Následující soutěže

Март 2023

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31.3
2023
MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA A ČESKA V TLAKU NA LAVIČKE A OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MŔTVOM ŤAHU SVK Lučenec
pořadatel: Pro Body & Metal Militia Lučenec | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Апрель 2023

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.4
2023
31. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters CZE České Budějovice ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1.4
2023
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastenek, junioriek, žien a masters SVK Veľké Kostoľany SAFKST
pořadatel: PWL Fitnes Club Veľké Kostoľany | pravidla: IPF | RAW
1.4
2023
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV
1.4
2023
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV
1.4
2023
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
1.4
2023
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
1.4
2023
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc ČSV
pořadatel: Ultimate Fitness Olomouc | pravidla: ČSV
2.4
2023
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
15.4
2023
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
15.4
2023
11. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.4
2023
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: Vzpírání Boskovice | pravidla: ČSV
15.4
2023
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
15.4
2023
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
15.4
2023
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen ARM Jerevan EWF
pořadatel: ARM | pravidla: IWF
22.4
2023
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Průběžný výsledkový servis
29.4
2023
45. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
29.4
2023
Liga dorastencov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: SZV
29.4
2023
Liga dorastencov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV

Май 2023

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.5
2023
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ
6.5
2023
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Klin SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV
7.5
2023
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Klin SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV
13.5
2023
Mezinárodní mistrovství České republiky v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu CZE Česká Lípa WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13.5
2023
2. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) mrtvém tahu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: SK Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13.5
2023
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
14.5
2023
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
17.5
2023
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters IRL Waterford EWF
pořadatel: IRL | pravidla: IWF
20.5
2023
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters RSA Sun City IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW
20.5
2023
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV
20.5
2023
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Bardejov SAFKST
pořadatel: Hard Power Team Bardejov | pravidla: IPF | RAW
20.5
2023
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
20.5
2023
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel