41. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 16 декабря 2017 г. 10:00
Datum ukončení: 16 декабря 2017 г. 21:15
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Rozdíl
Soutěžících: 68
Živé vysílání:
Sledovanost: 121 diváků (179 celkem)
Místo konání:
Adresa:TJ Sokol Brno - Obřany
Mlýnské nábřeží 9
614 00 Brno
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Senioři

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, страна TRNH Dvojboj Rozdíl D
1. GASIOR Jiří / 1991 / 104,6 / 66 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 150193343133,8 S
2. POLÁČEK Peter / 1994 / 83,4 / 44 SVK - VŠC DUKLA Banská Bystrica 130170300133,2 J23
3. KOLÁŘ Josef / 1997 / 87,5 / 61 CZE - TJ Holešov 127160287112,0 J20
4. PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986 / 83,9 / 45 CZE - SKV Příbor 122150272104,2 S
5. HANÁČEK Jan / 1995 / 101,6 / 56 CZE - TAK Hellas Brno 13016529591,8 J23
6. MAŇÁK Ladislav / 1994 / 93,4 / 65 CZE - TAK Hellas Brno 12614727386,2 J23
7. STROUPEK David / 1995 / 85,9 / 32 CZE - SPČ Olomouc 11714025785,2 J23
8. TRAN Bao / 2000 / 69,1 / 61 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 9212021273,8 J17
9. BEČVÁŘ Luděk / 1964 / 84,6 / 35 CZE - TJ Bohemians Praha 11213024272,8 M4
10. BUČEK Jakub / 1987 / 96,3 / 33 CZE - SPČ Olomouc 11514726269,4 S
11. HUML Jiří / 1993 / 91,3 / 47 CZE - TAK Hellas Brno 11014025067,4 S
12. IGNÁCEK Tomáš / 1991 / 72,8 / 36 CZE - SPČ Olomouc 9811321165,4 S
13. BRZOKOUPIL Vladimír / 1980 / 84,8 / 64 CZE - TAK Hellas Brno 10612723363,4 M1
14. CONCOLINO Renato / 1994 / 91,8 / 34 CZE - SPČ Olomouc 11013524561,4 J23
15. OKUREK Martin / 1989 / 88,1 / 55 CZE - TAK Hellas Brno 10113323457,8 S
16. ZDRAŽIL Lukáš / 1994 / 84,1 / 9 CZE - TJ Holešov 10012422455,8 J23
17. MIČULEK Martin / 1993 / 75,7 / 63 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 9211520755,6 S
18. LIENER Jiří / 2000 / 78,1 / 54 CZE - TAK Hellas Brno 9311821154,8 J17
19. ENČEV Radek / 1986 / 67,7 / 62 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 8510519054,6 S
20. HAVLÍK Eduard / 1972 / 78,5 / 51 CZE - TAK Hellas Brno 10011021053,0 M3
21. STRAKOŠ Martin / 1996 / 71,5 / 42 CZE - SKV Příbor 8511019552,0 J23
22. MADER Ondřej / 1984 / 72,2 / 39 CZE - SPČ Olomouc 8511119651,6 S
23. VOLESKÝ Kryštof / 1995 / 72,3 / 10 CZE - TJ Bohemians Praha 8511019550,4 J23
24. BELIANSKY Patrik / 1998 / 70,1 / 37 SVK - VK KOFI Trenčín 8510519049,8 J20
25. BRHEL Pavel / 1969 / 72,5 / 29 CZE - TAK Hellas Brno 8310719045,0 M3
26. HERTLOVÁ Simona / 1993 / 69,3 / 13 CZE - TAK Hellas Brno 8310018344,4 S
27. KRŠKOVÁ Lucia / 1987 / 63,0 / 16 SVK - TK Luke Trenčín 729516741,0 W0
28. ZELENTSOVA Elizaveta / 1995 / 66,0 / 3 CZE - TAK Hellas Brno 769216836,0 J23
29. MARŠÁLEK Josef / 1993 / 89,6 / 53 CZE - TAK Hellas Brno 9012521535,8 S
30. RONDZIKOVÁ Nina / 1995 / 64,6 / 19 SVK - TAK Hellas Brno 759016535,8 J23
31. VRŠKOVÁ Veronika / 1989 / 59,6 / 4 SVK - ŠKV Dunajplavba Bratislava 678715434,8 S
