ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2019

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | D | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Dorastenky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT1 16.3.2019 CZEJihlava

Dorastenky -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 335,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka

Dorastenky -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 252,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenky -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 235,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217,5  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenky +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 325,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniorky -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT1 16.3.2019 CZEJihlava

Juniorky -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 292,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 292,5  MVT 22.7.2019 ESTTartu
3.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 277,5  VT1 22.7.2019 ESTTartu
4.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniorky -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 335,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
2.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 317,5  VT2 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 285,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava

Juniorky -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JELENOVÁ Aneta / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 310,0  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 292,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 282,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 252,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  PICKOVÁ Diana / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 220,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniorky -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387,5  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320,0  VT2 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
Benčpres
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 92,5  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90,0  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 87,5  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniorky -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  TJ Olympia Zlín 420,0  EVT 22.7.2019 ESTTartu
2.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 360,0  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 357,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  BRENNAN Nadge Anna Lucia / 1998  Doplnejch powerlifting 320,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 235,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217,5  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniorky -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 345,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 245,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniorky +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 325,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant

Ženy -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZHURAROVA Nadežda / 1988  Sportovní klub TER 220,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 413,0  EVT 22.6.2019 CZELukov
2.  SMIEŠNA Martina / 1989  Powerlifting Brno 240,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 67,5  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
2.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 292,5  VT1 22.7.2019 ESTTartu
2.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 292,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 277,5  VT1 22.7.2019 ESTTartu
4.  KOŠNAROVÁ Eliška / 2001  Iron Warriors 267,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002  PWL Vision Nutrition 212,5  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Ženy -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 430,0  MVT 19.1.2019 CZEVendolí
2.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 335,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
3.  RÁBOVÁ Tereza / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 317,5  VT2 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 285,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  KUDRNOVÁ Sandra / 1992  TJ Kralupy 262,5  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
Benčpres
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  TJ Spartak Chodov 100,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 70,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JELENOVÁ Aneta / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 310,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 292,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 282,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  PIPKOVÁ Kristýna / 2002  TJ Lanškroun 262,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 252,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  PICKOVÁ Diana / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 220,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Ženy -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 387,5  VT2 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 330,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
3.  STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999  TJ Sokol Nymburk 320,0  VT3 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
Benčpres
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 92,5  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
2.  OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998  TJ Sokol Rosice 90,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 87,5  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
5.  VANČUROVÁ Johana / 1995  SK ZLOBR Sedlčany 70,0  VT3 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  TJ Olympia Zlín 420,0  EVT 22.7.2019 ESTTartu
2.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 360,0  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  TJ Viktorie Bohumín 357,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  BRENNAN Nadge Anna Lucia / 1998  Doplnejch powerlifting 320,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003  Powerlifting School 235,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  MARHOUNOVÁ Eliška / 2002  Powerlifting School 217,5  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Ženy -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 457,5  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990  TJ Sokol Pohořelice 390,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
Benčpres
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Nymburk 125,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  SK ZLOBR Sedlčany 85,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
3.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80,0  VT3 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997  TJ Viktorie Bohumín 345,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 245,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Ženy +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  VT1 22.6.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  MVT 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 325,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Ženy M1 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy M1 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  BÁNOVSKÁ Eva / 1971  TJ Olympia Zlín 413,0  EVT 22.6.2019 CZELukov
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M1 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M1 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 80,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy M1 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  VT1 22.6.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy M2 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT1 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy M2 -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 52,5  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 227,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 55,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 52,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Ženy M2 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  MVT 22.6.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy M3 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy M3 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 457,5  EVT 22.6.2019 CZELukov
Benčpres
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 132,5  EVT 16.3.2019 CZEJihlava

Ženy M4 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 80,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava

Dorastenci -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 92,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorastenci -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenci -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
2.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
3.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
4.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 442,5  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19.1.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117,5  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorastenci -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 567,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 538,0  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 522,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 470,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenci -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
2.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 507,5  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
3.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 460,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  HÁJEK Tomáš / 2001  SKST Litvínov 425,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 120,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 115,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorastenci -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 630,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 545,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 500,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 365,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenci -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
2.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
3.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LAUNER Miroslav / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 115,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorastenci -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 537,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenci -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 680,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
2.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 610,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
3.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 592,5  VT2 22.6.2019 CZELukov
4.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 582,5  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 570,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
6.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
7.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 505,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 222,5  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 135,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorastenci -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 585,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  ŠERBERA Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 520,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 502,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 500,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 485,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Dorastenci -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  HOŠÁK Adam / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 152,5  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 152,5  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Dorastenci -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  BLECHA Jan / 2001  TJ Sokol Nymburk 420,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniori -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 505,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 480,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniori -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 627,5  MVT 22.6.2019 CZELukov
2.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 572,5  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
3.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
4.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
5.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
6.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
7.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 490,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
8.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
9.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 482,5  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
10.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 477,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
11.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 442,5  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
12.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 432,5  VT3 19.1.2019 CZEKrnov
Benčpres
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 165,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 117,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 117,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SOUKUP Vojtěch / 2000  TJ Sokol Vejprnice 112,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniori -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 567,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  HAVLICE Patrik / 1996  SK ZLOBR Sedlčany 542,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 538,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  JINDRA Štěpán / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 535,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 522,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 502,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
7.  HULA Daniel / 1998  TJ Sokol Těškovice 495,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
8.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 470,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
9.  KROPÁČEK Jindřich / 1996  TJ Olympia Zlín 462,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
10.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 455,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
11.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 430,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniori -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
3.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 562,5  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
4.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
5.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 507,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
6.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 460,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 190,0  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 175,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
3.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 150,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  BÓNA Erik / 1997  TJ Sokol Vejprnice 122,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniori -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 650,0  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 630,5  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  DANĚK Jakub / 2000  Powerlifting TJJM Chodov 577,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 577,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 560,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 545,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
7.  KOLÍSEK Petr / 1997  KST Sporting APIS 525,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
8.  SÝKORA Vojtěch / 1997  TJ Sokol Těškovice 510,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
9.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 500,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
10.  FRANTÁL František / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 472,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
11.  VYBÍRALÍK Tomáš / 1996  TJ Olympia Zlín 410,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniori -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 745,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
2.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 700,0  MVT 22.6.2019 CZELukov
3.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
4.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 655,0  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 610,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
6.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
7.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
8.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 575,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
9.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
10.  ANDAR Matej / 1999  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 497,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 155,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 140,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniori -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 590,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  ŠPÁS Jan / 1996  Powerlifting Brno 577,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 537,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  RICHTER Richard / 2000  Spal Strength Gym 510,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  KRÝCHA Miroslav / 1997  PWL Vision Nutrition 472,5  VT3 22.7.2019 ESTTartu
7.  HRUDKA Jakub / 2000  Doplnejch powerlifting 450,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniori -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 800,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
2.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 777,5  MVT 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 680,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
4.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 610,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
5.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 605,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
6.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 592,5  VT2 22.6.2019 CZELukov
7.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 582,5  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
8.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 570,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
9.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
10.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 505,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 222,5  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 197,5  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  DVOŘÁK Luděk / 1996  TJ Sokol Jemnice 165,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  KRUBNER Josef / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 160,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 135,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniori -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 585,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 582,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  VOGEL Arnošt / 2000  TJ Olympia Zlín 562,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  HAMOUZ Jiří / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 552,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  OTRUBA Zdeněk / 2000  Powerlifting Brno 550,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  ŠERBERA Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 520,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
7.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 502,5  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
8.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 500,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
9.  STANKOVIČ David / 2000  Doplnejch powerlifting 495,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
10.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 485,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
11.  GARČIC Aleš / 1996  PWL Vision Nutrition 477,5  VT3 22.7.2019 ESTTartu

Juniori -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 775,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
2.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 685,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
3.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 667,5  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
4.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Powerlifting School 637,5  VT2 19.1.2019 CZEVendolí
5.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  TJ Svitavy 635,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
6.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 632,5  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
7.  SVOBODA David / 1998  TJ Svitavy 602,5  VT2 22.6.2019 CZELukov
8.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 590,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
2.  HOŠÁK Adam / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 152,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 152,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  ZUNA Zbyněk / 1998  Fitness Jiskra Bílina 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Juniori -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠIGUT Jakub / 1999  Iron Warriors 662,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  HAVLÍČEK David / 1998  Iron Warriors 637,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 595,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  BÁREK David / 2000  Powerlifting Brno 585,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Juniori +120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZUNA Zbyněk / 1998  Fitness Jiskra Bílina 605,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Muži -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT2 19.1.2019 CZEKrnov

Muži -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 445,0  VT3 22.6.2019 CZELukov
2.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 435,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka

Muži -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VOREL Tomáš / 2000  Powerlifting Brno 505,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 480,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 420,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Muži -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  JUŘÍČEK Tomáš / 1992  TJ Lokomotiva Krnov 672,5  MVT 22.6.2019 CZELukov
2.  DAŇO Milan / 1983  Powerlifting School 640,0  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  KLÍMA Josef / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 627,5  VT1 22.6.2019 CZELukov
4.  ČELŮSTKA Vítězslav / 1984  TJ Olympia Zlín 622,5  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
5.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 572,5  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
6.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 555,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
7.  HASMANDA Filip / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
8.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 515,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
9.  NOSEK Lukáš / 1991  Doplnejch powerlifting 505,0  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
10.  BATKHUYAG Batnyam / 1994  TJ Sokol Rosice 505,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
11.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
12.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 500,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
13.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 490,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
14.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 490,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
15.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 482,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
16.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 477,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
17.  NOVÁK Petr / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 442,5  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  ČELŮSTKA Vítězslav / 1984  TJ Olympia Zlín 192,5  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 165,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
3.  DOLEJŠ Martin / 1970  TJ Sokol Vejprnice 147,5  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
4.  STUCHLÍK Zdeněk / 1974  Colbert club SSK Vítkovice 145,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
5.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 135,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÁVRA Marek / 2001  KST Sporting APIS 567,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  HAVLICE Patrik / 1996  SK ZLOBR Sedlčany 542,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  TJ Lanškroun 538,0  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  JINDRA Štěpán / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 535,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 522,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  PAVLÍK Tomáš / 1996  SK TOTZI Klášterec n.O. 502,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
7.  HULA Daniel / 1998  TJ Sokol Těškovice 495,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
8.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 470,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
9.  KROPÁČEK Jindřich / 1996  TJ Olympia Zlín 462,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
10.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 455,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
11.  BOLECH Jan / 1996  Powerlifting Brno 430,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Muži -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 675,0  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 610,0  VT2 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  ROSÍK Vítězslav / 1989  Doplnejch powerlifting 590,0  VT2 19.1.2019 CZEVendolí
4.  KRUŽÍK František / 1992  Powerlifting Jihlava 590,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
5.  SICHA Michal / 1980  TJ Sokol Nymburk 587,5  VT2 19.1.2019 CZEVendolí
6.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
7.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 575,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
8.  PAVLIKOVSKÝ Josef / 1996  TJ Spartak Chodov 562,5  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
9.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 555,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
10.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
11.  RŮŽIČKA Ondřej / 1994  POWERLIFTING DK 527,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
12.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 507,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
13.  ŘENČ Filip / 1992  Doplnejch powerlifting 500,0  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
