Iron Warriors  Členové oddílu

Adámek Richard

Adámek Richard

ročník: 1998 | kategorie: Muži -105kg
Bárta Marek

Bárta Marek

ročník: 2002 | kategorie: Junioři -74kg
Boublík Aleš

Boublík Aleš

ročník: 1991 | kategorie: Muži -105kg
Buráň Petr

Buráň Petr

ročník: 1993 | kategorie: Muži -93kg
Cintl Martin

Cintl Martin

ročník: 1998 | kategorie: Muži -105kg
Fibingrová Šárka

Fibingrová Šárka

ročník: 2001 | kategorie: Juniorky -52kg
Havlíček David

Havlíček David

ročník: 1998 | kategorie: Muži -120kg
Januš Petr

Januš Petr

ročník: 1998 | kategorie: Muži -105kg
Josková Barbora

Josková Barbora

ročník: 1997 | kategorie: Ženy -69kg
Jurka Matěj

Jurka Matěj

ročník: 2001 | kategorie: Junioři -105kg
Kilingr Jiří

Kilingr Jiří

ročník: 1989 | kategorie: Muži -83kg
Košnarová Eliška

Košnarová Eliška

ročník: 2001 | kategorie: Juniorky -57kg
Král Karel

Král Karel

ročník: 1999 | kategorie: Junioři -105kg
Kratochvíla Lukáš

Kratochvíla Lukáš

ročník: 1992 | kategorie: Muži -83kg
Kristlík Daniel

Kristlík Daniel

ročník: 2002 | kategorie: Junioři -74kg
Křída Tomáš

Křída Tomáš

ročník: 2002 | kategorie: Junioři -74kg
Kučera Vít

Kučera Vít

ročník: 2000 | kategorie: Junioři -120kg
Kučerová Sandra

Kučerová Sandra

ročník: 2000 | kategorie: Juniorky -63kg
Kulhánek Petr

Kulhánek Petr

ročník: 1999 | kategorie: Junioři -93kg
Loosová Tereza

Loosová Tereza

ročník: 2000 | kategorie: Juniorky -76kg
Macík Jakub

Macík Jakub

ročník: 1998 | kategorie: Muži -66kg
Moravcová Jolana

Moravcová Jolana

ročník: 1994 | kategorie: Ženy -76kg
Nikodýmová Kateřina

Nikodýmová Kateřina

ročník: 1987 | kategorie: Ženy -84kg
Pálka Michal

Pálka Michal

ročník: 1995 | kategorie: Muži -93kg
Pantůček Aleš

Pantůček Aleš

ročník: 1995 | kategorie: Muži -74kg
Pěkník Oliver

Pěkník Oliver

ročník: 1994 | kategorie: Muži -93kg
Přibyl Jakub

Přibyl Jakub

ročník: 1993 | kategorie: Muži -120kg
Řezáč Pavel

Řezáč Pavel

ročník: 2002 | kategorie: Junioři -83kg
Studýnka Petr

Studýnka Petr

ročník: 1995 | kategorie: Muži -93kg
Šebíková Anna

Šebíková Anna

ročník: 1999 | kategorie: Juniorky -69kg
Šebor Petr

Šebor Petr

ročník: 1997 | kategorie: Muži -105kg
Šenkeřík Roman

Šenkeřík Roman

ročník: 2000 | kategorie: Junioři -120kg
Šigut Jakub

Šigut Jakub

ročník: 1999 | kategorie: Junioři -120kg
Uherková Helena

Uherková Helena

ročník: 2000 | kategorie: Juniorky -63kg
Vacková Kristýna

Vacková Kristýna

ročník: 1993 | kategorie: Ženy -57kg
Valík Pavel

Valík Pavel

ročník: 1995 | kategorie: Muži -83kg
Vašík Radomil

Vašík Radomil

ročník: 1994 | kategorie: Muži -83kg
Wojtowicz Petr

Wojtowicz Petr

ročník: 1991 | kategorie: Muži -66kg
Zmeškalová Klára

Zmeškalová Klára

ročník: 1997 | kategorie: Ženy -76kg
Zsibrita Denis

Zsibrita Denis

ročník: 2000 | kategorie: Junioři -83kg

Nepřihlášený uživatel