Aktuální soutěže

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.2
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 6. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
6.3
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
7.3
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
13.3
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
13.3
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
14.3
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
14.3
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
20.3
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV
20.3
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
20.3
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.2
2021
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Team LIKE ry. | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 66
31.1
2021
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 16
17.12
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov / SKP Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 17
16.12
2020
Vánoční trhy a Boží hod CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní | soutěžících: 13
12.12
2020
10. Mezinárodní Mikulášský pohár ve vzpírání CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
5.12
2020
31. ročník TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
14.11
2020
Speciální online ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE neuvedeno *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 24
14.11
2020
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: Ylöjärven Ryhti ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 129
11.10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 25
10.10
2020
Nordic Fitness Expo Powerlifting Challenge 2020 FIN Turku FPF
pořadatel: FPF | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 21
10.10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 30
10.10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 53
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
10.10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 90
10.10
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 33
6.10
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 19
4.10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3.10
2020
4. ročník Domo Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský | pravidla: vlastní | RAW
3.10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 56
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 24
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 23
3.10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 81
3.10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
3.10
2020
TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
3.10
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38

Nepřihlášený uživatel