Soutěže v roce 2020  IPF

Propagační soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.8
2020
2. ročník Power Warriors CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy / Roman Štěpánek | pravidla: vlastní | RAW

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18
27.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
22.3
2020
European Classic Cup 2020 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
28.3
2020
Sheffield 2020 Powerlifting Championships GBR Sheffield IPF
pořadatel: GBPF / [SBD] | pravidla: IPF | RAW
19.5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom trojboji SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
30.5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom tlaku na lavičke SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
13.6
2020
Cedron Cup 2020 - 16. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Cerová SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ
6.7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW
8.8
2020
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
10.10
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 33
10.10
2020
Nordic Fitness Expo Powerlifting Challenge 2020 FIN Turku FPF
pořadatel: FPF | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 21
11.12
2020
Arnold Classic Europe ESP Sevilla EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.12
2020
Senecký vianočný pohár v klasickom tlaku na lavičke SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW

Oblastní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 15
5.9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 68
12.9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Blansko ČSST
pořadatel: Iron Warriors / ASK Blansko | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
19.9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Hrabůvka ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 42
20.9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 52
26.9
2020
7. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 49

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.1
2020
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Turenki FPF
pořadatel: Turengin Sarastus r.y. / Team Nordic Thunder ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 87
25.1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 49
8.2
2020
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: Ylöjärven Ryhti ry | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 88
15.2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 40
21.2
2020
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Salo FPF
pořadatel: Salon Voimailijat ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 258
29.2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 19
7.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 47
13.3
2020
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Oulu FPF
pořadatel: Oulun Power Team ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 123
1.8
2020
4. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Dírná ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 140
29.8
2020
16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 71
30.8
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 29
12.9
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 59
19.9
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Senec SAFKST
pořadatel: Bench Team Bratislava | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 101
3.10
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38
6.10
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 19
10.10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 90
14.10
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW
24.10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW
14.11
2020
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: Ylöjärven Ryhti ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 129
14.11
2020
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Žilina SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
21.11
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW
12.12
2020
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Maarianhamina FPF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: FPF | EQ

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9.3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 228
4.5
2020
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ
1.7
2020
33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters FIN Pornainen EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ
5.8
2020
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW
11.9
2020
14th Western European Open Championships ISL Njardvik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW
11.10
2020
Mistrovství Evropy v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters RUS Ekaterinburg EPF
pořadatel: FPR | pravidla: IPF | EQ+RAW
28.11
2020
6. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen POL Warsaw EPF
pořadatel: PZKFITS | pravidla: IPF | RAW

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.9
2020
8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
11.10
2020
Mistrovství světa v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters RUS Ekaterinburg IPF
pořadatel: FPR | pravidla: IPF | EQ+RAW
1.11
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen NOR Stavanger IPF
pořadatel: NOR | pravidla: IPF | EQ
13.11
2020
Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters RSA Potchefstroom IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | EQ+RAW

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
15.2
2020
1. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
15.2
2020
1. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Nymburk ČSST
pořadatel: TJ Sokol Nymburk | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 56
30.5
2020
7. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji družstev CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | EQ

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.6
2020
7. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ
24.10
2020
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ
28.11
2020
1. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW

Nepřihlášený uživatel