ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorostenky -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 297,5  MVT 28.04.2019 CZEPlzeň
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 65,0  MVT 16.10.2019 FINTampere

Dorostenky -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 278,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 222,5  VT1 26.10.2019 CZERakovník
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 40,0  VT2 26.10.2019 CZERakovník

Dorostenky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT1 16.03.2019 CZEJihlava

Dorostenky -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267,5  MVT 29.06.2019 CZEFrýdlant
2.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant

Dorostenky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 420,0  MVT 26.08.2019 CANRegina

Dorostenky -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 360,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 267,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
3.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75,0  MVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
2.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 42,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Dorostenky -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 282,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
2.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 252,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
3.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217,5  VT3 29.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 62,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
2.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 40,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Dorostenky -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 400,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 270,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
Benčpres
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 75,5  MVT 16.11.2019 CZELukov

Dorostenky +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 342,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany

Juniorky -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 297,5  VT1 28.04.2019 CZEPlzeň
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 65,0  VT1 16.10.2019 FINTampere

Juniorky -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 285,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 278,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 247,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
4.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 240,0  VT1 26.10.2019 CZERakovník
5.  SPILKOVÁ Eliška / 2000  Powerlifting Brno 225,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
6.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 222,5  VT2 26.10.2019 CZERakovník
Benčpres
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 57,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
2.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 50,0  VT2 16.11.2019 CZELukov
3.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 40,0  VT3 26.10.2019 CZERakovník

Juniorky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT1 16.03.2019 CZEJihlava

Juniorky -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 302,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 295,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 292,5  MVT 29.06.2019 CZEFrýdlant
4.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 290,0  MVT 07.09.2019 CZEStaňkov
5.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
6.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 260,0  VT1 21.09.2019 CZEVranovice
7.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 215,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
8.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 65,0  MVT 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
2.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 50,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany

Juniorky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 420,0  MVT 26.08.2019 CANRegina
2.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 327,5  VT2 28.04.2019 CZEPlzeň
3.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 285,0  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70,0  VT1 16.03.2019 CZEJihlava

Juniorky -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 360,0  EVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  Iron Warriors 355,0  EVT 26.10.2019 CZERakovník
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 345,0  MVT 26.10.2019 CZERakovník
4.  JELENOVÁ Aneta / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 332,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
5.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 302,5  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
6.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 300,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
7.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 267,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
8.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
9.  PICKOVÁ Diana / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 252,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
10.  SVÍTILOVÁ Eliška / 1996  ARENA Pavly Kladivové 225,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
Benčpres
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75,0  MVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
2.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 72,5  MVT 26.10.2019 CZERakovník
3.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 57,5  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
4.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 52,5  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
5.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 42,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Juniorky -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387,5  VT1 23.02.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330,0  VT2 26.01.2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320,0  VT2 23.02.2019 CZEKralupy nad Vltavou
Benčpres
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 115,0  EVT 16.10.2019 FINTampere
2.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 112,5  EVT 16.10.2019 FINTampere
3.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90,0  MVT 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniorky -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 420,0  EVT 22.07.2019 ESTTartu
2.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 365,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  BRENNAN Anna / 1998  Doplnejch powerlifting 362,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
4.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 357,5  MVT 29.06.2019 CZEFrýdlant
5.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 352,5  MVT 26.10.2019 CZERakovník
6.  BRENNAN Nadge Anna Lucia / 1998  Doplnejch powerlifting 320,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
7.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 305,0  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
8.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 290,0  VT1 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
9.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 282,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
10.  JAROŠOVÁ Zuzana / 1999  TJ Sokol Nymburk 280,0  VT2 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
11.  PICKOVÁ Diana / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 255,0  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
12.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 252,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
13.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217,5  VT3 29.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 72,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
2.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 72,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
3.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 62,5  VT2 16.11.2019 CZELukov

Juniorky -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 400,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 365,0  VT1 26.10.2019 CZERakovník
3.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 345,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
4.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 270,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
5.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 245,0  VT3 29.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80,0  VT1 16.11.2019 CZELukov
2.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 75,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
3.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 55,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Juniorky +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 342,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany

Ženy -47kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HALÁSOVÁ Sára / 1993  Colbert club SSK Vítkovice 246,0  VT1 21.09.2019 CZEOstrava - Vítkovice

