Aktuální soutěže  EPF

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.7
2020
33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters FIN Pornainen EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1.8
2020
2. ročník Power Warriors CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy / Roman Štěpánek | pravidla: vlastní | RAW
5.8
2020
4. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
8.8
2020
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
11.9
2020
14th Western European Open Championships ISL Njardvik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.9
2020
4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Staňkov ČSST
pořadatel: Fitness Staňkov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
12.9
2020
4. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zlín ČSST
pořadatel: Iron Warriors | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
7. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sokolov ČSST
pořadatel: TJ Spartak Chodov | pravidla: IPF | RAW

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.3
2020
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Oulu FPF
pořadatel: OPT | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 123
9.3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 228
7.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 47
29.2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 19
27.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
21.2
2020
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Salo FPF
pořadatel: SalVo | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 258
15.2
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 40
15.2
2020
1. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Nymburk ČSST
pořadatel: TJ Sokol Nymburk | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 56
15.2
2020
1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
15.2
2020
1. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 64
8.2
2020
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: YlöR | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 88
26.1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18
26.1
2020
25. Mistrovství Čech a Moravy v silovém trojboji mužů a žen CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 15
25.1
2020
28. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 49
25.1
2020
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Turenki FPF
pořadatel: TurSa / TNT | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 87
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 83
7.12
2019
Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Pornainen FPF
pořadatel: MLC | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 91
30.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu mužů a žen CZE Jindřichův Hradec ČSST
pořadatel: Powerlifting School | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
29.11
2019
5. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen LTU Kaunas EPF
pořadatel: JTFL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 465
16.11
2019
3. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 118
15.11
2019
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: AavKi | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 92
2.11
2019
5. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 36
26.10
2019
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 32
26.10
2019
7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Rakovník ČSST
pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 77

Nepřihlášený uživatel