FGH  Výsledky soutěží

Октябрь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3.10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 81

Сентябрь 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.9
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 80

Август 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 51

Март 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31

Февраль 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39

Ноябрь 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.11
2019
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
16.11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8

Октябрь 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 69

Август 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17.8
2019
7. Medzinárodný pohár veteránskych družstiev vo vzpieraní SVK Veľký Meder SZV
pořadatel: MKVaSŠ Veľký Meder | pravidla: SZV | soutěžících: 16

Июнь 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
1.6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 70

Май 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18.5
2019
41. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 81

Март 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
9.3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70

Декабрь 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 11

Ноябрь 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.11
2018
27. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19

Октябрь 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
20.10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 59

Май 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.5
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
12.5
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 65

Апрель 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.4
2018
40. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 87

Март 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
17.3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
10.3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 67

Февраль 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.2
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35

Декабрь 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9.12
2017
TOP 12 mužů v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12

Октябрь 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.10
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
14.10
2017
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34

Сентябрь 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30.9
2017
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 31

Май 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 50

Апрель 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22.4
2017
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 30

Март 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11.3
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48

Nepřihlášený uživatel