Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Základní údaje:
Datum zahájení: 22. augusta 2020 8:00
Datum ukončení: 22. augusta 2020 19:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národné majstrovstvá
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 159
Živé vysílání:
Sledovanost: 696 diváků (860 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sokolovna
Plačkov 547/2
769 01 Holešov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Další informace

Uzávěrka přihlášek: 17. červenec 2020 (včetně úhrady startovného)

Absolutní pořadí

Dorastenky RAW

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 51,2 / 90 CZE - Powerlifting Trutnov
NR55
131,76PVT T13-16
2. JANOUTOVÁ Kateřina / 2002 / 55,6 / 37 CZE - Scout Powerlifting 50101,76VT1 T17-19
3. RANČEV Simona / 2002 / 58,7 / 66 CZE - Valkýra Power Team
NR52,5
101,28VT1 T17-19
4. MIKESKOVÁ Iveta / 2002 / 58,5 / 20 CZE - SKP Holešov 5096,46VT1 T17-19

Ženy RAW

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. WICKOVÁ Barbora / 1993 / 82,7 / 77 CZE - TJ Sokol Náchod
NR130
191,10PVT O
2. ČTVRTNÍČKOVÁ Iveta / 1991 / 56,6 / 79 CZE - Vyškov 75141,00PVT O
3. BENEŠOVÁ Andrea / 1992 / 61,6 / 54 CZE - UFC Ostrava 75130,50PVT O
4. KRAJDLOVÁ Irena / 1983 / 72,4 / 15 CZE - Scout Powerlifting 70110,60VT1 O
5. KLEMENTOVÁ Zuzana / 1989 / 65,6 / 91 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 37,562,62  O

Ženy Masters RAW

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. DVORSKÁ Irena / 1974 / 92,3 / 103 CZE - Bonn Power Gym 135205,20  M40-49
2. POLÁKOVÁ Daniela / 1976 / 58,7 / 31 CZE - Gita Podivín
NR90
171,01PVT M40-49
3. ŠTOLLEROVÁ Lenka / 1970 / 65,3 / 84 CZE - TJ Zlaté Hory
NR77,5
149,73PVT M50-59
4. BESKOVÁ Dana / 1954 / 58,9 / 112 CZE - Gita Podivín 42,5117,93VT1 M65-69

Dorastenci RAW

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. KOŠÁREK Václav / 2005 / 63,6 / 95 CZE - Valach power
NR120
186,91PVT T13-16
2. DOMINIK Nitsche / 2002 / 78,7 / 101 CZE - Tj Silový trojboj 140161,78MVT T17-19
3. KRATOCHVÍL Marek / 2003 / 65,3 / 13 CZE - SKP Holešov 115158,98MVT T17-19
4. KNÁPEK Radek / 2003 / 75,0 / 105 CZE - Scout Powerlifting 130157,25MVT T17-19
5. BARTOŠÍK Petr / 2001 / 73,4 / 21 CZE - SKP Holešov 130154,13MVT T17-19
6. ŽATECKÝ Dušan / 2002 / 72,4 / 115 CZE - Powerlifting Trutnov 120150,34VT1 T17-19
7. KALČÍK Petr / 2000 / 79,7 / 60 CZE - SK Ironbulls 135148,82MVT T17-19
8. MILICHOVSKÝ Petr / 2001 / 98,0 / 96 CZE - Havlíčkův Brod 155148,30MVT T17-19
9. DAVID Benca / 2000 / 90,6 / 19 SVK - SPORT CLUB POHODA TT 145144,77VT3 T17-19
10. PRCHAL Filip / 2003 / 59,1 / 99 CZE - SKP Holešov 90141,91VT2 T17-19
11. ZIMEK Jakub / 2003 / 70,9 / 94 CZE - Valach power 105133,81VT2 T17-19
12. ZADÁK Zdeněk / 2002 / 66,4 / 41 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 92,5125,87VT3 T17-19
13. JANÍČEK Pavel / 2002 / 80,1 / 78 CZE - Powerlifting Trutnov 110124,74VT2 T17-19
14. DOLEŽAL Martin / 2003 / 81,2 / 114 CZE 110123,55VT2 T17-19
15. MAX Glok / 2001 / 93,4 / 72 DEU - Stockach 125123,50  T17-19
16. UHRIN Jiří / 2004 / 91,3 / 110 CZE - Valkýra PowerTeam 112,5122,04VT2 T13-16
17. FERKL Richard / 2002 / 80,0 / 30 CZE - Powerlifting Trutnov 107,5121,90VT2 T17-19
18. PŠIKAL Adam / 2004 / 69,0 / 103 CZE - Slavs Power Letovice
NR85
121,36VT3 T13-16
19. VU Truong An / 2004 / 80,6 / 32 CZE - Sk Ironbuls Domažlice 97,5120,80VT3 T13-16
20. HABUDA Mark / 2003 / 71,4 / 106 CZE - Valkyra PowerTeam 95120,04VT3 T17-19
21. KUNZ Tomáš / 2002 / 65,6 / 24 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 87,5118,72VT3 T17-19
22. FANTA Jan / 2002 / 87,2 / 87 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 110117,61VT3 T17-19
23. LOSERT Filip / 2001 / 65,5 / 22 CZE - SKP Holešov 87,5116,48VT3 T17-19
24. HLAVÁČEK Jakub / 2004 / 77,9 / 115 CZE - Letovice 90114,70VT3 T13-16
25. ŠAFAŘÍK Michal / 2004 / 80,6 / 98 CZE - Slavs Power Letovice 92,5114,61VT3 T13-16
26. RAJMAN Jan / 2004 / 80,1 / 58 CZE - ValkýraPower Team 95112,72VT3 T13-16
27. HORÁK David / 2002 / 71,4 / 76 CZE - TJ Sokol Náchod 82,5104,25  T17-19
28. MATĚNA Petr / 2001 / 81,9 / 81 CZE - Powerlifting Trutnov 92,5100,99  T17-19

Juniori RAW

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 98,5 / 44 CZE - OST Varnsdorf 220206,45PVT J
2. HONZÍK Erik / 1999 / 87,4 / 9 CZE - Powerlifting Vrchlabí 170171,67PVT J
3. KOVALČÍK David / 1996 / 103,7 / 45 CZE - OST Varnsdorf 190171,00PVT J
4. TOMAŠOV Lukáš / 1997 / 107,2 / 46 CZE - OST Varnsdorf 187,5168,54PVT J
5. ZDENĚK Marvan / 1997 / 96,4 / 5 CZE - Brno 180167,40PVT J
6. ZOGATA Jakub / 1997 / 88,7 / 55 CZE - TJ TŽ Třinec 170166,60PVT J
7. HERKA Vojtěch / 1997 / 115,8 / 110 CZE - Gita Podivín 187,5163,12MVT J
8. MĚCHURA Dalibor / 2000 / 81,8 / 11 CZE - Šardice 140149,97VT1 J
9. ŘEHULKA David / 1997 / 79,4 / 61 CZE 140149,88VT1 J
10. KŘÍŽEK Antonín / 1997 / 110,5 / 111 CZE - Gita Podivín 160140,80VT1 J
11. CHALUPA Martin / 1999 / 75,5 / 86 CZE - All Power Team 117,5134,34VT2 J
12. MRŇKA Richard / 1997 / 88,6 / 17 CZE - Valachian power 132,5131,15VT2 J
13. JANOUŠEK Oldřich / 1999 / 73,5 / 62 CZE 110127,91VT3 J
14. STRASSER Adam / 1997 / 78,9 / 35 CZE - Peruc 117,5125,72VT2 J
15. JADLOVSKÝ Lukáš / 1997 / 80,5 / 91 CZE - SK Ironbulls Domažlice 110115,50VT3 J
16. VÁCHA Matěj / 1998 / 96,6 / 69 CZE - Powerlifting Trutnov 7066,40  J

Muži EQUIPPED

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. PASTYŘÍK Petr / 1989 / 117,3 / 92 CZE - Powerlifting Vrchlabí 240208,80MVT O
2. KAŇÁK Filip / 1993 / 65,5 / 68 CZE - Powerlifting Trutnov 100128,00  O
-. PETR Bolf / 1987 / 115,1 / 108 CZE - valach power 00,00  O
-. KOSTURA Adam / 1995 / 134,9 / 85 CZE - Powerlifting Trutnov 00,00  O

Muži RAW

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. TUČEK Martin / 1992 / 127,4 / 3 CZE - Powerflifting Kamenický Šenov
NR250
212,50PVT O
2. POPA Alexandr / 1988 / 107,9 / 16 CZE - Valach power
NR237,5
211,38PVT O
3. TUREK Antonín / 1987 / 87,4 / 50 CZE - TJ Sokol Mosty 210207,90PVT O
4. KADLEC Michal / 1989 / 132,7 / 10 CZE - Powerlifting Vrchlabí
NR237,5
201,88PVT O
5. TESAŘ Lukáš / 1992 / 97,3 / 2 CZE - Powerlifting Vrchlabí 215199,95PVT O
6. KAJZR Josef / 1983 / 81,5 / 7 CZE - Extrifit Power Team 190197,60PVT O
7. SKÁCEL Miroslav / 1994 / 88,5 / 59 CZE - strong Bears 200196,00PVT O
8. LOZA Patrik / 1985 / 121,3 / 23 CZE - Extrifit power team 225193,50PVT O
9. NESVADBA Tomáš / 1993 / 138,4 / 105 CZE - Fit Gym Olomouc 230193,20PVT O
10. BENEŠ Stanislav / 1989 / 74,1 / 25 CZE - Extrifitpower team HK 170192,10PVT O
11. REY Josef / 1984 / 88,8 / 87 CZE - Fitness fontana teplice 195191,10PVT O
12. HAMR Jan / 1984 / 80,8 / 38 CZE - Bohuňovice 175183,75PVT O
13. GAŽKO Petr / 1982 / 83,6 / 43 CZE - Extrifit powerteam 180183,60PVT O
14. HRDLIČKA Josef / 1992 / 93,5 / 114 CZE - Gita Podivín 195183,30PVT O
15. PASECKÝ Ladislav / 1985 / 73,8 / 42 CZE - TJ Turnov 160182,40PVT O
16. VEČEŘA Zdeněk / 1990 / 119,7 / 100 CZE - Tj Silový trojboj 210180,60PVT O
17. GIRGA Pavel / 1986 / 88,2 / 92 CZE - Powerlifting Vrchlabí 182,5178,85PVT O
18. SLOVÁK Zdenek / 1986 / 97,0 / 4 CZE - Powerlifting Kamenický Šenov 190176,70PVT O
19. ŠILHÁNEK Lukáš / 1992 / 82,4 / 116 CZE - Toro gym team 170175,10PVT O
20. BABIŠ Kamil / 1991 / 89,6 / 67 CZE - LIFT&FIT 177,5172,18PVT O
21. KLIČKA Jaroslav / 1983 / 87,3 / 18 CZE - SK Ironbulls Domažlice
NR172,5
170,78PVT O
22. VÁLEK Josef / 1984 / 111,6 / 108 CZE - M-Gym Jeseník 192,5169,40PVT O
23. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 143,6 / 107 CZE - Animal Powerlifting Team 200168,00VT1 O
24. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / 104,4 / 36 CZE - Powerlifting Trutnov 180162,00MVT O
25. PASTYŘÍK Petr / 1989 / 117,3 / 93 CZE - Powerlifting Vrchlabí 185160,95MVT O
26. BORUVKA Lukas / 1988 / 102,1 / 109 CZE - Powerlifting Trutnov 175159,25MVT O
27. KASPER Jan / 1998 / 86,2 / 82 CZE - Powerlifting Trutnov 150150,00VT1 J
28. SKOUPIL Michal / 1993 / 90,6 / 1 CZE - Fit gym Olomouc 155148,80VT1 O
29. PEKOVIĆ Daniel / 1994 / 91,5 / 34 CZE - SK Ironbulls Domažlice 155148,80VT1 O
30. TICHÝ František / 1994 / 72,8 / 86 CZE - All Power Team 127,5146,62VT2 O
31. KORNAK Adam / 1988 / 133,6 / 26 CZE - Scout Powerlifting , Ostrava 165140,25VT2 O
32. BÁN Peter / 1986 / 102,2 / 80 CZE - Fitness Ronnie.cz Vysočanská 150136,50VT2 O
33. BORŠICKÝ Martin / 1985 / 94,8 / 8 CZE - Holešov 130122,20VT3 O
34. GALOVIČ Dušan / 1986 / 72,2 / 63 CZE 92,5107,30  O
35. ŠESTÁK Michal / 1989 / 62,5 / 53 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 67,591,12  O

Muži Masters EQUIPPED

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. DRNEK MIROSLAV / 1972 / 89,5 / 57 CZE - Extrifit Power Team
NR222,5
240,43PVT M40-49
2. HURDÁLEK Libor / 1954 / 99,1 / 102 CZE - Powerlifting Trutnov
NR165
237,57VT1 M65-69
3. GREGUŠ Milan / 1968 / 97,7 / 83 CZE - TJ Zlaté Hory 215234,79MVT M50-59
4. HURDALEK Pavel / 1980 / 113,7 / 89 CZE - Powerlifting Trutnov 240211,20MVT M40-49
5. TUREK Karel / 1976 / 95,9 / 51 CZE - Jince 205199,04VT1 M40-49

Muži Masters RAW

Por. Súťažiaci / RN / TH / Lot Oddiel, klub, krajina BP R+F/MC VT D
1. KRAYZEL Remy / 1955 / 86,1 / 48 CZE - Powergym Krnov
NR170
260,61PVT M65-69
2. SCHOŘ Karel / 1955 / 80,6 / 47 CZE - Město Pohořelicde
NR137,5
216,71PVT M60-64
3. MAZAČ Josef / 1976 / 141,0 / 71 CZE - Sport Břehy 245214,86PVT M40-49
4. MACEÁŠIK Petr / 1975 / 99,5 / 88 CZE - Fit Gym Olomouc
NR212,5
207,23PVT M40-49
5. BRADÁČ Zdislav / 1975 / 117,8 / 97 CZE - Scout Poverlifting
NR215
198,27PVT M40-49
6. ŽÁK Vilém / 1942 / 83,8 / 74 CZE - Powerlifting Raspberry
NR95
195,74MVT M75-79
7. WALTER Bruno / 1967 / 94,5 / 104 CZE - Fit Gym Olomouc 170189,68PVT M50-59
8. KENDIURA Vladimír / 1975 / 128,3 / 28 CZE - SKP Holešov 210189,21MVT M40-49
9. STRUŽKA Hynek / 1951 / 108,7 / 73 CZE - Powerlifting Raspberry
NR130
188,59VT1 M65-69
10. MIZERA Jaromír / 1966 / 104,2 / 40 CZE - Powerlifting Trutnov 170187,88PVT M50-59
11. MRÁZEK Milan / 1979 / 141,0 / 39 CZE - SK Ironbulls Domažlice 222,5187,83MVT M40-49
12. ZAPLETAL Vladan / 1971 / 89,1 / 64 CZE - Extrifit power team HK 162,5180,27MVT M40-49
13. BENEK Vlastimil / 1976 / 88,5 / 56 CZE - TJ TŽ Třinec 165168,81PVT M40-49
14. OBORNÝ Roman / 1975 / 88,8 / 101 CZE - Třebíč 162,5168,80MVT M40-49
15. ŠOS Luboš / 1978 / 98,8 / 6 CZE - OST Varnsdorf 180167,92PVT M40-49
16. POSPÍŠIL Jaroslav / 1980 / 94,7 / 49 CZE - Powergym Krnov 177,5166,85PVT M40-49
17. HLAVÁČEK Pavel / 1979 / 112,9 / 113 CZE - Fit Gym Olomouc 180159,19MVT M40-49
18. RYCHTERA Přemysl / 1980 / 87,9 / 14 CZE - Kvasiny 160156,80MVT M40-49
19. FLEK Ivan / 1971 / 98,0 / 33 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 150156,22VT1 M40-49
20. SVOBODA Vladimír / 1952 / 89,7 / 107 CZE - Gita Podivín 95150,20VT3 M65-69
21. HORÁK Martin / 1977 / 100,6 / 75 CZE - TJ Sokol Náchod 160149,68VT1 M40-49
22. KUTNER Petr / 1950 / 81,1 / 70 CZE - Sport Břehy 82,5145,86PVT M70-74
23. SAZMA Karel / 1975 / 74,4 / 27 CZE - Fit Gym Olomouc
NR120
143,74VT2 M40-49
24. HURDÁLEK Martin / 1978 / 98,5 / 65 CZE - Powerlifting Trutnov 150138,69VT1 M40-49
25. JENÍČEK Josef / 1973 / 102,5 / 12 CZE - Powerlifting Animals Semily 125124,67VT3 M40-49
26. FERKL Richard / 1969 / 96,6 / 29 CZE - Powerlifting Trutnov 115122,99VT3 M50-59
27. ŠŤASTNÝ Ondřej / 1978 / 131,7 / 52 CZE - SK SEBEOBRANA PRAHA KBELY 132,5114,20  M40-49


Nepřihlášený uživatel