1. MS v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 15 мая 2016 г. 9:00
Datum ukončení: 21 мая 2016 г. 13:00
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Mistrovství světa
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 256
Místo konání:
Adresa:Elgro Hotel Conference Centre
Potchefstroom
RSA South Africa

Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí

Dorostenky

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. TORRONEN Susanna / 1998 / 71,2 / 5  FIN
WR110
108,17  D
2. HENNESSEY Katarina / 1999 / 49,6 / 1  USA 47,561,39  D
3. ROUX Rouxchelle / 1998 / 56,4 / 3  RSA 47,555,58  D
4. MARSHALL Bronwyn / 1998 / 69,6 / 4  RSA 52,552,44  D
5. BALL Kaylie / 2001 / 54,1 / 2  USA 42,551,37  D

Juniorky

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. SROCZYK Marta / 1995 / 51,2 / 1  POL 87,5110,39  J
2. LOWE Jessika / 1996 / 71,1 / 4  SWE 92,591,05  J
3. HALGREEN Kim / 1993 / 71,5 / 5  RSA 87,585,80  J
4. LECHOWICZ Paulina / 1996 / 80,2 / 7  POL 9082,23  J
5. LEIGHTON Megan / 1996 / 58,7 / 3  RSA 67,576,54  J
6. BUCK Caitlyn / 1994 / 56,7 / 2  USA 6575,74  J
7. HOBBS Kashka / 1993 / 72,1 / 6  RSA 7068,26  J

Ženy

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. ZAROVIENE Daiva / 1965 / 55,7 / 7  LTU 102,5121,11  M2
2. RANTALA Hanna / 1982 / 51,4 / 3  FIN 95119,49  O
3. HIND Allison / 1981 / 70,0 / 5  USA 117,5116,89  O
4. SROCZYK Monika / 1992 / 56,6 / 8  POL 100116,68  O
5. HAUKSDOTTIR Fanney / 1992 / 61,6 / 10  ISL 105114,71  O
6. KADATSKA Ganna / 1977 / 51,4 / 5  UKR 90113,20  O
7. SZABO Agnes / 1988 / 115,3 / 13  HUN 140112,77  O
8. KRIEL Antoinette / 1971 / 51,4 / 4  RSA 87,5110,06  M1
9. MELNYK Tetyana / 1985 / 66,1 / 3  UKR 100103,62  O
10. KANKUS Johanna / 1984 / 71,4 / 4  FIN 105103,06  O
11. ERIKSSON Nina / 1989 / 56,2 / 9  SWE 87,5102,66  O
12. SZARVAS Silvia / 1984 / 80,9 / 9  GER 110100,03  O
13. BILOUSOVA Tetiana / 1975 / 101,4 / 14  UKR 11595,37  M1
14. MALCOLM Danielle / 1991 / 51,4 / 2  GBR 7594,34  O
15. PLAAITJIES Serita / 1982 / 57,0 / 6  RSA 8092,83  O
16. BERRY-WEBB Laura / 1982 / 101,8 / 12  GBR 10586,98  O
17. HOLLAND Camille / 1988 / 117,0 / 11  GBR 107,586,35  O
18. ARVIDSON Karolina / 1985 / 63,0 / 14  SWE 8085,92  O
19. LENDRAITIENE Ruta / 1979 / 69,3 / 6  GBR 8585,15  O
20. MARITZ Ilze-Mari / 1988 / 67,0 / 2  RSA 82,584,65  O
21. JOHNSON Hollie / 1991 / 61,7 / 12  GBR 72,579,10  O
22. BOWKER Amanda / 1991 / 61,3 / 13  USA 7076,76  O
23. KENNETT Anna / 1983 / 62,1 / 11  GBR 7076,01  O
24. CASEY Mariska / 1978 / 46,9 / 1  RSA 5574,08  O
25. DE JAGER Christi / 1986 / 104,9 / 10  RSA 9073,97  O
26. SANDLER Dana / 1979 / 83,9 / 8  CAN 82,573,61  O
27. ZINCHENKO Anastasia / 1985 / 68,7 / 1  GBR 72,573,07  O
28. VAN STADEN Sandri / 1988 / 81,1 / 7  RSA 8072,66  O

