Příbramský pohár 2015 Benchpress & Deadlift

Základní údaje:
Datum zahájení: 18. července 2015 8:00
Datum ukončení: 18. července 2015 18:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 144
Živé vysílání:
Sledovanost: 396 diváků (784 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Legionářů 378
261 01 Příbram
CZE Czech Republic

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Luděk kalenský.

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií v tlaku-tahu

Benchpress Junioři RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 139,8 / 46  CZE - Powerlifting Vyškov 1850185160,0620 
2. GRMOLEC Josef / 1994 / 114,9 / 19  CZE - Powerlifting Vyškov 1750175157,3582 
3. VAŠÍČEK Lukáš / 1995 / 72,6 / 82  CZE - Sokol Podivín 1300130154,1189 
4. PEŠEK Ondřej / 1994 / 86,0 / 97  CZE - TJ Powerlifting Trutnov 1400140142,5144 
5. HAVLÍČEK Adam / 1992 / 75,4 / 45  CZE - The Legend´s of the North 1250125138,7500 
7 / 6↑ BRABLCTOMÁŠ / 1993 / 99,5 / 20  CZE - Powerlifting Vyškov 1400140130,9476 
6 / 7↓ PLESKOT Tomáš / 1993 / 86,8 / 99  CZE - Powerlifting Animals Semily 1250125124,9875 
8. KUNC Tomáš / 1995 / 99,9 / 15  CZE - Powerlifting Takis Příbram 1300130122,5185 
9. MAŘAN Rostislav / 1994 / 104,1 / 4  CZE 1250125114,7500 
10. JANOUŠEK Marek / 1993 / 118,2 / 65  CZE - Powerlifting Vyškov 1250125110,5425 

Deadlift Junioři RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. GRMOLEC Josef / 1994 / 114,9 / 37  CZE - Powerlifting Vyškov 0290290260,7651 
2. BRABLC Tomáš / 1993 / 99,5 / 42  CZE - Powerlifting Vyškov 0270270252,5418 
3. PETRŮJ Lukáš / 1994 / 86,4 / 14  CZE - SK Ironbulls Domažlice 0245245248,4006 
4. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 139,8 / 33  CZE - Powerlifting Vyškov 0275275237,9300 
5. PLESKOT Tomáš / 1993 / 86,8 / 27  CZE - Powerlifting Animals Semily 0220220219,9780 
6. KUNC Tomáš / 1995 / 99,9 / 66  CZE - Powerlifting Takis Příbram 0230230216,7635 
7. NGUYEN Manh Phuc / 1992 / 86,6 / 8  CZE - SK Ironbulls Domažlice 0210210208,3200 
8. HOMOLA Martin / 1994 / 113,2 / 68  CZE - SK Gigant´s Bořislav 0230230205,5096 
9. JANOUŠEK Marek / 1993 / 118,2 / 74  CZE - Powerlifting Vyškov 0230230203,3982 
10. MAŘAN Rostislav / 1994 / 104,1 / 3  CZE 0140140128,5200 

Deadlift Dorost RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. PETERKA Vítězslav / 1997 / 74,2 / 70  CZE - Powerlifting Vyškov 0195195233,1576 
2. KOVALČÍK David / 1996 / 86,7 / 22  CZE - OST Varnsdorf 0215215226,0768 
3. DROPA Vojtěch / 1996 / 74,1 / 16  CZE - Powerlifting Takis Příbram 0170170199,4304 
4. HÝŽĎAL Jaroslav / 1998 / 116,3 / 83  CZE - TJ Powerlifting Trutnov 0210210197,3160 
5. HAVLÍČEK Zdeněk / 1996 / 63,9 / 56  CZE - Powerlifting Takis Příbram 0140140190,8816 
6. VELGOŠ Janík / 2001 / 112,2 / 75  SVK - KST Bardějov 0155155167,5814 
7. SKLENÁŘ Josef / 1997 / 109,4 / 92  CZE - TJ Powerlifting Trutnov 0170170162,6696 
8. PÁNEK Michal / 1998 / 101,3 / 55  CZE - TJ Powerlifting Trutnov 0150150147,2580 

Deadlift Masters RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Tlak-Tah R+F/MC VT
1. VERBIČ Jan / 1962 / 120,0 / 58  CZE - Fitness centrum Alice Plzeň 0260260266,6477 
2. MACEÁŠIK Petr / 1975 / 98,8 / 77  CZE - Fitness Timpo Olomouc 0280280257,3200 
3. SAZMA Karel / 1975 / 73,9 / 80  CZE - Fitness Timpo Olomouc 0215215243,3800 
4. VELEBIL Pavel / 1965 / 81,3 / 60  CZE - Gamba-Gym Depo Hostivař 0200200235,2296 
5. REICHEL Pavel / 1964 / 98,9 / 89  CZE - Bomba Gym Powerlifting 0200200214,6784 
6. TOMANEC Jaroslav / 1946 / 80,6 / 6  CZE - TJ Powerlifting Trutnov 0120120208,8653 
7. HERÁK Leoš / 1969 / 98,9 / 78  CZE - Powerlifting Takis Příbram 0190190188,2296 
8. BACHMANN Jan / 1967 / 111,7 / 90  CZE - Powerlifting Jablonec 0180180173,6064 


Nepřihlášený uživatel