41. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 16. decembra 2017 10:00
Datum ukončení: 16. decembra 2017 21:15
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová súťaž
Výpočet bodů: Rozdiel
Soutěžících: 68
Živé vysílání:
Sledovanost: 121 diváků (179 celkem)
Místo konání:
Adresa:TJ Sokol Brno - Obřany
Mlýnské nábřeží 9
614 00 Brno
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v nadhode

Seniori

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Team, krajina NH Rozdiel D
1. GASIOR Jiří / 1991 / 104,6 / 66 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 19388,4 S
2. POLÁČEK Peter / 1994 / 83,4 / 44 SVK - VŠC DUKLA Banská Bystrica 17086,6 J23
3. KOLÁŘ Josef / 1997 / 87,5 / 61 CZE - TJ Holešov 16072,5 J20
4. PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986 / 83,9 / 45 CZE - SKV Příbor 15066,1 S
5. HANÁČEK Jan / 1995 / 101,6 / 56 CZE - TAK Hellas Brno 16563,4 J23
6. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 85,2 / 38 CZE - SPČ Olomouc 14054,8 M1
7. STROUPEK David / 1995 / 85,9 / 32 CZE - SPČ Olomouc 14054,1 J23
8. MAŇÁK Ladislav / 1994 / 93,4 / 65 CZE - TAK Hellas Brno 14753,6 J23
9. TRAN Bao / 2000 / 69,1 / 61 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 12050,9 J17
10. BUČEK Jakub / 1987 / 96,3 / 33 CZE - SPČ Olomouc 14750,7 S
11. HUML Jiří / 1993 / 91,3 / 47 CZE - TAK Hellas Brno 14048,7 S
12. BEČVÁŘ Luděk / 1964 / 84,6 / 35 CZE - TJ Bohemians Praha 13045,4 M4
13. OKUREK Martin / 1989 / 88,1 / 55 CZE - TAK Hellas Brno 13344,9 S
14. CONCOLINO Renato / 1994 / 91,8 / 34 CZE - SPČ Olomouc 13543,2 J23
15. BRZOKOUPIL Vladimír / 1980 / 84,8 / 64 CZE - TAK Hellas Brno 12742,2 M1
16. IGNÁCEK Tomáš / 1991 / 72,8 / 36 CZE - SPČ Olomouc 11340,2 S
17. ZDRAŽIL Lukáš / 1994 / 84,1 / 9 CZE - TJ Holešov 12439,9 J23
18. LIENER Jiří / 2000 / 78,1 / 54 CZE - TAK Hellas Brno 11839,9 J17
19. MIČULEK Martin / 1993 / 75,7 / 63 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 11539,3 S
20. MADER Ondřej / 1984 / 72,2 / 39 CZE - SPČ Olomouc 11138,8 S
21. STRAKOŠ Martin / 1996 / 71,5 / 42 CZE - SKV Příbor 11038,5 J23
22. VOLESKÝ Kryštof / 1995 / 72,3 / 10 CZE - TJ Bohemians Praha 11037,7 J23
23. ENČEV Radek / 1986 / 67,7 / 62 CZE - ASK Tatra Kopřivnice 10537,3 S
24. MARŠÁLEK Josef / 1993 / 89,6 / 53 CZE - TAK Hellas Brno 12535,4 S
25. BELIANSKY Patrik / 1998 / 70,1 / 37 SVK - VK KOFI Trenčín 10534,9 J20
26. BRHEL Pavel / 1969 / 72,5 / 29 CZE - TAK Hellas Brno 10734,5 M3
27. KRŠKOVÁ Lucia / 1987 / 63,0 / 16 SVK - TK Luke Trenčín 9532,0 W0
28. HAVLÍK Eduard / 1972 / 78,5 / 51 CZE - TAK Hellas Brno 11031,5 M3
29. HERTLOVÁ Simona / 1993 / 69,3 / 13 CZE - TAK Hellas Brno 10030,7 S
30. VRŠKOVÁ Veronika / 1989 / 59,6 / 4 SVK - ŠKV Dunajplavba Bratislava 8727,4 S
31. HLAVÁČEK Tomáš / 1987 / 92,9 / 58 CZE - TAK Hellas Brno 12027,1 S
