatníky 607,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
5.  BÉREŠ Adam / 1999  Power Sport Zlatníky 595,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 220,0  REPR 16. 10. 2019 FINTampere
2.  BÍREŠ Branislav / 1999  Power Sport Zlatníky 162,5  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Junioři -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  CABAN Branislav / 1998  Power Club AC Uniza Žilina 570,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  KAŠUBA Patrik / 2001  Power Club AC Uniza Žilina 560,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  BUCKO Jakub / 1996  Powerlifting Club Svätoplukovo 550,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  VAJDIAR Matúš / 2000  Fit Max Námestovo 540,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
5.  GOLIER Damián / 2001  StrongMan Bánovce n.B. 515,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
6.  MORAVČÍK Dávid / 2002  Power Club AC Uniza Žilina 512,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
7.  MARTINKA Maroš / 1997  Power Club AC Uniza Žilina 512,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
8.  VALÁŠEK Tomáš / 1999  Powerlifting klub Partizánske 510,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  GOLIER Damián / 2001  StrongMan Bánovce n.B. 137,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Junioři -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  DÚCKY Markus / 1997  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 765,0  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  KASALA Ľubomír / 1997  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 727,5  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
3.  ŽIŠKO Marek / 1996  Power Sport Zlatníky 725,0  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
4.  HRADISKÝ Dávid / 1996  Hard Power Team Bardejov 715,0  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
5.  JAKUBEC Kristián Filip / 2001  ŠK SPC Častá 635,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
6.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 590,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
7.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 535,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  KASALA Ľubomír / 1997  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 200,0  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
2.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 150,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
3.  HUŽVÁR Martin / 2002  KST T+T Sabinov 150,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
4.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 110,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Junioři -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SUDRA Adam / 2002  ŠK SPC Častá 627,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  ŠTUBŇA Jakub / 1997  TJ Strojár Malacky 620,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  VAVRINEC Michal / 1996  TJ Družba Piešťany 607,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  KOHÚT Marek / 2000  Energyfit Orion Prievidza 605,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
5.  ČUČKA Richard / 2001  Fit Max Námestovo 540,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
6.  MASÁR Martin / 1998  Power Sport Zlatníky 522,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
7.  LUBEĽAN Erik / 1997  Power Club AC Uniza Žilina 505,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
8.  KLESA Štefan / 1997  Veterinár Košice 505,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
9.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 465,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
10.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 465,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
11.  ŠTADLER Markus / 1998  Power Club AC Uniza Žilina 455,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
12.  BARDÁK Dominik / 2000  KST T+T Sabinov 430,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  SUDRA Adam / 2002  ŠK SPC Častá 152,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Junioři -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HALAČ Jaroslav / 2000  ŠK SPC Častá 805,0  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 780,0  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá
3.  TUCHYŇA Matej / 1996  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 700,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
4.  BENEDIKOVIČ Martin / 2001  Power Sport Zlatníky 537,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  RUCKSCHLOSS Kamil / 1998  Powerlifting klub Partizánske 195,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Junioři -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SKYČÁK Matej / 2001  Fit Max Námestovo 730,0  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  HALAČ Jaroslav / 2000  ŠK SPC Častá 713,5  REPR 28. 9. 2019 SVKČastá
3.  RUCKSCHLOSS Kamil / 1998  Powerlifting klub Partizánske 635,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 632,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
5.  TUCHYŇA Matej / 1996  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 630,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
6.  STROMKO Samuel / 2000  Klub Klasik Liptovské Sliače 622,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
7.  KOLLÁR Boris / 1998  Power Club AC Uniza Žilina 610,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
8.  FIRDA Filip / 1998  Hard Power Team Bardejov 585,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
9.  VAVRINEC Michal / 1996  TJ Družba Piešťany 570,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
10.  BELÁK Miroslav / 1997  Orion Gym Partizánske 570,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
11.  BEHÁŇ Timotej / 2002  Power Club AC Uniza Žilina 540,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
12.  JULÍNEK Martin / 2002  Powerlifting klub Partizánske 530,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
13.  REISENAUER Roman / 2003  Power Sport Zlatníky 462,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  SKYČÁK Matej / 2001  Fit Max Námestovo 170,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Junioři -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  PLASKONIS Dominik / 2000  Power Sport Zlatníky 747,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 745,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  PLASKONIS Dominik / 2000  Power Sport Zlatníky 170,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
2.  DÚCKY Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 130,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Junioři -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  JUŠŠÍK Slavomír / 1996  Power Club AC Uniza Žilina 655,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 647,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  JAKUBÍK Branko / 2003  KST Zvolen 522,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  KUJAN Filip / 1998  TJ Strojár Malacky 497,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková

Junioři +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  FEDORČÁK Martin / 1996  KST T+T Sabinov 627,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  ZÁVODNÝ Jakub / 2004  KST Senica 575,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  ZÁVODNÝ Jakub / 2004  KST Senica 150,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOLŠOVSKÝ Štefan / 1961  Hard Power Team Bardejov 500,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
2.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  KOLŠOVSKÝ Štefan / 1961  Hard Power Team Bardejov 142,5  REPR 16. 10. 2019 FINTampere

Muži -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOLŠOVSKÝ Štefan / 1961  Hard Power Team Bardejov 433,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 357,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 57,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KRČMÁRIK Peter / 1999  Power Sport Zlatníky 487,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
2.  PERSON Jakub / 1994  KST Senica 465,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
3.  VOJAČIK Milan / 2001  ŠK SPC Častá 462,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 405,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
5.  TAHOTNÝ Timotej / 2001  ŠK SPC Častá 397,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá

Muži -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KRČMÁRIK Peter / 1999  Power Sport Zlatníky 395,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 367,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
3.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 345,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  BALÁŽ Dominik / 2001  TJ Družba Piešťany 340,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková

Muži -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 717,5  REPR 16. 2. 2019 SVKRovensko
2.  VLŽÁK Miroslav / 1980  Klub Klasik Liptovské Sliače 637,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
3.  MESÍK Andrej / 1997  ŠK SPC Častá 582,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
4.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 555,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
5.  BÉREŠ Adam / 1999  Power Sport Zlatníky 547,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
6.  PONECHAL Adrian / 2001  KST Senica 512,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
7.  KUCHARČÍK Martin / 1999  Power Sport Zlatníky 420,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
8.  POLČIC Alex / 2000  ŠK SPC Častá 400,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 210,5  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  BELAN Mário / 1973  Power Sport Zlatníky 550,0  REPR 4. 6. 2019 SWEHelsingborg
2.  KLÍMA Denis / 2001  KST Senica 547,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
3.  VLŽÁK Miroslav / 1980  Klub Klasik Liptovské Sliače 540,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
4.  VAJDIAR Matúš / 2000  Fit Max Námestovo 535,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
5.  MAJKÚT Matúš / 2002  Fit Max Námestovo 437,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
6.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 420,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
7.  KUCHARČÍK Martin / 1999  Power Sport Zlatníky 420,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
8.  HROMPA Martin / 1997  Power Club AC Uniza Žilina 415,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  KLÍMA Denis / 2001  KST Senica 120,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŽIŠKO Marek / 1996  Power Sport Zlatníky 657,5  REPR 26. 8. 2019 CANRegina
2.  NEMČEK Peter / 1991  ŠK SPC Častá 730,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
3.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 727,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  NOVOMESKÝ Ondrej / 1986  ŠK SPC Častá 710,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
5.  RAK Radovan / 1976  Powerlifting Club Svätoplukovo 680,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
6.  VRŠEK Miroslav / 1991  ŠK SPC Častá 635,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
7.  BOHÁČIK Erik / 1996  Power Sport Zlatníky 617,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
8.  BÍREŠ Branislav / 1999  Power Sport Zlatníky 607,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
9.  BÉREŠ Adam / 1999  Power Sport Zlatníky 595,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
10.  MÚDRY Ján / 1975  Power Sport Zlatníky 580,0  M-SR 7. 10. 2019 RSAPotchefstroom
Benčpres
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 220,0  REPR 16. 10. 2019 FINTampere
2.  BÍREŠ Branislav / 1999  Power Sport Zlatníky 162,5  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
3.  VANYA Marcel / 1988  ŠK SPC Častá 160,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  RUSNÁK Marcel / 1974  Energyfit Orion Prievidza 512,5  REPR 5. 3. 2019 HUNGyör
2.  BELAN Mário / 1973  Power Sport Zlatníky 572,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
3.  CABAN Branislav / 1998  Power Club AC Uniza Žilina 570,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  KAŠUBA Patrik / 2001  Power Club AC Uniza Žilina 560,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
5.  BUCKO Jakub / 1996  Powerlifting Club Svätoplukovo 550,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
6.  JAMBOR Lukáš / 1993  Power Club AC Uniza Žilina 550,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
7.  VAJDIAR Matúš / 2000  Fit Max Námestovo 540,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
8.  AZIRI Lukáš / 1986  ŠK SPC Častá 527,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
9.  GOLIER Damián / 2001  StrongMan Bánovce n.B. 515,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
10.  MARTINKA Maroš / 1997  Power Club AC Uniza Žilina 512,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
11.  MORAVČÍK Dávid / 2002  Power Club AC Uniza Žilina 512,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
12.  VALÁŠEK Tomáš / 1999  Powerlifting klub Partizánske 510,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
13.  KRÁLIK Michal / 1987  Power Sport Zlatníky 420,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
14.  SZABO Štefan / 1955  1. Lifting klub Szabo Moldava n.B. 400,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  RUSNÁK Marcel / 1974  Energyfit Orion Prievidza 140,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm
2.  GOLIER Damián / 2001  StrongMan Bánovce n.B. 137,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm
3.  SÚRA Ronald / 1959  Amonrei Púchov 125,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SLÍŽ Kristián / 1995  Powerlifting Club Svätoplukovo 860,0  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň
2.  MAJERECH Michal / 1983  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 799,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
3.  DÚCKY Markus / 1997  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 765,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
4.  KASALA Ľubomír / 1997  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 727,5  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
5.  BARTÁNUS Marián / 1974  Klub Klasik Liptovské Sliače 722,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
6.  HRADISKÝ Dávid / 1996  Hard Power Team Bardejov 715,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
7.  CIPKA Martin / 1992  Power Sport Zlatníky 670,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
8.  JAKUBEC Kristián Filip / 2001  ŠK SPC Častá 635,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
9.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 590,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
10.  DAŇO Marián / 1967  ŠK SPC Častá 580,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
11.  MÚDRY Ján / 1975  Power Sport Zlatníky 560,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
12.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 535,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  PIDANIČ Ľubomír / 1978  Hard Power Team Bardejov 240,0  REPR 16. 10. 2019 FINTampere
2.  SOTOLÁR Jozef / 1980  OKST Pro-FIT Žilina 230,0  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
3.  MAJERECH Michal / 1983  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 225,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
4.  KASALA Ľubomír / 1997  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 200,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
5.  MÚDRY Ján / 1975  Power Sport Zlatníky 185,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
6.  DAŇO Marián / 1967  ŠK SPC Častá 170,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
7.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 150,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
8.  HUŽVÁR Martin / 2002  KST T+T Sabinov 150,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  FILO Dominik / 1994  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 710,0  REPR 30. 3. 2019 SVKBardejov
2.  NOVÁK Peter / 1995  Hard Power Team Bardejov 635,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
3.  SUDRA Adam / 2002  ŠK SPC Častá 627,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
4.  ŠTUBŇA Jakub / 1997  TJ Strojár Malacky 620,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
5.  MIKEL Adrián / 1994  FC ŠH Nemšová 620,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
6.  VAVRINEC Michal / 1996  TJ Družba Piešťany 607,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
7.  KOHÚT Marek / 2000  Energyfit Orion Prievidza 605,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
8.  GERKA Stanislav / 1994  Hard Power Team Bardejov 592,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
9.  CSÁNO Csaba / 1983  Energyfit Orion Prievidza 577,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
10.  HALENKOVIČ Dušan / 1978  Energyfit Orion Prievidza 552,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
11.  ČUČKA Richard / 2001  Fit Max Námestovo 540,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
12.  MASÁR Martin / 1998  Power Sport Zlatníky 522,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
13.  RUSNÁK Marcel / 1974  Energyfit Orion Prievidza 512,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
14.  KLESA Štefan / 1997  Veterinár Košice 505,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
15.  LUBEĽAN Erik / 1997  Power Club AC Uniza Žilina 505,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
16.  PIDANIČ Ľubomír / 1978  Hard Power Team Bardejov 495,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
17.  DAŇO Marián / 1967  ŠK SPC Častá 468,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
18.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 465,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
19.  KRAVEC Šimon / 2002  KST T+T Sabinov 465,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
20.  ŠTADLER Markus / 1998  Power Club AC Uniza Žilina 455,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
21.  HRNKO Bohuslav / 1967  KST Zvolen 447,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  PIDANIČ Ľubomír / 1978  Hard Power Team Bardejov 177,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm
2.  SUDRA Adam / 2002  ŠK SPC Častá 152,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠKRIB Lukáš / 1994  Powerlifting klub Partizánske 870,0  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá
2.  ŠVEC Imrich / 1966  Powerlifting Club Svätoplukovo 770,0  REPR 7. 10. 2019 RSAPotchefstroom
3.  HALAČ Jaroslav / 2000  ŠK SPC Častá 805,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
4.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 780,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
5.  REHÁK Pavol / 1981  KST Senica 730,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
6.  TUCHYŇA Matej / 1996  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 700,0  M-SR 16. 2. 2019 SVKRovensko
7.  HUDCA Roman / 1986  Powerlifting klub Partizánske 640,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  ŠKRIB Lukáš / 1994  Powerlifting klub Partizánske 290,0  REPR 16. 10. 2019 FINTampere
2.  RUCKSCHLOSS Kamil / 1998  Powerlifting klub Partizánske 195,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste
3.  CHYBA Vladimír / 1974  ŠK SPC Častá 175,0  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HALAČ Jaroslav / 2000  ŠK SPC Častá 713,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
2.  RUCKSCHLOSS Kamil / 1998  Powerlifting klub Partizánske 635,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
3.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 632,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
4.  TUCHYŇA Matej / 1996  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 630,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
5.  MAJOROŠ Norbert / 1986  Vráble 630,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
6.  STROMKO Samuel / 2000  Klub Klasik Liptovské Sliače 622,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
7.  KOLLÁR Boris / 1998  Power Club AC Uniza Žilina 610,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
8.  MÁLEK Miloslav / 1994  Power Club AC Uniza Žilina 605,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
9.  MRIZ Martin / 1989  Hard Power Team Bardejov 595,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
10.  FIRDA Filip / 1998  Hard Power Team Bardejov 585,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
11.  VAVRINEC Michal / 1996  TJ Družba Piešťany 570,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
12.  BELÁK Miroslav / 1997  Orion Gym Partizánske 570,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
13.  BEHÁŇ Timotej / 2002  Power Club AC Uniza Žilina 540,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
14.  JULÍNEK Martin / 2002  Powerlifting klub Partizánske 530,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  SKYČÁK Matej / 2001  Fit Max Námestovo 170,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LEDERLEITNER Samuel / 1994  ŠK SPC Častá 857,5  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň
2.  PLASKONIS Dominik / 2000  Power Sport Zlatníky 747,5  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
3.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 745,0  M-SR 28. 9. 2019 SVKČastá
4.  HRDLOVIČ Marek / 1989  ŠK SPC Častá 670,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
5.  STÍSKAL Juraj / 1969  TJ Družba Piešťany 657,5  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  OVSONKA Peter / 1982  Hard Power Team Bardejov 302,5  REPR 16. 10. 2019 FINTampere
2.  ŠKRIB Lukáš / 1994  Powerlifting klub Partizánske 290,0  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  OLEXA Dominik / 1989  Power Club AC Uniza Žilina 765,0  REPR 30. 3. 2019 SVKBardejov
2.  GAVRILO Michal / 1993  KST Zvolen 722,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
3.  MATULA Jakub / 1994  EXTRIFITSLOVAKIA KLUB 705,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
4.  BREZNICKÝ Juraj / 1991  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 672,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
5.  SUPÁK Peter / 1992  ŠK Pengym Bratislava 657,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
6.  JUŠŠÍK Slavomír / 1996  Power Club AC Uniza Žilina 655,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
7.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 647,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
8.  LAPŠANSKÝ Robert / 1977  Power Club AC Uniza Žilina 635,0  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
Benčpres
1.  STÍSKAL Juraj / 1969  TJ Družba Piešťany 180,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VALACH Robert / 1992  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 1 067,5  REPR 28. 4. 2019 CZEPlzeň
2.  LABÁT Ákos / 1995  ŠK SPC Častá 1 045,0  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá
3.  ŠEDIVÝ Mário / 1976  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 775,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
4.  HAVARÍK Martin / 1994  ŠK SPC Častá 765,0  M-SR 2. 3. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  ŠEDIVÝ Mário / 1976  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 237,5  M-SR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži +120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GAJDOŠ Lukáš / 1995  KST Zvolen 755,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
2.  GALBO Tomáš / 1991  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 745,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
3.  HÁJNIK Samuel / 1994  Hard Power Team Bardejov 730,0  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov
4.  ŠEDIVÝ Mário / 1976  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 672,5  M-SR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
5.  BIELENÝ Michal / 1994  Power Club AC Uniza Žilina 617,5  M-SR 30. 3. 2019 SVKBardejov

