Semilský silák

Základní údaje:
Datum zahájení: 30. listopadu 2013 9:00
Datum ukončení: 30. listopadu 2013 18:00
Federace, svaz: Otevřená soutěž
Pravidla soutěže: vlastní
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 113
Živé vysílání:
Sledovanost: 956 diváků (1 882 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní centrum Semily
3. Května 418
Semily
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií v tlaku-tahu

Teens + Juniors - Bench Press

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Tlak-Tah R+F/MC
1. GOROL Jan / 1993 / 66,1 / 13 TJ Powerlifting Trutnov 1500150195,1335
2. HOLOMÍČEK Jakub / 1994 / 81,9 / 22 Powerbull Náchod 1600160172,0576
3. PEŠKA Josef / 1990 / 98,2 / 79 Strongman club Most 1750175161,3500
4. MAREK Petr / 1990 / 108,9 / 35 Metalpower Praha 1750175155,2250
5. KALENSKÝ Tomáš / 1993 / 91,4 / 75 Powerlifting Vrchlabí 1500150148,0110
6. NOSEK Pavel / 1997 / 81,4 / 64 TJ Powerlifting Trutnov 1250125146,7588
7. GOROL Lukáš / 1998 / 71,4 / 12 TJ Powerlifting Trutnov 1050105144,9630
8. FOREJTEK Lukáš / 1993 / 91,1 / 11 Bomba Gym Powerlifting 1450145143,3760
9. GRYC David / 1991 / 88,5 / 95 1450145143,3746
10. KŘÍŽ Pavel / 1990 / 84,4 / 114 Powerlifting Vrchlabí 127,50127,5128,9025
11. ENŽL Jakub / 1997 / 90,5 / 72 Strongman club Most 1100110119,9495

Teens + Juniors - Mrtvý tah

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Tlak-Tah R+F/MC
1. NOVOTNÝ Richard / 1993 / 88,1 / 107 Powerlifting Vrchlabí 0270270272,8161
2. HOMOLA Martin / 1994 / 124,4 / 97 TJ Sokol Ústí nad Labem 0300300267,6960
3. KALENSKÝ Tomáš / 1993 / 91,4 / 76 Powerlifting Vrchlabí 0270270266,4198
4. SALABA Roman / 1993 / 93,1 / 43 Buffytitness powerlifting team 0270270263,3607
5. NOVOTNÝ Lukáš / 1990 / 85,8 / 78 Powerlifting Vrchlabí 0260260259,4800
6. KŘÍŽ Pavel / 1990 / 84,4 / 115 Powerlifting Vrchlabí 0250250252,7500
7. ENŽL Jakub / 1997 / 90,5 / 73 Strongman club Most 0225225245,3512
8. KUNC Tomáš / 1995 / 87,6 / 116 Powerlifting Takis Příbram 0240240236,4000
9. MAREK Petr / 1990 / 108,9 / 36 Metalpower Praha 0265265235,0550
10. MACH Martin / 1993 / 84,8 / 77 Strongman club Most 0225225233,1405
11. GRYC David / 1991 / 88,5 / 96 0192,5192,5190,3421

Amatéři - Mrtvý tah

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Tlak-Tah R+F/MC
1. LOUŽECKÝ Ondřej / 1983 / 72,5 / 105 0230230265,6500
2. ŠČUGLÍK Zbyněk / 1990 / 90,4 / 49 0250250241,2500
3. BARTOŠ Miroslav / 1990 / 109,4 / 2 0270270239,2200
4. ŠTROMBACH David / 1984 / 124,1 / 111 0270270231,9300
5. TULIS Lukáš / 1994 / 98,9 / 54 0245245225,1550
6. PLESKOT Tomáš / 1993 / 83,2 / 41 FIT Studio Semily 0220220224,8400
7. FRANCÁK Zbyněk / 1989 / 104,5 / 94 Strongman club Most 0230230206,7700
8. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 122,8 / 90 0240240206,4000
9. PANÝR Tomáš / 1992 / 78,3 / 58 Powerlifting Vrchlabí 0192,5192,5206,3600
10. VRÁNA Jíří / 1993 / 87,0 / 61 Fitness Norma Žatec 0200200198,0000
11. LINHART Petr / 1976 / 104,4 / 33 0220220197,7800
12. DANÍČEK Filip / 1993 / 101,1 / 7 FIT Studio Semily 0210210191,1000
13. UHER Martin / 1993 / 66,6 / 112 Powerlifting Vrchlabí 0140140175,2800

Amatéři Bench Press

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Tlak-Tah R+F/MC
1. KADIEV Kamil / 1983 / 69,2 / 26 157,50157,5189,9450
2. BOUCHAL Marek / 1974 / 102,0 / 3 197,50197,5179,3300
3. LANDIGA Pavel / 1991 / 81,1 / 31 Sokol Semily 1500150156,1500
4. VACULKA Petr / 1985 / 89,3 / 91 1550155150,6600
5. ŠTROMBACH David / 1984 / 124,1 / 110 172,50172,5148,1775
6. SVITEK Milan / 1956 / 99,1 / 46 1600160146,8800
7. TŮMA Stanislav / 1977 / 100,7 / 55 1600160145,9200
8. TOMÁŠ Robert / 1972 / 85,0 / 52 FIT Studio Semily 1400140140,8400
9. LINHART Petr / 1976 / 104,4 / 32 1550155139,3450
10. HERŠÁLEK Michal / 1995 / 78,7 / 21 Jíčín 1300130138,9700
11. BURIÁNEK Jiří / 1988 / 94,6 / 4 FIT Studio Semily 147,50147,5138,3550
12. PASTOR Jan / 1984 / 98,6 / 108 TJ Powerlifting Trutnov 1500150138,0000
13. BARTOŠ Miroslav / 1990 / 109,4 / 1 1500150132,9000
14. SVOBODA Petr / 1994 / 95,3 / 47 Buď dobrý Chrudim 1400140130,7600
15. HAVEL Jiří / 1981 / 77,7 / 18 FIT Studio Semily 1200120129,7200
16. VÁVRA Jiří / 1985 / 67,3 / 56 FIT Studio Semily 102,50102,5126,7925
17. HENDRYCH Michal / 1986 / 96,0 / 19 Strongman club Most 1350135125,8200
18. ŠČUGLÍK Zbyněk / 1990 / 90,4 / 48 1300130125,4500
19. FRANCÁK Zbyněk / 1989 / 104,5 / 93 Strongman club Most 137,50137,5123,6125
20. PLESKOT Tomáš / 1993 / 83,2 / 40 FIT Studio Semily 1200120122,6400
21. VÁVRA Zdeněk / 1993 / 74,1 / 85 FIT Studio Semily 1050105118,4400
22. DANÍČEK Filip / 1994 / 101,1 / 6 FIT Studio Semily 1300130118,3000
23. TULACH Aleš / 1996 / 72,2 / 53 FIT Studio Semily 90090104,2200
24. HANČIL Filip / 1999 / 59,3 / 71 70070100,9400
25. ČERVENKA Tomáš / 1994 / 67,4 / 5 Železný Brod 7007086,5900
26. KNECHTEL Filip / 1995 / 73,1 / 30 7507585,7250


Nepřihlášený uživatel