32. PLISKA Tomáš, Bc. / 1986 / 98,0 / 46 CZE - TJ Šumperk 12527,0 S
33. ZELENTSOVA Elizaveta / 1995 / 66,0 / 3 CZE - TAK Hellas Brno 9226,0 J23
34. RONDZIKOVÁ Nina / 1995 / 64,6 / 19 SVK - TAK Hellas Brno 9025,4 J23
35. SUP Jiří / 1995 / 84,6 / 52 CZE - TAK Hellas Brno 10520,4 J23
36. ŠVECOVÁ Julie / 1984 / 68,8 / 23 CZE - Vzpírání Haná 8920,2 W0
37. KUDLÁČ Karel / 1998 / 108,1 / 60 CZE - TAK Hellas Brno 12516,9 J20
38. SKLENIČKOVÁ Michaela / 1992 / 79,3 / 20 CZE - TJ Bohemians Praha 9616,7 S
39. VOJTIČKO Petr / 2000 / 84,7 / 59 CZE - TJ Holešov 10015,3 J17
40. LUTTER Milan / 1956 / 76,0 / 67 CZE - TAK Hellas Brno 9014,0 M6
41. KLUSKA Petr / 1997 / 86,9 / 43 CZE - TAK Hellas Brno 10013,1 J20
42. DOSTÁL Martin / 1987 / 87,2 / 48 CZE - CrossFit DESTINY Brno 10012,8 S
43. MINÁŘOVÁ Lucie / 1993 / 67,7 / 12 CZE - TAK Hellas Brno 8012,3 S
44. ŘÍHOVÁ Lucie / 1991 / 54,6 / 15 CZE - SPČ Olomouc 6611,4 S
45. DOBRÝ Jaroslav / 1999 / 82,5 / 40 CZE - Vzpírání Haná 9310,5 J20
46. PRUDKÝ David / 1990 / 91,7 / 41 CZE - SKV Příbor 1008,3 S
47. SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989 / 56,7 / 6 CZE - TAK Hellas Brno 636,3 S
48. CHATRNÁ Klára / 1988 / 62,5 / 5 CZE - TAK Hellas Brno 685,5 S
49. VALÁŠEK Filip / 2001 / 89,9 / 49 CZE - TAK Hellas Brno 955,1 J17
50. DANIELOVÁ Dagmar / 1988 / 61,5 / 17 CZE - SPČ Olomouc 664,5 S
51. HUMLOVÁ Kristýna / 1992 / 61,5 / 25 CZE - TAK Hellas Brno 642,5 S
52. KONEČNÁ Eva / 1989 / 62,9 / 8 CZE - CrossFit DESTINY Brno 652,1 S
53. VAŠÍČKOVÁ Klára / 1996 / 55,9 / 2 CZE - TAK Hellas Brno 582,1 J23
54. JANÍČKOVÁ Kamila / 1991 / 58,4 / 18 CZE - TAK Hellas Brno 601,6 S
55. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 57,1 / 22 CZE - TJ Bohemians Praha 580,9 J23
56. KUKUČKA Jan / 1941 / 74,7 / 57 CZE - Sokol Vyšehrad Praha 750,3 M9
57. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 70,6 / 14 CZE - TJ Bohemians Praha 70-0,6 J23
58. JURÍČEK Jozef / 1945 / 70,9 / 11 CZE - PSK Olymp Praha 70-0,9 M8
59. BAĎUROVÁ Ivana / 1986 / 69,0 / 7 CZE - CrossFit DESTINY Brno 63-6,0 W0
60. LIŠKA Radim / 2000 / 82,3 / 28 CZE - Vzpírání Haná 76-6,3 J17
61. HALAČKOVÁ Kristýna / 1997 / 87,5 / 30 CZE - TAK Hellas Brno 80-7,5 J20
62. FIALOVÁ Lenka / 1988 / 69,8 / 21 CZE - TJ Bohemians Praha 53-16,8 S
63. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 77,3 / 1 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 59-18,3 S
64. LIŠKA Radek / 1971 / 101,0 / 27 CZE - Vzpírání Haná 82-19,0 M3
65. FOJTÍKOVÁ Kateřina / 1991 / 81,3 / 24 CZE - SKV Příbor 52-29,3 S
66. POLÁKOVÁ Anna / 2000 / 86,5 / 26 CZE - Vzpírání Haná 55-31,5 J17
-. HORNÁ Ivana / 1990 / 65,0 / 31 SVK - VK KOFI Trenčín 0-65,0 S
-. NAVRÁTIL Petr / 1990 / 77,9 / 50 CZE - TAK Hellas Brno 0-77,9 S


Nepřihlášený uživatel