MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 18 мая 2019 г. 6:00
Datum ukončení: 25 мая 2019 г. 18:00
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Mistrovství světa
Výpočet bodů: IPF Formula
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 1060
Živé vysílání:
Sledovanost: 226 diváků (272 celkem)
Místo konání:
Adresa:Marroad International Hotel Narita
Narita
Tokyo
JPN Japan

ABS RAW

Dorostenky RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. ORTIZ-ROSADO Liszette / 2001 / 51,1 / 7  USA 85743,04 D
2. SOVETOVA Tamiris / 2002 / 61,35 / 13  KAZ 80651,34 D
3. RASSAMAKHINA Alina / 2001 / 46,55 / 5  RUS
WR70
648,99 D
4. ABDIROVA Iroda / 2001 / 81,3 / 16  KAZ 87,5635,85 D
5. VOZMILOVA Anna / 2001 / 87,55 / 19  RUS 90635,66 D
6. HAYASHI Mio / 2001 / 84,05 / 20  JPN 87,5628,66 D
7. POLIAKOVA Galina / 2003 / 82,5 / 17  RUS 85616,73 D
8. PARASKEVYCH Kateryna / 2001 / 71,6 / 14  UKR 80614,42 D
9. KASHINA Veronika / 2001 / 51,3 / 6  RUS 67,5601,73 D
10. ARMSTRONG Lillii / 2002 / 84,3 / 18  USA 82,5596,46 D
11. HEINONEN Suvi-Maaria / 2002 / 62,65 / 12  FIN 72,5591,82 D
12. NADEN Lucy / 2003 / 91,4 / 21  GBR 80565,62 D
13. BROOKSHIRE Kailey / 2002 / 46,9 / 4  USA 60562,72 D
14. RASHIDOVA Yekaterina / 2001 / 53,55 / 11  KAZ 62,5551,93 D
15. QILINGELE Mbasa / 2001 / 70,15 / 15  RSA 70550,52 D
16. POTTER Christine / 2001 / 51,35 / 8  USA 60541,51 D
17. WATANABE Cocoa / 2004 / 46,35 / 3  JPN 50481,01 D
18. YUSSUPOVA Albina / 2002 / 42,5 / 1  KAZ 42,5432,60 D
19. FILATOVA Anastasiia / 2003 / 41,35 / 2  RUS 40415,07 D

Juniorky RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. TORRONEN Susanna / 1998 / 71,04 / 22  FIN
WR122,5
905,58 J
2. OLSSON Vilma / 1999 / 70,84 / 13  SWE 110821,36 J
3. RYKUN Anna / 1998 / 56,15 / 25  UKR 97,5808,67 J
4. ZHURBINA Anastassiya / 1999 / 61,6 / 4  KAZ 100795,99 J
5. MYHR Marthine / 1999 / 66,68 / 33  NOR 102,5788,55 J
6. RICHARDSON Natalie / 1999 / 80,8 / 37  USA 110781,90 J
7. SHCHAVINSKA Tetiana / 1996 / 51,1 / 9  UKR 87,5763,09 J
8. SOLSTAD Halleland Seline / 1997 / 83,22 / 36  NOR 107,5757,79 J
9. JOHNSON Breanna / 1996 / 61,66 / 27  USA 92,5741,06 J
10. PAILHA Camille / 1999 / 65,56 / 31  FRA 95740,86 J
11. DYCHENKO Iryna / 1996 / 51,9 / 12  UKR 85737,93 J
12. CHURILOVA Nadezhda / 1996 / 61,74 / 28  RUS 90722,48 J
13. YAMANO Maika / 1996 / 62,1 / 21  JPN 90720,79 J
14. ELLIS Sophia / 1996 / 71,68 / 35  GBR 95715,90 J
15. KIKUCHI Miyabi / 1998 / 46,6 / 5  JPN 77,5711,95 J
16. NOWAK Klaudia / 1998 / 62,06 / 25  POL 87,5702,84 J
17. MELKILD Irina / 1997 / 50,2 / 13  NOR 77,5688,28 J
18. PETUKHOVA Alesia / 1997 / 51,8 / 11  RUS 77,5678,87 J
19. JO Orocy / 1996 / 55,5 / 14  NZL 80678,43 J
20. MIYAZAKI Yuka / 1998 / 46,8 / 7  JPN 72,5668,45 J
21. CHEUNG Chantalle / 1996 / 61,78 / 20  CAN 82,5667,74 J
22. KULA Zuzanna / 1999 / 46,55 / 6  POL 70648,99 J
23. GUDNYJARDOTTIR Alexandrea Ran / 1999 / 55,95 / 17  ISL 75637,92 J
24. WALL Amanda / 1996 / 70,64 / 30  CAN 82,5634,51 J
25. ALEKSANDROVA Oisha / 1999 / 41,85 / 1  RUS 62,5615,13 J
26. KIMURA Ayane / 2000 / 56,05 / 15  JPN 70599,26 J
27. UTSUNOMIYA Mayu / 1998 / 50,55 / 10  JPN 65585,36 J
28. BAKO Monika / 1997 / 56,55 / 18  HUN 67,5578,11 J
29. SZABO Lili / 2000 / 62,44 / 22  HUN 70574,48 J
30. CSERNA Petra / 1996 / 46,4 / 4  HUN 60565,37 J
31. LECK Rachel / 1996 / 61,36 / 24  GBR 65541,82 J
32. RUGGIERO Lindsay / 1999 / 41,9 / 3  USA 52,5525,00 J
33. SUGAYA Tomomi / 1999 / 62,36 / 23  JPN 62,5520,45 J
34. HENS Sorrel / 1997 / 51,0 / 8  GBR 55502,90 J
35. TOIKHANOVA Gulchekhra / 1998 / 116,82 / 40  KAZ 75497,79 J
36. GAAL Kinga / 2000 / 84,76 / 39  HUN 62,5469,36 J
37. CHOPRA Anisha / 1997 / 56,15 / 16  GBR 50446,22 J
38. WADA Momoko / 2000 / 43,0 / 2  JPN 40408,38 J
-. BREMMER Ann Marie / 1996 / 71,6 / 32  USA 00,00 J
-. BRYAN Hannah / 1996 / 73,58 / 38  USA 00,00 J