Ženy M1

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. KOBAYASHI Naoko / 1970 / 45,4 / 1  JPN
WR92,5
127,49  M1
2. MOMBERG Sanet / 1972 / 77,0 / 6  RSA 130121,60  M1
3. LUOTO Satu / 1969 / 67,3 / 5  FIN 9092,05  M1
4. COOKE Katie / 1968 / 50,9 / 2  GBR 67,585,54  M1
5. RUMMEL Martina / 1976 / 54,1 / 5  GER 67,581,59  M1
6. POTGIETER Corien / 1970 / 72,4 / 5  RSA 82,580,23  M1
7. KOBZA Kristine / 1967 / 69,9 / 9  USA 77,577,17  M1
8. SAKURAI Miyuki / 1969 / 70,7 / 10  JPN 7574,11  M1
9. DE WET Laura / 1974 / 71,0 / 4  RSA 7573,89  M1
10. KIRKLAND Wendie / 1972 / 69,8 / 6  GBR 72,572,27  M1
11. REYNEKE Ronel / 1969 / 61,8 / 9  RSA 62,568,11  M1
12. BALL Theresa / 1973 / 55,9 / 6  USA 57,567,75  M1
13. INGEL Carmit / 1975 / 61,2 / 10  RSA 5560,39  M1
14. WILLIS Theresa / 1970 / 67,3 / 7  USA 5556,25  M1

Ženy M2

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. HAAS Regina / 1962 / 70,3 / 3  GER
WR105
104,15  M2
2. FABRIZI Julia / 1964 / 79,6 / 2  GBR 82,575,70  M2
3. MACDONALD Laurie / 1962 / 78,7 / 3  USA 77,571,57  M2
4. WUNDERLICH Sylvia / 1965 / 85,8 / 8  GER 8070,61  M2
5. EVANS Delwyn / 1964 / 70,0 / 2  NZL 7069,64  M2
6. HENDERSON Julie / 1966 / 80,3 / 4  AUS 7568,48  M2
7. OXFORD Holly / 1958 / 94,1 / 7  USA 8067,94  M2
8. LAUER Tammy / 1964 / 60,3 / 8  USA 6066,64  M2
9. FRANKLIN Michelle / 1966 / 61,0 / 7  GBR 6066,04  M2
10. ANTHONY Carol / 1966 / 56,1 / 4  RSA 4552,88  M2

Ženy M3

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. SPETH Eva / 1954 / 82,9 / 1  GER
WR92,5
83,04  M3
2. WILSON Cherry / 1950 / 56,7 / 3  NZL 4046,61  M3

Ženy M4

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. HERNSTADT Sharon / 1939 / 68,8 / 1  USA 4040,28  M4

Dorostenci

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. GRZEGORCZUK Dawid / 1998 / 101,6 / 7  POL
WR217,5
131,54  D
2. NANDOSHVILI Jemali / 1998 / 77,6 / 1  GEO
WR172
119,76  D
3. FUJIMOTO Ryuki / 2000 / 127,7 / 10  JPN
WR210
119,18  D
4. MBEMBE Yonela / 1998 / 71,8 / 8  RSA
WR160
117,63  D
5. KURMANOV Aibol / 1998 / 64,8 / 4  KAZ 127,5101,66  D
6. SHAUKATOV Zhavlan / 1998 / 73,7 / 11  KAZ 140101,00  D
7. SAGHAEI Mahdi / 1998 / 147,3 / 9  IRI 152,584,59  D
8. DONNINGER Elan / 1999 / 74,4 / 2  RSA 117,584,20  D
9. VICTOR Johnde / 1998 / 138,0 / 11  RSA 15084,00  D
10. BOOYSEN Orbert / 1998 / 71,7 / 9  RSA 112,582,80  D
11. ABDURAKHMANOV Takhirzhan / 1998 / 100,2 / 5  KAZ 13079,05  D
12. LANGEVELDT Damon / 1998 / 51,9 / 2  RSA 8078,66  D
13. NGAKI Bulelani / 2000 / 86,5 / 3  RSA 12078,23  D
14. KARABAYEV Islam / 1998 / 110,7 / 8  KAZ 132,577,83  D
15. VOIGT Alexander / 1999 / 91,2 / 4  GER 122,577,69  D
16. HLANYANE Mpho / 2000 / 62,7 / 5  RSA 9073,80  D
17. VAN DER LINDE Ruben / 1998 / 62,7 / 7  RSA 9073,80  D
18. SAGHAEI Hossein / 1999 / 71,9 / 10  IRI 97,571,61  D
19. ALMAHRI Aaref / 2000 / 99,6 / 6  UAE 7042,67  D

