SAFKST  Dosažené výkonnostní limity v roce 2020

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu SAFKST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorostenky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 291,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LAPŠANSKÁ Olívia / 2003  ŠK SPC Častá 322,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenky -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANÁČKOVÁ Viktória / 2002  Powerlifting Club Svätoplukovo 257,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Juniorky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  TOMŠOVÁ Laura / 2001  ŠK SPC Častá 300,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 291,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Juniorky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LAPŠANSKÁ Olívia / 2003  ŠK SPC Častá 322,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  TOMŠOVÁ Laura / 2001  ŠK SPC Častá 292,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  MAKOVNÍKOVÁ Kristína / 2001  KST Senica 292,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Juniorky -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 402,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  NILAŠOVÁ Adriana / 2000  ŠK SPC Častá 337,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  BAŇOVIČOVÁ Katarína / 2001  ŠK SPC Častá 295,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Ženy -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  TOMŠOVÁ Laura / 2001  ŠK SPC Častá 300,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  STÍSKALOVÁ Lenka / 2002  TJ Družba Piešťany 291,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Ženy -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  POLKORÁBOVÁ Ľubica / 1988  ŠK SPC Častá 410,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  LAPŠANSKÁ Olívia / 2003  ŠK SPC Častá 322,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Ženy -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  MIKULÁŠOVÁ Natália / 1999  Power Sport Zlatníky 402,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  NILAŠOVÁ Adriana / 2000  ŠK SPC Častá 337,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenci -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 327,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Dorostenci -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 352,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenci -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HELD Dominik / 2004  ŠK SPC Častá 382,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenci -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 605,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  MOLNÁR Samuel / 2004  ŠK SPC Častá 462,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenci -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HUŽVÁR Martin / 2002  KST T+T Sabinov 725,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  PODUŠEL Jakub / 2003  ŠK SPC Častá 465,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  MORAVČÍK Adam / 2004  ŠK SPC Častá 330,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenci -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  OŽVOLDÍK Šimon / 2002  KST Senica 425,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  SITÁR Filip / 2004  Power Sport Zlatníky 350,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Dorostenci +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZÁVODNÝ Jakub / 2004  KST Senica 570,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Junioři -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KUČERA Lukáš / 2003  Power Sport Zlatníky 327,5  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá

Junioři -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VOJAČIK Milan / 2001  ŠK SPC Častá 480,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  TAHOTNÝ Timotej / 2001  ŠK SPC Častá 415,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
3.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 387,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
4.  ŽABÁR Pavol / 2002  Power Sport Zlatníky 352,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Junioři -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  MESÍK Andrej / 1997  ŠK SPC Častá 560,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  PONECHAL Adrian / 2001  KST Senica 530,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  POLČIC Alex / 2000  ŠK SPC Častá 455,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
4.  TAHOTNÝ Timotej / 2001  ŠK SPC Častá 430,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
5.  HELD Dominik / 2004  ŠK SPC Častá 382,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Junioři -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 752,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  BÍREŠ Branislav / 1999  Power Sport Zlatníky 612,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 605,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
4.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 567,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
5.  PAVLÍK Adam / 1999  KST Senica 560,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
6.  DANIŠ Lukáš / 1999  Power Sport Zlatníky 517,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
7.  HARŠÁNY Matúš / 2000  ŠK SPC Častá 502,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
8.  MOLNÁR Samuel / 2004  ŠK SPC Častá 462,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Junioři -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  JAKUBEC Kristián Filip / 2001  ŠK SPC Častá 700,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  BENEDIKOVIČ Martin / 2001  Power Sport Zlatníky 507,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Junioři -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HALAČ Jaroslav / 2000  ŠK SPC Častá 857,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  DÚCKY Markus / 1997  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 787,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  HUŽVÁR Martin / 2002  KST T+T Sabinov 725,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
4.  BARDÁK Dominik / 2000  KST T+T Sabinov 547,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
5.  ANTALIK Marián / 2000  ŠK SPC Častá 527,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Junioři -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  PLASKONIS Dominik / 2000  Power Sport Zlatníky 747,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Junioři +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZÁVODNÝ Jakub / 2004  KST Senica 570,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Muži -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VOJAČIK Milan / 2001  ŠK SPC Častá 480,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  PERSON Jakub / 1994  KST Senica 455,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
3.  TAHOTNÝ Timotej / 2001  ŠK SPC Častá 415,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
4.  VARDŽIK Tomáš / 2001  KST T+T Sabinov 387,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Muži -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VLŽÁK Miroslav / 1980  Klub Klasik Liptovské Sliače 610,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  MESÍK Andrej / 1997  ŠK SPC Častá 560,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  PONECHAL Adrian / 2001  KST Senica 530,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
4.  POLČIC Alex / 2000  ŠK SPC Častá 455,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
5.  TAHOTNÝ Timotej / 2001  ŠK SPC Častá 430,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
6.  SZABO Štefan / 1955  Veterán ŠPORT-SABO 412,5  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  FORIŠ Martin / 1997  Hard Power Team Bardejov 752,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  VRŠEK Miroslav / 1991  ŠK SPC Častá 637,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
3.  BÍREŠ Branislav / 1999  Power Sport Zlatníky 612,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
4.  ĎURJAN Alexander / 2001  Hard Power Team Bardejov 567,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
5.  RUŽIČKA Jozef / 2002  KST Senica 605,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
6.  RUSNÁK Marcel / 1974  Energyfit Orion Prievidza 577,5  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
7.  PAVLÍK Adam / 1999  KST Senica 560,0  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
8.  DANIŠ Lukáš / 1999  Power Sport Zlatníky 517,5  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
9.  HARŠÁNY Matúš / 2000  ŠK SPC Častá 502,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
10.  MOLNÁR Samuel / 2004  ŠK SPC Častá 462,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko
11.  KLÁTIK Jozef / 1956  ŠK SPC Častá 452,5  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SLÍŽ Kristián / 1995  ŠK SPC Častá 845,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  MAJERECH Michal / 1983  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 800,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
3.  BARTÁNUS Marián / 1974  Klub Klasik Liptovské Sliače 720,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
4.  JAKUBEC Kristián Filip / 2001  ŠK SPC Častá 700,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
5.  DAŇO Marián / 1967  ŠK SPC Častá 587,5  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
6.  PIDANIČ Ľubomír / 1978  Hard Power Team Bardejov 520,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
7.  BENEDIKOVIČ Martin / 2001  Power Sport Zlatníky 507,5  M-SR 15. 2. 2020 SVKRovensko

