41. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 16. decembra 2017 10:00
Datum ukončení: 16. decembra 2017 21:15
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová súťaž
Výpočet bodů: Rozdiel
Soutěžících: 68
Živé vysílání:
Sledovanost: 121 diváků (179 celkem)
Místo konání:
Adresa:TJ Sokol Brno - Obřany
Mlýnské nábřeží 9
614 00 Brno
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí vo dvojboji

Seniori

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Team, krajina TRNH Dvojboj Rozdiel D
1. GASIOR Jiří / 1991 / 104,6 / 66 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 150193 343 133,8 S
2. POLÁČEK Peter / 1994 / 83,4 / 44 SVK - VŠC DUKLA Banská Bystrica 130170 300 133,2 J23
3. KOLÁŘ Josef / 1997 / 87,5 / 61 CZE - TJ Holešov 127160 287 112,0 J20
4. PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986 / 83,9 / 45 CZE - SKV Příbor 122150 272 104,2 S
5. HANÁČEK Jan / 1995 / 101,6 / 56 CZE - TAK Hellas Brno 130165 295 91,8 J23
6. MAŇÁK Ladislav / 1994 / 93,4 / 65 CZE - TAK Hellas Brno 126147 273 86,2 J23
7. STROUPEK David / 1995 / 85,9 / 32 CZE - SPČ Olomouc 117140 257 85,2 J23
8. TRAN Bao / 2000 / 69,1 / 61 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 92120 212 73,8 J17
9. BEČVÁŘ Luděk / 1964 / 84,6 / 35 CZE - TJ Bohemians Praha 112130 242 72,8 M4
10. BUČEK Jakub / 1987 / 96,3 / 33 CZE - SPČ Olomouc 115147 262 69,4 S
11. HUML Jiří / 1993 / 91,3 / 47 CZE - TAK Hellas Brno 110140 250 67,4 S
12. IGNÁCEK Tomáš / 1991 / 72,8 / 36 CZE - SPČ Olomouc 98113 211 65,4 S
13. BRZOKOUPIL Vladimír / 1980 / 84,8 / 64 CZE - TAK Hellas Brno 106127 233 63,4 M1
14. CONCOLINO Renato / 1994 / 91,8 / 34 CZE - SPČ Olomouc 110135 245 61,4 J23
15. OKUREK Martin / 1989 / 88,1 / 55 CZE - TAK Hellas Brno 101133 234 57,8 S
16. ZDRAŽIL Lukáš / 1994 / 84,1 / 9 CZE - TJ Holešov 100124 224 55,8 J23
17. MIČULEK Martin / 1993 / 75,7 / 63 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 92115 207 55,6 S
18. LIENER Jiří / 2000 / 78,1 / 54 CZE - TAK Hellas Brno 93118 211 54,8 J17
19. ENČEV Radek / 1986 / 67,7 / 62 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 85105 190 54,6 S
20. HAVLÍK Eduard / 1972 / 78,5 / 51 CZE - TAK Hellas Brno 100110 210 53,0 M3
21. STRAKOŠ Martin / 1996 / 71,5 / 42 CZE - SKV Příbor 85110 195 52,0 J23
22. MADER Ondřej / 1984 / 72,2 / 39 CZE - SPČ Olomouc 85111 196 51,6 S
23. VOLESKÝ Kryštof / 1995 / 72,3 / 10 CZE - TJ Bohemians Praha 85110 195 50,4 J23
24. BELIANSKY Patrik / 1998 / 70,1 / 37 SVK - VK KOFI Trenčín 85105 190 49,8 J20
25. BRHEL Pavel / 1969 / 72,5 / 29 CZE - TAK Hellas Brno 83107 190 45,0 M3
26. HERTLOVÁ Simona / 1993 / 69,3 / 13 CZE - TAK Hellas Brno 83100 183 44,4 S
27. KRŠKOVÁ Lucia / 1987 / 63,0 / 16 SVK - TK Luke Trenčín 7295 167 41,0 W0
28. ZELENTSOVA Elizaveta / 1995 / 66,0 / 3 CZE - TAK Hellas Brno 7692 168 36,0 J23
29. MARŠÁLEK Josef / 1993 / 89,6 / 53 CZE - TAK Hellas Brno 90125 215 35,8 S
30. RONDZIKOVÁ Nina / 1995 / 64,6 / 19 SVK - TAK Hellas Brno 7590 165 35,8 J23
31. VRŠKOVÁ Veronika / 1989 / 59,6 / 4 SVK - ŠKV Dunajplavba Bratislava 6787 154 34,8 S
