SZV  Kalendář pro rok 2019

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 55
8.6
2019
9. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 83
29.6
2019
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2019 SVK Bobrov EWF
pořadatel: SZV | pravidla: IWF | soutěžících: 52
13.7
2019
2. Dolnokubínsky vzpieračský OPEN AIR mládeže SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 25
17.8
2019
Prvý letný turnaj vo vzpieraní pre všetkých SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 26
17.8
2019
7. Medzinárodný pohár veteránskych družstiev vo vzpieraní SVK Veľký Meder SZV
pořadatel: VME | pravidla: SZV
31.8
2019
3. ročník súťaže o Pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
21.9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF | soutěžících: 63
16.11
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
30.11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.4
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 42
11.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 44
18.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 58
25.5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 42
15.6
2019
XXVII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 50
15.6
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 26

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.4
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen GEO Batumi EWF
pořadatel: GEOWF | pravidla: IWF | soutěžících: 322
8.6
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: SPNL | pravidla: IWF
17.10
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let ROM Bukurešť EWF
pořadatel: FRH | pravidla: IWF | soutěžících: 364
7.12
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání mládeže do 15 a 17 let ISR Eilat EWF
pořadatel: Weightlifting Federation of Israel | pravidla: IWF

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.3
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let USA Las Vegas, NV IWF
pořadatel: USA Weightlifting Federation | pravidla: IWF | soutěžících: 175
1.6
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let FIJ Suva IWF
pořadatel: Fiji Weightlifting Association | pravidla: IWF | soutěžících: 235
16.8
2019
Mistrovství světa ve vzpírání masters CAN Montreal IWF
pořadatel: CWFHC | pravidla: IWF
16.9
2019
85. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen THA Pattaya IWF
pořadatel: TAWA | pravidla: IWF | soutěžících: 588

Světové hry

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.7
2019
Evropské hry masters ITA Turín EWF
pořadatel: FIPE | pravidla: IWF

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 22
16.2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 23
23.2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 31
23.2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 21
23.3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 24
23.3
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 20
30.3
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 42
30.3
2019
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 32
30.3
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 30
6.4
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
6.4
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 22
13.4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
13.4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 25
27.4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 15
27.4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 24
11.5
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2018/2019 - 2. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN / FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 18
1.6
2019
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
1.6
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 29
30.6
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 30
28.9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 23
28.9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 17
26.10
2019
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
26.10
2019
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 28
26.10
2019
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 33
9.11
2019
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 21
16.11
2019
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
23.11
2019
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 23
23.11
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2019/2020 - 1. kolo CZE Brno - Obřany SZV
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno | pravidla: SZV | soutěžících: 27

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
9.3
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
16.3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 28
16.6
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 24
5.10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 21
12.10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 20

Nepřihlášený uživatel