Ženy RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. THOMPSON Jennifer / 1973 / 62,4 / 8  USA 1401 081,36 M1
2. BIRZHEVAIA Anna / 1992 / 62,4 / 5  RUS 1301 008,97 O
3. PROTCHENKO Lyudmila / 1986 / 83,92 / 1  RUS
WR147,5
1 008,64 O
4. OSINA Aleksandra / 1986 / 56,02 / 17  RUS
WR121
989,02 O
5. ISHIBASHI Akane / 1993 / 55,2 / 19  JPN
WR120
987,89 O
6. BERGLUND Donna / 1997 / 56,72 / 23  SWE
WR120,5
979,76 J
7. KHAN Xeniya / 1987 / 71,45 / 20  KAZ 132,5971,46 O
8. ZELANDER Annika / 1988 / 71,3 / 21  SWE
CR127,5
938,28 O
9. KOBAYASHI Naoko / 1970 / 46,32 / 4  JPN
WR103
929,83 M1
10. TORRONEN Susanna / 1998 / 70,5 / 22  FIN 122,5908,31 J
11. STRIK Ielja / 1973 / 83,46 / 10  NED 130899,71 M1
12. HUANG Yen-Tzu / 1992 / 54,16 / 26  TPE 107,5899,26 O
13. OKATENKO Xeniya / 1994 / 114,38 / 15  KAZ 145892,13 O
14. SZABO Agnes / 1988 / 120,64 / 16  HUN 147,5890,82 O
15. WALDEMARSON Sophia / 1988 / 50,48 / 8  SWE 102,5888,36 O
16. FUKUSHIMA Misato / 1991 / 56,66 / 22  JPN 107,5881,48 O
17. ANTHOUARD Melodie / 1988 / 56,9 / 24  FRA 107,5879,86 O
18. KRYUKOVA Ekaterina / 1985 / 78,12 / 5  KAZ 122,5873,16 O
19. ALTER Rori / 1987 / 70,8 / 14  USA 117,5872,69 O
20. TUNKKARI Anette / 1983 / 62,7 / 2  FIN 110862,47 O
21. LOMBOSI Melinda / 1978 / 136,94 / 14  HUN 147,5856,77 M1
22. OLSSON Vilma / 1999 / 70,85 / 13  SWE 115855,40 J
23. WALKER Tammy / 1968 / 83,58 / 8  USA 122,5851,70 M2
24. RYKUN Anna / 1998 / 55,86 / 25  UKR 102,5848,74 J
25. ZHURBINA Anastassiya / 1999 / 62,1 / 4  KAZ 107,5847,78 J
26. CULLINGHAM Phoebe / 1993 / 56,18 / 18  CAN 102,5846,63 O
27. SHCHAVINSKA Tetiana / 1996 / 51,04 / 9  UKR 97,5843,72 J
28. STEVENSON Kim / 1982 / 62,85 / 12  AUS 107,5843,58 O
29. MENDALL Kait / 1988 / 56,72 / 20  USA 102,5843,12 O
30. RIEBER Joanna / 1976 / 51,6 / 15  CAN 97,5839,53 M1
31. TUCZYKONT Agnieszka / 1985 / 61,85 / 9  POL 105831,02 O
32. BEKETOVA Marina / 1985 / 50,36 / 14  RUS 95828,74 O
33. TOMIYAMA Haruka / 1990 / 50,62 / 10  JPN 95826,78 O
34. ABDURAIMOVA Aziza / 1989 / 82,9 / 9  KAZ 117,5822,43 O
35. DICKENS Jade / 1974 / 121,56 / 17  USA 135820,36 M1
36. TIMMERS Ankie / 1986 / 79,78 / 3  NED 115817,85 O
37. ROSENBORG Elise / 1993 / 61,9 / 1  NOR 102,5812,57 O
38. OROBETS Inna / 1971 / 105,6 / 18  UKR 125800,50 M1
39. YAMASHITA Aya / 1986 / 62,85 / 10  JPN 100789,48 O
40. LIVEROED Stine / 1992 / 71,6 / 19  NOR 105784,06 O
41. KADATSKA Ganna / 1977 / 51,68 / 12  UKR 90779,17 M1
42. FRANK Maria / 1984 / 58,45 / 6  CAN 95776,24 O
43. NORDSKOG Sunniva / 1986 / 62,2 / 3  NOR 95756,58 O
44. HOPPE Friederike / 1984 / 70,2 / 18  GER 100755,79 O
45. PROKHOROVA Kseniya / 1983 / 62,85 / 11  UKR 95753,41 O
46. HAYES Jana / 1992 / 129,62 / 12  NZL 125750,99 O
47. SROCZYK Monika / 1992 / 56,66 / 16  POL 90748,56 O
48. SROCZYK Marta / 1995 / 50,98 / 13  POL 85743,83 O
49. OKAMURA Azusa / 1985 / 51,44 / 7  JPN 85740,85 O
50. KAZAK Amaliia / 1995 / 79,78 / 2  RUS 102,5737,02 O
51. HALL Abigail / 1994 / 62,7 / 7  CAN 92,5736,08 O
52. HOLLAND Camille / 1988 / 131,52 / 13  GBR 120721,19 O
53. JOHNSON Kayla / 1995 / 46,34 / 3  USA 77,5713,81 O
54. KOROLEVA Tatiana / 1986 / 46,98 / 2  RUS 77,5709,27 O
55. CAMERON Natalie / 1995 / 71,5 / 17  GBR 92,5699,60 O
56. WELCH Angela / 1989 / 71,7 / 15  CAN 90681,92 O
57. TAJIMA Hitomi / 1982 / 82,04 / 11  JPN 95681,79 O
58. OLAJOS Tunde / 1989 / 83,38 / 6  HUN 95677,96 O
59. ORAZBEKOVA Assiya / 1987 / 46,14 / 1  KAZ 72,5672,83 O
60. DODD Emily / 1994 / 56,66 / 21  GBR 80672,61 O
61. SHUTTLEWORTH Maura / 1976 / 51,64 / 11  USA 75659,85 M1
62. CLARK Zoe / 1995 / 71,1 / 16  GBR 82,5633,00 O
63. MAGYAR Edina / 1990 / 72,06 / 7  HUN 82,5629,92 O
64. GUPTA Juhi / 1993 / 77,46 / 4  IND 67,5515,68 O
65. SHARMA Deeksha / 1991 / 50,78 / 6  IND 50463,55 O

Ženy M1 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. RIEBER Joanna / 1976 / 51,55 / 15  CAN 97,5839,90 M1
2. KADATSKA Ganna / 1977 / 52,88 / 11  UKR 95810,62 M1
3. DICKENS Jade / 1974 / 121,95 / 11  USA 132,5805,90 M1
4. LOMBOSI Melinda / 1978 / 136,7 / 14  HUN 135791,72 M1
5. ITO Chiho / 1974 / 56,58 / 14  JPN 92,5768,02 M1
6. KIJAK Magdalena / 1975 / 54,32 / 15  CAN 90762,23 M1
7. DAHLE Julie / 1978 / 62,55 / 21  NOR 95754,87 M1
8. IVANOVA Tatiana / 1972 / 83,15 / 1  RUS 105742,13 M1
9. CREMERS Desiree / 1977 / 61,45 / 20  USA 90723,86 M1
10. IUDINTSEVA Aleksandra / 1972 / 96,25 / 16  RUS 107,5720,94 M1
11. GALL Eva-Maria / 1970 / 97,65 / 13  GER 107,5717,52 M1
12. HUGHES Helen / 1976 / 55,88 / 13  GBR 85714,74 M1
13. EMMERTZ Marie / 1979 / 77,0 / 3  SWE 97,5713,72 M1
14. RUUHIVIRTA Nina / 1977 / 79,2 / 7  FIN 97,5706,52 M1
15. LENDRAITIENE Ruta / 1979 / 70,9 / 30  GBR 92,5701,81 M1
16. FURUYA Noriko / 1971 / 51,45 / 4  JPN 80700,85 M1
17. COHEN Davi / 1979 / 55,72 / 12  USA 82,5696,46 M1
18. HOGLUND Petra / 1975 / 69,84 / 28  SWE 90688,65 M1
19. GRAHAM Abi / 1978 / 62,3 / 22  GBR 85683,64 M1
20. WILSON Lori / 1972 / 120,1 / 12  USA 107,5672,45 M1
21. CHANG Ching-Fang / 1977 / 69,68 / 29  TPE 87,5672,06 M1
22. NISHIKAWA Akiko / 1976 / 50,3 / 5  JPN 75667,46 M1
23. GROSS Christine / 1979 / 76,5 / 2  GER 90666,02 M1
24. HENRY Keanne / 1977 / 67,2 / 31  USA 85663,87 M1
25. TERUYA Rie / 1975 / 69,68 / 26  JPN 85654,89 M1
26. YLIVINKKA Tutta / 1971 / 93,85 / 10  FIN 95651,52 M1
27. TANEHASHI Kumi / 1971 / 62,65 / 16  JPN 80646,00 M1
28. WASHIZU Tomoko / 1978 / 63,24 / 24  JPN 80643,65 M1
29. BOUSKILL Sarah / 1979 / 118,75 / 15  GBR 100633,38 M1
30. SANDLER Dana / 1979 / 83,25 / 9  CAN 87,5630,71 M1
31. HYDE Lucy / 1979 / 82,45 / 6  GBR 85616,85 M1
32. VALKONEN Pia / 1973 / 83,45 / 5  FIN 85614,34 M1
33. CHI Chia-Chi / 1975 / 61,7 / 18  TPE 75613,49 M1
34. POSSEHL Zaneta / 1977 / 60,35 / 19  GER 72,5600,41 M1
35. NISHIMURA Masako / 1974 / 45,75 / 2  JPN 62,5590,23 M1
36. GOUGH Jackie / 1977 / 146,55 / 17  GBR 97,5584,00 M1
37. RUMMEL Martina / 1976 / 55,16 / 8  GER 67,5583,92 M1
38. VERLAINE Geraldine / 1970 / 51,0 / 7  FRA 65583,17 M1
39. FUNK Jodi / 1973 / 56,16 / 9  USA 67,5579,71 M1
40. GUDSTEINSDOTTIR Maria / 1970 / 56,48 / 10  ISL 67,5578,40 M1
41. CERVASIO Nicole / 1972 / 71,72 / 27  FRA 72,5563,20 M1
42. HUGHES Amanda / 1979 / 51,2 / 6  GBR 62,5562,18 M1
43. ROHR Pernilla / 1972 / 83,5 / 4  SWE 75550,80 M1
44. HORST Amy / 1977 / 79,45 / 8  USA 72,5543,78 M1
45. LIN Li-Min / 1970 / 62,2 / 17  TPE 62,5520,94 M1
46. WAYMEL Christelle / 1973 / 68,24 / 25  FRA 62,5503,94 M1
47. BRANDT Simone / 1971 / 61,6 / 23  GER 57,5486,39 M1
48. JARQUIO Jasmin / 1976 / 45,5 / 1  USA 42,5420,63 M1

Ženy M2 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. WALKER Tammy / 1968 / 83,46 / 8  USA
WR115
804,58 M2
2. REHOFF Annette / 1965 / 123,44 / 67  DEN
WR130
789,30 M2
3. NELIUBOVA Valentina / 1966 / 63,0 / 39  RUS
WR100
788,72 M2
4. HAAS Regina / 1962 / 70,72 / 55  GER 105787,78 M2
5. PEDERSEN Annette / 1968 / 71,04 / 50  DEN 105786,41 M2
6. MIYAMOTO Tomoko / 1967 / 46,36 / 6  JPN
WR85,5
781,36 M2
7. TILTON Cindy / 1969 / 117,42 / 66  USA 125773,93 M2
8. TOKUTAKE Megumi / 1964 / 71,22 / 52  JPN 102,5768,65 M2
9. KIBA Emiko / 1962 / 50,26 / 16  JPN
WR85,5
752,64 M2
10. LESELLIER Christine / 1963 / 50,04 / 17  FRA
CR85
750,08 M2
11. ISHIDA Midori / 1963 / 58,24 / 42  JPN 85702,51 M2
12. LAUER Tammy / 1964 / 59,62 / 43  USA 82,5677,30 M2
13. PETRÓCZKI Magdolna / 1968 / 51,6 / 18  HUN 75660,07 M2
14. UEDA Shigemi / 1968 / 56,08 / 32  JPN 77,5656,40 M2
15. CEDERHOLM Viktoria / 1969 / 56,46 / 31  SWE 75635,55 M2
16. MAHLBERG Lois / 1969 / 61,2 / 41  USA 77,5633,70 M2
17. BLESSINGTON Karen / 1960 / 55,56 / 30  USA 72,5620,58 M2
18. LINE Cynthia / 1968 / 73,44 / 60  USA 80608,85 M2
19. EVANS Delwyn / 1964 / 70,54 / 53  NZL 77,5600,68 M2
20. CABOS Marie / 1967 / 55,8 / 29  FRA 70600,35 M2
21. BLASBERY Jacqueline / 1963 / 84,0 / 61  GBR 82,5597,17 M2
22. TERAMURA Mika / 1962 / 52,44 / 28  JPN 67,5596,19 M2
23. CORDEIRO Kathryn / 1962 / 45,84 / 5  USA 62,5589,71 M2
24. GRANSARD Nathalie / 1964 / 94,58 / 64  FRA 85589,67 M2
25. MACIEJEWSKI Patricia / 1961 / 70,56 / 51  FRA 75583,54 M2
26. BERNIS Amina / 1968 / 62,2 / 44  FRA 70575,32 M2
27. RICHARDSON Elizabeth / 1962 / 71,0 / 54  USA 72,5565,21 M2
28. PRITCHARD Moira / 1967 / 61,68 / 40  GBR 65540,76 M2
29. SHIBATA Masami / 1965 / 51,64 / 19  JPN 57,5520,32 M2
30. JORDEBO Ann / 1960 / 100,88 / 65  SWE 65460,54 M2
31. IP Wing-Yuk / 1961 / 62,72 / 38  HKG 50429,09 M2

Ženy M3 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. YAMASAKI Yoriko / 1959 / 55,95 / 26  JPN
WR82,5
695,25 M3
2. SPETH Eva / 1954 / 90,9 / 62  GER
WR93
646,17 M3
3. HERBIN Evelyne / 1956 / 70,5 / 46  FRA
WR80
617,89 M3
4. WOERNER Janice / 1958 / 49,05 / 12  USA 67,5613,46 M3
5. HAYASHI Hisako / 1951 / 61,9 / 37  JPN 75612,72 M3
6. HUNTER Jennifer / 1958 / 51,7 / 14  GBR
WR68
603,74 M3
7. ARNOW Jill / 1959 / 83,95 / 58  USA 80581,47 M3
8. HERRMANN Gretchen / 1957 / 130,65 / 63  USA
WR93,5
581,47 M3
9. ISHIBASHI Aiko / 1953 / 47,65 / 13  JPN 62,5579,68 M3
10. HOSHITA Chizuko / 1953 / 62,65 / 36  JPN 70573,75 M3
11. JUSTICE Dora / 1957 / 55,8 / 27  USA 65562,07 M3
12. NAGAO Yuko / 1950 / 55,35 / 24  JPN 57,5506,24 M3
13. ROCHE Martine / 1956 / 49,55 / 11  FRA 52,5488,46 M3
14. OSAWA Sachiko / 1956 / 50,1 / 15  JPN 52,5486,28 M3
15. BEKHTEREVA Irina / 1959 / 46,45 / 4  RUS 50480,58 M3
16. GORHAM Linda / 1951 / 82,55 / 57  USA 60457,30 M3
17. KIMURA Alma / 1954 / 69,5 / 49  USA 55449,16 M3
18. LEMARCHAND Joelle / 1956 / 71,5 / 48  FRA 55444,99 M3
19. FUKUDA Suzuko / 1953 / 46,25 / 3  JPN 45439,08 M3
20. FREEMAN Jane / 1954 / 68,7 / 47  USA 42,5364,45 M3
21. KEMPPAINEN Pirjo / 1951 / 54,2 / 25  FIN 30296,68 M3

Ženy M4 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. SAWA Chiyomi / 1949 / 78,9 / 56  JPN
WR80
593,77 M4
2. HELIGON Francoise / 1943 / 55,9 / 20  FRA
WR57,5
504,31 M4
3. KIKUIRI Hiroko / 1949 / 46,4 / 2  JPN
WR52,5
501,94 M4
4. WILLIAMS Gale / 1947 / 60,75 / 33  USA 57,5488,85 M4
5. IGAWA Reiko / 1939 / 53,95 / 22  JPN 50452,89 M4
6. YAMANOI Sadako / 1944 / 49,95 / 10  JPN 45425,99 M4
7. SHIMAOKA Tamie / 1946 / 54,7 / 23  JPN 45411,88 M4
8. DUBOUX Andree / 1946 / 55,4 / 21  FRA 45410,02 M4
9. KURIHARA Hatsune / 1945 / 51,1 / 9  JPN 42,5402,28 M4
10. BOULLE Liliane / 1946 / 45,7 / 1  FRA 40398,57 M4
11. UVACHAN Nadezhda / 1944 / 57,45 / 35  RUS 42,5385,95 M4
12. JOHNSON Denise / 1947 / 51,6 / 7  USA 37,5360,97 M4
13. NAKAYAMA Midori / 1941 / 64,85 / 45  JPN 40353,22 M4
14. MCGAULEY Judith / 1948 / 57,6 / 34  GBR 37,5347,95 M4
15. BURNS Bebe / 1942 / 50,45 / 8  USA 35343,64 M4

Dorostenci RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. KUVALDIN Ivan / 2001 / 52,72 / 6  KAZ 120718,89 D
2. MOROZOV Vladislav / 2001 / 64,92 / 11  KAZ 142,5701,54 D
3. BOUTIN Raphael / 2001 / 65,86 / 16  CAN 137,5668,59 D
4. KABYLDINOV Dmitriy / 2002 / 82,5 / 22  KAZ 162,5663,86 D
5. KOWALCZYK Michal / 2001 / 85,15 / 25  POL 160639,28 D
6. JIANG Andrew / 2001 / 82,45 / 20  USA 155633,45 D
7. ERGIN Viktor / 2002 / 90,1 / 24  RUS 162,5624,78 D
8. OSTROVSKIY Klim / 2003 / 114,05 / 32  KAZ 187,5622,95 D
9. MAGIERA Wojciech / 2001 / 73,52 / 17  POL 140622,76 D
10. GOTO Yusei / 2002 / 81,65 / 21  JPN 150617,27 D
11. TOMITA Shinnosuke / 2001 / 82,85 / 19  JPN 145590,51 D
12. TÓTH Nicolas / 2001 / 103,75 / 28  CZE 165579,86 D
13. DEBICKI Radoslaw / 2001 / 58,96 / 10  POL 107,5576,10 D
14. ABDURASHIDOV Abdurakhman / 2003 / 58,38 / 8  KAZ 105567,86 D
15. WATANABE Shokei / 2001 / 58,48 / 7  JPN 105566,95 D
16. VAKHRUSHEV Konstantin / 2003 / 57,06 / 9  RUS 102,5566,47 D
17. MARQUEZ Kelvin / 2001 / 65,3 / 13  USA 115562,83 D
18. VEACH Hunter / 2002 / 122,15 / 37  USA 170543,46 D
19. ISHIWATA Taisei / 2001 / 65,16 / 12  JPN 110539,23 D
20. BELOUSOV Ivan / 2001 / 135,1 / 36  RUS 177,5537,47 D
21. FUJITA Kaito / 2001 / 52,86 / 3  JPN 90536,42 D
22. KAURANEN Anton / 2003 / 51,94 / 1  FIN 87,5531,10 D
23. CROSSLEY Ed / 2002 / 105,8 / 31  GBR 147,5512,32 D
24. TYAGI Akash / 2001 / 92,75 / 26  IND 135509,18 D
25. WORDEN Reese / 2001 / 115,05 / 30  USA 147,5487,79 D
26. THOMPSON Tucker / 2003 / 62,14 / 14  USA 95484,94 D
27. RUDENKO Nikita / 2001 / 120,8 / 35  KAZ 150482,62 D
28. OWEN Ed / 2003 / 82,05 / 18  GBR 117,5481,66 D
29. MORI Naoya / 2001 / 103,6 / 29  JPN 132,5466,14 D
30. STRZYGA Kordian / 2002 / 168,0 / 34  POL 162,5441,98 D
31. HORNÍK David / 2004 / 62,3 / 15  CZE 82,5419,77 D
32. RASHIDOV Anatoliy / 2004 / 93,75 / 27  KAZ 110411,99 D
33. TUSZYNSKI Bartlomiej / 2003 / 139,6 / 33  POL 130387,45 D

Junioři RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. NANDOSHVILI Jemali / 1998 / 81,68 / 21  GEO
WR205,5
845,76 J
2. TSUCHIDA Masaomi / 1996 / 65,45 / 11  JPN 172,5843,89 J
3. MORIKI Tsubasa / 1999 / 57,85 / 2  JPN 152,5833,65 J
4. SAHARI Medhi / 1996 / 65,95 / 7  FRA 170826,25 J
5. TEZICHEV Kirill / 1997 / 89,62 / 30  KAZ 207,5800,74 J
6. YUDCHENKO Sergey / 1996 / 80,6 / 23  KAZ 192,5799,83 J
7. KIM Andrey / 1996 / 73,05 / 18  KAZ 177,5793,96 J
8. MARCEL Tyler / 1996 / 65,7 / 8  USA 162,5792,24 J
9. TAKIMOTO Takahiro / 1996 / 101,9 / 37  JPN
WR222
788,69 J
10. USHIYAMA Kyota / 1997 / 65,65 / 10  JPN 160780,52 J
11. KANALBEKOV Farkhad / 1996 / 58,9 / 3  KAZ 145779,08 J
12. LEVENCHUK Sergey / 1998 / 81,5 / 19  KAZ 187,5772,82 J
13. FUKUDA Tadahiro / 1996 / 73,55 / 14  JPN 172,5767,46 J
14. YENG Charlie / 1997 / 58,9 / 4  USA 142,5765,58 J
15. ENKHJARGAL Galbayar / 1997 / 73,55 / 16  MGL 170756,32 J
16. SIMAKHIN Roman / 1996 / 100,72 / 38  RUS 210751,49 J
17. NISHIMURA Shota / 1999 / 81,64 / 26  JPN 182,5751,26 J
18. SHAMURATOV Furkat / 1996 / 52,7 / 1  KAZ 125749,35 J
19. GROCHALSKI Konrad / 1996 / 65,35 / 6  POL 150734,44 J
20. PEDERSEN Liljeberg Joakim / 1997 / 104,68 / 35  NOR 205716,42 J
21. ZHALTAYEV Kozhakhmet / 2000 / 73,9 / 13  KAZ 160709,12 J
22. FLORELIUS Jacob / 1998 / 92,6 / 31  NOR 187,5707,99 J
23. NAGOSHI Yuki / 1998 / 107,14 / 43  JPN 205706,46 J
24. OKANO Taro / 1997 / 82,54 / 20  JPN 172,5704,52 J
25. STROEM-LARSEN Andre / 1996 / 91,08 / 28  NOR 182,5696,68 J
26. JAGIELLO Kamil / 1998 / 105,88 / 42  POL 200694,16 J
27. JURKANS Edgars / 1998 / 65,85 / 9  LAT 142,5693,08 J
28. SCHUSTER Easton / 1996 / 92,42 / 29  USA 180680,54 J
29. SWIERCZYNSKI Adrian / 1996 / 104,22 / 36  POL 192,5674,57 J
30. STOUFFER Brandon / 1996 / 118,78 / 40  USA 205665,43 J
31. PEYRAUD Nicolas / 1999 / 104,74 / 33  FRA 190663,81 J
32. DENNO Tomonori / 1997 / 92,3 / 32  JPN 175662,20 J
33. PIECHA Konrad / 1997 / 81,28 / 25  POL 160660,62 J
34. TATAR Sandor / 1999 / 72,5 / 17  HUN 145652,11 J
35. HORNE Bradley / 1997 / 119,02 / 41  GBR 197,5640,39 J
36. FLUERAS Christian / 1996 / 102,54 / 34  GER 177,5628,25 J
37. VERO Alex / 1996 / 177,6 / 45  HUN 225595,60 J
38. LEAPER James / 1997 / 64,95 / 5  GBR 120590,12 J
39. GUEST Bourne Josh / 1997 / 150,52 / 46  GBR 195558,72 J
40. KRÁL Tomáš / 1996 / 148,46 / 44  CZE 190548,18 J
41. BAFFIA Daniel / 1999 / 96,5 / 39  HUN 145533,11 J
-. OD-ERDENE Usukhbayar / 1996 / 65,05 / 12  MGL 00,00 J
-. YARZHEMSKYI Vadym / 1999 / 73,9 / 15  UKR 00,00 J
-. KLAK Hubert / 1996 / 79,96 / 22  POL 00,00 J