Junioři

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. HONDO Masatatsu / 1995 / 66,4 / 11  JPN 167,5130,87  J
2. VOVK Dmytro / 1996 / 118,2 / 7  UKR 222,5128,38  J
3. KULMALA Matias / 1994 / 82,6 / 15  FIN 185123,84  J
4. VASYLIEV Yevhen / 1993 / 116,7 / 8  UKR 210121,55  J
5. KLAK Hubert / 1996 / 72,4 / 10  POL 165120,57  J
6. MAKHMUDOV Alisher / 1995 / 58,2 / 2  KAZ 132,5116,24  J
7. KISHIMOTO Masashi / 1993 / 57,9 / 3  JPN 130114,61  J
8. PASZKO Andrzej / 1994 / 64,6 / 6  POL 142,5113,90  J
9. HOLDER Elfranco / 1993 / 87,0 / 3  RSA 172,5112,11  J
10. HARTUNG Patrick / 1994 / 73,1 / 13  GER 152,5110,65  J
11. HINKS Sam / 1994 / 92,5 / 1  GBR 172,5108,64  J
12. DAIDO Yuki / 1994 / 81,6 / 18  JPN 160107,90  J
13. FUKUDA Tadahiro / 1996 / 71,8 / 7  JPN 145106,60  J
14. ŠEDIVÝ Dušan / 1995 / 72,6 / 14  CZE 145105,75MVT J
15. MARITZ Francois / 1993 / 102,2 / 6  RSA 172,5104,10  J
16. VINCIGUERRA Nicholas / 1996 / 64,6 / 5  USA 130103,91  J
17. SMITH Adrian / 1995 / 91,5 / 2  RSA 15598,13  J
18. MIAH Dullah / 1994 / 68,4 / 12  GBR 12595,38  J
19. RAPOO Tshepo / 1993 / 80,3 / 19  RSA 14095,35  J
20. MACINTOSH James / 1993 / 73,0 / 9  RSA 13094,43  J
21. MELLOR Graham / 1994 / 156,9 / 9  GBR 17093,47  J
22. PIETERSEN Sindwillis / 1995 / 72,8 / 8  RSA 127,592,79  J
23. KATUSHABE Edgar / 1993 / 129,7 / 10  RSA 16090,53  J
24. IRISTAYEV Eldar / 1995 / 52,2 / 1  KAZ 87,585,51  J
25. AHMED Balal / 1993 / 101,5 / 4  GBR 14084,70  J
-. HINTZKE Mariusz / 1994 / 98,5 / 5  POL 00,00  J