32. HLAVÁČEK Tomáš / 1987 / 92,9 / 58 CZE - TAK Hellas Brno 100120 220 34,2 S
33. ŠVECOVÁ Julie / 1984 / 68,8 / 23 CZE - Vzpírání Haná 7489 163 25,4 W0
34. PLISKA Tomáš, Bc. / 1986 / 98,0 / 46 CZE - TJ Šumperk 94125 219 23,0 S
35. SUP Jiří / 1995 / 84,6 / 52 CZE - TAK Hellas Brno 85105 190 20,8 J23
36. KUDLÁČ Karel / 1998 / 108,1 / 60 CZE - TAK Hellas Brno 105125 230 13,8 J20
37. MINÁŘOVÁ Lucie / 1993 / 67,7 / 12 CZE - TAK Hellas Brno 6680 146 10,6 S
38. LUTTER Milan / 1956 / 76,0 / 67 CZE - TAK Hellas Brno 7090 160 8,0 M6
39. SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992 / 79,3 / 20 CZE - TJ Bohemians Praha 7096 166 7,4 S
40. DOSTÁL Martin / 1987 / 87,2 / 48 CZE - CrossFit DESTINY Brno 80100 180 5,6 S
41. DOBRÝ Jaroslav / 1999 / 82,5 / 40 CZE - Vzpírání Haná 7693 169 4,0 J20
42. VOJTIČKO Petr / 2000 / 84,7 / 59 CZE - TJ Holešov 73100 173 3,6 J17
43. ŘÍHOVÁ Lucie / 1991 / 54,6 / 15 CZE - SPČ Olomouc 4666 112 2,8 S
44. KLUSKA Petr / 1997 / 86,9 / 43 CZE - TAK Hellas Brno 75100 175 1,2 J20
45. CHATRNÁ Klára / 1988 / 62,5 / 5 CZE - TAK Hellas Brno 5768 125 0,0 S
46. SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989 / 56,7 / 6 CZE - TAK Hellas Brno 4963 112 -1,4 S
47. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 57,1 / 22 CZE - TJ Bohemians Praha 5158 109 -5,2 J23
48. DANIELOVÁ Dagmar / 1988 / 61,5 / 17 CZE - SPČ Olomouc 5166 117 -6,0 S
49. JANÍČKOVÁ Kamila / 1991 / 58,4 / 18 CZE - TAK Hellas Brno 5060 110 -6,8 S
50. PRUDKÝ David / 1990 / 91,7 / 41 CZE - SKV Příbor 75100 175 -8,4 S
51. HUMLOVÁ Kristýna / 1992 / 61,5 / 25 CZE - TAK Hellas Brno 5064 114 -9,0 S
52. VALÁŠEK Filip / 2001 / 89,9 / 49 CZE - TAK Hellas Brno 7595 170 -9,8 J17
53. KONEČNÁ Eva / 1989 / 62,9 / 8 CZE - CrossFit DESTINY Brno 5165 116 -9,8 S
54. VAŠÍČKOVÁ Klára / 1996 / 55,9 / 2 CZE - TAK Hellas Brno 4458 102 -9,8 J23
55. KUKUČKA Jan / 1941 / 74,7 / 57 CZE - Sokol Vyšehrad Praha 5875 133 -16,4 M9
56. JURÍČEK Jozef / 1945 / 70,9 / 11 CZE - PSK Olymp Praha 5570 125 -16,8 M8
57. BAĎUROVÁ Ivana / 1986 / 69,0 / 7 CZE - CrossFit DESTINY Brno 5863 121 -17,0 W0
58. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 70,6 / 14 CZE - TJ Bohemians Praha 5470 124 -17,2 J23
59. LIŠKA Radim / 2000 / 82,3 / 28 CZE - Vzpírání Haná 6576 141 -23,6 J17
60. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 85,2 / 38 CZE - SPČ Olomouc 0140 140 -30,4 M1
61. FIALOVÁ Lenka / 1988 / 69,8 / 21 CZE - TJ Bohemians Praha 4253 95 -44,6 S
62. HALAČKOVÁ Kristýna / 1997 / 87,5 / 30 CZE - TAK Hellas Brno 5080 130 -45,0 J20
63. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 77,3 / 1 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 4759 106 -48,6 S
64. LIŠKA Radek / 1971 / 101,0 / 27 CZE - Vzpírání Haná 6282 144 -58,0 M3
65. POLÁKOVÁ Anna / 2000 / 86,5 / 26 CZE - Vzpírání Haná 5155 106 -67,0 J17
66. FOJTÍKOVÁ Kateřina / 1991 / 81,3 / 24 CZE - SKV Příbor 3852 90 -72,6 S
-. HORNÁ Ivana / 1990 / 65,0 / 31 SVK - VK KOFI Trenčín 00 0 -130,0 S
-. NAVRÁTIL Petr / 1990 / 77,9 / 50 CZE - TAK Hellas Brno 00 0 -155,8 S


Nepřihlášený uživatel