Následující soutěže  Dvojboj

Декабрь 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.12
2019
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV

Февраль 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

Март 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.3
2020
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let TKM Ašchabad IWF
pořadatel: Weightlilfting Federation of Turkmenistan | pravidla: IWF
7.3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
28.3
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV

Апрель 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.4
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
4.4
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
18.4
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

Май 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.5
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16.5
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
16.5
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Den Helder EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
28.5
2020
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2020 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
30.5
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV

Июнь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.6
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF
12.6
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF
20.6
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
25.6
2020
European Union Cup MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
27.6
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Июль 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.7
2020
Olympijské hry JPN Tokio IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Август 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18.8
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mládeže do 15 a 17 let LAT Ventspils EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Сентябрь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.9
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: FIN | pravidla: IWF
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Октябрь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
4.10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Praha ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17.10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
20.10
2020
Akademické Mistrovství světa KOR Gangjin IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Nepřihlášený uživatel