Muži

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. KODAMA Daiki / 1979 / 72,0 / 1  JPN 207,5152,24  O
DOP DAVIS Thomas / 1992 / 196,1 / 13  USA 282,5150,35  O
2. CHUPRINKO Ivan / 1986 / 65,8 / 11  UKR
WR188
147,99  O
DOP BEZHASHVILI Tsotne / 1985 / 65,6 / 6  GEO 187,5147,96  O
3. HOKKANEN Timo / 1979 / 117,55 / 4  FIN
CR245
141,56  O
4. CIERI Dennis / 1968 / 92,4 / 5  USA 222,5140,20  M1
5. MCCLAIN Ls / 1978 / 92,6 / 6  USA 222,5140,06  O
6. SUZUKI Yusuke / 1984 / 71,9 / 3  JPN 190139,56  O
7. HIGASHISAKA Koji / 1979 / 58,8 / 1  JPN 160139,02  O
8. MOHAMMAD Reza Jahangir / 1989 / 161,15 / 12  IRI 252,5138,27  O
9. III Zajicek Robert / 1990 / 116,55 / 5  USA 237,5137,51  O
10. GABELAIA Davit / 1989 / 92,5 / 7  GEO 217,5136,98  O
11. VOICE Caleb / 1989 / 82,0 / 9  AUS 200134,48  O
12. GILIGASHVILI Levani / 1982 / 82,5 / 6  GEO 200133,98  O
13. BUCARIZZA Benedict / 1991 / 116,75 / 3  RSA 230133,12  O
14. SAITO Keita / 1982 / 65,4 / 12  JPN 167,5132,51  O
15. PULLINEN Sami / 1983 / 104,7 / 14  FIN 220131,60  O
16. PARENTEAU Kohlton / 1990 / 103,2 / 17  CAN 217,5130,78  O
17. ROSWELL Alvin / 1990 / 145,05 / 16  USA 235130,64  O
18. JANUSZ Tommy / 1986 / 95,5 / 11  USA 210130,33  O
19. KARNER Markus / 1970 / 118,7 / 9  AUT
CR225
129,69  M1
20. DEMČÁK Pavol / 1977 / 119,05 / 6  CZE 225129,60EVT O
21. WSZOLA Dariusz / 1978 / 58,6 / 2  POL 147,5128,58  O
22. FUKUDA Masashi / 1984 / 65,6 / 4  JPN 162,5128,23  O
23. RYBKA Denis / 1985 / 103,5 / 8  KAZ 212,5127,63  O
24. BALAWEJDER Adam / 1981 / 66,0 / 5  POL 162,5127,60  O
25. SHIDA Yasuhiro / 1988 / 82,3 / 7  JPN 190127,47  O
26. KULJU Pekka / 1984 / 92,3 / 2  FIN 200126,10  O
27. LEPPAMAKI Jarno / 1985 / 103,9 / 12  FIN 210125,96  O
28. CSULLOG Bela / 1988 / 127,5 / 14  HUN 220124,87  O
29. ŠOUKAL Jaroslav / 1972 / 170,85 / 10  CZE
NR230
124,82EVT M1
30. KARIM Edward / 1990 / 81,4 / 5  GBR 182,5123,26  O
31. GARCIA Trelles Niel Moises / 1973 / 58,2 / 3  PER 140122,82  M1
32. KINOSHITA Shinto / 1985 / 118,45 / 2  JPN 212,5122,55  O
33. CORREIA Gerard / 1978 / 115,85 / 7  RSA 210121,78  O
34. GRAHN Marcus / 1990 / 92,2 / 4  SWE 190119,85  O
35. HEIMEN Edvard / 1988 / 92,7 / 1  NOR 190119,55  O
36. MELNYK Valerii / 1987 / 115,8 / 8  UKR 200116,00  O
37. SUCCAROTTE Anthony / 1965 / 103,0 / 16  USA 192,5115,83  M2
38. DEETLEFS Nicholas / 1984 / 104,2 / 9  RSA 190113,85  O
39. BOTHA Michael / 1989 / 64,2 / 7  RSA 137,5110,48  O
40. MOHAMMAD Ali Jahangir / 1981 / 166,3 / 11  IRI 202,5110,36  O
41. ZIEMER Phillipp / 1990 / 64,9 / 9  GER 137,5109,48  O
42. CAMPBELL Paul / 1983 / 73,2 / 4  GBR 145105,11  O
43. VERS Ivan / 1991 / 64,8 / 10  RSA 130103,65  O
44. KARIV Jonathan / 1983 / 73,7 / 2  RSA 137,599,19  O
-. HASEGAWA Naoki / 1992 / 92,1 / 3  JPN 00,00  O
-. OBCOWSKI Tomasz / 1979 / 103,6 / 15  POL 00,00  O
-. SHAHNAVAZ Majid / 1981 / 104,8 / 13  IRI 00,00  O
-. HENNING Andreas / 1982 / 105,0 / 10  SWE 00,00  O