14.  VONDRÁČEK Štěpán, Ing. / 1973  KST FC Příbram 480,0  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
15.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 475,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  KOŠŤÁL Aleš / 1974  SK Olymp Fitness Nový Bor 215,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 197,5  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
3.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 190,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SICHA Michal / 1980  TJ Sokol Nymburk 180,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
5.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
6.  NOVÝ Jan / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 175,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
7.  NOVÝ Jiří / 1991  TJ Sokol Vršovice 165,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
8.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 145,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 650,0  MVT 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 630,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  DANĚK Jakub / 2000  Powerlifting TJJM Chodov 577,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 577,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 560,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  KOVÁČ Jan / 2001  SK Olymp Fitness Nový Bor 545,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
7.  KOLÍSEK Petr / 1997  KST Sporting APIS 525,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
8.  SÝKORA Vojtěch / 1997  TJ Sokol Těškovice 510,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
9.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 500,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
10.  FRANTÁL František / 1999  SK ZLOBR Sedlčany 472,5  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Muži -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 765,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
2.  SEDLÁČEK Jakub / 1988  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 757,5  MVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 745,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
4.  KOVAŘÍK Lukáš / 1990  TJ Olympia Zlín 705,0  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
5.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  SK ZLOBR Sedlčany 700,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
6.  CAJTHAML Pavel / 1994  POWERLIFTING DK 682,5  VT1 1.6.2019 CZEFrýdlant
7.  STROUHAL Jan / 1989  TJ Sokol Pohořelice 680,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
8.  PRÁŠEK Jiří / 1989  SK ZLOBR Sedlčany 670,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
9.  URBAN Martin / 1995  Powerlifting Jihlava 670,0  VT1 1.6.2019 CZEFrýdlant
10.  ZERZÁNEK Libor / 1984  TJ Svitavy 665,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
11.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 665,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
12.  PŘIBYL Ondřej / 1979  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 661,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
13.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 655,0  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
14.  KOPAL Radim / 1974  SKST Litvínov 650,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
15.  POLNICKÝ Radek / 1992  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 635,0  VT2 19.1.2019 CZEVendolí
16.  HRUŠKA Dominik / 1995  Colbert club SSK Vítkovice 635,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
17.  SICHA Michal / 1980  TJ Sokol Nymburk 617,5  VT2 22.6.2019 CZELukov
18.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 610,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
19.  ROSÍK Vítězslav / 1989  Doplnejch powerlifting 600,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
20.  ŠTOPPL Martin / 1991  SK Fitness Gym Olomouc 600,0  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
21.  LAKOMÝ Vojtěch / 2001  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 582,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
22.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 580,0  VT3 22.6.2019 CZELukov
23.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 575,0  VT3 22.6.2019 CZELukov
24.  SEMÍK Ondřej / 1991  Doplnejch powerlifting 545,0  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
25.  KRUPIČKA Lukáš / 1982  KST Sporting APIS 545,0  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
26.  ČMERDA Julius / 1973  SKST Litvínov 542,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
27.  WASSERBAUER Lukáš / 2001  TJ Olympia Zlín 515,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
28.  MRÁZEK David / 1992  Doplnejch powerlifting 510,0  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
29.  HODÍK Jaroslav / 1958  TJ Spartak Chodov 507,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 240,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  PRÁŠEK Jiří / 1989  SK ZLOBR Sedlčany 220,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
3.  HUDEC Martin / 1975  Doplnejch powerlifting 205,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
4.  NEBOLA Vladimír / 1970  TJ Spartak Letohrad 202,5  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
5.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 200,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
6.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 178,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  ČUBAN Zdeněk / 1984  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 175,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
8.  HRUŠKA Dominik / 1995  Colbert club SSK Vítkovice 165,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
9.  FURCH Jiří / 1975  TJ Sokol Vranovice 157,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 155,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
12.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 145,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  VÁCHAL Jiří / 1994  SK ZLOBR Sedlčany 690,0  MVT 22.7.2019 ESTTartu
2.  URBAN Martin / 1995  Powerlifting Jihlava 650,0  VT1 22.7.2019 ESTTartu
3.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 590,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  ŠPÁS Jan / 1996  Powerlifting Brno 577,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 537,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  ŠVAŇHAL Lubomír / 1996  TJ Lokomotiva Krnov 515,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
7.  RICHTER Richard / 2000  Spal Strength Gym 510,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
8.  KRÝCHA Miroslav / 1997  PWL Vision Nutrition 472,5  VT3 22.7.2019 ESTTartu
9.  HRUDKA Jakub / 2000  Doplnejch powerlifting 450,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant

Muži -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PORTEŠ Adam / 1995  TJ Olympia Zlín 805,0  MVT 22.6.2019 CZELukov
2.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 800,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
3.  KREJČA Pavel / 1995  TJ Spartak Chodov 787,5  MVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 777,5  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
5.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 757,5  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  HULÁK Pavel / 1974  Powerlifting School 737,5  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
7.  HEJDA Miroslav / 1978  TJ Olympia Zlín 720,0  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
8.  KOVAŘÍK Lukáš / 1990  TJ Olympia Zlín 715,0  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
9.  FORAL Petr / 1982  TJ Sokol Rosice 695,0  VT1 19.1.2019 CZEKrnov
10.  HADÁČEK David / 1987  Colbert club SSK Vítkovice 685,0  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
11.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 680,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
12.  BANAS Marek / 1973  TJ Viktorie Bohumín 675,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
13.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 667,5  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
14.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 662,5  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
15.  VODIČKA Lukáš / 1993  SK ZLOBR Sedlčany 660,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
16.  BURDA Tomáš / 1989  TJ Viktorie Bohumín 660,0  VT2 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
17.  BALOGH Emil / 1983  TJ Spartak Chodov 655,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
18.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 652,5  VT2 22.6.2019 CZELukov
19.  POLES Tomáš / 1980  Colbert club SSK Vítkovice 650,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
20.  KŘENEK Pavel / 1988  Powerlifting Brno 637,5  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
21.  LIPKA Josef / 1976  SK Fitness Gym Olomouc 625,0  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
22.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 610,0  VT3 22.6.2019 CZELukov
23.  EMINGER Pavel / 1998  SK TOTZI Klášterec n.O. 605,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
24.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 592,5  VT3 22.6.2019 CZELukov
25.  HEINRICH Michael / 1993  Powerlifting Brno 585,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
26.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 582,5  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
27.  VOHNOUT Jiří / 1990  POWERLIFTING DK 580,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
28.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 570,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
29.  BĚHAVÝ Lukáš / 1990  TJ Sokol Pohořelice 570,0  VT3 22.6.2019 CZELukov
30.  HANIČINEC Petr / 1990  Powerlifting Brno 552,5  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
31.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 550,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
32.  SEMÍK Ondřej / 1991  Doplnejch powerlifting 547,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
33.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
34.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
35.  BUBERLE Miroslav / 1989  SKST Litvínov 530,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  GHAZAL Khaled / 1972  TJ Sokol Pohořelice 250,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  TÓTH Nicolas / 2001  TJ Viktorie Bohumín 222,5  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986  TJ Kralupy 217,5  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
4.  PŠENICA Radek / 1991  Colbert club SSK Vítkovice 200,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
5.  SIČEVSKYJ Evžen / 1997  Doplnejch powerlifting 197,5  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  CEJNEK Rostislav / 1962  Powerlifting Jihlava 190,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  BINKO Jan / 1978  TJ Svitavy 185,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  LUKŠ Jiří / 1971  TJ Sokol Jemnice 170,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  DOLEČEK Jaroslav / 1965  TJ Svitavy 167,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  DVOŘÁK Luděk / 1996  TJ Sokol Jemnice 165,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  KOŽELUH Lukáš / 1974  TJ Sokol Vršovice 162,5  VT3 16.3.2019 CZEJihlava
12.  KRUBNER Josef / 1998  SK ZLOBR Sedlčany 160,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
13.  LACINA Jiří / 1969  Fitness Staňkov 160,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
14.  ANDĚL Marcel, Ing. / 1958  TJ Sokol Jemnice 155,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
15.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 155,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
16.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
17.  WASSERBAUER Radek / 1972  TJ Olympia Zlín 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HORÁČEK Lukáš / 2001  Doplnejch powerlifting 585,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 582,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  VOGEL Arnošt / 2000  TJ Olympia Zlín 562,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  HAMOUZ Jiří / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 552,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
5.  OTRUBA Zdeněk / 2000  Powerlifting Brno 550,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
6.  ŠERBERA Vojtěch / 2001  TJ Sokol Bílina 520,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
7.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 502,5  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
8.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 500,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
9.  STANKOVIČ David / 2000  Doplnejch powerlifting 495,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
10.  CIBULKA Daniel / 2001  TJ Sokol Vejprnice 485,0  VT3 29.6.2019 CZEFrýdlant
11.  GARČIC Aleš / 1996  PWL Vision Nutrition 477,5  VT3 22.7.2019 ESTTartu

