Aktuální soutěže  EWF

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22.2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
22.2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
29.2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV
29.2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - SV Empor Berlin vs. SG Fortschritt Eibau GER Berlin BVDG
pořadatel: SV Empor Berlin | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - 1. KSV 1896 Durlach vs. SSV Samswegen 1884 GER Durlach BVDG
pořadatel: 1. KSV 1896 Durlach | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Lörrach 1902 vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Lörrach-Haagen BVDG
pořadatel: KSV Lörrach 1902 | pravidla: IWF | soutěžících: 11
15.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletikclub Meißen vs. KG Görlitz-Zittau GER Meißen BVDG
pořadatel: Athletikclub Meißen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. Athleten-Club Suhl GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 14
15.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Obrigheim BVDG
pořadatel: SV Germania Obrigheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
15.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. AC 1892 Mutterstadt GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 14
15.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TB 03 Roding vs. TSV Heinsheim GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - TSV Blau-Weiß 65 Schwedt vs. AC Potsdam GER Schwedt BVDG
pořadatel: TSV Blau Weiß 65 Schwedt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. Berliner TSC GER Weinheim BVDG
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
15.2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 31
15.2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
8.2
2020
Otevřené Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV
1.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - SV Magstadt 1897 vs. TB 03 Roding GER Magstadt BVDG
pořadatel: SV Magstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - SG Fortschritt Eibau vs. Athletenteam Vogtland GER Kottmar BVDG
pořadatel: SG Fortschritt Eibau | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Chemnitzer Athletenclub vs. 1. KSV 1896 Durlach GER Chemnitz BVDG
pořadatel: Chemnitzer AC | pravidla: IWF | soutěžících: 13
1.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - AC Potsdam vs. SV Empor Berlin GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
1.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. ESV-Freimann München GER Bad Rappenau-Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. TB 03 Roding GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
1.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - Athleten-Club Suhl vs. 1. Athletenclub 1897 Weiden GER Suhl BVDG
pořadatel: Athleten-Club Suhl | pravidla: IWF | soutěžících: 14
1.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - SSV Samswegen 1884 vs. AC 1892 Mutterstadt GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
27.1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Nepřihlášený uživatel