Muži M1

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. YOSHIZAWA Eitaro / 1974 / 58,5 / 5  JPN 142,5124,42  M1
2. KAMETANI Mitsuo / 1971 / 65,0 / 13  JPN
WR155
123,26  M1
3. SCHICK Markus / 1976 / 81,8 / 9  GER
CR182,5
122,90  M1
4. HORN Malone / 1970 / 116,5 / 1  RSA 210121,61  M1
5. ISHII Takatoshi / 1973 / 172,8 / 8  JPN 222,5120,53  M1
6. HENRIKSSON Anders / 1975 / 103,7 / 10  SWE 200120,04  M1
7. DIBERT Joe / 1969 / 140,5 / 5  USA 212,5118,68  M1
8. REIMLING Ronny / 1976 / 118,7 / 2  GER 202,5116,72  M1
9. MORIYAMA Tetsuo / 1971 / 72,8 / 10  JPN 160116,45  M1
10. PLOTNYTSKIY Leonid / 1973 / 80,1 / 7  UKR 170115,97  M1
11. MAKELA Sami / 1973 / 104,3 / 13  FIN 192,5115,31  M1
12. MOUTON Ian / 1974 / 140,2 / 3  RSA 205114,53  M1
13. POORE Clint / 1973 / 103,8 / 9  USA 190114,00  M1
14. ALDHAHERI Omar / 1971 / 185,3 / 6  UAE 212,5113,86  M1
15. WRAY Sheridan / 1974 / 92,1 / 9  GBR 180113,60  M1
16. HALMESMAKI Tomi / 1976 / 65,2 / 15  FIN 140111,05  M1
17. PETRENCAK Steve / 1968 / 69,5 / 8  USA 145109,26  M1
18. DANIELS Marlon / 1975 / 72,8 / 7  RSA 145105,53  M1
19. KOGUCHI Horitaka / 1974 / 81,3 / 10  JPN 150101,38  M1
20. NAKAMURA Toshio / 1970 / 103,3 / 12  JPN 167,5100,68  M1
21. TWYCROSS-LEWIS Richard / 1976 / 103,3 / 11  GBR 16599,18  M1
22. CARROLL Michael / 1970 / 90,4 / 6  AUS 15095,55  M1
23. DOIRON Ron / 1967 / 101,0 / 8  USA 15593,96  M1
24. CLARK Christian / 1972 / 80,4 / 11  USA 13088,48  M1
25. SAIEPOUR Farhad / 1974 / 71,8 / 9  GBR 12088,22  M1
26. DU Preez Fanie / 1973 / 132,5 / 7  RSA 15084,56  M1
27. MAZZOTTA Thomas / 1967 / 86,3 / 8  USA 10065,28  M1
-. WATANABE Masaya / 1973 / 91,6 / 7  JPN 00,00  M1

Muži M2

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. RIGBY Andrew / 1962 / 104,3 / 4  GBR
CR217,5
130,28  M2
2. TAKADA Yuji / 1965 / 58,1 / 4  JPN
WR148
130,05  M2
3. SAGHAEI Reza / 1966 / 96,0 / 6  IRI 200123,82  M2
4. OOSTHUIZEN Gerhardus / 1964 / 117,7 / 5  RSA 205118,41  M2
5. VAISANEN Markku / 1965 / 81,8 / 6  FIN
WR170,5
114,81  M2
6. PATTY Vincent / 1964 / 71,4 / 4  AUS 152,5112,59  M2
7. CHERNYSHOV Oleksandr / 1966 / 65,2 / 12  UKR
WR141
111,84  M2
8. BURNS Mike / 1966 / 90,1 / 4  USA 175111,65  M2
9. TITUS Greg / 1966 / 99,7 / 3  USA 182,5111,20  M2
10. NAKAZAWA Tadafumi / 1966 / 92,2 / 1  JPN 175110,39  M2
11. HAUG Georg / 1965 / 146,9 / 9  GER
CR195
108,21  M2
12. STURMAN Howard / 1958 / 90,5 / 3  USA 167,5106,63  M2
13. VOGEL Andree / 1966 / 116,1 / 1  GER
CR182,5
105,78  M2
14. KARLSSON Lars / 1966 / 72,7 / 6  SWE
CR145
105,63  M2
15. WHITE Ennis / 1964 / 104,6 / 1  USA 175104,72  M2
16. GILES Marc / 1964 / 110,9 / 3  GBR 177,5104,19  M2
17. KOJIMA Katsunobu / 1966 / 82,1 / 4  JPN 155104,14  M2
18. BAJAJ Prem / 1966 / 89,6 / 5  AUS 162,5103,97  M2
19. ONO Kazuhisa / 1962 / 98,9 / 2  JPN 170103,92  M2
DOP HAMILTON Stuart / 1964 / 90,3 / 2  GBR 162,5103,56  M2
20. IKEGAMI Norio / 1963 / 65,26 / 11  JPN 130103,04  M2
21. OTANI Juji / 1957 / 72,2 / 1  JPN 140102,51  M2
22. OKSANEN Ari / 1964 / 72,2 / 5  FIN 137,5100,68  M2
23. ONO Takashi / 1964 / 58,4 / 3  JPN 115100,57  M2
24. RUBIO Jack / 1964 / 78,5 / 3  USA 145100,20  M2
25. HIRNER Arthur / 1957 / 81,7 / 1  GER 142,596,03  M2
26. YAMANE Jun / 1965 / 75,9 / 5  JPN 13595,40  M2
27. WERDA Carl / 1966 / 141,6 / 8  USA 17094,84  M2
28. GRIZIBEK Mike / 1966 / 72,3 / 2  GER 12591,44  M2
29. YOUNG Colin / 1957 / 102,1 / 5  RSA 147,589,05  M2
30. JAUHOJARVI Tahvo / 1961 / 64,7 / 9  FIN 11087,81  M2
31. AZIZIBANEH Mohammad Bahaeddin / 1959 / 81,7 / 2  IRI 13087,61  M2
32. DE NYSSCHEN Tommie / 1963 / 73,1 / 3  RSA 117,585,26  M2
33. WUNDERLICH Frank / 1964 / 63,9 / 10  GER 102,582,69  M2
34. SCHOONRAAD Christo / 1963 / 100,8 / 7  RSA 13078,87  M2
35. LUDIK Andrew / 1957 / 113,1 / 6  RSA 13578,80  M2
36. ROBBINS Lance / 1963 / 108,6 / 7  USA 12070,91  M2
37. ROBBINS Brett / 1963 / 109,9 / 4  USA 12070,64  M2
38. BRUCE JC / 1963 / 64,4 / 8  RSA 82,566,12  M2

