41. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 16. decembra 2017 10:00
Datum ukončení: 16. decembra 2017 21:15
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová súťaž
Výpočet bodů: Rozdiel
Soutěžících: 68
Živé vysílání:
Sledovanost: 121 diváků (179 celkem)
Místo konání:
Adresa:TJ Sokol Brno - Obřany
Mlýnské nábřeží 9
614 00 Brno
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trhu

Seniori

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Team, krajina TR Rozdiel D
1. POLÁČEK Peter / 1994 / 83,4 / 44 SVK - VŠC DUKLA Banská Bystrica 13046,6 J23
2. GASIOR Jiří / 1991 / 104,6 / 66 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 15045,4 S
3. KOLÁŘ Josef / 1997 / 87,5 / 61 CZE - TJ Holešov 12739,5 J20
4. PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986 / 83,9 / 45 CZE - SKV Příbor 12238,1 S
5. MAŇÁK Ladislav / 1994 / 93,4 / 65 CZE - TAK Hellas Brno 12632,6 J23
6. STROUPEK David / 1995 / 85,9 / 32 CZE - SPČ Olomouc 11731,1 J23
7. HANÁČEK Jan / 1995 / 101,6 / 56 CZE - TAK Hellas Brno 13028,4 J23
8. BEČVÁŘ Luděk / 1964 / 84,6 / 35 CZE - TJ Bohemians Praha 11227,4 M4
9. IGNÁCEK Tomáš / 1991 / 72,8 / 36 CZE - SPČ Olomouc 9825,2 S
10. TRAN Bao / 2000 / 69,1 / 61 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 9222,9 J17
11. HAVLÍK Eduard / 1972 / 78,5 / 51 CZE - TAK Hellas Brno 10021,5 M3
12. BRZOKOUPIL Vladimír / 1980 / 84,8 / 64 CZE - TAK Hellas Brno 10621,2 M1
13. BUČEK Jakub / 1987 / 96,3 / 33 CZE - SPČ Olomouc 11518,7 S
14. HUML Jiří / 1993 / 91,3 / 47 CZE - TAK Hellas Brno 11018,7 S
15. CONCOLINO Renato / 1994 / 91,8 / 34 CZE - SPČ Olomouc 11018,2 J23
16. ENČEV Radek / 1986 / 67,7 / 62 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 8517,3 S
17. MIČULEK Martin / 1993 / 75,7 / 63 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 9216,3 S
18. ZDRAŽIL Lukáš / 1994 / 84,1 / 9 CZE - TJ Holešov 10015,9 J23
19. LIENER Jiří / 2000 / 78,1 / 54 CZE - TAK Hellas Brno 9314,9 J17
20. BELIANSKY Patrik / 1998 / 70,1 / 37 SVK - VK KOFI Trenčín 8514,9 J20
21. HERTLOVÁ Simona / 1993 / 69,3 / 13 CZE - TAK Hellas Brno 8313,7 S
22. STRAKOŠ Martin / 1996 / 71,5 / 42 CZE - SKV Příbor 8513,5 J23
23. OKUREK Martin / 1989 / 88,1 / 55 CZE - TAK Hellas Brno 10112,9 S
24. MADER Ondřej / 1984 / 72,2 / 39 CZE - SPČ Olomouc 8512,8 S
25. VOLESKÝ Kryštof / 1995 / 72,3 / 10 CZE - TJ Bohemians Praha 8512,7 J23
26. BRHEL Pavel / 1969 / 72,5 / 29 CZE - TAK Hellas Brno 8310,5 M3
27. RONDZIKOVÁ Nina / 1995 / 64,6 / 19 SVK - TAK Hellas Brno 7510,4 J23
28. ZELENTSOVA Elizaveta / 1995 / 66,0 / 3 CZE - TAK Hellas Brno 7610,0 J23
29. KRŠKOVÁ Lucia / 1987 / 63,0 / 16 SVK - TK Luke Trenčín 729,0 W0
30. VRŠKOVÁ Veronika / 1989 / 59,6 / 4 SVK - ŠKV Dunajplavba Bratislava 677,4 S
31. HLAVÁČEK Tomáš / 1987 / 92,9 / 58 CZE - TAK Hellas Brno 1007,1 S
