1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev

Základní údaje:
Datum zahájení: 15. februára 2020 7:00
Datum ukončení: 15. februára 2020 18:15
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národná liga družstiev
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 64
Živé vysílání:
Sledovanost: 283 diváků (341 celkem)
Místo konání:
Adresa:Tělocvična KDS
Sedlecká 570
264 01 Sedlčany
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Ženy

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub DRBP Trojboj Wilks VT D
1. STROLENÁ Lenka / 1984 / 63,0 / 53Doplnejch powerlifting 132,585170387,5416,18EVT O
2. BRENNAN Anna / 1998 / 67,8 / 42Doplnejch powerlifting 152,575160387,5394,24MVT J
3. PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999 / 63,15 / 19TJ TZ Prosport Rakovník 127,577,5150355380,56MVT J
4. RAISOVÁ Jiřina / 1993 / 57,2 / 32TJ TZ Prosport Rakovník 112,570142,5325376,09MVT O
5. HERRMANNOVÁ Tereza / 1999 / 73,5 / 23Doplnejch powerlifting
NR155,5
80145380,5366,38MVT J
6. WOLFOVÁ Lenka / 1995 / 67,8 / 63Powerlifting School 14070150360366,26MVT O
7. NEJEDLÁ Adéla / 1999 / 64,3 / 28Doplnejch powerlifting 122,560152,5335354,30VT1 J
8. TIESLOVÁ Markéta / 1988 / 67,55 / 20TJ TZ Prosport Rakovník 102,565132,5300306,03VT2 O
9. VANČUROVÁ Johana / 1995 / 68,45 / 24Sportovní klub ZLOBR 11072,5115297,5300,62VT2 O
10. KREJČIŘÍKOVÁ Martina / 1987 / 61,05 / 31Doplnejch powerlifting 10055112,5267,5294,28VT2 O
11. MEDWELL Jessica / 2001 / 65,6 / 5Doplnejch powerlifting 10042,5120262,5273,52VT2 J
12. VITÁSKOVÁ Hana / 1987 / 96,0 / 66Doplnejch powerlifting 9545140280236,15VT3 O
13. MATOUŠKOVÁ Tereza / 2002 / 58,15 / 25Sportovní klub ZLOBR 57,53592,5185211,34VT3 D

