Ukončené soutěže  Pohárové soutěže

Октябрь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.10
2020
Nordic Fitness Expo Powerlifting Challenge 2020 FIN Turku FPF
pořadatel: FPF | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 21
10.10
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 33
3.10
2020
TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
2.10
2020
XII. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza Nidzicy POL Nidzica PZPC
pořadatel: TS Nida Nidzica | pravidla: IWF

Сентябрь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.9
2020
FITNEMA EVLS BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Třebíč XPC
pořadatel: EVL'S FITNESS s.r.o. | pravidla: XPC | RAW
26.9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
4.9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 41

Август 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.8
2020
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU A MRTVÉM TAHU - MACHÁČ CUP 2020 CZE Doksy WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
8.8
2020
Přátelské utkání TAK Hellas Brno - PSE Pécs CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
8.8
2020
3. ročník Cross Games pro děti CZE Bohumín - Nový Bohumín ČSV
pořadatel: SK CWG Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
8.8
2020
EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Otvovice FČST
pořadatel: EVL´S FITNESS s.r.o. | pravidla: WRPF/WEPF | RAW

Июнь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20.6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 31

Май 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom tlaku na lavičke SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
19.5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom trojboji SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW

Март 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
6.3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF | soutěžících: 62

Февраль 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
27.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
22.2
2020
11. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47

Январь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
26.1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18

Декабрь 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.12
2019
KOCOUR CUP 2019 - OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU CZE Varnsdorf WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP
21.12
2019
12. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: IWF | soutěžících: 24
21.12
2019
5. ročník Vánočního turnaje ve vzpírání mládeže do 20 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
21.12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 83
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
8.12
2019
10. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Nezvěstice *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 32 | reportáž
7.12
2019
41. Turniej Barbórkowy w podnoszeniu ciężarów POL Polkowice PZPC
pořadatel: KPC Górnik Polkowice | pravidla: IWF | soutěžících: 11

Nepřihlášený uživatel