Ukončené soutěže  EWF

Август 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.8
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV

Июль 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11.7
2020
20. Mezinárodní mistrovství Zlínského kraje žactva a juniorů do 17 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
4.7
2020
3. ročník Šumperského valibuka CZE Šumperk ČSV
pořadatel: TJ Šumperk | pravidla: ČSV
4.7
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
4.7
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
4.7
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21

Июнь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.6
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
20.6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 31
20.6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
20.6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
20.6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18

Март 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
7.3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
6.3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 62
1.3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 37

Февраль 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Berlin BVDG
pořadatel: Berliner TSC | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. 1. KSV 1896 Durlach GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. SV Germania Obrigheim GER Weinheim BVDG
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. Chemnitzer AC GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Grünstadt vs. Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt GER Grünstadt BVDG
pořadatel: KSV Grünstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - 1. Athletenclub 1897 Weiden vs. ESV-Freimann München GER Weiden BVDG
pořadatel: 1. Athletenclub 1897 Weiden | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - AC Potsdam vs. Athletikclub Meißen GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletenteam Vogtland vs. TSV Blau-Weiß 65 Schwedt GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - KG Görlitz-Zittau vs. SG Fortschritt Eibau GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. SV 90 Gräfenroda GER Bad Rappenau-Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV | soutěžících: 37
29.2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 30
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
22.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - AC Germania St. Ilgen vs. AC 1892 Mutterstadt GER Leimen-St.Ilgen BVDG
pořadatel: AC Germania St. Ilgen | pravidla: IWF | soutěžících: 12

Nepřihlášený uživatel