Ženy -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 297,5  VT2 28.04.2019 CZEPlzeň
2.  ZHURAROVA Nadežda / 1988  Sportovní klub TER 220,0  VT3 01.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 65,0  VT2 16.10.2019 FINTampere
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 285,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 278,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
3.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 247,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
4.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 240,0  VT1 26.10.2019 CZERakovník
5.  SPILKOVÁ Eliška / 2000  Powerlifting Brno 225,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
6.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 222,5  VT2 26.10.2019 CZERakovník
7.  OMANÍKOVÁ Kateřina / 1987  KST Sporting APIS 202,5  VT2 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
Benčpres
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 57,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
3.  STYBLÍKOVÁ Nikola / 1998  TJ Svitavy 50,0  VT2 16.11.2019 CZELukov
4.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 40,0  VT3 26.10.2019 CZERakovník

Ženy -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 413,0  EVT 22.06.2019 CZELukov
2.  SMIEŠNA Martina / 1989  Powerlifting Brno 240,0  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT2 16.03.2019 CZEJihlava
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  ARENA Pavly Kladivové 335,5  MVT 26.10.2019 CZERakovník
2.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 327,5  MVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
3.  VACKOVÁ Kristýna / 1993  Powerlifting Brno 320,0  MVT 26.10.2019 CZERakovník
4.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 312,5  MVT 26.10.2019 CZERakovník
5.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 302,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
6.  NETŘEBSKÁ Kateřina / 1993  B Strong Powerlifting Team 295,0  VT1 21.09.2019 CZESvitavy
7.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 295,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
8.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 292,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
9.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 290,0  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
10.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
11.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 260,0  VT1 21.09.2019 CZEVranovice
12.  SMIEŠNA Martina / 1989  Powerlifting Brno 260,0  VT1 21.09.2019 CZEVranovice
13.  VÁLKOVÁ Jana / 1983  KST Sporting APIS 240,0  VT2 26.10.2019 CZERakovník
14.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 215,0  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
15.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212,5  VT3 29.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 67,5  VT1 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 65,0  VT1 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
3.  HODYSOVÁ Iveta / 1989  KST FC Příbram 55,0  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
4.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 07.08.2019 LUXHamm
5.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 50,0  VT3 12.10.2019 CZESedlčany

Ženy -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 430,0  MVT 19.01.2019 CZEVendolí
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 420,0  MVT 26.08.2019 CANRegina
3.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 327,5  VT2 28.04.2019 CZEPlzeň
4.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 285,0  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 262,5  VT3 19.01.2019 CZEVendolí
Benčpres
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 100,0  MVT 16.03.2019 CZEJihlava
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT1 16.03.2019 CZEJihlava
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70,0  VT2 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 360,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  Iron Warriors 355,0  MVT 26.10.2019 CZERakovník
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 345,0  MVT 26.10.2019 CZERakovník
4.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 345,0  MVT 26.10.2019 CZERakovník
5.  JELENOVÁ Aneta / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 332,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
6.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 332,5  MVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
7.  SEDLÁŘOVÁ Eva / 1995  B Strong Powerlifting Team 322,5  VT1 21.09.2019 CZESvitavy
8.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 302,5  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
9.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 300,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
10.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 267,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
11.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 267,5  VT2 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
12.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
13.  PICKOVÁ Diana / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 252,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
14.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246,5  VT2 05.03.2019 HUNGyör
15.  SVÍTILOVÁ Eliška / 1996  ARENA Pavly Kladivové 225,0  VT3 12.10.2019 CZESedlčany
16.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 210,0  VT3 21.09.2019 CZEVranovice
17.  ZAPLETALOVÁ Irena / 1989  ARENA Pavly Kladivové 190,0  VT3 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
Benčpres
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 82,5  MVT 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 75,0  VT1 04.06.2019 SWEHelsingborg
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 72,5  VT1 26.10.2019 CZERakovník
4.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 67,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
5.  JEŽKOVÁ Hana / 1974  KST FC Příbram 60,0  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
6.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 57,5  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
7.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 52,5  VT3 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
8.  KREJČIŘÍKOVÁ Martina / 1987  Doplnejch powerlifting 47,5  VT3 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec

Ženy -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387,5  VT2 23.02.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330,0  VT3 26.01.2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320,0  VT3 23.02.2019 CZEKralupy nad Vltavou
Benčpres
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 115,0  MVT 16.10.2019 FINTampere
2.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 112,5  MVT 16.10.2019 FINTampere
3.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90,0  VT1 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT2 16.03.2019 CZEJihlava
5.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  SK ZLOBR Sedlčany 80,0  VT2 16.10.2019 FINTampere
6.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 70,0  VT3 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 420,0  EVT 22.07.2019 ESTTartu
2.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 365,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  BRENNAN Anna / 1998  Doplnejch powerlifting 362,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
4.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 357,5  MVT 29.06.2019 CZEFrýdlant
5.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 352,5  VT1 26.10.2019 CZERakovník
6.  MAŠKOVÁ Michaela / 1994  PWL Vision Nutrition 330,0  VT1 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
7.  BRENNAN Nadge Anna Lucia / 1998  Doplnejch powerlifting 320,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
8.  MACÍKOVÁ Eva / 1994  Powerlifting Brno 315,0  VT1 26.10.2019 CZERakovník
9.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 307,5  VT1 26.10.2019 CZERakovník
10.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 305,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
11.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 302,5  VT2 26.10.2019 CZERakovník
12.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 290,0  VT2 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
13.  CHARVÁTOVÁ Lucie / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 282,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
14.  JAROŠOVÁ Zuzana / 1999  TJ Sokol Nymburk 280,0  VT2 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
15.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280,0  VT2 05.03.2019 HUNGyör
16.  LUŽÍKOVÁ Lucie / 1981  ARENA Pavly Kladivové 275,0  VT2 26.10.2019 CZERakovník
17.  VOSTRÁ Karolína / 1992  ARENA Pavly Kladivové 270,0  VT2 26.10.2019 CZERakovník
18.  PICKOVÁ Diana / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 255,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
19.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 252,5  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
20.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217,5  VT3 29.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 82,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
2.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 75,0  VT1 26.10.2019 CZERakovník
3.  KUJALOVÁ Karolína / 1998  B Strong Powerlifting Team 72,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
4.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 72,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
5.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 70,0  VT2 21.09.2019 CZESvitavy
6.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 62,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
7.  MACÍKOVÁ Eva / 1994  Powerlifting Brno 60,0  VT3 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
8.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 57,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Ženy -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 457,5  VT1 23.02.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990  TJ Sokol Pohořelice 390,0  VT2 22.06.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130,0  MVT 18.05.2019 JPNTokyo - Narita
2.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 125,0  MVT 16.03.2019 CZEJihlava
3.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  SK ZLOBR Sedlčany 85,0  VT2 16.03.2019 CZEJihlava
4.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80,0  VT3 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  BŘÍZOVÁ Veronika / 1989  ARENA Pavly Kladivové 432,5  MVT 26.10.2019 CZERakovník
2.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 400,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  VT1 26.10.2019 CZERakovník
4.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 365,0  VT1 26.10.2019 CZERakovník
5.  KUPCOVÁ Zlata / 1976  TJ Viktorie Bohumín 352,5  VT1 02.11.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 345,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
7.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 332,5  VT2 21.09.2019 CZEOstrava - Vítkovice
8.  BERGLEROVÁ Iva / 1990  Oddíl těžké atletiky Železná koule 307,5  VT2 21.09.2019 CZESvitavy
9.  ŠOUKALOVÁ Adéla / 1993  TJ Sokol Vejprnice 282,5  VT2 21.09.2019 CZEOstrava - Vítkovice
10.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 282,5  VT2 02.11.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
11.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  SK ZLOBR Sedlčany 275,0  VT3 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
12.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 270,0  VT3 12.10.2019 CZESedlčany
13.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 245,0  VT3 29.06.2019 CZEFrýdlant
14.  JAŠÍČKOVÁ Karolína / 1992  Powerlifting Brno 235,0  VT3 21.09.2019 CZEVranovice
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92,5  VT1 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
2.  DUBSKÁ Michaela / 1997  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80,0  VT2 16.11.2019 CZELukov
3.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 75,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
4.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 60,0  VT3 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
5.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 55,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Ženy +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  VT1 22.06.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  MVT 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  BITTEROVÁ Zuzana / 1984  Sportovní klub TER 430,5  MVT 26.10.2019 CZERakovník
2.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385,0  VT1 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
3.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 342,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
Benčpres
1.  BŘÍZOVÁ Veronika / 1989  ARENA Pavly Kladivové 77,5  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec

Ženy M1 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M1 -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec

Ženy M1 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 413,0  EVT 22.06.2019 CZELukov
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M1 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 327,5  MVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 07.08.2019 LUXHamm

Ženy M1 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT1 16.03.2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M1 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 332,5  MVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246,5  VT2 05.03.2019 HUNGyör
3.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 210,0  VT3 21.09.2019 CZEVranovice
Benčpres
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 67,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
2.  JEŽKOVÁ Hana / 1974  KST FC Příbram 60,0  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
3.  GERYCHOVÁ Lenka / 1979  TJ Olympia Zlín 42,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Ženy M1 -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280,0  VT2 05.03.2019 HUNGyör
Benčpres
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 82,5  MVT 16.11.2019 CZELukov
2.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 57,5  VT2 16.11.2019 CZELukov

Ženy M1 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130,0  EVT 18.05.2019 JPNTokyo - Narita
2.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80,0  VT2 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M1 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  MVT 26.10.2019 CZERakovník
2.  KUPCOVÁ Zlata / 1976  TJ Viktorie Bohumín 352,5  VT1 02.11.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 282,5  VT2 02.11.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92,5  MVT 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
2.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 60,0  VT3 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
3.  MATĚJOVSKÁ Miroslava / 1959  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 52,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Ženy M1 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  VT1 22.06.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M1 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385,0  MVT 21.09.2019 CZEVišňová - Víska

Ženy M2 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT1 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M2 -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT1 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec

Ženy M2 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 327,5  EVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT1 07.08.2019 LUXHamm

Ženy M2 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 227,5  VT3 26.01.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  MVT 16.03.2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246,5  VT1 05.03.2019 HUNGyör
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 210,0  VT2 21.09.2019 CZEVranovice
Benčpres
1.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 40,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Ženy M2 -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 52,5  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 57,5  VT2 16.11.2019 CZELukov

Ženy M2 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130,0  EVT 18.05.2019 JPNTokyo - Narita

Ženy M2 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  EVT 26.10.2019 CZERakovník
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92,5  EVT 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
2.  MATĚJOVSKÁ Miroslava / 1959  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 52,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Ženy M2 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  MVT 22.06.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M2 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385,0  MVT 21.09.2019 CZEVišňová - Víska

Ženy M3 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  EVT 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M3 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246,5  MVT 05.03.2019 HUNGyör

Ženy M3 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 130,0  EVT 18.05.2019 JPNTokyo - Narita

Ženy M3 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 390,0  EVT 26.10.2019 CZERakovník
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 92,5  EVT 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
2.  MATĚJOVSKÁ Miroslava / 1959  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 52,5  VT2 16.11.2019 CZELukov

Ženy M3 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  EVT 22.06.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M3 +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 385,0  EVT 21.09.2019 CZEVišňová - Víska

Ženy M4 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  EVT 16.03.2019 CZEJihlava

Ženy M4 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ Spartak Chodov 246,5  EVT 05.03.2019 HUNGyör

Dorostenci -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠIROKÝ Jan / 2003  Fitness Staňkov 345,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany

Dorostenci -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HAVLÍČEK Ondřej / 2001  Kulturistika a bikiny fitness 340,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov

Dorostenci -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 105,0  VT2 16.10.2019 FINTampere

Dorostenci -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
2.  THIEL Petr / 2001  Powerlifting Brno 407,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
3.  LUKŠ Daniel / 2004  TJ Sokol Pohořelice 400,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
4.  KROČIL Tomáš / 2003  SK MATES GYM Bolatice 380,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
5.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 350,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
Benčpres
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 90,0  VT2 07.08.2019 LUXHamm
2.  FRYČEK Tomáš / 2002  TJ Sokol Vejprnice 77,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Dorostenci -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT1 26.01.2019 CZEZastávka
2.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
3.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT2 26.01.2019 CZEZastávka
4.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 442,5  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19.01.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117,5  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÁVRA Marek / 2001  SK ZLOBR Sedlčany 572,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 562,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
4.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 562,5  MVT 14.09.2019 CZEKrnov
5.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ Viktorie Bohumín 495,0  VT1 21.09.2019 CZEOstrava - Vítkovice
6.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 470,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
7.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 467,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
8.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 460,0  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
9.  MAYER Jan / 2002  Doplnejch powerlifting 442,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
10.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
11.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 395,0  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
Benčpres
1.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 110,0  VT2 16.11.2019 CZELukov