Muži

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub DRBP Trojboj Wilks VT D
1. LUPAČ David / 1991 / 154,5 / 50Doplnejch powerlifting 315225347,5887,5489,01EVT O
2. ŠTĚPÁNIK Milan / 1993 / 85,6 / 51KST Sporting APIS 255160300715468,83MVT O
3. ŠINDELÁŘ Jan / 1997 / 82,45 / 14Sportovní klub ZLOBR 252,5
NR180
250
NR682,5
457,34MVT J
4. PELIKÁN Jakub / 2001 / 81,1 / 44KST Sporting APIS 245162,5262,5670453,52MVT J
5. VÁCHAL Jiří / 1994 / 97,95 / 61Sportovní klub ZLOBR 250162,5300712,5437,33VT1 O
6. OKROUHLÝ Vít / 1994 / 102,4 / 29KST Sporting APIS 240170
NR312,5
722,5435,67MVT O
7. POSPÍŠIL Radek / 1993 / 120,8 / 37Doplnejch powerlifting 275180300755433,37VT1 O
8. JINDŘICH Jan / 1993 / 107,9 / 26Doplnejch powerlifting 255167,5275697,5412,99VT1 O
9. ŠIGUT Jan / 1995 / 90,45 / 67Sportovní klub ZLOBR 225162,5257,5645410,74VT1 O
10. VÁVRA Marek / 2001 / 84,3 / 7Sportovní klub ZLOBR 220140260620410,13VT1 J
11. LNĚNIČKA Patrik / 2001 / 73,1 / 4Sportovní klub ZLOBR 220120222,5562,5408,15VT1 J
12. ROSÍK Vítězslav / 1989 / 87,0 / 48Doplnejch powerlifting 220137,5265622,5404,56VT1 O
13. HAIT Martin / 1994 / 73,35 / 49Sportovní klub ZLOBR 205125227,5557,5403,57VT1 O
14. KUBICA David / 1988 / 137,3 / 55Doplnejch powerlifting 270175270715400,76VT1 O
15. NĚMEC Jaroslav / 1998 / 92,3 / 65Sportovní klub ZLOBR 217,5165250632,5398,79VT1 J
16. ŠOUKAL Jaroslav / 1972 / 156,8 / 41TJ Sokol Vejprnice 240195265700384,86VT1 M1
17. KLÍMA Josef / 1999 / 74,2 / 47Sportovní klub ZLOBR 200115220535384,08VT1 J
18. BULA Vojtěch / 2000 / 91,75 / 6KST Sporting APIS 220135247,5602,5380,96VT1 J
19. VALA Adam / 2003 / 82,4 / 52TJ TZ Prosport Rakovník 210130227,5567,5380,45VT1 D
20. NĚMEC Filip / 2000 / 64,15 / 46Doplnejch powerlifting 157,5107,5205470377,93VT1 J
21. CABÁK Miroslav / 1991 / 76,05 / 27Sportovní klub ZLOBR 185122,5220527,5372,31VT2 O
22. WAGNER Jakub / 1998 / 103,0 / 56Doplnejch powerlifting 205160250615370,05VT1 J
23. VEBER Kryštof / 1993 / 104,8 / 33Doplnejch powerlifting 210140255605361,79VT2 O
24. SLADKÝ Josef / 2001 / 99,9 / 12TJ Sokol Vejprnice 205137,5250592,5360,71VT2 J
25. VERBIČ Jan / 1962 / 120,5 / 43TJ Sokol Vejprnice 250107,5270627,5360,44VT1 M2
26. POJEZNÝ Marek / 1994 / 106,1 / 18Doplnejch powerlifting 215160220595354,26VT2 O
27. SEMÍK Ondřej / 1991 / 100,4 / 8Doplnejch powerlifting 230132,5220582,5353,93VT2 O
28. KOCHRDA Martin / 2002 / 89,35 / 62Doplnejch powerlifting 205110235550352,44VT1 D
29. CIMBUREK Jan / 1974 / 128,2 / 30Powerlifting School 200150270620351,54VT2 M1
30. REŠL Lukáš / 1987 / 128,4 / 40Powerlifting School 245150225620351,48VT2 O
31. LIŠKA Václav / 1997 / 90,9 / 11Sportovní klub ZLOBR 205120215540343,01VT2 J
32. FRANTÁL František / 2000 / 81,45 / 22Sportovní klub ZLOBR 200102,5200502,5339,24VT2 J
33. MAREK Jakub / 2002 / 85,8 / 35Doplnejch powerlifting 19097,5230517,5338,91VT2 D
34. FRYČEK Tomáš / 2002 / 73,3 / 21TJ Sokol Vejprnice 16595205465336,75VT1 D
35. ŠMEJKAL Radek / 2001 / 86,1 / 60Powerlifting School 185135190510333,34VT2 J
36. VANEŠ Václav / 1992 / 108,6 / 17TJ Sokol Vejprnice 180150225555327,95VT3 O
37. MAYER Jan / 2002 / 69,5 / 2Doplnejch powerlifting 14080215435327,77VT2 D
38. HRUDKA Jakub / 2000 / 90,4 / 59Doplnejch powerlifting 175117,5217,5510324,87VT2 J
39. SCHREIB Vladimír / 1998 / 91,65 / 36Powerlifting School 192,5112,5205510322,63VT2 J
40. PAPÍRNÍK Lukáš / 1996 / 81,3 / 9Doplnejch powerlifting 165115195475321,05VT3 O
41. KRÁKORA Petr / 1973 / 92,1 / 15TJ Sokol Vejprnice 170120215505318,71VT2 M1
42. ČÍŽEK Dominik / 2002 / 103,0 / 34Powerlifting School 200107,5220527,5317,40VT2 D
43. VÍTEK Jan / 1971 / 148,5 / 45Powerlifting School 195175200570315,84VT2 M1
44. HAVLÍK Petr / 2004 / 68,9 / 10Powerlifting School 137,592,5182,5412,5312,92VT2 D
45. SVOBODA Aleš / 1998 / 104,4 / 38Sportovní klub ZLOBR 170110220500299,40VT3 J
46. ZEJDA Michal / 2002 / 106,0 / 16Doplnejch powerlifting 180115200495294,82VT2 D
47. MÍKA Antonín / 1995 / 106,1 / 3Doplnejch powerlifting 170115195480285,79  O
48. DAMMER Jiří / 2004 / 93,3 / 54TJ Sokol Vejprnice 145130180455285,38VT3 D
49. CIFRAIN Jan / 1998 / 115,5 / 58Sportovní klub ZLOBR 165100200465269,89VT3 J
50. CIBULKA Daniel / 2001 / 89,9 / 57TJ Sokol Vejprnice 14590170405258,71  J
51. KŘÍŽEK Vojtěch / 1999 / 101,1 / 1Sportovní klub ZLOBR 15585180420254,52  J

Nepřihlášený uživatel