Muži RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. BERGLUND Eddie / 1995 / 65,96 / 8  SWE
WR221
1 074,75 O
2. KODAMA Daiki / 1979 / 73,78 / 4  JPN
WR225
999,10 M1
3. CHUPRINKO Ivan / 1986 / 73,08 / 7  UKR
WR213
952,77 O
4. KARAMAN Abdulkarim / 1994 / 58,92 / 1  KAZ
WR175,5
943,42 O
5. POYET Bastien / 1995 / 72,36 / 6  FRA 205924,07 O
6. SUZUKI Yusuke / 1984 / 80,6 / 11  JPN
WR216,5
899,67 O
7. TSATURIAN Volodymyr / 1995 / 82,38 / 13  UKR
WR216
883,61 O
8. TSOY Vyacheslav / 1984 / 90,28 / 1  KAZ 230883,25 O
9. KUME Ryohei / 1988 / 58,66 / 3  JPN 162,5876,91 O
10. AMENDOLA Joseph / 1994 / 104,06 / 22  USA
WR247,5
867,99 O
11. ENKHBAYAR Sodnompiljee / 1985 / 104,1 / 24  MGL
WR247
866,03 O
12. DUDLEY Michael / 1987 / 103,2 / 20  USA
WR245
863,60 O
13. SAITO Keita / 1982 / 65,52 / 9  JPN 175855,38 O
14. GARBAS Marcin / 1985 / 73,72 / 2  POL 190843,97 O
15. ERIKSSON Josef / 1992 / 101,18 / 21  SWE 235838,53 O
16. DEGTIAREV Sergei / 1992 / 104,78 / 29  RUS
CR240
838,17 O
17. TYBORCZYK Pawel / 1979 / 92,42 / 15  POL 220831,80 M1
18. PARKHOMENKO Sergii / 1988 / 99,48 / 17  UKR 230829,42 O
19. BAST Jan / 1977 / 98,44 / 27  GER
CR227,5
825,86 M1
20. CIERI Dennis / 1968 / 92,36 / 10  USA 217,5822,70 M2
21. WSZOLA Dariusz / 1978 / 58,92 / 5  POL 152,5819,30 M1
22. GABELAIA Davit / 1989 / 82,7 / 14  GEO 200815,84 O
23. KRYMOV Andrii / 1985 / 92,92 / 5  UKR 215810,02 O
24. PUREVSUREN Bat-Amgalan / 1987 / 58,74 / 4  MGL 150808,13 O
25. SCHEEL Gerrit / 1991 / 82,44 / 17  GER 197,5807,44 O
26. GALDAN Orgilbold / 1986 / 82,46 / 21  MGL 197,5807,30 O
27. FUKUDA Masashi / 1984 / 65,82 / 14  JPN 165803,22 O
28. GRAHN Marcus / 1990 / 92,82 / 4  SWE 212,5801,16 O
29. GUIDICE Nicholas / 1987 / 113,12 / 12  USA 240800,91 O
30. PAULAUSKAS Amandas / 1987 / 119,42 / 8  LTU 247,5800,74 O
31. HENNING Andreas / 1982 / 117,42 / 14  SWE 245800,26 O
32. TSEND-AYUSH Otgondalai / 1981 / 93,0 / 14  MGL 212,5800,15 O
33. SCHEEL Christoph / 1985 / 102,02 / 19  GER 225798,76 O
34. BECK-GUNDERSEN Kim / 1985 / 82,22 / 10  NOR 195798,73 O
35. MYERS Quentin / 1986 / 64,34 / 13  USA 160794,15 O
36. THOMAS Daniel / 1985 / 58,8 / 2  GBR 147,5793,84 O
37. KARALASHVILI Shalva / 1994 / 91,42 / 9  GEO 207,5790,19 O
38. MARTIN Shane / 1988 / 118,06 / 5  CAN 242,5789,67 O
39. MANENKOFF Jason / 1982 / 73,88 / 9  USA 177,5787,02 O
40. KHAMOV Aleksey / 1991 / 113,0 / 3  RUS 232,5776,39 O
41. ZIEMER Philipp / 1990 / 65,74 / 10  GER 157,5767,39 O
42. SAITO Manabu / 1981 / 92,26 / 7  JPN 202,5766,50 O
43. JUZUPS Maris / 1988 / 119,4 / 9  LAT 235760,42 O
44. SUNDELIN Joel / 1994 / 136,4 / 16  SWE 252,5760,11 O
45. MCLELLAN Ryan / 1993 / 82,06 / 16  CAN 185758,78 O
46. MIDTBY Andre / 1991 / 92,22 / 6  NOR 200757,25 O
47. HENRIKSSON Anders / 1975 / 103,88 / 18  SWE 215754,86 M1
48. KIM Song Gi / 1972 / 100,34 / 25  JPN 210753,26 M1
49. SALMEN Azat / 1989 / 65,96 / 11  KAZ 155753,03 O
50. DAVIS Thomas / 1992 / 200,4 / 15  USA
WR300
751,72 O
51. LASKAWSKI Adam / 1995 / 137,4 / 22  POL 250749,74 O
52. SCHAUER Kornel / 1977 / 110,76 / 1  HUN 220743,32 M1
53. KRAUSHOFER Juergen / 1993 / 78,76 / 12  AUT 175739,38 O
54. SISTONEN Simo / 1983 / 118,26 / 4  FIN 225732,06 O
55. WRIGHT Joshua / 1986 / 72,58 / 8  GER 162,5730,39 O
56. SNIJDERS Jordy / 1986 / 126,24 / 19  NED 232,5729,52 O
57. BEJASHVILI Giorgi / 1980 / 65,98 / 6  GEO 150728,47 O
58. DEMČÁK Pavol / 1977 / 118,42 / 11  CZE 222,5723,38 M1
59. NGUYEN Loc / 1989 / 72,54 / 3  CAN 160719,44 O
60. DE PENDER Tanno / 1992 / 92,36 / 13  NED 190718,66 O
61. OHARA Kazumasa / 1991 / 117,8 / 2  JPN 220717,39 O
62. POTTER Danny / 1981 / 73,38 / 5  GBR 160713,01 O
63. NEMES Robert / 1986 / 88,92 / 2  HUN 182,5707,95 O
64. TEAGUE Chris / 1991 / 82,82 / 22  GBR 172,5702,83 O
65. SZIVOS Adam / 1992 / 81,98 / 15  HUN 170697,67 O
66. FRASER Joel / 1995 / 92,02 / 8  GBR 182,5691,96 O
67. SUEN Kelvin / 1983 / 64,66 / 16  CAN 140691,57 O
68. KUMAR Parul / 1986 / 94,8 / 23  IND 185687,95 O
69. NERGUI Yalalt / 1982 / 144,12 / 18  MGL 235687,77 O
70. YOUNG Gregory / 1982 / 153,76 / 25  CAN 242,5687,11 O
71. LUPAČ David / 1991 / 154,1 / 17  CZE 237,5672,25 O
72. FEIGL Istvan / 1988 / 119,22 / 6  HUN 205664,05 O
73. MAGEE Dan / 1995 / 81,46 / 20  GBR 160659,58 O
74. NOWALINSKI Michal / 1988 / 117,06 / 10  POL 195638,25 O
75. CHEUNG Ho Man / 1986 / 66,0 / 15  HKG 130630,84 O
76. CSULLOG Bela / 1988 / 129,38 / 24  HUN 202,5627,17 O
77. YOUNG Colin / 1957 / 104,66 / 28  RSA 170594,26 M3
78. BRIGNALL Matt / 1992 / 163,88 / 21  GBR 215590,95 O
79. JENNINGS Chris / 1995 / 65,36 / 7  GBR 120586,96 O
80. HUSSAIN Sajad / 1986 / 79,66 / 18  IND 140586,39 O
81. ISHIKAWA Kazuhiro / 1985 / 73,8 / 1  PHI 130576,47 O
82. SINGH Gurkirat / 1995 / 125,48 / 23  IND 155488,36 O
-. GILIGASHVILI Levani / 1982 / 81,24 / 19  GEO 00,00 O
-. KHUMUUGUL Battumur / 1974 / 92,96 / 11  MGL 00,00 M1
-. ODONTUNGALAG Munkhbat / 1982 / 118,98 / 13  MGL 00,00 O
-. TUMURBAATAR Erdenekhuu / 1985 / 119,76 / 7  MGL 00,00 O
-. MASSE Romuald / 1992 / 149,28 / 20  FRA 00,00 O