Dorostenci -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 607,5  VT1 28.04.2019 CZEPlzeň
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT1 26.01.2019 CZEZastávka
3.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 460,0  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 425,0  VT3 01.06.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 120,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 115,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 641,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  PELIKÁN Jakub / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 641,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565,0  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
4.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 557,5  VT1 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
5.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 530,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
6.  SLAPNIČKA Robert / 2001  TJ Sokol Bílina 505,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
7.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505,0  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
8.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 500,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
9.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 477,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
10.  PETR David / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 472,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
11.  ZITKO Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 470,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
12.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 400,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
13.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 387,5  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
14.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 385,0  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
15.  ZOICAS Jakub / 2002  TJ Svitavy 382,5  VT3 12.10.2019 CZESedlčany
16.  ČONKA Dominik / 2003  TJ Svitavy 355,0  VT3 21.09.2019 CZESvitavy
17.  MÁLEK Daniel / 2002  TJ Sokol Vranovice 352,5  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 137,5  MVT 16.11.2019 CZELukov
2.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 130,0  VT1 16.11.2019 CZELukov
3.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 120,0  VT1 16.11.2019 CZELukov
4.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  TJ Olympia Zlín 117,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
5.  ČONKA Dominik / 2003  TJ Svitavy 117,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
6.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 112,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
7.  KADERKA Jakub / 2001  SK Fitness Gym Olomouc 110,0  VT2 16.11.2019 CZELukov

Dorostenci -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 710,0  MVT 28.09.2019 SVKČastá
2.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  MVT 26.01.2019 CZEZastávka
3.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT1 26.01.2019 CZEZastávka
4.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT2 26.01.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 115,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 537,5  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
2.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 537,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
3.  PETRÁŠ Karel / 2001  Fitness Staňkov 530,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
4.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 525,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
5.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 510,0  VT2 28.09.2019 SVKČastá
6.  MAREK Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 510,0  VT2 28.09.2019 SVKČastá
7.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
8.  JUŘÍČEK Martin / 2002  TJ Olympia Zlín 442,5  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 137,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
2.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 135,0  VT1 16.11.2019 CZELukov
3.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 125,0  VT2 16.11.2019 CZELukov
4.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 117,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
5.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 112,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
6.  VEVERKA Jiří / 2001  Powerlifting Jihlava 110,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Dorostenci -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 692,5  MVT 26.08.2019 CANRegina
2.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 685,0  MVT 28.04.2019 CZEPlzeň
3.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 592,5  VT2 22.06.2019 CZELukov
4.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 582,5  VT2 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 570,0  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
6.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26.01.2019 CZEZastávka
7.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 505,0  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 230,0  MVT 18.05.2019 JPNTokyo - Narita
2.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 135,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 605,0  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
2.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 600,0  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
3.  KAPRÁLEK Lukáš / 2002  Powerlifting School 572,5  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
4.  STARÝ Jonáš / 2001  Doplnejch powerlifting 552,5  VT1 28.09.2019 SVKČastá
5.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 525,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
6.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 522,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
7.  ŠERBERA Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 520,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
8.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 517,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
9.  ČÍŽEK Dominik / 2002  Powerlifting School 505,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
10.  JIRÁSKO Jan / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 492,5  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
11.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 485,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
12.  JANDA Tomáš / 2001  Fitness Staňkov 452,5  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
Benčpres
1.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 172,5  MVT 07.08.2019 LUXHamm
2.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 137,5  VT1 07.08.2019 LUXHamm
3.  SLADKÝ Josef / 2001  TJ Sokol Vejprnice 132,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
4.  KLABAL Vojtěch / 2002  TJ Olympia Zlín 122,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
5.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
6.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 115,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Dorostenci -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HOŠÁK Adam / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 152,5  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 152,5  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorostenci -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠERBER Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 545,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
2.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 520,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
3.  BLECHA Jan / 2001  TJ Sokol Nymburk 425,0  VT3 12.10.2019 CZESedlčany
Benčpres
1.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 185,0  MVT 16.11.2019 CZELukov
2.  ŠERBER Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 130,0  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov

Dorostenci +120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 610,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany

Junioři -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠIROKÝ Jan / 2003  Fitness Staňkov 345,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany

Junioři -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 472,5  MVT 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
2.  HAVLÍČEK Ondřej / 2001  Kulturistika a bikiny fitness 340,0  VT3 14.09.2019 CZEKrnov

Junioři -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 105,0  VT3 16.10.2019 FINTampere

Junioři -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 505,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
2.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 480,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
3.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
4.  THIEL Petr / 2001  Powerlifting Brno 407,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
5.  LUKŠ Daniel / 2004  TJ Sokol Pohořelice 400,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
6.  KROČIL Tomáš / 2003  SK MATES GYM Bolatice 380,0  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
7.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 350,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
Benčpres
1.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 122,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
2.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 90,0  VT3 07.08.2019 LUXHamm

Junioři -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 642,5  MVT 26.08.2019 CANRegina
2.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 640,0  MVT 26.08.2019 CANRegina
3.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 19.01.2019 CZEKrnov
4.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT2 26.01.2019 CZEZastávka
5.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
6.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
7.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 490,0  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
8.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT2 26.01.2019 CZEZastávka
9.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 482,5  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
10.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 477,5  VT3 26.01.2019 CZEZastávka
11.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 442,5  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
12.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19.01.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 165,0  MVT 16.03.2019 CZEJihlava
2.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117,5  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SOUKUP Vojtěch / 2000  TJ Sokol Vejprnice 112,5  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÁVRA Marek / 2001  SK ZLOBR Sedlčany 572,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 562,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
4.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 562,5  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
5.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 547,5  VT1 21.09.2019 CZEVranovice
6.  HAVLICE Patrik / 1996  SK ZLOBR Sedlčany 542,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
7.  JINDRA Štěpán / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 535,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
8.  HULA Daniel / 1998  TJ Sokol Těškovice 527,5  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
9.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 507,5  VT1 21.09.2019 CZESvitavy
10.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 502,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
11.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ Viktorie Bohumín 495,0  VT2 21.09.2019 CZEOstrava - Vítkovice
12.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 485,0  VT2 28.09.2019 SVKČastá
13.  FRANTÁL František / 2000  SK ZLOBR Sedlčany 477,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
14.  MODRÁČEK Jakub / 1998  PWL Vision Nutrition 475,0  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
15.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 470,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
16.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 467,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
17.  KROPÁČEK Jindřich / 1996  TJ Olympia Zlín 462,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
18.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 460,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
19.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 455,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
20.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 447,5  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
21.  MAYER Jan / 2002  Doplnejch powerlifting 442,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
22.  MUNKHTSETSEG Mukhdavaa / 1999  TJ Sokol Rosice 440,0  VT2 21.09.2019 CZEVranovice
23.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 430,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
24.  BAJER Marek / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 430,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
25.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
26.  SNIEHOTTA Michael / 2000  SK MATES GYM Bolatice 407,5  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
27.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 395,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
Benčpres
1.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 117,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
2.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Kulturistika Ústí nad Orlicí 110,0  VT3 16.11.2019 CZELukov
3.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 110,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Junioři -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 607,5  VT1 28.04.2019 CZEPlzeň
2.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 19.01.2019 CZEKrnov
3.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT2 26.01.2019 CZEZastávka
4.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 562,5  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
5.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 19.01.2019 CZEKrnov
6.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 460,0  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 190,0  MVT 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 175,0  VT1 16.03.2019 CZEJihlava
3.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 150,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 122,5  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 660,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 641,5  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
3.  PELIKÁN Jakub / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 641,0  MVT 12.10.2019 CZESedlčany
4.  DANĚK Jakub / 2000  Powerlifting TJJM Chodov 595,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
5.  DANĚK Michal / 1998  Powerlifting Brno 592,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
6.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 592,5  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
7.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 565,0  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
8.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 560,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
9.  MRKÁČEK Petr / 1996  SK Olymp Fitness Nový Bor 560,0  VT1 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
10.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 557,5  VT1 21.09.2019 CZEVišňová - Víska
11.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 547,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
12.  SÝKORA Vojtěch / 1997  TJ Sokol Těškovice 542,5  VT1 26.10.2019 CZERakovník
13.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 530,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
14.  KOLÍSEK Petr / 1997  KST Sporting APIS 525,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
15.  BLUĎOVSKÝ Martin / 1999  TJ Přeštice 517,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
16.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 510,0  VT2 21.09.2019 CZESvitavy
17.  SLAPNIČKA Robert / 2001  TJ Sokol Bílina 505,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
18.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505,0  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
19.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 500,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
20.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 500,0  VT2 21.09.2019 CZEVranovice
21.  KNÁPEK Robin / 2000  TJ Lanškroun 492,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
22.  LIŠKA Václav / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 485,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
23.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 477,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
24.  FRANTÁL František / 2000  SK ZLOBR Sedlčany 472,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
25.  PETR David / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 472,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
26.  ZITKO Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 470,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
27.  PAVLÍČEK Jan / 1997  TJ Lokomotiva Krnov 452,5  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
28.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 445,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
29.  VYBÍRALÍK Tomáš / 1996  TJ Olympia Zlín 430,0  VT3 21.09.2019 CZEVranovice
30.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 400,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
31.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 387,5  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
32.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 385,0  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 157,5  MVT 07.08.2019 LUXHamm
2.  NĚMEC Tomáš / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 150,0  VT1 16.11.2019 CZELukov
3.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 147,5  VT1 16.11.2019 CZELukov
4.  MIKŠ Libor / 1996  Colbert club SSK Vítkovice 145,0  VT1 16.11.2019 CZELukov
5.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 137,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
6.  KOPECKÝ Vojtěch / 1998  TJ Svitavy 135,0  VT2 30.11.2019 CZEJindřichův Hradec
7.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 130,0  VT2 16.11.2019 CZELukov
8.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 120,0  VT3 16.11.2019 CZELukov
9.  ČONKA Dominik / 2003  TJ Svitavy 117,5  VT3 16.11.2019 CZELukov
10.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  TJ Olympia Zlín 117,5  VT3 16.11.2019 CZELukov
11.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 112,5  VT3 16.11.2019 CZELukov
12.  KADERKA Jakub / 2001  SK Fitness Gym Olomouc 110,0  VT3 16.11.2019 CZELukov

