1. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Základní údaje:
Datum zahájení: 24. septembra 2017 7:00
Datum ukončení: 24. septembra 2017 19:30
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Oblastné majstrovstvá
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 73
Živé vysílání:
Sledovanost: 859 diváků (1 028 celkem)
Místo konání:
Adresa:Tělocvična SOU
Petra Bezruče 364
264 01 Sedlčany
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorastenky

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub DRBP Trojboj Wilks VT D
1. KANÁTOVÁ Michaela / 2002 / 71,2 / 23TJ Olympia Zlín
NR127,5
60
NR142,5
NR330
324,52MVT D
2. OPOČENSKÁ Veronika / 1999 / 56,5 / 16SK ZLOBR Sedlčany
NR100
60117,5277,5324,23MVT D
3. FILOVÁ Michaela / 1999 / 49,9 / 25PWL Vision Nutrition 9047,5112,5250321,65MVT D
4. ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999 / 59,1 / 33ARENA Pavly Kladivové 8552,5
NR135
272,5307,41VT1 D
5. CHRENKOVÁ Veronika / 1999 / 49,2 / 5SK ZLOBR Sedlčany 9042,5100232,5302,34VT1 D
6. JELENOVÁ Aneta / 1999 / 60,1 / 14SKP Sport Děčín 9555120270300,62VT1 D
7. HÝBLOVÁ Klára / 1999 / 62,3 / 40PWL Vision Nutrition 9050
NR130,5
270,5292,98VT1 D
8. TRUHLÁŘOVÁ Lucie / 1999 / 63,5 / 50PWL Vision Nutrition 102,555110267,5285,58VT2 D
9. CHARYTONOVÁ Angelína / 2002 / 69,5 / 27TJ Kralupy 11557,5110282,5282,44VT1 D
10. ŽĎÁRSKÁ Lucie / 2001 / 61,9 / 2TJ Lanškroun 92,545112,5250272,10VT1 D
11. RÁBOVÁ Tereza / 1999 / 60,4 / 63TJ Lanškroun 9052,5102,5245271,75VT1 D
12. NEHYBOVÁ Kristýna / 2000 / 79,5 / 75TJ Lanškroun 9065130285261,69VT2 D
13. WAŇKOVÁ Eva / 2000 / 61,5 / 8TJ Autobrzdy Jablonec n.N 87,537,5110235257,07VT2 D

Juniorky

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub DRBP Trojboj Wilks VT D
1. ŽIDOVÁ Štěpánka / 1994 / 62,3 / 73Powerlifting TJJM Chodov
NR130
NR77,5
NR155
NR362,5
392,62EVT J
2. PILÁTOVÁ Blanka / 1996 / 52,8 / 70ARENA Pavly Kladivové 10052,5112,5265326,48VT1 J
3. ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995 / 54,9 / 60SK ZLOBR Sedlčany 95
NR73
102,5270,5323,25VT1 J
4. PRŮŠOVÁ Kateřina / 1994 / 70,4 / 47KST FC Příbram 12555145325322,08VT1 J
5. WOLFOVÁ Lenka / 1995 / 62,2 / 10Powerlifting School 11552,5125292,5317,19VT1 J
6. KUNCLOVÁ Kateřina / 1998 / 62,2 / 61SK ZLOBR Sedlčany 10557,5122,5285309,05VT1 J
7. MAŠKOVÁ Michaela / 1994 / 67,0 / 49PWL Vision Nutrition 107,550120277,5284,74VT2 J
8. VANČUROVÁ Johana / 1995 / 71,1 / 43ARENA Pavly Kladivové 62,560110232,5228,85VT3 J
9. LUKÁŠOVÁ Pavlína / 1996 / 71,1 / 48Fitness Staňkov 7535105215211,62VT3 J
10. HAVLOVÁ Tereza / 1998 / 67,2 / 65TJ Kralupy 602580165168,94  J

