3. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 10 января 2015 г. 9:00
Datum ukončení: 10 января 2015 г. 19:30
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 48
Živé vysílání:
Sledovanost: 789 diváků (952 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Mírového hnutí 2137
Praha - Chodov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Dorostenky

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 / 59,6 / 35 CZE - TJ Sokol Rosice
NR90
NR53
100
NR243
272,33MVT D
2. MADZUROVÁ Denisa / 1997 / 57,2 / 1 CZE - TJ Sokol Kutná Hora 5535
NR110
200231,44VT2 D

Juniorky

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. ŠŤASTNÁ Barbora / 1993 / 68,7 / 17 CZE - Sportovní klub ZLOBR 9055
NR142,5
NR287,5
289,77MVT J
2. RADOVÁ Michaela / 1994 / 62,3 / 14 CZE - TJ Spartak Chodov 82,552,5
NR121
NR256
277,27VT1 J
3. MOTLOVÁ Simona / 1993 / 50,6 / 43 CZE - Xxtreme Arena Praha 7537,5102,5215273,70VT1 J
4. ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992 / 69,0 / 11 CZE - Sportovní klub ZLOBR 9050125265266,27VT1 J
5. BOCKOVÁ Kristýna / 1993 / 92,3 / 30 CZE - TJ Dobřany 9040125255218,13VT2 J

Dorostenci

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. NOVOTNÝ Michael / 1997 / 99,6 / 28 CZE - Fitness Staňkov
NR210
130230570347,47VT1 D
2. ŠTICH Jiří / 1997 / 91,7 / 10 CZE - TJ Dobřany
NR197,5
125200522,5330,48VT1 D
3. KUČERA Ondřej / 1997 / 113,5 / 34 CZE - TJ Sokol Nymburk 185110227,5522,5304,67VT2 D
4. ŠTREBL Tomáš / 1997 / 100,8 / 6 CZE - SKST Litvínov 185122,5192,5500303,35VT2 D
5. HRUBÝ Patrik / 1997 / 66,0 / 15 CZE - TJ Spartak Chodov 132,580160372,5292,49VT2 D
6. RYŠAVÝ Dominik / 1998 / 74,3 / 2 CZE - TJ Lanškroun 15095162,5407,5292,30VT2 D
7. RADA Karel / 2001 / 77,3 / 29 CZE - Fitness Staňkov 16085165410286,22VT2 D
8. PAVLÍČEK Jan / 1997 / 71,4 / 19 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 122,5105160387,5286,09VT2 D
9. ADÁMEK Richard / 1998 / 85,0 / 49 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 140100180420276,49VT2 D
10. JANKŮ Patrik / 1998 / 72,7 / 41 CZE - TJ Svitavy 10082,5150332,5242,23VT3 D
11. KURKA Filip / 1998 / 84,0 / 18 CZE - TJ Sokol Vranovice 12587,5147,5360238,61VT3 D
12. KOPAL Lukáš / 2000 / 60,5 / 32 CZE - SKST Litvínov 9565117,5277,5234,90VT3 D
13. FUSEK Lukáš / 1998 / 64,3 / 42 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 9562,5120277,5222,69VT3 D
14. SUCHÁNEK Marek / 2000 / 97,1 / 20 CZE - TJ Sokol Vranovice 11580135330203,31  D

Junioři

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, страна ПЖMT Trojboj Wilks VT D
1. JUŘÍČEK Tomáš / 1992 / 65,8 / 25 CZE - TJ Lokomotiva Krnov
NR197,5
140222,5
NR560
440,83EVT J
2. MORE Jan / 1993 / 71,1 / 27 CZE - Fitness Staňkov
NR190
127,5240
NR557,5
412,88MVT J
3. VAŠÍK Radomil / 1994 / 80,8 / 31 CZE - TJ Sokol Pohořelice
NR215
120
NR272,5
NR607,5
412,19MVT J
4. PORTEŠ Adam / 1995 / 100,3 / 7 CZE - TJ Olympia Zlín
NR235
140290665404,25MVT J
5. PŘIBILÍK Ladislav / 1993 / 73,1 / 8 CZE - KST Kuřim
NR190
117,5
NR240,5
548397,63MVT J
6. KRUŽÍK František / 1992 / 73,0 / 13 CZE - Powerlifting Jihlava 170
NR150
220540392,26MVT J
7. OULEHLA Josef / 1992 / 81,2 / 26 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 200130242,5572,5387,24VT1 J
8. ŠTĚPÁNIK Milan / 1993 / 79,3 / 23 CZE - KST Sporting APIS 210132,5220562,5386,16VT1 J
9. POSPÍŠIL Radek / 1993 / 118,4 / 46 CZE - SKP Sport Děčín 245160260665383,57VT1 J
10. KOVÁŘÍK Petr / 1995 / 79,5 / 9 CZE - TJ Spartak Chodov 205132,5215552,5378,68VT1 J
11. KLICH Petr / 1995 / 112,6 / 45 CZE - TJ Kralupy 220147,5270637,5372,56VT1 J
12. UMLAUF Vít / 1994 / 91,8 / 3 CZE - TJ Jižní Město Chodov 215132,5240587,5371,36VT1 J
13. ŠEDIVÝ Dušan / 1995 / 71,8 / 22 CZE - KST Sporting APIS 170140,5190500,5367,97VT1 J
14. KRÁL Tomáš / 1996 / 115,2 / 5 CZE - Sportovní klub ZLOBR 200135250585339,77VT2 J
15. POKRUPA Jan / 1992 / 122,7 / 16 CZE - Sportovní klub TER 210160220590337,54VT2 J
16. SRP Miloslav / 1993 / 89,4 / 21 CZE - KST Sporting APIS 175125225525336,32VT2 J
17. RAŠEK Luboš / 1993 / 96,7 / 24 CZE - Powerlifting Klatovy 175142,5225542,5334,83VT2 J
18. KRUŠINA Patrik / 1994 / 90,4 / 40 CZE - TJ Svitavy 180100245525334,42VT2 J
19. PAUKNER Jan / 1993 / 102,3 / 12 CZE - Sportovní klub ZLOBR 185150217,5552,5333,27VT2 J
20. SVOBODA Marek / 1993 / 91,1 / 47 CZE - SKP Sport Děčín 172,5125225522,5331,53VT2 J
21. BARTIZAL Ondřej / 1996 / 94,9 / 38 CZE - PWL Vision Nutrition 200120210530329,82VT2 J
22. MURÍN Ladislav / 1994 / 78,0 / 48 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 167,5102,5200470326,13VT2 J
23. ROLLER Matěj / 1995 / 104,0 / 4 CZE - TJ Jižní Město Chodov 187,5110220517,5310,29VT2 J
24. KOLENA Robert / 1995 / 83,3 / 33 CZE - KST Kuřim 162,5105170437,5291,42VT3 J
25. HUŠEK Robin / 1995 / 63,7 / 39 CZE - PWL Vision Nutrition 11082,5160352,5285,14VT3 J
26. ANDRŽ Jaroslav / 1996 / 68,2 / 37 CZE - PWL Vision Nutrition 12085162,5367,5281,03VT3 J
27. URBAN Dan / 1996 / 80,5 / 36 CZE - TJ Sokol Nymburk 125105175405275,40VT3 J


Nepřihlášený uživatel