67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce

Základní údaje:
Datum zahájení: 16 ноября 2019 г. 7:30
Datum ukončení: 16 ноября 2019 г. 19:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair + MF
Soutěžících: 59
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Květná E414
326 00 Plzeň - Doudlevce
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Velká cena ve dvojboji

Ženy

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 58,1 / 33TJ Bohemians Praha 6484148204,1808 S
2. KOPICOVÁ Pavla / 1987 / 70,7 / 35TJ Bohemians Praha 7188159195,1725 W0
3. KOCMANOVÁ Andrea / 1994 / 68,1 / 30 6785152190,4104 S
4. KELLAROVÁ Markéta / 1990 / 57,5 / 26TJ Start Plzeň 5768125173,6500 S
5. STARCKOVÁ Eva / 1987 / 53,0 / 28TJ Start Plzeň 5363116170,5548 W0
6. SEEMANOVÁ Alžběta / 1992 / 77,2 / 37Los Podolos 5673129151,5621 S
7. KVÁČOVÁ Radka / 1998 / 73,3 / 36TJ Bohemians Praha 5062112134,9488 J23
8. HORTENSKÁ Zuzana / 1993 / 57,9 / 32 405797134,1316 S
9. HOUŠKOVÁ Michaela / 1998 / 66,5 / 29 4560105133,2975 J23
10. KOLLÁROVÁ Tereza / 1986 / 71,6 / 31 4660106129,2564 W0
11. PECHOVÁ Jana / 1984 / 52,6 / 27
NR30
NR40
NR70
103,4880 W1
-. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 72,4 / 34TJ Bohemians Praha 07800,0000 J23

Žáci

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. FRIEDRICH Adam / 2005 / 92,5 / 5TJ Start Plzeň
NR90
110
NR200
228,6600
2. FUX Martin / 2004 / 104,3 / 3TJ Start Plzeň 405292100,5008

Junioři

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. PODOBA Ladislav / 1999 / 76,6 / 6Slavoj 1899 Plzeň 100118218272,8488 J20
2. PECKA Adam / 2003 / 110,4 / 9SKV Teplice 115120235252,0845 J17
3. DOSTÁL Jan / 2000 / 72,1 / 8TJ Start Plzeň 6585150194,2350 J20
4. HEPNER Dominik / 2000 / 81,4 / 4TJ Start Plzeň 6085145175,8270 J20
5. KANALOŠ Petr / 2000 / 111,8 / 7Slavoj 1899 Plzeň 6895163174,1818 J20

Muži

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. HARIŠ Dominik / 1988 / 93,8 / 39BC Praha 126156282320,5494 S
2. KUDINOV Jurij / 2001 / 66,1 / 55TJ Bohemians Praha 95123218297,6354 J20
3. ŠULC Matěj / 1990 / 82,4 / 56TJ Bohemians Praha 105130235283,2220 S
4. SLÁMA Pavel / 1989 / 74,8 / 51TJ Bohemians Praha 100120220278,9820 S
5. VEDRAL Pavel / 1994 / 85,3 / 52SK vzpírání Sokolov 103128231273,8043 S
6. PECKA Tomáš / 1996 / 130,5 / 53SKV Teplice 110150260267,5400 J23
7. KUBA Jiří / 1994 / 84,2 / 2TJ Start Plzeň 100123223265,9498 S
8. ČERNÝ Jan / 1998 / 132,7 / 10Maňákovi nezávislí 115143258264,6564 J23
9. MANKOVICKÝ Petr / 1991 / 101,8 / 42BC Praha 105135240264,4080 S
10. KOLŮCH Michal / 1994 / 83,6 / 43BC Praha 100120220263,2740 S
11. FORTELKA Michal / 1992 / 78,1 / 58TJ Start Plzeň 95115210260,1270 S
12. ŠTĚPÁN Tadeáš / 1999 / 80,9 / 54TJ Bohemians Praha 85115200243,2600 J20
13. HAŠEK Ondřej / 1987 / 92,8 / 49Los Podolos 85125210239,7780 S
14. NĚMEC Ondřej / 1992 / 94,6 / 50 90120210237,8880 S
15. NEUBAUER Ondřej / 2000 / 72,2 / 48Los Podolos 8097177229,0026 J20
16. ZAPSKÝ Ondřej / 1993 / 76,5 / 46BC Praha 79103182227,9550 S
17. LUNGA Jakub / 1987 / 88,1 / 38Los Podolos 81113194226,5532 S
18. SEMÍK Ondřej / 1991 / 98,6 / 44BC Praha 85110195217,3470 S
19. KUBA Ondřej / 1998 / 87,5 / 47TJ Start Plzeň 7895173202,6522 J23
20. VÁŇA Jaroslav / 1997 / 69,5 / 59TJ Start Plzeň 7080150198,5100 J23
21. ČERNÝ Tomáš / 1999 / 80,9 / 57TJ Bohemians Praha 7092162197,0406 J20
22. JAVOŘÍK Dominik / 1995 / 84,9 / 45BC Praha 7490164194,8156 S
23. KRÁL Jakub / 1996 / 82,0 / 40Carnage cross-training 7287159192,0879 J23
24. SVITÁK Martin / 1996 / 81,6 / 41Carnage cross-training 6084144174,3984 J23

Muži Masters

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sin+MF D
1. ZAJAN Jan / 1976 / 89,1 / 15SKV Teplice 110
NR143
253345,6977 M2
2. KOLÁŘ Petr / 1963 / 71,4 / 25TJ Bohemians Praha 8198179328,9206 M5
3. PASTYŘÍK Miloš / 1940 / 87,9 / 18Sokol Vyšehrad Praha
NR45
NR65
NR110
311,0326 M9
4. PODHOLA Antonín / 1957 / 76,6 / 16SKV Teplice 70
NR80
NR150
294,3763 M6
5. ROĎAN Lukáš / 1981 / 87,8 / 21TJ Bohemians Praha 100123223289,2502 M1
6. MAREŠ Jaroslav / 1965 / 109,7 / 14SKV Teplice
NR80
NR110
NR190
277,9066 M4
7. GAJDOŠ Josef / 1968 / 96,4 / 13SKV Teplice 85105190277,0612 M4
8. KUDĚJ Pavel / 1978 / 115,4 / 24Slavoj 1899 Plzeň 102125227276,2115 M2
9. GOLDMAN Jiří / 1949 / 82,4 / 17TJ Bohemians Praha
NR54
65119267,7628 M8
10. HANZL Jan / 1978 / 82,2 / 20TJ Sokol Plzeň 1 80110190263,4346 M2
11. PROSOL Roman / 1980 / 109,1 / 22TJ VTŽ Chomutov
NR95
NR121
NR216
260,9161 M1
12. BRODSKÝ Jiří / 1950 / 60,4 / 19BC Praha
NR40
NR58
NR98
259,0483 M7
13. HLAVÁČ Emil / 1960 / 82,7 / 12TJ Sokol Plzeň 1 6282144257,7906 M5
14. JÍLEK Jaromír / 1962 / 116,9 / 23TJ Start Plzeň 5078128194,1260 M5
15. GAVOR Daniel / 1978 / 66,5 / 11BC Praha 4560105164,0892 M2
-. KUBA Jiří / 1965 / 89,8 / 1TJ Start Plzeň
NR76
000,0000 M4

Nepřihlášený uživatel