Muži M1 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. OGASAWARA Yasushi / 1972 / 56,5 / 11  JPN
WR162,5
909,11 M1
2. MANUEL Virgilio / 1974 / 64,95 / 26  FRA 167,5824,76 M1
3. SLEDZ Slawomir / 1976 / 58,65 / 10  POL 150809,30 M1
4. NAKAMA Yoshito / 1973 / 65,45 / 29  JPN 165807,09 M1
5. LENGLET Florent / 1979 / 82,02 / 19  FRA 190779,58 M1
6. GALAYDA Andrey / 1972 / 92,0 / 28  RUS 205777,41 M1
7. MILOVANOV Pavel / 1977 / 104,5 / 20  RUS
CR220
769,61 M1
8. SCHAUER Kornel / 1977 / 111,0 / 1  HUN 222,5750,81 M1
9. KASSAI Masahiko / 1971 / 102,95 / 28  JPN 212,5750,21 M1
10. FIEBIG Michal / 1978 / 73,1 / 50  POL 167,5748,73 M1
11. WALTER Chris / 1971 / 99,7 / 21  USA 205738,27 M1
12. MATSUMOTO Kenichiro / 1975 / 73,3 / 51  JPN 165735,97 M1
13. SAKAI Yasuyuki / 1973 / 82,46 / 16  JPN 180735,69 M1
14. DEMČÁK Pavol / 1977 / 117,3 / 11  CZE 225735,44 M1
15. BOUTEILLER Marc / 1971 / 103,0 / 25  FRA 205723,53 M1
16. PERICHON Remi / 1976 / 82,34 / 22  FRA 175715,98 M1
17. SIRIANNI Dominic / 1977 / 119,85 / 18  USA 220710,45 M1
18. HALMESMAKI Tomi / 1976 / 65,85 / 28  FIN 145705,28 M1
19. PAVLIKOV Ruslan / 1978 / 114,4 / 15  RUS 212,5704,64 M1
20. FUCHINO Shigeki / 1977 / 119,2 / 16  JPN 215696,45 M1
21. GANJUUR Gantugs / 1978 / 81,6 / 18  MGL 167,5689,69 M1
22. ZELAZKO Bartosz / 1973 / 73,6 / 47  POL 155689,08 M1
23. KUUSIKKO Jussi / 1975 / 103,35 / 30  FIN 195686,83 M1
24. WRAY Sheridan / 1974 / 92,8 / 22  GBR 180678,71 M1
25. SOLOMON Todd / 1970 / 64,75 / 27  USA 137,5678,36 M1
26. MANDAKH Gansukh / 1977 / 64,95 / 30  MGL 137,5676,57 M1
27. KUEHL Jan / 1971 / 98,2 / 24  GER 185672,65 M1
28. NIEDZIELA Sebastian / 1979 / 79,42 / 20  POL 160671,79 M1
29. ZAKOR Tibor / 1979 / 92,96 / 27  HUN 177,5668,53 M1
30. BRIERE Nicolas / 1972 / 91,9 / 30  FRA 175664,09 M1
31. BAKER Chris / 1974 / 143,1 / 37  GBR 225660,96 M1
32. BERKE Lorand / 1979 / 104,1 / 26  HUN 187,5657,52 M1
33. NEMBROT Jean-Pierre / 1974 / 72,4 / 48  FRA 145652,82 M1
34. KORHONEN Vesa / 1974 / 134,5 / 34  FIN 215652,22 M1
35. ROBERTSON Scott / 1970 / 116,6 / 21  CAN 197,5647,87 M1
36. DUVAL Charles / 1972 / 119,3 / 17  FRA 200647,63 M1
37. EGERDAHL Bjorn-Andre / 1970 / 73,3 / 46  NOR 145646,56 M1
38. WOLF Sascha / 1977 / 139,0 / 38  GER 215641,14 M1
39. POTTER Thomas / 1977 / 72,8 / 49  USA 142,5638,78 M1
40. KRAEMER Thomas / 1970 / 103,35 / 23  GER 180634,03 M1
41. BALLIL Nezar / 1978 / 95,25 / 22  MAR 170630,25 M1
42. ABDULLAH Umar / 1979 / 174,05 / 32  USA 235627,77 M1
43. HAMMARSTEN Martin / 1976 / 82,2 / 17  SWE 152,5624,57 M1
44. TOH Zack / 1973 / 58,55 / 12  SIN 115620,60 M1
45. KELEMEN Richard / 1975 / 99,2 / 27  HUN 165596,14 M1
46. KUMAR Raj / 1975 / 81,66 / 24  IND 142,5586,31 M1
47. ASRIAN Artak / 1979 / 82,56 / 21  NED 142,5581,75 M1
48. ŠOUKAL Jaroslav / 1972 / 173,85 / 36  CZE 217,5581,50 M1
49. KLUWE Jan / 1974 / 80,58 / 25  GER 137,5571,14 M1
50. HORNÍK Jiří / 1978 / 91,18 / 26  CZE 145553,08 M1
51. BRUNNENKREF Thomas / 1977 / 122,2 / 35  GER 172,5551,31 M1
52. BOCHMANN Danny / 1976 / 73,65 / 45  GER 122,5543,97 M1
53. RAMIREZ Jhonatan / 1979 / 126,85 / 33  MEX 172,5540,17 M1
54. DEBICKI Tomasz / 1974 / 81,42 / 26  POL 125515,28 M1
55. EBITA Akira / 1979 / 137,5 / 31  JPN 165495,17 M1
56. KING Robert / 1974 / 81,94 / 23  CAN 120492,39 M1
-. TAKEDA Munehisa / 1978 / 92,66 / 23  JPN 00,00 M1
-. FOMINAS Alius / 1974 / 104,15 / 29  LTU 00,00 M1

Muži M2 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. TAKADA Yuji / 1965 / 58,6 / 8  JPN
WR152
820,80 M2
2. FRONZAGLIA Damian / 1965 / 73,35 / 40  USA 170757,92 M2
3. NEVEYKOV Alexey / 1966 / 82,8 / 14  RUS
WR185,5
755,98 M2
4. CIERI Dennis / 1968 / 92,74 / 10  USA 200754,45 M2
5. ITO Satoshi / 1966 / 104,5 / 12  JPN 207,5725,91 M2
6. CHERNYSHOV Oleksandr / 1966 / 65,85 / 23  UKR 147,5717,49 M2
7. VAISANEN Markku / 1965 / 73,2 / 44  FIN 160714,37 M2
8. NAKAMA Hayato / 1968 / 65,15 / 24  JPN 145711,74 M2
9. VAHTOLAMMI Harri / 1963 / 81,08 / 13  FIN 170703,21 M2
10. BURNS Mike / 1966 / 91,7 / 19  USA 185703,06 M2
11. SAKAMOTO Katsunori / 1968 / 81,54 / 10  JPN 170700,36 M2
12. WADA Kohei / 1964 / 119,7 / 14  JPN 215694,82 M2
13. CSERNA Janos / 1968 / 124,95 / 25  HUN 217,5686,37 M2
14. FRANCE Herve / 1966 / 92,1 / 17  FRA 180682,09 M2
15. PETRENCAK Steve / 1968 / 65,9 / 25  USA 140680,44 M2
16. INOUE Masao / 1969 / 92,4 / 20  JPN 177,5671,18 M2
17. POEHLS Andreas / 1968 / 73,3 / 41  GER 150668,91 M2
18. DOAN David / 1964 / 118,45 / 13  USA 205666,47 M2
19. MINELLE Jean-Yves / 1966 / 122,8 / 28  FRA 207,5661,15 M2
20. DIBERT Joe / 1969 / 136,25 / 30  USA 217,5655,34 M2
21. HAYASHI Kenichiro / 1967 / 72,95 / 42  JPN 145648,97 M2
22. LEMAGNEN Yves / 1966 / 92,16 / 21  FRA 170643,91 M2
23. TSEVEGSUREN Munkhbaatar / 1969 / 104,4 / 18  MGL 182,5638,88 M2
24. RŮŽIČKA Lubomír / 1967 / 127,95 / 27  CZE
NR205
638,71 M2
25. FORNANDER Patrik / 1967 / 83,0 / 12  SWE 155630,48 M2
26. SJODIN Gord / 1966 / 98,35 / 17  CAN 172,5626,61 M2
27. YAMASAKI Eijiro / 1969 / 118,86 / 12  JPN 190616,58 M2
28. HAENSICKE Peer / 1961 / 99,15 / 15  GER 170614,39 M2
29. POYET Bruno / 1968 / 82,36 / 15  FRA 150613,47 M2
30. VERHAEGE Eric / 1963 / 72,95 / 43  FRA 135604,10 M2
31. STAEGEMANN Mike / 1969 / 65,0 / 22  GER 122,5602,07 M2
32. GILES Marc / 1964 / 104,5 / 19  GBR 162,5568,59 M2
33. SEELYE-JAMES Alan / 1966 / 58,6 / 9  USA 105565,85 M2
34. HAMAISSIA Ali / 1967 / 57,95 / 7  FRA 102,5558,14 M2
35. HOUARI Nasseur / 1964 / 81,44 / 11  FRA 135556,48 M2
36. LEFEBVRE Patrice / 1962 / 149,3 / 29  FRA 190546,64 M2
37. WUDTKE Martin / 1967 / 102,6 / 13  GER 152,5539,62 M2
38. EIDE Olsen Asgeir / 1965 / 100,75 / 16  NOR 145518,88 M2
39. BERES John / 1967 / 130,25 / 26  CAN 152,5470,97 M2
-. SUCCAROTTE Anthony / 1964 / 103,15 / 14  USA 00,00 M2