Muži -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HALAČ Jaroslav / 2000  ŠK SPC Častá 857,0  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
2.  DÚCKY Markus / 1997  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 787,5  REPR 15. 2. 2020 SVKRovensko
3.  REHÁK Pavol / 1981  KST Senica 745,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
4.  HUŽVÁR Martin / 2002  KST T+T Sabinov 725,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
5.  CIPKA Martin / 1992  Power Sport Zlatníky 717,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
6.  CSÁNO Csaba / 1983  Energyfit Orion Prievidza 685,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
7.  HUDCA Roman / 1986  Powerlifting klub Partizánske 690,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá
8.  HRDLOVIČ Marek / 1989  ŠK SPC Častá 640,0  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÝ Ladislav / 1959  ŠK Pengym Bratislava 545,0  REPR 9. 3. 2020 FRAAlbi

Muži -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  LEDERLEITNER Samuel / 1994  ŠK SPC Častá 922,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  KANDRÁČ Pavol / 1996  KST T+T Sabinov 785,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
3.  PLASKONIS Dominik / 2000  Power Sport Zlatníky 747,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VALACH Robert / 1992  MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 965,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  HAVARÍK Martin / 1994  ŠK SPC Častá 815,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
3.  STÍSKAL Juraj / 1969  TJ Družba Piešťany 707,5  M-SR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M1 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M1 -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VLŽÁK Miroslav / 1980  Klub Klasik Liptovské Sliače 610,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M1 -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  RUSNÁK Marcel / 1974  Energyfit Orion Prievidza 577,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M1 -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  BARTÁNUS Marián / 1974  Klub Klasik Liptovské Sliače 720,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá
2.  DAŇO Marián / 1967  ŠK SPC Častá 587,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M1 -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÝ Ladislav / 1959  ŠK Pengym Bratislava 545,0  REPR 9. 3. 2020 FRAAlbi

Muži M1 +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  STÍSKAL Juraj / 1969  TJ Družba Piešťany 707,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M2 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M2 -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KLÁTIK Jozef / 1956  ŠK SPC Častá 452,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M2 -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  DAŇO Marián / 1967  ŠK SPC Častá 587,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M2 -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÝ Ladislav / 1959  ŠK Pengym Bratislava 545,0  REPR 9. 3. 2020 FRAAlbi

Muži M2 -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  VAŠUT Zdeněk / 1966  KST Senica 600,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M2 +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  STÍSKAL Juraj / 1969  TJ Družba Piešťany 707,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M3 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M3 -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  SZABO Štefan / 1955  Veterán ŠPORT-SABO 412,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M3 -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  KLÁTIK Jozef / 1956  ŠK SPC Častá 452,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M3 -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  CEVÁR Dušan / 1955  Klub Klasik Liptovské Sliače 450,0  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Muži M3 -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORNÝ Ladislav / 1959  ŠK Pengym Bratislava 545,0  REPR 9. 3. 2020 FRAAlbi

Muži M4 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Trojboj
1.  GOMBÁR Milan / 1948  Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou 470,5  REPR 7. 3. 2020 SVKČastá

Nepřihlášený uživatel