Muži -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠÁRIK Tomáš / 1975  Powerlifting Jihlava 930,0  EVT 1.6.2019 CZEFrýdlant
2.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 900,0  EVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  SELINGER Milan / 1984  Powerlifting Jihlava 872,5  MVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 775,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
5.  BROUSEK Václav / 1982  TJ Sokol Vejprnice 772,5  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
6.  HEJDA Miroslav / 1978  TJ Olympia Zlín 770,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
7.  KANÁT Zoltán / 1962  TJ Olympia Zlín 770,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
8.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 752,5  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
9.  JINDŘICH Jan / 1993  Doplnejch powerlifting 730,0  VT1 1.6.2019 CZEFrýdlant
10.  PŘIBYL Patrik / 1993  Powerlifting Jihlava 727,5  VT1 19.1.2019 CZEVendolí
11.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 725,0  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
12.  FORAL Petr / 1982  TJ Sokol Rosice 700,0  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
13.  BALATKA Leoš, Ing. / 1987  TJ Sokol Nymburk 697,5  VT2 22.6.2019 CZELukov
14.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 685,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
15.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 672,5  VT2 19.1.2019 CZEVendolí
16.  TELIČKA Jakub / 1998  Colbert club SSK Vítkovice 667,5  VT2 19.1.2019 CZEKrnov
17.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 665,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
18.  ŠESTÁK Jaroslav / 2000  Powerlifting School 637,5  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
19.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  TJ Svitavy 635,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
20.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 632,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
21.  POTOČEK Karel / 1980  SK Fitness Gym Olomouc 625,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
22.  SVOBODA David / 1998  TJ Svitavy 602,5  VT3 22.6.2019 CZELukov
23.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 600,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
24.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 590,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
25.  KREJČA Pavel / 1995  TJ Spartak Chodov 555,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 290,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  SELINGER Milan / 1984  Powerlifting Jihlava 290,0  EVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  BROUSEK Václav / 1982  TJ Sokol Vejprnice 250,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
4.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 230,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
5.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 220,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 190,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava

Muži -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠIGUT Jakub / 1999  Iron Warriors 662,5  VT1 29.6.2019 CZEFrýdlant
2.  HAVLÍČEK David / 1998  Iron Warriors 637,5  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
3.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 595,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant
4.  BÁREK David / 2000  Powerlifting Brno 585,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Muži +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠPINGL Milan / 1980  Powerlifting School 975,0  EVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  PINC Jan / 1973  Powerlifting School 887,5  MVT 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  MVT 19.1.2019 CZEVendolí
4.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 810,0  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
5.  ŠUMBERA Martin / 1980  TJ Sokol Rosice 800,0  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 700,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
7.  KUBICA David / 1988  Doplnejch powerlifting 687,5  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
8.  BURIAN Ladislav / 1988  Doplnejch powerlifting 655,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
9.  REŠL Lukáš / 1987  Powerlifting School 637,5  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
10.  SELINGER Milan / 1984  Powerlifting Jihlava 575,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 295,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  PINC Jan / 1973  Powerlifting School 280,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
3.  COUFAL Antonín / 1973  TJ Sokol Vejprnice 242,5  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  VÍTEK Jan / 1971  Powerlifting School 210,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  VT3 16.3.2019 CZEJihlava
6.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 160,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži +120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZUNA Zbyněk / 1998  Fitness Jiskra Bílina 605,0  VT2 29.6.2019 CZEFrýdlant

