ČSV  Dosažené výkonnostní limity v roce 2021

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSV, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | | J17 | J20 | J23 | S

Staršie žiačky -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 84,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá

Staršie žiačky -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 119,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Staršie žiačky -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 119,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
2.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 98,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Staršie žiačky -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
2.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 108,0  MČR 19. 6. 2021 CZEZlín
3.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 108,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Staršie žiačky -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 113,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniorky J17 -40kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GAJDOVÁ Bára / 2009  SK CWG Bohumín 64,0  MČR 4. 9. 2021 CZEHorní Suchá

Juniorky J17 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOVÁCSOVÁ Tereza / 2008  SKVOZ Horní Suchá 66,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín
2.  THÉROVÁ Sophie / 2011  SK CWG Bohumín 62,0  MČR 13. 11. 2021 CZEBohumín

Juniorky J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 84,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
2.  ŠARMANOVÁ Sára / 2009  TJ Sokol Nový Hrozenkov 70,0  MČR 13. 11. 2021 CZEBohumín

Juniorky J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
2.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 127,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 119,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
4.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 87,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  TARTAINY Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 83,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 75,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Juniorky J17 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 170,0  MČR 18. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
2.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 119,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
3.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 96,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 89,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
5.  PIETRASZ Natálie / 2007  SK CWG Bohumín 84,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniorky J17 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 156,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
3.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 108,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
4.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 103,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 98,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  SKULINOVÁ Sára / 2004  SKV BONATRANS Bohumín 86,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  JAROŠOVÁ Kamila / 2006  TJ Nová Role 82,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá

Juniorky J17 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 136,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
3.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 113,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 108,0  MČR 19. 6. 2021 CZEZlín

Juniorky J17 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 124,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
2.  BEJDÁKOVÁ Barbora / 2004  TJ Bohemians Praha 119,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 105,0  MČR 3. 7. 2021 CZERotava

Juniorky J17 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  TJ Holešov 115,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniorky J20 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOVÁCSOVÁ Tereza / 2008  SKVOZ Horní Suchá 66,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín
2.  GAJDOVÁ Bára / 2009  SK CWG Bohumín 64,0  MČR 4. 9. 2021 CZEHorní Suchá
3.  THÉROVÁ Sophie / 2011  SK CWG Bohumín 62,0  MČR 13. 11. 2021 CZEBohumín

Juniorky J20 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 84,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
2.  ŠARMANOVÁ Sára / 2009  TJ Sokol Nový Hrozenkov 70,0  MČR 13. 11. 2021 CZEBohumín

Juniorky J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
2.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 127,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 119,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
4.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 119,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 87,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  GABKOVÁ Natálie / 2002  TJ Holešov 84,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  TARTAINY Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 83,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
8.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 75,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Juniorky J20 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 170,0  MČR 18. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 160,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 130,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
4.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 119,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
5.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 116,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
6.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 96,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  HASCHOVÁ Simona / 2003  TJ Start Plzeň 89,0  MČR 17. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
8.  HASCHOVÁ Simona / 2002  TJ Start Plzeň 89,0  MČR 6. 6. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
9.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 89,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
10.  PIETRASZ Natálie / 2007  SK CWG Bohumín 84,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniorky J20 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 163,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 159,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
3.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 156,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
4.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
5.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 145,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 114,0  MČR 6. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
7.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 108,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
8.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 103,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
9.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 98,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava
10.  SKULINOVÁ Sára / 2004  SKV BONATRANS Bohumín 86,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
11.  JAROŠOVÁ Kamila / 2006  TJ Nová Role 82,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá

Juniorky J20 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 158,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 136,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
3.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
4.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 134,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
5.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 126,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 124,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
7.  MIKOVÁ Markéta / 2002  Vzpírání Brandýs nad Labem 113,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
8.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 113,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
9.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 108,0  MČR 19. 6. 2021 CZEZlín
10.  JAROŠOVÁ Kateřina / 2001  TJ Holešov 101,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
11.  JEŽÍKOVÁ Martina / 2003  TJ Sokol Nový Hrozenkov 90,0  MČR 18. 7. 2021 CZETřinec - Terasa

