Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let

Základní údaje:
Datum zahájení: 1 августа 2020 г. 8:00
Datum ukončení: 1 августа 2020 г. 19:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 43
Místo konání:
Adresa:8. ZŠ
Křižíkova 1916
356 01 Sokolov
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Juniorky

Мес. Soutěžící / RN / TH Oddíl, klub TRNH Dvojboj Sinclair D
1. ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004 / 56,3 SKVOZ Horní Suchá 6575140197,2740 J17
2. KUBÍKOVÁ Marie / 2003 / 64,1 TJ Sokol Moravská Ostrava
NR67
NR83
NR150
194,5500 J17
3. ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003 / 53,9 TJ TŽ Třinec 5675131190,2906 J17
4. KLABALOVÁ Klára / 2003 / 61,1 TJ TŽ Třinec 6575140186,9840 J17
5. KOZLOVÁ Karolína / 2005 / 53,7 TJ Sokol Moravská Ostrava 5363116168,9540
6. MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004 / 69,7 TAK Hellas Brno 6074134165,7446 J17
7. VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006 / 57,0 SKVOZ Horní Suchá 5068118164,8932
8. SZEBESTOVÁ Valerie / 2006 / 53,9 SKVOZ Horní Suchá 4462106153,9756
9. MELICHOVÁ Natalie / 2004 / 52,3 Vzpírání Haná 4657103152,9138 J17
10. KŘÍSTKOVÁ Eliška / 2007 / 42,3 SK CWG Bohumín 34
NR42
NR76
133,8740
11. KLABALOVÁ Radka / 2006 / 48,0 TJ TŽ Třinec 364783131,5550
12. SKULINOVÁ Sára / 2004 / 62,6 SKV BONATRANS Bohumín 425294123,6664 J17
13. SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005 / 62,9 SK CWG Bohumín 415394123,3092
14. THÉROVÁ Sabina / 2007 / 45,8 SK CWG Bohumín 344074121,8262
15. GROSSOVÁ Johana / 2004 / 58,4 TAK Hellas Brno 404585116,8665 J17
16. PIETRASZ Natálie / 2007 / 55,0 SK CWG Bohumín 31386998,8149

Junioři

Мес. Soutěžící / RN / TH Oddíl, klub TRNH Dvojboj Sinclair D
1. ORAČKO Dominik / 2003 / 146,5 SK vzpírání Sokolov
NR161
183344347,6808 J17
2. KREJČÍK Vojtěch / 2004 / 72,5 SK vzpírání Sokolov
NR110
NR130
NR240
309,7680 J17
3. POLHOŠ Marek / 2003 / 64,0 SK vzpírání Sokolov 95120215299,7530 J17
4. DŽOBÁK Alexandr / 2004 / 49,5 SKVOZ Horní Suchá 7398171288,5283 J17
5. FRIEDRICH Adam / 2005 / 94,5 TJ Start Plzeň
NR113
NR132
NR245
277,6585
6. PECKA Adam / 2003 / 113,6 SKV Teplice 120140260276,5620 J17
7. ŠIMEK Martin / 2006 / 52,8 SKV BONATRANS Bohumín 7192163261,0934
8. BOŽEJOVSKÝ David / 2003 / 83,2 SK vzpírání Sokolov 95120215257,8925 J17
9. ČMIEL Matyáš / 2004 / 74,7 TJ TŽ Třinec 89109198251,2620 J17
10. DROBEK Samuel / 2004 / 73,4 TJ Sokol Moravská Ostrava 84112196251,1936 J17
11. KLEMPÁR Boris / 2004 / 57,4 SKVOZ Horní Suchá 7685161242,0796 J17
12. ŠIMČÍK Vojtěch / 2004 / 66,0 TJ Holešov 75102177241,8882 J17
13. VRBKA Zdeněk / 2003 / 68,4 TJ Lokomotiva Cheb 8595180240,5340 J17
14. KOLÁŘ David / 2005 / 71,8 TJ Holešov 81100181234,9380
15. JANKOVIC Denis / 2004 / 78,4 TJ Rotas Rotava 83105188232,4056 J17
16. KOČÍ Robin / 2006 / 54,5 TJ VTŽ Chomutov 6581146228,1980
17. KMEŤO Jan / 2007 / 48,2 SKVOZ Horní Suchá 5870128220,8256
18. PODŠKUBKA Tomáš / 2003 / 100,6 TJ Sokol JS Zlín 90105195215,7480 J17
19. KANTOR Martin / 2005 / 79,2 SKV BONATRANS Bohumín 7598173212,7208
20. ŠUKAĽ Pavel / 2006 / 46,2 SKVOZ Horní Suchá 5365118211,1138
21. HORVÁTH Miroslav / 2005 / 56,1 TJ Rotas Rotava 5677133203,3969
22. HODAŇ Patrik / 2003 / 87,9 TJ VTŽ Chomutov 73101174203,3886 J17
23. NAVRÁTIL Vojtěch / 2006 / 86,1 TJ Sokol JS Zlín 7495169199,4369
24. FROHLICH Tomáš / 2005 / 72,1 TJ Sokol JS Zlín 6585150194,2350
25. SUCHÝ Daniel / 2005 / 48,4 TJ Sokol Moravská Ostrava 4758105180,5160
26. KOLÁR Tomáš / 2007 / 47,8 SKVOZ Horní Suchá 4657103178,9625
-. BUBLA Jan / 2004 / 75,9 TJ Rotas Rotava 85000,0000 J17


Nepřihlášený uživatel