Následující soutěže

Декабрь 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.12
2019
Mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.12
2019
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
15.12
2019
Vánoční dvojboj CZE Sokolov *
pořadatel: Fitness Ural | pravidla: vlastní | RAW
27.12
2019
Vánoční trhy a Boží hod CZE Náměšť na Hané *
pořadatel: Vzpírání Haná | pravidla: vlastní

Январь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW

Февраль 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
1. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.2
2020
1. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
25.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29.2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV

Март 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.3
2020
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let TKM Ašchabad IWF
pořadatel: Weightlilfting Federation of Turkmenistan | pravidla: IWF
7.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ
7.3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
9.3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.3
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
15.3
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
21.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | EQ
22.3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
28.3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV

Апрель 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.4
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
4.4
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov a žien SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
4.4
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
18.4
2020
19. ročník Bohumínského benchpressu CZE Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel