25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu

Základní údaje:
Datum zahájení: 28. septembra 2019 9:00
Datum ukončení: 28. septembra 2019 20:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová súťaž
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 68
Místo konání:
Adresa:Hala policejní školy
Zlínská 991
769 01 Holešov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Další informace

Muži a ženy v nadhode

Ženy

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Team, krajina NH Sinclair D
1. PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994 / 63,9 / 65 CZE - TJ Bohemians Praha 95123,4430 S
2. VAUMUNDOVÁ Petra / 1989 / 64,6 / 64 CZE - SPČ Olomouc 91117,4810 W0
3. BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990 / 66,9 / 27 CZE - SPČ Olomouc 90113,8680 S
4. ŠVECOVÁ Julie / 1984 / 68,1 / 20 CZE - Vzpírání Haná 88110,2376 W1
5. REŽNAROVÁ Lucie / 1999 / 75,6 / 63 CZE - Opava 7487,8084 J20
6. JURKOVÁ Adéla / 1991 / 79,1 / 60 CZE - Frýdek-Místek 7384,8114 S
7. PAVLÍKOVÁ Adriana / 1992 / 56,9 / 62 CZE - Opava 6083,9400 S
8. RICOVÁ Petra / 1997 / 61,5 / 54 SVK - TJ Slávia Ružomberok 6282,4662 J23
9. MELICHOVÁ Natalie / 2004 / 52,6 / 66 CZE - Vzpírání Haná 5581,3120
10. GABKOVÁ Natálie / 2002 / 53,8 / 67 CZE - SKP Holešov 5275,6392 J17
11. ŠIMONOVÁ Denisa / 2002 / 62,0 / 68 CZE - SKP Holešov 5572,7870 J17
12. ŠIMKOVÁ Kateřina / 2002 / 57,8 / 69 CZE - SPČ Olomouc 5069,2200 J17
13. JAROŠOVÁ Katka / 2001 / 67,8 / 61 CZE - Opava 5062,7850 J20

Muži

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Team, krajina NH Sinclair D
1. OSTROVSKÝ Viktor / 1995 / 87,5 / 56 SVK - VK KOFI Trenčín 176206,1664 S
2. KOLÁŘ Josef / 1997 / 91,4 / 19 CZE - TJ Holešov 176202,2416 J23
3. MAHOVSKÝ David / 1994 / 74,2 / 11 CZE - PSK Olymp Praha 150191,0700 S
4. KOŘÍNEK Vít / 1999 / 86,7 / 24 CZE - TJ Holešov 150176,4450 J20
5. NOVOTNÝ Martin / 2000 / 89,4 / 23 CZE - TJ Holešov 147170,5494 J20
6. BARTEČEK Jakub / 2000 / 95,0 / 77 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 150169,6350 J20
7. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 85,7 / 38 CZE - TJ Holešov 140165,5780 M1
8. ZAJAN Jan / 1976 / 89,7 / 74 CZE - SKV Teplice 140162,1900 M2
9. HARASZTOVICS Gergo / 2002 / 83,6 / 55 HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 125149,5875 J17
10. PECKA Tomáš / 1996 / 133,4 / 76 CZE - SKV Teplice 145148,5960 J23
11. KOLÁŘ Daniel / 1999 / 83,5 / 71 CZE - TJ Holešov 124148,4776 J20
12. BÁRTA Petr / 1995 / 74,9 / 41 CZE - TJ Holešov 117148,2507 S
13. PLISKA Tomáš, Bc. / 1986 / 98,4 / 39 CZE - TJ Šumperk 132147,2460 S
14. MOLNÁR Csongor / 2004 / 69,4 / 1 HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 110145,6950
15. DOBRÝ Jaroslav / 1999 / 88,8 / 46 CZE - Vzpírání Haná 125145,4500 J20
16. LIŠKA Radim / 2000 / 87,6 / 47 CZE - Vzpírání Haná 112131,1296 J20
17. KOLÁŘ Daniel / 1968 / 102,0 / 22 CZE - TJ Holešov 116127,7044 M4
18. ŠIMČÍK Vojtěch / 2004 / 71,8 / 57 CZE - TJ Holešov 98127,2040
19. SZUCS Endre / 1997 / 136,9 / 52 HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 120122,4360 J23
20. ŠTĚPJÁK Adam / 2000 / 72,4 / 75 CZE - TJ Holešov 93120,1374 J20
21. MIHÁLY Csordás / 1991 / 86,8 / 53 HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 100117,5700 S
22. NOVOTNÝ Jakub / 1987 / 79,0 / 34 CZE - TJ Holešov 90110,8170 S
23. POMPA Lukáš / 2003 / 97,8 / 70 CZE - SK Lázně Bohdaneč 97108,4557 J17
24. GAJZLER Vojtěch / 2000 / 85,0 / 72 CZE - TJ Holešov 7083,1040 J20
-. VOJTIČKO Petr / 2000 / 92,5 / 21 CZE - TJ Holešov 00,0000 J20
-. VÍŤAZ Patrik / 2000 / 92,8 / 51 SVK - TJ Slávia Ružomberok 00,0000 J20
-. LADMAN Radek / 1987 / 90,9 / 73 CZE - Praha 00,0000 S

Nepřihlášený uživatel