32. HLAVÁČEK Tomáš / 1987 / 92,9 / 58 CZE - TAK Hellas Brno 10012022034,2 S
33. ŠVECOVÁ Julie / 1984 / 68,8 / 23 CZE - Vzpírání Haná 748916325,4 W0
34. PLISKA Tomáš, Bc. / 1986 / 98,0 / 46 CZE - TJ Šumperk 9412521923,0 S
35. SUP Jiří / 1995 / 84,6 / 52 CZE - TAK Hellas Brno 8510519020,8 J23
36. KUDLÁČ Karel / 1998 / 108,1 / 60 CZE - TAK Hellas Brno 10512523013,8 J20
37. MINÁŘOVÁ Lucie / 1993 / 67,7 / 12 CZE - TAK Hellas Brno 668014610,6 S
38. LUTTER Milan / 1956 / 76,0 / 67 CZE - TAK Hellas Brno 70901608,0 M6
39. SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992 / 79,3 / 20 CZE - TJ Bohemians Praha 70961667,4 S
40. DOSTÁL Martin / 1987 / 87,2 / 48 CZE - CrossFit DESTINY Brno 801001805,6 S
41. DOBRÝ Jaroslav / 1999 / 82,5 / 40 CZE - Vzpírání Haná 76931694,0 J20
42. VOJTIČKO Petr / 2000 / 84,7 / 59 CZE - TJ Holešov 731001733,6 J17
43. ŘÍHOVÁ Lucie / 1991 / 54,6 / 15 CZE - SPČ Olomouc 46661122,8 S
44. KLUSKA Petr / 1997 / 86,9 / 43 CZE - TAK Hellas Brno 751001751,2 J20
45. CHATRNÁ Klára / 1988 / 62,5 / 5 CZE - TAK Hellas Brno 57681250,0 S
46. SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989 / 56,7 / 6 CZE - TAK Hellas Brno 4963112-1,4 S
47. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 57,1 / 22 CZE - TJ Bohemians Praha 5158109-5,2 J23
48. DANIELOVÁ Dagmar / 1988 / 61,5 / 17 CZE - SPČ Olomouc 5166117-6,0 S
49. JANÍČKOVÁ Kamila / 1991 / 58,4 / 18 CZE - TAK Hellas Brno 5060110-6,8 S
50. PRUDKÝ David / 1990 / 91,7 / 41 CZE - SKV Příbor 75100175-8,4 S
51. HUMLOVÁ Kristýna / 1992 / 61,5 / 25 CZE - TAK Hellas Brno 5064114-9,0 S
52. VALÁŠEK Filip / 2001 / 89,9 / 49 CZE - TAK Hellas Brno 7595170-9,8 J17
53. KONEČNÁ Eva / 1989 / 62,9 / 8 CZE - CrossFit DESTINY Brno 5165116-9,8 S
54. VAŠÍČKOVÁ Klára / 1996 / 55,9 / 2 CZE - TAK Hellas Brno 4458102-9,8 J23
55. KUKUČKA Jan / 1941 / 74,7 / 57 CZE - Sokol Vyšehrad Praha 5875133-16,4 M9
56. JURÍČEK Jozef / 1945 / 70,9 / 11 CZE - PSK Olymp Praha 5570125-16,8 M8
57. BAĎUROVÁ Ivana / 1986 / 69,0 / 7 CZE - CrossFit DESTINY Brno 5863121-17,0 W0
58. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 70,6 / 14 CZE - TJ Bohemians Praha 5470124-17,2 J23
59. LIŠKA Radim / 2000 / 82,3 / 28 CZE - Vzpírání Haná 6576141-23,6 J17
60. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 85,2 / 38 CZE - SPČ Olomouc 0140140-30,4 M1
61. FIALOVÁ Lenka / 1988 / 69,8 / 21 CZE - TJ Bohemians Praha 425395-44,6 S
62. HALAČKOVÁ Kristýna / 1997 / 87,5 / 30 CZE - TAK Hellas Brno 5080130-45,0 J20
63. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 77,3 / 1 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 4759106-48,6 S
64. LIŠKA Radek / 1971 / 101,0 / 27 CZE - Vzpírání Haná 6282144-58,0 M3
65. POLÁKOVÁ Anna / 2000 / 86,5 / 26 CZE - Vzpírání Haná 5155106-67,0 J17
66. FOJTÍKOVÁ Kateřina / 1991 / 81,3 / 24 CZE - SKV Příbor 385290-72,6 S
-. HORNÁ Ivana / 1990 / 65,0 / 31 SVK - VK KOFI Trenčín 000-130,0 S
-. NAVRÁTIL Petr / 1990 / 77,9 / 50 CZE - TAK Hellas Brno 000-155,8 S


Nepřihlášený uživatel