Juniorky J20 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 135,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
2.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 124,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  BEJDÁKOVÁ Barbora / 2004  TJ Bohemians Praha 119,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  RAUEROVÁ Marie / 2006  TJ VTŽ Chomutov 105,0  MČR 3. 7. 2021 CZERotava
6.  JAROŠOVÁ Kateřina / 2001  TJ Holešov 102,0  MČR 6. 6. 2021 CZENový Hrozenkov

Juniorky J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 144,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 130,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
3.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  TJ Holešov 115,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniorky J20 -87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 142,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
2.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 135,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov

Juniorky J20 +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 163,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Juniorky J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  WEISSEROVÁ Jana / 1998  TAK Hellas Brno 144,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 144,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
3.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 140,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
4.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
5.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 131,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
6.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 127,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 119,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
8.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 119,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniorky J23 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 170,0  MČR 18. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 160,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 155,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
4.  WEISSEROVÁ Jana / 1998  TAK Hellas Brno 150,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
5.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 144,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
6.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  BC Praha 130,0  MČR 6. 6. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 130,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
8.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 125,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
9.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 119,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
10.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 116,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice

Juniorky J23 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 163,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
2.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 159,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
3.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 159,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
4.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 157,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
5.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 156,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
6.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
7.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 145,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
8.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 131,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín

Juniorky J23 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 158,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  BUZKOVÁ Monika / 1999  TJ SOUz Boskovice 146,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 136,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
4.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
5.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 134,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
6.  CHROMÁ Martina / 1998  Fit Gym Havířov 132,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
7.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 126,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
8.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 124,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov

Juniorky J23 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 135,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
2.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniorky J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 182,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
2.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 159,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 144,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč

Juniorky J23 -87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 142,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
2.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 135,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov

Juniorky J23 +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 163,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Ženy -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KLIMPAROVÁ Petra / 1976  TJ Sokol Moravská Ostrava 102,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč

Ženy -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  WEISSEROVÁ Jana / 1998  TAK Hellas Brno 144,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 144,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
3.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 140,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
4.  HAYEK Zuzana / 1986  TAK Hellas Brno 138,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
5.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 131,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
6.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 131,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
7.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 127,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
8.  BLÁHOVÁ Eva / 1991  TAK Hellas Brno 125,0  MČR 18. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
9.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 119,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
10.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 119,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
11.  STARCKOVÁ Eva / 1987  TJ Start Plzeň 117,0  MČR 29. 5. 2021 CZEBrno - Obřany

Ženy -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 171,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 170,0  MČR 18. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
3.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 160,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
4.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 155,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
5.  WEISSEROVÁ Jana / 1998  TAK Hellas Brno 150,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
6.  SVOBODOVÁ Kristýna / 1994  TAK Hellas Brno 148,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
7.  GAVLOVSKÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 144,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
8.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 144,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
9.  SOLNIČKOVÁ Lenka / 1989  TAK Hellas Brno 139,0  MČR 29. 5. 2021 CZEBrno - Obřany
10.  HAYEK Zuzana / 1986  TAK Hellas Brno 138,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
11.  ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003  TJ TŽ Třinec 130,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
12.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  BC Praha 130,0  MČR 6. 6. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
13.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 125,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
14.  STARCKOVÁ Eva / 1987  TJ Start Plzeň 123,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
15.  MOUDRÁ Markéta / 1989  Vzpírání Brandýs nad Labem 121,0  MČR 17. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
16.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 119,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
17.  PAVLÍKOVÁ Adriana / 1992  TJ Holešov 118,0  MČR 18. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
18.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 116,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
19.  POLÁŠKOVÁ Lenka / 1996   114,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice

Ženy -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  HERTLOVÁ Simona / 1993  TAK Hellas Brno 180,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
2.  KENISOVÁ Lenka / 1983  Fit Gym Havířov 172,0  MČR 29. 5. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 169,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
4.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 163,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
5.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 159,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
6.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 159,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
7.  JÁŇOVÁ Alice / 1994  TAK Hellas Brno 159,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
8.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 157,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
9.  GAVLOVSKÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 156,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
10.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 156,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
11.  LÍZLEROVÁ Kateřina / 1991  BC Praha 153,0  MČR 6. 6. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
12.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 147,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
13.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 146,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
14.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 145,0  MČR 20. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
15.  POKLOPOVÁ Aneta / 1995  TJ Bohemians Praha 143,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
16.  LOZOVÁ Laura / 1988  Fit Gym Havířov 142,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
17.  MALARIKOVÁ Markéta / 1988  SPČ Olomouc 136,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
18.  ŠTEINFELDOVÁ Lucie / 1996  SK vzpírání Sokolov 133,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
19.  VAŠÍČKOVÁ Kateřina / 1994  CrossFit DESTINY Brno 132,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
20.  ŘÍHOVÁ Lucie / 1991  SPČ Olomouc 132,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
21.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 131,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
22.  SEKANINOVÁ Martina / 1988  CrossFit DESTINY Brno 128,0  MČR 29. 5. 2021 CZEBrno - Obřany
23.  PAVLÍKOVÁ Adriana / 1992  TJ Holešov 123,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
24.  MOUDRÁ Markéta / 1989  Vzpírání Brandýs nad Labem 122,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
25.  ŽŮRKOVÁ Kateřina / 1994  TJ Sokol Moravská Ostrava 118,0  MČR 6. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
26.  KIČMEROVÁ Nikola / 1991  Fit Gym Havířov 118,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany

Ženy -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  RONDZIKOVÁ Nina / 1995  TAK Hellas Brno 201,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 200,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
3.  KENISOVÁ Lenka / 1983  Fit Gym Havířov 178,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 176,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
5.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 171,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  HERTLOVÁ Simona / 1993  TAK Hellas Brno 161,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
7.  KOPICOVÁ Pavla / 1987  TJ Bohemians Praha 159,0  MČR 17. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
8.  KOCMANOVÁ Andrea / 1994  TAK Hellas Brno 159,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
9.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 158,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
10.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 157,0  MČR 27. 2. 2021 CZEHavířov - Podlesí
11.  BUZKOVÁ Monika / 1999  TJ SOUz Boskovice 146,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
12.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 145,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
13.  WOLFOVÁ Lenka / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 138,0  MČR 6. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
14.  VAŠÍČKOVÁ Kateřina / 1994  CrossFit DESTINY Brno 138,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
15.  ŠRÁMKOVÁ Zuzana / 1984  Fit Gym Havířov 137,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
16.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 136,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
17.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 134,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
18.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 134,0  MČR 1. 8. 2021 CZEHorní Suchá
19.  CHROMÁ Martina / 1998  Fit Gym Havířov 132,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
20.  SEKANINOVÁ Martina / 1988  CrossFit DESTINY Brno 132,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
21.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 126,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
22.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 124,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
23.  CHOVANCOVÁ Adriana / 1997  SK CWG Bohumín 124,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov

Ženy -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 175,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  KOPICOVÁ Pavla / 1987  TJ Bohemians Praha 169,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
3.  HOFBAUER Jana / 1994  BC Praha 151,0  MČR 6. 6. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  ORSÁGOVÁ Petra / 1991  TJ Sokol Nový Hrozenkov 141,0  MČR 6. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
5.  STAŇKOVÁ Sylvie / 1986  TAK Hellas Brno 135,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
6.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 135,0  MČR 10. 10. 2021 CZEHolešov
7.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
8.  TRÁVNÍKOVÁ Michaela / 1990  CrossFit DESTINY Brno 130,0  MČR 6. 6. 2021 CZENový Hrozenkov

Ženy -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 182,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
2.  ŠMIGOVÁ Eliška / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 163,0  MČR 17. 10. 2021 CZEBohumín
3.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 159,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
4.  KILIANOVÁ Jana / 1990  BC Praha 154,0  MČR 27. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  ŠÍFOVÁ Jana / 1990  BC Praha 152,0  MČR 6. 6. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  VAŠKŮ Karolína / 1996  TJ Bohemians Praha 149,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 144,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
8.  STAŇKOVÁ Sylvie / 1986  TAK Hellas Brno 138,0  MČR 29. 5. 2021 CZEBrno - Obřany

Ženy -87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠMIGOVÁ Eliška / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 160,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 142,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
3.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 135,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov

Ženy +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KRÁLOVÁ Tereza / 1989  CrossFit DESTINY Brno 183,0  MČR 6. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
2.  ZRONKOVÁ Daniela / 2001  TJ Rotas Rotava 163,0  MČR 24. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Starší žiaci -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUDERA Nikolas / 2010  SKVOZ Horní Suchá 95,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Starší žiaci -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 151,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín
2.  ŠUKAĽ Pavel / 2006  SKVOZ Horní Suchá 117,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 117,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín
4.  ŠEVČÍK Max / 2008  SKV Baník Havířov 108,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
5.  DUDEK Andrej / 2006  TJ TŽ Třinec 99,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín

Starší žiaci -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 182,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 137,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 135,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
4.  HARTL Jan / 2007  TJ SOUz Boskovice 132,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
5.  ŠIMEK Martin / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 121,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  PODŠER Šimon / 2008  TJ Nová Role 117,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
7.  ŠUKAĽ Pavel / 2006  SKVOZ Horní Suchá 115,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín
8.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 112,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
9.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 111,0  MČR 31. 7. 2021 CZETeplice
10.  CICHÝ Vojtěch / 2007  SKV BONATRANS Bohumín 104,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
11.  SCHREINER Bruno / 2007  TJ Rotas Rotava 102,0  MČR 2. 10. 2021 CZERotava
12.  JURA Viktor / 2007  TJ SOUz Boskovice 99,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
13.  ŠEVČÍK Max / 2008  SKV Baník Havířov 92,0  MČR 4. 9. 2021 CZEHorní Suchá

Starší žiaci -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 143,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
2.  WEISER Mikuláš / 2006  TJ Sokol Moravská Ostrava 128,0  MČR 23. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava a Přívoz
3.  ZAJAC Michal / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 127,0  MČR 4. 9. 2021 CZEHorní Suchá
4.  KYSELÝ Dominik / 2006  SKV Baník Havířov 126,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
5.  ŠIROKÝ Ondřej / 2007  TJ Rotas Rotava 113,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
6.  MATLÁK Radek / 2006  SKV Baník Havířov 109,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
7.  SIVÁK Michael / 2007  SK vzpírání Sokolov 107,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
8.  SCHREINER Bruno / 2007  TJ Rotas Rotava 106,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
9.  KREJČÍK Jindřich / 2006  SK vzpírání Sokolov 105,0  MČR 19. 6. 2021 CZETeplice

Starší žiaci -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 170,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
2.  KYSELÝ Dominik / 2006  SKV Baník Havířov 120,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  ZAJAC Michal / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 117,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín
4.  NOVÁK Jaroslav / 2006  TJ Holešov 104,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá

Starší žiaci -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KYSELA Kristián / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 125,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
2.  POMPA Marek / 2007  SK vzpírání Sokolov 110,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá

Starší žiaci -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 197,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
2.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 160,0  MČR 4. 9. 2021 CZEHorní Suchá
3.  ŠIMÍČEK Richard / 2007  TJ Sokol Moravská Ostrava 121,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
4.  KYSELA Kristián / 2006  SKV BONATRANS Bohumín 116,0  MČR 2. 10. 2021 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Starší žiaci -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 188,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 171,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
3.  GABČO Daniel / 2006  TJ Lokomotiva Cheb 135,0  MČR 31. 7. 2021 CZETeplice
4.  TIPPAN Gabriel / 2007  SK vzpírání Sokolov 125,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
5.  JANÍČEK Pavel / 2007  TJ SOUz Boskovice 124,0  MČR 23. 10. 2021 CZEHolešov

Starší žiaci +96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 176,0  MČR 2. 10. 2021 CZERotava
2.  BENEŠ Ondřej / 2007  TJ GC Teplice 151,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
3.  VIDECKÝ Hynek / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 122,0  MČR 19. 6. 2021 CZEZlín

Juniori J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 181,0  MČR 16. 10. 2021 CZEBohumín

Juniori J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí
2.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 151,0  MČR 3. 7. 2021 CZEBohumín
3.  KÖHLER Lukáš / 2004  TJ Rotas Rotava 138,0  MČR 31. 7. 2021 CZETeplice