Dorastenci

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub DRBP Trojboj Wilks VT D
1. RADA Karel / 2001 / 80,9 / 3Fitness Staňkov 215127,5
NR236
NR578,5
392,17MVT D
2. PROKOP Martin / 1999 / 70,5 / 18SK ZLOBR Sedlčany
NR200,5
105220
NR525,5
391,66VT1 D
3. MAJERSKÝ Jan / 2001 / 59,4 / 15TJ Sokol Bílina 145100182,5427,5367,99VT1 D
4. VLK Václav / 2000 / 97,4 / 9Fitness Jiskra Bílina 207,5137,5240585359,89VT1 D
5. KLÍMA Josef / 1999 / 73,1 / 62SK ZLOBR Sedlčany 185100210495359,17VT1 D
6. RYBÁR Filip / 2001 / 72,6 / 21TJ Přeštice 150117,5195462,5337,30VT1 D
7. KOVÁČ Viliam / 2000 / 56,5 / 72TJ Autobrzdy Jablonec n.N 12582,5
NR166
373,5337,08VT2 D
8. FIALA Filip / 2001 / 72,3 / 39TJ Sokol Bílina 155115190460336,49VT1 D
9. VÁVRA Marek / 2001 / 71,6 / 77KST Sporting APIS 172,597,5185455335,20VT2 D
10. PROKOP Pavel / 2001 / 72,9 / 74SK ZLOBR Sedlčany 15592,5205452,5329,01VT2 D
11. KRÝCHA Martin / 2000 / 70,9 / 79PWL Vision Nutrition 150102,5180432,5321,00VT2 D
12. KYMLA Jiří / 1999 / 89,8 / 67SK ZLOBR Sedlčany 180110200490313,16VT2 D
13. KOVÁČ Jan / 2001 / 78,5 / 56SK Olymp Fitness Nový Bor 15590200445307,50VT2 D
14. SERAFIN Tadeáš / 2001 / 65,2 / 57SKST Litvínov 12590170385305,38VT2 D
15. JANKOV Filip / 1999 / 73,2 / 11Sportovní klub TER 15085185420304,46VT2 D
16. NOVÁK Tomáš / 1999 / 102,3 / 38SK ZLOBR Sedlčany 200112,5190502,5303,11VT2 D
17. BULA Vojtěch / 2000 / 79,7 / 13KST Sporting APIS 150102,5185437,5299,38VT2 D
18. KOLÁŘ Pavel / 2000 / 66,0 / 41TJ Kralupy 13095155380298,38VT2 D
19. KNÁPEK Robin / 2000 / 78,4 / 46TJ Lanškroun 14095190425293,93VT2 D
20. LAKOMÝ Vojtěch / 2001 / 96,3 / 78TJ Autobrzdy Jablonec n.N 170100202,5472,5292,15VT2 D
21. KOČANDRLE Daniel / 2000 / 103,7 / 30Fitness Staňkov 160112,5190462,5277,59VT3 D
22. VALA Ondřej / 2003 / 72,6 / 34TJ TZ Prosport Rakovník 13087,5160377,5275,31VT3 D
23. MINAŘÍK Vilém / 2000 / 119,6 / 19TJ TZ Prosport Rakovník 175100200475273,32VT3 D
24. MARKOVETS Yuriy / 1999 / 73,6 / 28TJ Sokol Vejprnice 117,582,5157,5357,5258,15VT3 D
25. VOSTRÝ Matyáš / 1999 / 91,4 / 66TJ TZ Prosport Rakovník 130117,5160407,5258,15VT3 D
26. RADA Zbyněk / 1999 / 88,9 / 12Fitness Staňkov 127,575160362,5232,87  D
-. ŠPERL Ondřej / 1999 / 73,9 / 29TJ TZ Prosport Rakovník 170107,5000,00  D

Juniori

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub DRBP Trojboj Wilks VT D
1. NĚMEC Jaroslav / 1998 / 101,3 / 35SK ZLOBR Sedlčany
NR275
NR190,5
300
NR765,5
463,51EVT J
2. KLICH Petr / 1995 / 113,4 / 55TJ Kralupy 252,5165300717,5418,52MVT J
3. SIČEVSKYJ Evžen / 1997 / 90,0 / 17Powerlifting Jihlava 230130230590376,66VT1 J
4. KREJČA Pavel / 1995 / 91,3 / 76TJ Spartak Chodov 230155205590373,94VT1 J
5. HLADÍK Martin / 1994 / 71,7 / 6ARENA Pavly Kladivové 177,5122,5205505371,68VT1 J
6. RYŠAVÝ Dominik / 1998 / 94,0 / 24TJ Lanškroun 222,5135235592,5370,31VT2 J
7. ANDERLE Vojtěch / 1996 / 88,0 / 69TJ Spartak Pelhřimov 200130240570368,16VT1 J
8. ŠMRHA Daniel / 1994 / 72,6 / 7TJ Spartak Chodov 175112,5205492,5359,18VT2 J
9. PILSKÝ Josef / 1997 / 65,8 / 36TJ Spartak Pelhřimov 150110195455358,18VT1 J
10. VOSTRACKÝ Václav / 1997 / 73,9 / 64Fitness Staňkov 180107,5202,5490352,80VT2 J
11. JINDRA Štěpán / 1997 / 73,1 / 71SK ZLOBR Sedlčany 172,587,5220480348,29VT2 J
12. ŠUCHMAN Dominik / 1995 / 81,9 / 32KST FC Příbram 170117,5227,5515346,54VT2 J
13. DOČEKAL Tomáš / 1995 / 91,8 / 22ARENA Pavly Kladivové 192,5125230547,5346,07VT2 J
14. KMECKO Matěj / 1996 / 72,9 / 37KST Sporting APIS 172,5100195467,5339,92VT2 J
15. PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996 / 69,9 / 54TJ Spartak Chodov 145105175425318,84VT3 J
16. ZUNA Zbyněk / 1998 / 117,5 / 31Fitness Jiskra Bílina 202,5125220547,5316,35VT2 J
17. EMINGER Pavel / 1998 / 86,5 / 53SK TOTZI Klášterec n.O. 180105200485316,17VT3 J
18. KRUBNER Josef / 1998 / 89,5 / 20ARENA Pavly Kladivové 180120185485310,50VT3 J
19. MARŠÍK Martin / 1998 / 82,9 / 44TJ Spartak Pelhřimov 150102,5210462,5308,95VT2 J
20. SVATOŠ Michal / 1997 / 99,0 / 68TJ Lanškroun 165107,5225497,5304,02VT3 J
21. KULKA Pavel / 1998 / 77,8 / 4TJ Kralupy 140110170420291,94VT3 J
22. ODSTRČILÍK Tomáš / 1994 / 80,0 / 51TJ Kralupy 13595192,5422,5288,44VT3 J
-. JELÍNEK Ladislav / 1998 / 108,9 / 52TJ Přeštice 2000000,00  J


Nepřihlášený uživatel