Kdy |
Soutěž |
Místo konání |
Feder. |
29.2 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A |
Rotava
|
ČSV |
pořadatel: TJ Rotas Rotava
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 23
|
29.2 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 20
|
29.2 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 46
|
4.7 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B |
Bohumín
|
ČSV |
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 43
|
4.7 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C |
Zlín
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 21
|
4.7 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A |
Sokolov
|
ČSV |
pořadatel: SK vzpírání Sokolov
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 20
|
12.9 2020 |
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever |
Bobrov
|
SZV |
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov
| pravidla: SZV
| soutěžících: 41
|
12.9 2020 |
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie |
Trenčín
|
SZV |
pořadatel: VK KOFI Trenčín
| pravidla: SZV
| soutěžících: 38
|
12.9 2020 |
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ |
Košice - Sídlisko Ťahanovce
|
SZV |
pořadatel: MKVaSŠ Košice
| pravidla: SZV
| soutěžících: 17
|
12.9 2020 |
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh |
Nové Mesto nad Váhom
|
SZV |
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom
| pravidla: SZV
| soutěžících: 22
|
19.9 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A |
Rotava
|
ČSV |
pořadatel: TJ Rotas Rotava
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 20
|
19.9 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B |
Ostrava - Moravská Ostrava
|
ČSV |
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 41
|
19.9 2020 |
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C |
Boskovice
|
ČSV |
pořadatel: Vzpírání Boskovice
| pravidla: ČSV
| soutěžících: 21
|
19.9 2020 |
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ |
neuvedeno
|
SZV |
pořadatel: neuvedeno
| pravidla: SZV
|
19.9 2020 |
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ |
Krásno nad Kysucou
|
SZV |
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou
| pravidla: SZV
|
31.10 2020 |
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev |
Havířov - Podlesí
|
ČSV |
pořadatel: SKV Baník Havířov
| pravidla: ČSV
|
7.11 2020 |
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev |
neuvedeno
|
SZV |
pořadatel: První po 2 kolech
| pravidla: SZV
|