2. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 26 апреля 2014 г. 8:00
Datum ukončení: 27 апреля 2014 г. 19:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 82
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 103 diváků (1 402 celkem)
Místo konání:
Adresa:Restaurace Beseda
Komenského nábřeží
464 01 Frýdlant
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Dorostenky

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997 / 53,2 / 54 CZE - TJ Sokol Lanžhot
NR75
NR57,5
NR110
NR242,5
297,0140MVT D

Juniorky

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. ŠTAIGLOVÁ Nikola / 1991 / 56,0 / 73 CZE - TJ Lanškroun
NR115
60
NR125
NR300
352,9800EVT J
2. ŠŤASTNÁ Barbora / 1993 / 68,9 / 44 CZE - Sportovní klub ZLOBR 77,550
NR135
NR262,5
264,0488VT1 J
3. ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992 / 68,1 / 77 CZE - Sportovní klub ZLOBR 8547,5120
NR252,5
256,0855VT1 J
4. BOCKOVÁ Kristýna / 1993 / 90,6 / 87 CZE - TJ Dobřany 9547,5
NR132,5
275236,9675VT2 J

Ženy

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. KLADIVOVÁ Pavla / 1984 / 71,0 / 34 CZE - Xxtreme Arena Praha
NR150
NR92,5
NR175,5
NR418
411,8136EVT O
2. HORNÁ Ivana / 1990 / 61,4 / 66 SVK - Fitness Gabrhel Trenčín 127,570
NR175
372,5407,9620  O
3. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 76,4 / 76 CZE - TJ Sokol Pohořelice
NR147,5
90
NR172,5
NR410
385,3590EVT O
4. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 84,0 / 27 CZE - TJ Sokol Nymburk
NR140
NR107,5
NR155
NR402,5
358,9092EVT M3
5. GREGOROVÁ Lucie / 1987 / 62,6 / 70 CZE - Xxtreme Arena Praha
NR107,5
60
NR145
NR312,5
337,2500EVT O
6. REIFOVÁ Gabriela / 1986 / 76,4 / 4 CZE - TJ Spartak Chodov 12070140330310,1670MVT O
7. ŠTĚCHOVÁ Hana / 1961 / 55,2 / 80 CZE - TJ Spartak Pelhřimov
NR80
NR62,5
110
NR252,5
300,4750VT1 M2
8. LIFKOVÁ Miluše / 1984 / 69,9 / 17 CZE - TJ Dobřany 92,557,5130280278,8240VT1 O

Dorostenci

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. BARTIZAL Ondřej / 1996 / 97,2 / 14 CZE - PWL Vision Nutrition 200127,5210537,5330,9925VT1 D
2. URBAN Dan / 1996 / 80,2 / 92 CZE - TJ Sokol Nymburk 147,5112,5195455310,1280VT2 D
3. ŠTICH Jiří / 1997 / 87,2 / 31 CZE - TJ Dobřany 175120180475308,3225VT2 D
4. HRUBÝ Patrik / 1997 / 62,5 / 39 CZE - TJ Baník Sokolov 13070160360296,0280VT2 D
5. KUČERA Ondřej / 1997 / 102,4 / 42 CZE - TJ Sokol Nymburk 160100205465280,3950VT2 D
6. ŠTREBL Tomáš / 1997 / 94,8 / 36 CZE - SKST Litvínov 160112,5177,5450280,1700VT2 D
7. ZEDNÍK Tomáš / 1997 / 81,2 / 82 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 14090175405273,9420VT2 D
8. BABINEC Sergio / 1998 / 59,6 / 93 CZE - Xxtreme Arena Praha 97,565120282,5242,4132VT3 D