Muži M1 -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 425,0  VT2 19.1.2019 CZEKrnov

Muži M1 -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 445,0  VT2 22.6.2019 CZELukov
2.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 435,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 105,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 555,0  VT1 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  DOLEJŠ Martin / 1970  TJ Sokol Vejprnice 147,5  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
2.  STUCHLÍK Zdeněk / 1974  Colbert club SSK Vítkovice 145,0  VT1 16.3.2019 CZEJihlava
3.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 135,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 675,0  MVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 610,0  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 555,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
4.  VONDRÁČEK Štěpán, Ing. / 1973  KST FC Příbram 480,0  VT3 19.1.2019 CZEVendolí
5.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 475,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  KOŠŤÁL Aleš / 1974  SK Olymp Fitness Nový Bor 215,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  TUREK Martin / 1972  TJ Viktorie Bohumín 197,5  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
3.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
4.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 150,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 145,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 117,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 765,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
2.  PŘIBYL Ondřej / 1979  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 661,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
3.  KOPAL Radim / 1974  SKST Litvínov 650,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
4.  ČMERDA Julius / 1973  SKST Litvínov 542,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
5.  HODÍK Jaroslav / 1958  TJ Spartak Chodov 507,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 240,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  HUDEC Martin / 1975  Doplnejch powerlifting 205,0  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
3.  NEBOLA Vladimír / 1970  TJ Spartak Letohrad 202,5  MVT 16.3.2019 CZEJihlava
4.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 200,0  MVT 26.1.2019 CZEZastávka
5.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 178,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  FURCH Jiří / 1975  TJ Sokol Vranovice 157,5  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
7.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  SEKOT Michal / 1961  Fitness Staňkov 135,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
10.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 130,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PATOČKA Václav / 1977  TJ Sokol Rosice 757,5  MVT 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  HULÁK Pavel / 1974  Powerlifting School 737,5  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
3.  HEJDA Miroslav / 1978  TJ Olympia Zlín 720,0  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
4.  BANAS Marek / 1973  TJ Viktorie Bohumín 675,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
5.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 667,5  VT1 19.1.2019 CZEKrnov
6.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 662,5  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
7.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 652,5  VT2 22.6.2019 CZELukov
8.  LIPKA Josef / 1976  SK Fitness Gym Olomouc 625,0  VT2 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
9.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 550,0  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
10.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  GHAZAL Khaled / 1972  TJ Sokol Pohořelice 250,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  CEJNEK Rostislav / 1962  Powerlifting Jihlava 190,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  BINKO Jan / 1978  TJ Svitavy 185,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  LUKŠ Jiří / 1971  TJ Sokol Jemnice 170,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  DOLEČEK Jaroslav / 1965  TJ Svitavy 167,5  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  KOŽELUH Lukáš / 1974  TJ Sokol Vršovice 162,5  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
7.  LACINA Jiří / 1969  Fitness Staňkov 160,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  ANDĚL Marcel, Ing. / 1958  TJ Sokol Jemnice 155,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
9.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 155,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
10.  WASSERBAUER Radek / 1972  TJ Olympia Zlín 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
11.  JANIAK Oskar / 1965  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ŠÁRIK Tomáš / 1975  Powerlifting Jihlava 930,0  EVT 1.6.2019 CZEFrýdlant
