20. Mistrovství ČR v silovém trojboji juniorů a dorostenců s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 24. marca 2012 7:00
Datum ukončení: 24. marca 2012 18:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národné majstrovstvá
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 49
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Bruntálská 59
Krnov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Dorastenky

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina DRBP Trojboj Wilks VT D
1. JAKUBCOVÁ Alexandra / 1994 / 57,1 / 19 SVK - ŠK SPC Častá
NR80
NR47,5
NR110
NR237,5
275,2150VT3 D

Juniorky

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina DRBP Trojboj Wilks VT D
1. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 72,0 / 38 CZE - TJ Sokol Pohořelice
NR177,5
NR107,5
160
NR445
434,3200MVT J
2. JURČÍKOVÁ Iveta / 1992 / 60,6 / 5 SVK - Power Sport Zlatníky
NR142,5
NR95
NR140
NR377,5
417,6282MVT J
3. VRÁBLOVÁ Simona / 1992 / 59,4 / 15 SVK - ŠK SPC Častá
NR140
80
NR130
350393,2600VT2 J
-. CHUŤKOVÁ Lenka / 1992 / 68,7 / 25 SVK - Power Sport Zlatníky
NR135
0
NR110
00,0000  J

Dorastenci

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina DRBP Trojboj Wilks VT D
1. TUREK Tomáš / 1994 / 90,2 / 40 CZE - TJ Viktoria Bohumín 275130230635404,9395VT1 D
2. UHER Pavel / 1994 / 103,5 / 8 CZE - KST Kuřim 250135
NR270
655393,3930VT1 D
3. SVOBODA Tomáš / 1994 / 100,6 / 1 CZE - TJ Baník Dobřany 245155220620376,4020VT1 D
4. SETNICKÝ Erik / 1995 / 73,7 / 16 SVK - ŠK SPC Častá
NR190
115
NR200
NR505
364,3070VT2 D
5. ZMEKO Jakub / 1994 / 82,8 / 18 SVK - ŠK SPC Častá 190112,5230532,5355,9762VT2 D
6. PETRŮJ Lukáš / 1994 / 70,3 / 4 CZE - TJ Baník Dobřany 16097,5205462,5345,4412VT2 D
7. KOVÁŘÍK Petr / 1995 / 65,7 / 3 CZE - TJ Spartak Chodov 18090160430338,8830VT2 D
8. SPILKA Michal / 1994 / 93,9 / 33 CZE - SKST Litvínov 195130195520325,2080VT3 D
9. KURKA Dominik / 1994 / 79,6 / 34 CZE - Sokol Vranovice 140117,5190447,5306,4928VT3 D
10. ŠUBRT Petr / 1995 / 93,7 / 9 CZE - KST Kuřim 190100195485303,6100VT3 D
11. PESSER Lukáš / 1995 / 91,5 / 42 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 180100190470297,5570VT3 D

