TJ Sokol Pohořelice  Na Mistrovství ČR RAW míří osm našich závodníků

28.11.2015 ve 22:26 vložil Koutňa
Na Mistrovství ČR RAW míří osm našich závodníků
Leden se neúprosně blíží a s ním i Mistrovství ČR RAW, na kterých nebudou chybět ani zástupci Sokola Pohořelice. O druhém lednovém víkendu (9.-10. ledna 2016) se v Sedlčanech bude konat MČR dorostenců, juniorů a masters. Nominováni jsou dva naši závodníci - Kristýna Dvořáková v kat. juniorek nad 84 kg a Radomil Vašík v kat. juniorů do 83 kg. Vašík by měl patřit k favoritům nejen své váhové kategorie, ale i celého mistrovství.
Veteránský šampionát je otevřený pro všechny masters, tzn. není na něj potřeba splnit žádný kvalifikační limit. K možným adeptům, kteří se jej zúčastní, patří určitě i náš Bronislav Tvrdoň (M1 do 59 kg) nebo Milan Hofbauer (M2 do 120 kg).

O týden později bude hostit Lukov (okres Zlín) domácí mistrovství mužů a žen. Nominační kritéria pro něj splnilo celkem 122 závodníků a závodnic, máme se tedy jistě na co těšit! Barvy Sokola Pohořelice budou hájit Martina Koutňáková (ženy do 84 kg), Kristýna Dvořáková (ženy nad 84 kg), Radomil Vašík (muži do 83 kg), Jan Strouhal (muži do 93 kg), Milan Hofbauer (muži do 120 kg) a Pavel Fučík (muži nad 120 kg). Na nejvyšší příčky by měl i zde útočit Vašík a mezi ženami Koutňáková.

Přeji všem našim závodníkům mnoho zdaru a síly v přípravě nejen na tyto závody.

Nominace:
MČR dorostu a juniorů
MČR mužů a žen

Nepřihlášený uživatel