32. ŠVECOVÁ Julie / 1984 / 68,8 / 23 CZE - Vzpírání Haná 745,2 W0
33. MARŠÁLEK Josef / 1993 / 89,6 / 53 CZE - TAK Hellas Brno 900,4 S
34. SUP Jiří / 1995 / 84,6 / 52 CZE - TAK Hellas Brno 850,4 J23
35. MINÁŘOVÁ Lucie / 1993 / 67,7 / 12 CZE - TAK Hellas Brno 66-1,7 S
36. KUDLÁČ Karel / 1998 / 108,1 / 60 CZE - TAK Hellas Brno 105-3,1 J20
37. PLISKA Tomáš, Bc. / 1986 / 98,0 / 46 CZE - TJ Šumperk 94-4,0 S
38. CHATRNÁ Klára / 1988 / 62,5 / 5 CZE - TAK Hellas Brno 57-5,5 S
39. LUTTER Milan / 1956 / 76,0 / 67 CZE - TAK Hellas Brno 70-6,0 M6
40. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 57,1 / 22 CZE - TJ Bohemians Praha 51-6,1 J23
41. DOBRÝ Jaroslav / 1999 / 82,5 / 40 CZE - Vzpírání Haná 76-6,5 J20
42. DOSTÁL Martin / 1987 / 87,2 / 48 CZE - CrossFit DESTINY Brno 80-7,2 S
43. SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989 / 56,7 / 6 CZE - TAK Hellas Brno 49-7,7 S
44. JANÍČKOVÁ Kamila / 1991 / 58,4 / 18 CZE - TAK Hellas Brno 50-8,4 S
45. ŘÍHOVÁ Lucie / 1991 / 54,6 / 15 CZE - SPČ Olomouc 46-8,6 S
46. SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992 / 79,3 / 20 CZE - TJ Bohemians Praha 70-9,3 S
47. DANIELOVÁ Dagmar / 1988 / 61,5 / 17 CZE - SPČ Olomouc 51-10,5 S
48. BAĎUROVÁ Ivana / 1986 / 69,0 / 7 CZE - CrossFit DESTINY Brno 58-11,0 W0
49. HUMLOVÁ Kristýna / 1992 / 61,5 / 25 CZE - TAK Hellas Brno 50-11,5 S
50. VOJTIČKO Petr / 2000 / 84,7 / 59 CZE - TJ Holešov 73-11,7 J17
51. KLUSKA Petr / 1997 / 86,9 / 43 CZE - TAK Hellas Brno 75-11,9 J20
52. KONEČNÁ Eva / 1989 / 62,9 / 8 CZE - CrossFit DESTINY Brno 51-11,9 S
53. VAŠÍČKOVÁ Klára / 1996 / 55,9 / 2 CZE - TAK Hellas Brno 44-11,9 J23
54. VALÁŠEK Filip / 2001 / 89,9 / 49 CZE - TAK Hellas Brno 75-14,9 J17
55. JURÍČEK Jozef / 1945 / 70,9 / 11 CZE - PSK Olymp Praha 55-15,9 M8
56. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 70,6 / 14 CZE - TJ Bohemians Praha 54-16,6 J23
57. PRUDKÝ David / 1990 / 91,7 / 41 CZE - SKV Příbor 75-16,7 S
58. KUKUČKA Jan / 1941 / 74,7 / 57 CZE - Sokol Vyšehrad Praha 58-16,7 M9
59. LIŠKA Radim / 2000 / 82,3 / 28 CZE - Vzpírání Haná 65-17,3 J17
60. FIALOVÁ Lenka / 1988 / 69,8 / 21 CZE - TJ Bohemians Praha 42-27,8 S
61. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 77,3 / 1 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 47-30,3 S
62. POLÁKOVÁ Anna / 2000 / 86,5 / 26 CZE - Vzpírání Haná 51-35,5 J17
63. HALAČKOVÁ Kristýna / 1997 / 87,5 / 30 CZE - TAK Hellas Brno 50-37,5 J20
64. LIŠKA Radek / 1971 / 101,0 / 27 CZE - Vzpírání Haná 62-39,0 M3
65. FOJTÍKOVÁ Kateřina / 1991 / 81,3 / 24 CZE - SKV Příbor 38-43,3 S
-. HORNÁ Ivana / 1990 / 65,0 / 31 SVK - VK KOFI Trenčín 0-65,0 S
-. NAVRÁTIL Petr / 1990 / 77,9 / 50 CZE - TAK Hellas Brno 0-77,9 S
-. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 85,2 / 38 CZE - SPČ Olomouc 0-85,2 M1


Nepřihlášený uživatel