2.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 900,0  EVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
3.  HEJDA Miroslav / 1978  TJ Olympia Zlín 770,0  VT1 26.1.2019 CZEZastávka
4.  KANÁT Zoltán / 1962  TJ Olympia Zlín 770,0  VT1 22.6.2019 CZELukov
5.  KRČEK Michal / 1978  TJ Olympia Zlín 752,5  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 725,0  VT1 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
7.  ČERNOVSKÝ Robert / 1978  Powerlifting School 672,5  VT2 19.1.2019 CZEVendolí
8.  STŘÍSKA František / 1971  TJ Sokol Nymburk 665,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
9.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 600,0  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
10.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  KREJČA Zbyněk / 1974  TJ Sokol Nymburk 290,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  MACÁK Stanislav / 1977  SK Fitness Gym Olomouc 230,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
3.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 220,0  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 190,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  DUNA Jozef / 1950  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  KRIŠTOFÍK Jiří / 1951  Colbert club SSK Vítkovice 147,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M1 +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  PINC Jan / 1973  Powerlifting School 887,5  EVT 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 840,0  MVT 19.1.2019 CZEVendolí
3.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 810,0  MVT 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
4.  VERBIČ Jan / 1962  TJ Sokol Vejprnice 700,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  SYROVÝ Pavel / 1974  TJ Sokol Bílina 295,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  PINC Jan / 1973  Powerlifting School 280,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
3.  COUFAL Antonín / 1973  TJ Sokol Vejprnice 242,5  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  VÍTEK Jan / 1971  Powerlifting School 210,0  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  KADLEC Jiří / 1966  TJ Sokol Bílina 180,0  VT2 16.3.2019 CZEJihlava
6.  MRÁZEK Milan / 1958  TJ Sokol Lanžhot 160,0  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Benčpres
1.  NOVOTNÝ Miroslav / 1964  TJ Sokol Rosice 135,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  MEDEK Vladimír / 1964  TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 610,0  VT1 23.2.2019 CZEKralupy nad Vltavou
2.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 475,0  VT3 1.6.2019 CZEBohumín - Starý Bohumín
Benčpres
1.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 180,0  EVT 16.3.2019 CZEJihlava
2.  NOVÁK Libor / 1966  TJ Svitavy 150,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  ZÁMEČNÍK Petr / 1966  TJ Olympia Zlín 145,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SOUŠEK Antonín / 1946  SK Fitness Gym Olomouc 140,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  MICHALCZYK František / 1954  Colbert club SSK Vítkovice 117,5  VT3 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  HODÍK Jaroslav / 1958  TJ Spartak Chodov 507,5  VT3 1.6.2019 CZEFrýdlant
Benčpres
1.  KATI Jiří / 1965  Colbert club SSK Vítkovice 240,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  WOLF Čestmír / 1959  Colbert club SSK Vítkovice 178,0  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 150,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  SEKOT Michal / 1961  Fitness Staňkov 135,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  TOMI Jaroslav / 1958  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
6.  HUSER Ivo / 1950  Colbert club SSK Vítkovice 130,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 550,0  VT2 1.6.2019 CZEFrýdlant
2.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  CEJNEK Rostislav / 1962  Powerlifting Jihlava 190,0  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  DOLEČEK Jaroslav / 1965  TJ Svitavy 167,5  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  LACINA Jiří / 1969  Fitness Staňkov 160,0  VT1 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
4.  ANDĚL Marcel, Ing. / 1958  TJ Sokol Jemnice 155,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  PTÁČEK Josef / 1953  TJ Spartak Pelhřimov 155,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
6.  JANIAK Oskar / 1965  TJ Sokol Vítkovice 135,0  VT2 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka

Muži M2 -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Trojboj
1.  KANÁT Zoltán / 1962  TJ Olympia Zlín 770,0  MVT 22.6.2019 CZELukov
2.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 600,0  VT2 26.1.2019 CZEZastávka
3.  ZAMAZAL Petr / 1956  SKST Litvínov 532,5  VT3 26.1.2019 CZEZastávka
Benčpres
1.  KRČMÁŘ Jiří / 1962  TJ Sokol Nymburk 220,0  EVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
2.  JURMAN Ivo / 1969  TJ Sokol Rosice 190,0  MVT 2.3.2019 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  DUNA Jozef / 1950  TJ Sokol Vejprnice 150,0  VT2