Soutěže v roce 2020  Čtyřboj

Февраль

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.2
2020
Otevřené Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV

Март

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
14.3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV

Апрель

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.4
2020
Mistrovství Plzeňského kraje ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
25.4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
25.4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
25.4
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
25.4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
25.4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV

Май

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV

Сентябрь

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
19.9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
19.9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV

Октябрь

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.10
2020
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

Ноябрь

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21.11
2020
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: První po 3 kolech | pravidla: ČSV
21.11
2020
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel