TJ Rotas Rotava  Výsledky soutěží v roce 2019

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.4
2019
19. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
8.6
2019
9. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 83
29.6
2019
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2019 SVK Bobrov EWF
pořadatel: SZV | pravidla: IWF | soutěžících: 52
30.8
2019
26. Int. Günther Stapfer Memorial 2019 AUT Ranshofen ÖGV
pořadatel: WSV/ATSV Ranshofen | pravidla: IWF | soutěžících: 85
11.10
2019
XI. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza Nidzicy POL Nidzica PZPC
pořadatel: TS Nida Nidzica | pravidla: IWF | soutěžících: 79
7.12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
21.12
2019
5. ročník Vánočního turnaje ve vzpírání mládeže do 20 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16

Oblastní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.2
2019
Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 27

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18.5
2019
41. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 81
25.5
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 52
15.6
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
22.6
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 51
21.9
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
9.11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 78
16.11
2019
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 34

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16.2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
9.3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 66
16.3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Chomutov ČSV
pořadatel: TJ VTŽ Chomutov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
23.3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
30.3
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
6.4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
13.4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
1.6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 64
8.6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
28.9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
19.10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
26.10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
2.11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
2.11
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
30.11
2019
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
7.12
2019
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 27

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.6
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 15

Nepřihlášený uživatel