Muži M3 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. MENTEL Stanislaw / 1954 / 99,58 / 9  POL 192,5693,79 M3
2. ISU Junichi / 1954 / 82,65 / 7  JPN
WR163
665,05 M3
3. HEINRICH Detlef / 1956 / 80,35 / 8  GER 157,5655,70 M3
4. WATANABE Akihiro / 1958 / 113,04 / 7  JPN
WR193
644,49 M3
5. YOSHIDOME Shinichi / 1957 / 64,8 / 21  JPN 130640,79 M3
6. YOUNG Colin / 1957 / 104,02 / 28  RSA 180631,53 M3
7. ISAGAWA Hiroyuki / 1953 / 58,74 / 5  JPN 115618,71 M3
8. STURMAN Howard / 1958 / 81,6 / 9  USA 150617,54 M3
9. SIDES Daniel / 1956 / 72,8 / 38  USA 137,5616,30 M3
10. GRAUPNER Joachim / 1958 / 73,32 / 37  GER 135601,73 M3
11. MOTOVILNIK Vasilii / 1957 / 73,84 / 39  RUS 135598,45 M3
12. KOVALSKIS Vladimirs / 1958 / 106,04 / 5  LAT 172,5598,24 M3
13. ROCK Brian / 1959 / 116,2 / 10  CAN 180591,71 M3
14. TIRRONEN Harri / 1953 / 108,86 / 6  FIN 172,5588,96 M3
15. WATANABE Susumu / 1953 / 73,6 / 35  JPN 132,5588,82 M3
16. WIENINGER Werner / 1957 / 115,64 / 9  GER 177,5585,11 M3
17. RAY James / 1957 / 148,44 / 22  USA 202,5584,16 M3
18. PAVLOV Savelii / 1957 / 58,46 / 6  RUS
CR107,5
580,72 M3
19. JENKINS John / 1957 / 91,95 / 8  USA 152,5578,48 M3
20. ANDERSSON Conny / 1959 / 92,7 / 15  SWE 152,5575,40 M3
21. COURTEHOUX Pierre / 1953 / 91,55 / 11  FRA 150570,63 M3
22. HUTCHINSON Kevin / 1954 / 107,84 / 8  USA 165566,53 M3
23. ANRAKU Tomohiro / 1956 / 86,5 / 14  JPN 140553,27 M3
24. BENGTSSON Ronald / 1959 / 91,65 / 10  SWE 145551,20 M3
25. VERMEULEN Marius / 1957 / 102,6 / 7  NED 155548,46 M3
26. OUMAILIA Gerard / 1951 / 110,6 / 4  FRA 160541,26 M3
27. WELCOME Claude / 1951 / 94,42 / 8  USA 145540,60 M3
28. BAUMEISTER Gerhard / 1952 / 82,8 / 6  GER 132,5539,76 M3
29. AARON Howard / 1952 / 88,8 / 9  USA 137,5533,79 M3
30. SOTORP John / 1957 / 92,8 / 13  NOR 135509,00 M3
31. RUSSELL David / 1958 / 71,88 / 36  GBR 107,5486,27 M3
32. RODRIGUEZ Pineiro Rodrigo Manuel / 1957 / 98,94 / 6  ESP 132,5479,55 M3
33. RISO Luis Antonio / 1952 / 86,05 / 12  ESP 120475,85 M3
34. SINDELAR William / 1951 / 117,2 / 11  USA 137,5450,03 M3
35. DUROCHER Laurent / 1952 / 100,98 / 10  FRA 125446,72 M3
36. TIBOR Horvath / 1955 / 124,16 / 23  HUN 140443,77 M3
37. FLINK Seppo / 1953 / 64,96 / 19  FIN 90441,87 M3
38. AHOPELTO Voitto / 1956 / 90,85 / 16  FIN 115439,65 M3
39. SUNDSTOL Birger / 1954 / 64,98 / 18  NOR 87,5429,41 M3
40. ROYER Daniel / 1957 / 104,3 / 5  CAN 115402,99 M3
41. UJIIE Ichiro / 1957 / 135,94 / 24  JPN 110332,59 M3
-. TOYAMA Naoto / 1959 / 65,46 / 20  JPN 00,00 M3

Muži M4 RAW

Мес. Soutěžící / RN / TH / Lot Страна Ж IPF D
1. SHIRAKAWA Takeshi / 1948 / 57,88 / 4  JPN
WR121,5
663,08 M4
2. IMAIZUMI Haruki / 1947 / 80,7 / 4  JPN
WR136
564,29 M4
3. HOTOMI Yasuto / 1949 / 64,94 / 15  JPN 112,5553,14 M4
4. YAMAMOTO Shigeki / 1943 / 73,14 / 31  JPN 122,5546,90 M4
5. PELTA David / 1947 / 64,28 / 16  GBR 107,5533,10 M4
6. NITTA Yukiharu / 1947 / 63,8 / 14  JPN 105524,03 M4
7. BOLESLAW Maka / 1942 / 73,46 / 33  POL 115511,59 M4
8. KAURANEN Antero / 1948 / 73,5 / 34  FIN 115511,37 M4
9. WONG Kung Him / 1947 / 53,3 / 1  HKG 85502,02 M4
10. OSPANOV Daribay / 1949 / 80,5 / 5  KAZ 120498,68 M4
11. KEMPPAINEN Markku / 1949 / 65,12 / 13  FIN 100490,23 M4
12. HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948 / 89,6 / 2  CZE 125482,32 M4
13. SUGIZAKI Mikio / 1948 / 90,15 / 6  JPN 125480,36 M4
14. MCKENNA Jim / 1948 / 92,4 / 1  USA 125472,62 M4
15. MOROHOSHI Takao / 1945 / 73,14 / 32  JPN 105468,54 M4
16. BENTZ Charles / 1948 / 88,85 / 4  FRA 120465,63 M4
17. THUERK Hans-Joachim / 1949 / 99,86 / 4  GER 127,5458,81 M4
18. CLARK David / 1948 / 98,34 / 3  USA 125454,14 M4
19. BJAALAND Peer / 1942 / 81,5 / 1  NOR 110453,02 M4
20. PLAGOV Iosif / 1935 / 65,22 / 17  USA 90440,37 M4
21. ZWICK Ivan / 1939 / 56,82 / 2  USA 75415,09 M4
22. OTA Takami / 1946 / 88,0 / 3  JPN 105410,02 M4
23. MOORE John / 1937 / 100,84 / 1  USA 112,5402,43 M4
24. VERNE Lucien / 1944 / 89,3 / 7  FRA 102,5396,33 M4
25. TATSUMI Mel / 1948 / 55,84 / 3  USA 70393,74 M4
26. EL ALAMI Mujir / 1946 / 111,88 / 3  SWE 115386,65 M4
27. EVANS Robert / 1946 / 107,26 / 1  USA 110379,10 M4
28. DE GUEROULT Georges / 1946 / 82,0 / 3  FRA 90368,89 M4
29. HASKEW Daryl / 1947 / 110,02 / 2  USA 105356,54 M4
30. ABAKIROV Adzhibek / 1947 / 98,24 / 2  KGZ 80290,90 M4
-. FABRIE Adriaan / 1946 / 91,85 / 5  NED 00,00 M4


Nepřihlášený uživatel