Junioři -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 757,5  MVT 28.04.2019 CZEPlzeň
2.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 710,0  MVT 28.09.2019 SVKČastá
3.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 700,0  MVT 22.06.2019 CZELukov
4.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 675,0  VT1 26.08.2019 CANRegina
5.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  VT1 26.01.2019 CZEZastávka
6.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 610,0  VT2 22.06.2019 CZELukov
7.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT2 26.01.2019 CZEZastávka
8.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 22.06.2019 CZELukov
9.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 575,0  VT2 22.06.2019 CZELukov
10.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT3 26.01.2019 CZEZastávka
11.  ANDAR Matej / 1999  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 497,5  VT3 26.01.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 155,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÁGNER Jakub / 1997  Powerlifting Brno 715,0  MVT 04.06.2019 SWEHelsingborg
2.  ANDERLE Vojtěch / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 645,0  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
3.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 590,0  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
4.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 577,5  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
5.  ŠPÁS Jan / 1996  Powerlifting Brno 577,5  VT1 29.06.2019 CZEFrýdlant
6.  SITAŘ Petr / 1998  B Strong Powerlifting Team 575,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
7.  ZELENKA Roman / 1996  Doplnejch powerlifting 557,5  VT2 28.09.2019 SVKČastá
8.  HEVIÁNEK Jaromír / 2000  SK Fitness Gym Olomouc 545,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
9.  IVANIUK Pavel / 2000  TJ Viktorie Bohumín 545,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
10.  ŠEVČÍK Michal / 1999  Powerlifting Brno 540,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
11.  PENKALA Daniel / 1999  TJ Viktorie Bohumín 540,0  VT2 21.09.2019 CZEOstrava - Vítkovice
12.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 537,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
13.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 537,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
14.  POLJAK Vojtěch / 2000  B Strong Powerlifting Team 532,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
15.  PETRÁŠ Karel / 2001  Fitness Staňkov 530,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
16.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 525,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
17.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
18.  RICHTER Richard / 2000  Spal Strength Gym 510,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
19.  ŠTĚPÁN Ondřej / 1999  Spal Strength Gym 510,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
20.  SEVERA Jakub / 1996  TJ Kulturistika Ústí nad Orlicí 510,0  VT2 21.09.2019 CZESvitavy
21.  MAREK Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 510,0  VT2 28.09.2019 SVKČastá
22.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 510,0  VT2 28.09.2019 SVKČastá
23.  MAZANEC Jindřich / 2001  TJ Spartak Chodov 505,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
24.  LOUCKÝ Jiří / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 505,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
25.  MALÁČ Jan / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 492,5  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
26.  SCHREIB Vladimír / 1998  Powerlifting School 490,0  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
27.  HRUDKA Jakub / 2000  Doplnejch powerlifting 475,0  VT3 07.09.2019 CZEStaňkov
28.  KRÝCHA Miroslav / 1997  PWL Vision Nutrition 472,5  VT3 22.07.2019 ESTTartu
29.  PETRIČ Jan / 1999  SK MATES GYM Bolatice 470,0  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
30.  JUŘÍČEK Martin / 2002  TJ Olympia Zlín 442,5  VT3 14.09.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  ANDERLE Vojtěch / 1996  TJ Spartak Pelhřimov 157,5  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
2.  NETOPIL Lubomír / 1997  TJ Olympia Zlín 147,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
3.  HONZÍK Erik / 1999  Spal Strength Gym 145,0  VT2 16.11.2019 CZELukov
4.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 137,5  VT2 16.11.2019 CZELukov
5.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 135,0  VT2 16.11.2019 CZELukov
6.  ROHÁČEK Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 127,5  VT3 16.11.2019 CZELukov
7.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 125,0  VT3 16.11.2019 CZELukov
8.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 117,5  VT3 16.11.2019 CZELukov
9.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 112,5  VT3 16.11.2019 CZELukov