Juniori

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina DRBP Trojboj Wilks VT D
1. TKADLEC Lukáš / 1989 / 82,5 / 6 CZE - KST Kuřim 280200260,5740,5496,0610EVT J
2. SOBOTKA Filip / 1993 / 101,1 / 46 CZE - KST Jihlava
NR325
NR195
270
NR790
478,7400MVT J
3. GALLO Jakub / 1993 / 107,5 / 26 SVK - Power Sport Zlatníky 310195270775459,4200VT1 J
4. HAVRÁNEK Ondřej / 1989 / 103,8 / 11 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 292,5160280732,5439,5000VT1 J
5. PAVLIŠ Tomáš / 1993 / 81,5 / 10 CZE - TJ Olympia Zlín 242,5140
NR265
647,5436,9978VT1 J
6. PRÁŠEK Jiří / 1989 / 89,4 / 29 CZE - SK Zlobr Sedlčany 245
NR197,5
235677,5434,0065VT1 J
7. NEMČEK Peter / 1991 / 73,5 / 17 SVK - ŠK SPC Častá
NR220
NR150
NR230
NR600
433,6800VT2 J
8. HOUŽVIČKA Ondřej / 1990 / 109,4 / 47 CZE - Sokol Nymburk 275170280725427,3875VT1 J
9. PŘIBYL Patrik / 1993 / 98,9 / 44 CZE - KST Jihlava 260170260690421,7970VT1 J
10. MURÁRIK Marcel / 1992 / 81,9 / 32 CZE - SKST Litvínov 227,5160235622,5418,8802VT1 J
11. KOTEN Jakub / 1991 / 71,9 / 7 CZE - KST Kuřim 212,5137,5215565414,9925VT1 J
12. LIŠKA Václav / 1992 / 124,0 / 21 CZE - Fitness Velké Opatovice 275157,5285717,5409,5490VT1 J
13. HOZA René / 1993 / 73,3 / 37 CZE - TJ Sokol Těškovice 225137,5200562,5407,3625VT1 J
14. TOMČÁK Lukáš / 1991 / 73,6 / 13 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 215130215560404,3760VT1 J
15. MORE Jan / 1993 / 64,2 / 49 CZE - Powerlifting Klatovy 180120200500401,7500VT1 J
16. LORENC Jan / 1990 / 65,5 / 2 CZE - Powerlifting Klatovy 175122,5205502,5397,0252VT1 J
17. SADOVSKÝ Petr / 1992 / 121,6 / 12 CZE - TJ Sokol Lanžhot 262,5180250692,5396,9410VT2 J
18. STROUHAL Jan / 1989 / 83,4 / 36 CZE - TJ Sokol Pohořelice 240120230590392,7040VT2 J
19. WEINFURT Václav / 1992 / 72,7 / 14 CZE - TJ Baník Dobřany 200140195535389,7475VT2 J
20. BUCHTÍK Petr / 1991 / 86,0 / 39 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 232,5140222,5595389,1300VT2 J
21. MANDÍK Lukáš / 1991 / 73,6 / 23 CZE - SK Zlobr Sedlčany 175162,5200537,5388,1288VT2 J
22. KREJČÍ Lukáš / 1990 / 64,4 / 24 CZE - TJ Třebíč 165125190480384,6720VT2 J
23. MORAVEC Jan / 1993 / 90,8 / 48 CZE - Sokol Nymburk 215142,5242,5600381,3600VT2 J
24. ŠAFARČÍK Petr / 1992 / 78,7 / 35 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 215117,5220552,5381,1698VT2 J
25. KAJAN Juraj / 1992 / 71,9 / 28 SVK - Power Sport Zlatníky 195
NR127,5
180502,5369,0862VT3 J
26. ŠTEFKOVIČ Richard / 1993 / 76,4 / 27 SVK - Power Sport Zlatníky 190
NR132,5
200522,5367,6310VT3 J
27. GYÖMBER Ondřej / 1990 / 74,0 / 22 CZE - SK Zlobr Sedlčany 162,5155192,5510366,8430VT2 J
28. NOVÁK Radovan / 1989 / 66,3 / 20 SVK - ŠK SPC Častá 170110180460359,8580VT3 J
29. MOJŽÍŠ Tomáš / 1993 / 92,2 / 41 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 210130215555350,0940VT2 J
30. PASTYŘIK Petr / 1989 / 93,2 / 30 CZE - SKST Litvínov 185140200525329,4900VT3 J
31. ORAVEC Vít / 1989 / 80,9 / 31 CZE - SKST Litvínov 165127,5190482,5327,0868VT3 J
32. VYSKOČIL Vojtěch / 1993 / 64,8 / 45 CZE - TJ Spartak Chodov 142,5100165407,5324,8998VT3 J
-. KRONOVETR Tadeáš / 1993 / 84,6 / 43 CZE - KST Jihlava 270026000,0000  J


Nepřihlášený uživatel