Muži M3

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. HUTCHINSON Kevin / 1954 / 110,8 / 6  USA 157,592,48  M3
2. FELTS Sam / 1952 / 58,1 / 2  USA
WR105
92,26  M3
3. BAUMEISTER Gerhard / 1952 / 81,6 / 10  GER
CR135
91,04  M3
4. WELCOME Claude / 1951 / 88,7 / 4  USA 14090,05  M3
5. KAURANEN Antero / 1948 / 72,0 / 4  FIN
CR122,5
89,88  M3
6. SCHURICHT Lutz / 1951 / 90,6 / 5  GER
CR140
89,08  M3
7. SHIMOYAMA Youji / 1951 / 71,5 / 3  JPN 12088,50  M3
8. FUGLSANG Allan / 1950 / 110,7 / 5  DEN 142,583,70  M3
9. GIVENS Floyd / 1951 / 97,0 / 3  USA 132,581,66  M3
10. FUJIMOTO Akio / 1949 / 78,6 / 8  JPN 11579,41  M3
11. AHOPELTO Voitto / 1956 / 82,4 / 9  FIN 117,578,77  M3
12. WOLF David / 1954 / 123,3 / 8  USA 127,572,87  M3
13. FLINK Seppo / 1953 / 65,0 / 7  FIN 8567,59  M3
14. TATSUMI Mel / 1948 / 53,4 / 1  USA 67,564,44  M3

Muži M4

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж Wilks VT D
1. COLLINS Tom / 1946 / 103,7 / 2  GBR
WR155
93,03  M4
2. SETTLES Mike / 1944 / 81,1 / 7  USA 13088,00  M4
3. IIDA Yasushi / 1943 / 81,7 / 6  JPN 13087,61  M4
4. AKAGI Hideharu / 1944 / 65,2 / 6  JPN 11087,25  M4
5. LEE Alexander / 1944 / 78,9 / 5  GBR
CR125
86,10  M4
6. FORYS Kazimierz / 1945 / 90,6 / 3  GER
WR135
85,90  M4
7. BJAALAND Peer / 1942 / 87,8 / 1  NOR
CR127,5
82,45  M4
8. DELLOW John / 1941 / 91,5 / 2  AUS 127,580,72  M4
9. EL ALAMI Mujir / 1946 / 108,2 / 4  SWE
CR130
76,91  M4
10. PLAGOV Iosif / 1935 / 67,4 / 2  USA 97,575,26  M4
11. DONNELLY Brian / 1942 / 134,6 / 7  USA 127,571,68  M4
12. MOORE John / 1937 / 98,1 / 1  USA 11570,54  M4
13. OPPENHEIM Dan / 1945 / 72,3 / 1  RSA 9569,49  M4


Nepřihlášený uživatel