Junioři

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. JUŘÍČEK Tomáš / 1992 / 65,6 / 51 CZE - TJ Lokomotiva Krnov
NR190
NR137,5
NR225,5
NR553
436,3723EVT J
2. LIŠKA Václav / 1992 / 124,5 / 24 CZE - Fitness Velké Opatovice 260170290720410,6160MVT J
3. MORE Jan / 1993 / 67,0 / 18 CZE - Powerlifting Klatovy 160120
NR240
520403,3120VT1 J
4. PŘIBILÍK Ladislav / 1993 / 80,6 / 41 CZE - KST Kuřim 200
NR143
NR250
NR593
402,9435MVT J
5. HOZA René / 1993 / 79,5 / 72 CZE - TJ Sokol Těškovice
NR212,5
122,5237,5572,5392,3915VT1 J
6. POSPÍŠIL Radek / 1993 / 113,0 / 33 CZE - SKP Sport Děčín
NR250
150
NR270
NR670
391,2130MVT J
7. PORTEŠ Adam / 1995 / 98,8 / 35 CZE - TJ Olympia Zlín 220135
NR280,5
635,5388,6718VT1 J
8. KRATINA Filip / 1993 / 98,0 / 90 SVK - Fitness Gabrhel Trenčín 225155250630386,5680  J
9. OULEHLA Josef / 1992 / 82,3 / 78 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 192,5127,5
NR250,5
570,5382,7484VT1 J
10. TOMČÁK Lukáš / 1991 / 89,1 / 61 CZE - TJ Lokomotiva Krnov
NR220
135225580372,1860VT1 J
11. BRIČ Tomáš / 1991 / 100,7 / 23 CZE - TJ Sokol Nymburk 222,5147,5242,5612,5371,7262VT1 J
12. TUČEK Lukáš / 1991 / 90,3 / 81 CZE - Xxtreme Arena Praha 200132,5
NR250
582,5371,2272VT1 J
13. DŘEVOJÁNEK Pavel / 1991 / 72,2 / 57 CZE - TJ Sokol Těškovice 170125210505369,7610VT1 J
14. ŠTĚPÁNIK Milan / 1993 / 79,2 / 13 CZE - KST Sporting APIS 200117,5220537,5369,3162VT1 J
15. KRUŽÍK František / 1992 / 71,8 / 55 CZE - KST Jihlava 150135215500367,6000VT1 J
16. CABÁK Miroslav / 1991 / 69,7 / 38 CZE - Sportovní klub ZLOBR 160107,5210477,5359,0322VT1 J
17. BUCHTÍK Petr / 1991 / 94,9 / 59 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 205137,5230572,5356,2668VT1 J
18. KLICH Petr / 1995 / 114,5 / 50 CZE - TJ Kralupy 207,5140260607,5353,3828VT1 J
19. KOVÁŘÍK Petr / 1995 / 72,2 / 16 CZE - TJ Spartak Chodov 170107,5200477,5349,6255VT1 J
20. ŠTORK Karel / 1993 / 91,9 / 49 CZE - TJ Baník Sokolov 185130237,5552,5349,0695VT1 J
21. UMLAUF Vít / 1994 / 91,7 / 12 CZE - Xxtreme Arena Praha 190125235550347,8750VT1 J
22. SVOBODA Marek / 1993 / 81,5 / 58 CZE - SKP Sport Děčín 170115220505340,8245VT2 J
23. ŠTOPPL Martin / 1991 / 65,3 / 86 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 14090175405320,8410VT2 J
24. MOJŽÍŠ Tomáš / 1993 / 99,0 / 62 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 180130215525320,8275VT2 J
25. MURÍN Ladislav / 1994 / 79,8 / 79 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 17097,5200467,5319,6765VT2 J
26. GARAŽIJA Jan / 1994 / 103,3 / 48 CZE - PWL Vision Nutrition 18597,5230512,5308,0638VT2 J
27. PROCHÁZKA Jiří / 1995 / 72,5 / 45 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 132,595172,5400292,0000VT3 J
28. MRÁZ Jan / 1995 / 69,1 / 37 CZE - TJ Sokol Lanžhot 13080150360272,4840VT3 J
29. KOLÁROVEC Vít / 1994 / 75,5 / 1 CZE - Sportovní klub ZLOBR 12580170375265,9875VT3 J