Junioři -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 852,5  EVT 26.08.2019 CANRegina
2.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 792,5  MVT 26.08.2019 CANRegina
3.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 777,5  MVT 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 692,5  VT1 26.08.2019 CANRegina
5.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 685,0  VT1 28.04.2019 CZEPlzeň
6.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 605,0  VT2 01.06.2019 CZEFrýdlant
7.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 592,5  VT2 22.06.2019 CZELukov
8.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 582,5  VT2 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
9.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 570,0  VT3 01.06.2019 CZEFrýdlant
10.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26.01.2019 CZEZastávka
11.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 505,0  VT3 01.06.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 247,5  EVT 16.10.2019 FINTampere
2.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 230,0  EVT 18.05.2019 JPNTokyo - Narita
3.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 205,0  MVT 18.05.2019 JPNTokyo - Narita
4.  DVOŘÁK Luděk / 1996  TJ Sokol Jemnice 165,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  KRUBNER Josef / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 160,0  VT2 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 135,0  VT3 02.03.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Junioři -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 677,5  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
2.  LUKEŠ Jakub / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 665,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
3.  JANUŠ Petr / 1998  Iron Warriors 665,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
4.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 625,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
5.  DANĚK Petr / 1996  TJ Sokol Lanžhot 605,0  VT1 12.10.2019 CZESedlčany
6.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 605,0  VT1 14.09.2019 CZEKrnov
7.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 600,0  VT1 07.09.2019 CZEStaňkov
8.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 582,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
9.  KAPRÁLEK Lukáš / 2002  Powerlifting School 572,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
10.  MOJŽÍŠEK Patrik / 1996  SK MATES GYM Bolatice 565,0  VT2 14.09.2019 CZEKrnov
11.  VOGEL Arnošt / 2000  TJ Olympia Zlín 562,5  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
12.  HAMOUZ Jiří / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 555,0  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
13.  STARÝ Jonáš / 2001  Doplnejch powerlifting 552,5  VT2 28.09.2019 SVKČastá
14.  OTRUBA Zdeněk / 2000  Powerlifting Brno 550,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
15.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 525,0  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
16.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 522,5  VT2 07.09.2019 CZEStaňkov
17.  ŠERBERA Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 520,0  VT2 29.06.2019 CZEFrýdlant
18.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 517,5  VT2 12.10.2019 CZESedlčany
19.  ČÍŽEK Dominik / 2002  Powerlifting School 505,0  VT3 12.10.2019 CZESedlčany
20.  STANKOVIČ David / 2000  Doplnejch powerlifting 495,0  VT3 29.06.2019