Muži M1 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  KOLŠOVSKÝ Štefan / 1961  Hard Power Team Bardejov 142,5  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži M1 -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 406,0  REPR 4. 6. 2019 SWEHelsingborg

Muži M1 -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  BELAN Mário / 1973  Power Sport Zlatníky 550,0  REPR 4. 6. 2019 SWEHelsingborg

Muži M1 -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  RAK Radovan / 1976  Powerlifting Club Svätoplukovo 680,0  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá
2.  MÚDRY Ján / 1975  Power Sport Zlatníky 580,0  REPR 7. 10. 2019 RSAPotchefstroom

Muži M1 -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  RAK Radovan / 1976  Powerlifting Club Svätoplukovo 573,5  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  BELAN Mário / 1973  Power Sport Zlatníky 572,5  REPR 30. 3. 2019 SVKBardejov
3.  RUSNÁK Marcel / 1974  Energyfit Orion Prievidza 512,5  REPR 5. 3. 2019 HUNGyör
Benčpres
1.  RUSNÁK Marcel / 1974  Energyfit Orion Prievidza 140,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm
2.  SÚRA Ronald / 1959  Amonrei Púchov 125,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži M1 -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  BARTÁNUS Marián / 1974  Klub Klasik Liptovské Sliače 722,5  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  PIDANIČ Ľubomír / 1978  Hard Power Team Bardejov 240,0  REPR 16. 10. 2019 FINTampere

Muži M1 -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  PIDANIČ Ľubomír / 1978  Hard Power Team Bardejov 177,5  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži M1 -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠVEC Imrich / 1966  Powerlifting Club Svätoplukovo 770,0  REPR 7. 10. 2019 RSAPotchefstroom

Muži M1 -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÝ Ladislav / 1959  ŠK Pengym Bratislava 525,0  REPR 5. 3. 2019 HUNGyör

Muži M1 -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  STÍSKAL Juraj / 1969  TJ Družba Piešťany 180,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži M1 +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  ŠEDIVÝ Mário / 1976  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 237,5  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži M2 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOLŠOVSKÝ Štefan / 1961  Hard Power Team Bardejov 500,0  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá
2.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá
Benčpres
1.  KOLŠOVSKÝ Štefan / 1961  Hard Power Team Bardejov 142,5  REPR 3. 8. 2019 SVKMalé Hoste

Muži M2 -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOLŠOVSKÝ Štefan / 1961  Hard Power Team Bardejov 433,0  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková
2.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 412,5  REPR 30. 3. 2019 SVKBardejov

Muži M2 -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  SÚRA Ronald / 1959  Amonrei Púchov 125,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži M2 -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠVEC Imrich / 1966  Powerlifting Club Svätoplukovo 770,0  REPR 7. 10. 2019 RSAPotchefstroom

Muži M2 -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÝ Ladislav / 1959  ŠK Pengym Bratislava 525,0  REPR 5. 3. 2019 HUNGyör

Muži M2 -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  STÍSKAL Juraj / 1969  TJ Družba Piešťany 180,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži M3 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá

Muži M3 -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 412,5  REPR 30. 3. 2019 SVKBardejov

Muži M3 -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Benčpres
1.  SÚRA Ronald / 1959  Amonrei Púchov 125,0  REPR 7. 8. 2019 LUXHamm

Muži M3 -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÝ Ladislav / 1959  ŠK Pengym Bratislava 538,0  REPR 27. 4. 2019 SVKŽilina - Hečková

Muži M4 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 2. 3. 2019 SVKČastá

Muži M4 -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 412,5  REPR 30. 3. 2019 SVKBardejov

Nepřihlášený uživatel