Muži

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. DEMČÁK Pavol / 1977 / 119,1 / 46 CZE - TJ Sokol Nymburk
NR272,5
NR230
277,5
NR780
449,2020MVT O
2. VACHULKA Jan / 1978 / 102,4 / 32 CZE - TJ Dobřany 257,5187,5290
NR735
443,2050MVT O
3. OLEXA Dominik / 1989 / 116,4 / 63 SVK - Power Club AC Uniza Žilina 280190295765443,0880  O
4. BALATKA Leoš, Ing. / 1987 / 121,3 / 6 CZE - TJ Sokol Nymburk
NR282,5
175
NR305
762,5437,2938MVT O
5. PAVLOVEC Antonín / 1981 / 92,0 / 89 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 230175265670423,1050MVT O
6. LACKO Tomáš / 1982 / 80,2 / 40 CZE - TJ Svitavy
NR222,5
147,5247,5617,5420,8880MVT O
7. FUČÍK Pavel / 1978 / 126,4 / 8 CZE - TJ Sokol Pohořelice 275
PB185
275735417,9210MVT O
8. VÁLEK Karel / 1980 / 92,2 / 30 CZE - SKP Sport Děčín 250152,5257,5660416,3280MVT O
9. PETRMICHL Václav / 1989 / 81,6 / 74 CZE - KST Sporting APIS 210132,5
NR270
612,5413,0700MVT O
10. NOVÁK Tomáš / 1990 / 104,7 / 20 CZE - KST Sporting APIS 240175275690412,7580MVT O
11. BALOGH Emil / 1983 / 92,3 / 68 CZE - TJ Baník Sokolov 247,5155250652,5411,4012MVT O
12. JANÁK František / 1975 / 120,0 / 88 CZE - FC Bílina 250192,5272,5715411,0535MVT O
13. JOB Ladislav / 1987 / 91,3 / 3 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 220170255645408,8010MVT O
14. MEDEK Vladimír / 1964 / 82,1 / 2 CZE - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
NR212,5
150245607,5408,1792MVT M2
15. ŠOS Luboš / 1978 / 123,9 / 67 CZE - TJ Kralupy 225177,5
NR307,5
710405,3390VT1 O
16. MICHALÍČEK Michal / 1987 / 73,0 / 15 CZE - TJ Baník Sokolov 180155210545395,8880VT1 O
17. PROKOP Michal / 1978 / 118,1 / 71 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 230170280680392,4280VT1 O
18. POLÁK Ondřej / 1989 / 82,4 / 28 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 200145240585392,1840VT1 O
19. SLÁMA Martin / 1989 / 72,3 / 21 CZE - KST Sporting APIS 170105
NR250
525384,0375VT1 O
20. MACÁK Stanislav / 1977 / 113,5 / 22 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 240175240655381,9305VT1 O
21. VIZENT Libor / 1984 / 93,8 / 10 CZE - TJ Sokol Pohořelice 220
PB140
250610381,6770VT1 O
22. NOVOTNÝ Lukáš / 1990 / 86,3 / 60 CZE - SK Power Fitness Mladá Boleslav 190125260575375,3600VT1 O
23. TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986 / 92,4 / 65 CZE - TJ Kralupy 192,5160242,5595374,9095VT1 O
24. ŠVARCBACH Dušan / 1975 / 73,3 / 64 CZE - SK TOTZI Klášterec n.O. 192,597,5225515372,9630VT1 O
25. ŠALÁT Tibor / 1976 / 69,5 / 69 CZE - SKST Litvínov 167,5125200492,5371,0988VT2 O
26. KIESEWETTER David, Mgr. / 1984 / 73,1 / 83 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 172,5102,5212,5487,5353,7300VT2 O
27. HRNČÁR Marian / 1979 / 108,7 / 91 CZE - TJ Dobřany 190155250595351,4665VT2 O
28. LIPKA Josef / 1976 / 89,8 / 52 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 185135227,5547,5349,9072VT2 O
29. SVAČINA Petr / 1986 / 70,3 / 5 CZE - Xxtreme Arena Praha 155125170450336,1050VT2 O
30. ČMERDA Julius / 1973 / 89,2 / 85 CZE - SKST Litvínov 170125210505323,8565VT2 M1
-. WOLF Čestmír / 1959 / 82,7 / 43 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 130017000,0000  M2
-. MAŘÍK Tomáš / 1975 / 92,4 / 84 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 016026000,0000  O


Nepřihlášený uživatel