Juniori J17 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 182,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 180,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  DOHNÁLEK Vojtěch / 2005  Vzpírání Haná 148,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 135,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J17 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 189,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
2.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 183,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  DOHNÁLEK Vojtěch / 2005  Vzpírání Haná 165,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniori J17 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 253,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 215,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 204,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 197,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 170,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
6.  ZÁŘECKÝ Jan / 2004  TAK Hellas Brno 170,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 170,0  MČR 31. 7. 2021 CZEHorní Suchá
8.  KOUŘIL Filip / 2004  ASK Tatra Kopřivnice 167,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniori J17 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 264,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
2.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 231,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
3.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 230,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 225,0  MČR 28. 8. 2021 CZEBohumín
5.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 211,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí
6.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 205,0  MČR 28. 8. 2021 CZEBohumín
7.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 204,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
8.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 198,0  MČR 30. 10. 2021 CZEPříbor
9.  VRÁNEK Nicolas / 2004  TJ Start Plzeň 197,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
10.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 184,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
11.  HAUKE Petr / 2004  TJ TŽ Třinec 183,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J17 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 238,0  MČR 20. 11. 2021 CZEHolešov
2.  JANKOVIC Denis / 2004  TJ Rotas Rotava 198,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 197,0  MČR 27. 11. 2021 CZEHorní Suchá
4.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 196,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniori J17 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 188,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniori J17 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 260,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniori J17 +102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 301,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 300,0  MČR 29. 10. 2021 CZEMeziboří

Juniori J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí

Juniori J20 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 247,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 210,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 182,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 180,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 180,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J20 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 222,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 189,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
4.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 189,0  MČR 31. 7. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J20 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 253,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 230,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 229,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 225,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 215,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 204,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniori J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 276,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
2.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 264,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
3.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 231,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
4.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 230,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 225,0  MČR 28. 8. 2021 CZEBohumín
6.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 218,0  MČR 19. 6. 2021 CZETeplice
7.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 215,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
8.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 211,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí
9.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 206,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J20 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 273,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
2.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 256,0  MČR 19. 6. 2021 CZETeplice
3.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 238,0  MČR 20. 11. 2021 CZEHolešov
4.  LADOMIRJAK Denis / 2001  TJ TŽ Třinec 229,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
5.  DOLEŽÁLEK Jan / 2002  TJ Holešov 220,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
6.  BAKO Pavel / 2002  SKV Baník Havířov 213,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J20 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 294,0  MČR 5. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
2.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 252,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 248,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniori J20 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 305,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 260,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 259,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
4.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 237,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí
5.  CHODIL Filip / 2001  TJ Holešov 230,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J20 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 284,0  MČR 12. 6. 2021 CZEPlzeň
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 270,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 250,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniori J20 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 301,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 300,0  MČR 29. 10. 2021 CZEMeziboří
3.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 285,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 280,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Juniori J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 190,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí

Juniori J23 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 247,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 210,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  KOČÍ Robin / 2006  TJ VTŽ Chomutov 182,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 180,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 180,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J23 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 222,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 200,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
4.  MATÍK David / 2004  SKVOZ Horní Suchá 189,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
5.  HORNÍK David / 2002  SKV Baník Havířov 189,0  MČR 31. 7. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J23 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 253,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 230,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  MATIK Ludvík / 2001  SKVOZ Horní Suchá 229,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 229,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
5.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 225,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 215,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 207,0  MČR 9. 10. 2021 CZEHolešov
8.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 204,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany

Juniori J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 297,0  MČR 20. 11. 2021 CZEHolešov
2.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 276,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 264,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
4.  LIENER Jiří / 2000  TAK Hellas Brno 232,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
5.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 231,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
6.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 230,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 230,0  MČR 17. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
8.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 225,0  MČR 28. 8. 2021 CZEBohumín
9.  KARPÍŠEK Jakub / 2001  TJ Rotas Rotava 218,0  MČR 19. 6. 2021 CZETeplice
10.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 215,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
11.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 211,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí
12.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 206,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J23 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 300,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 290,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
3.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 273,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  TICHÝ Karel / 2000  TJ Holešov 263,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
5.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 258,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
6.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 256,0  MČR 19. 6. 2021 CZETeplice
7.  ŠÍR David / 1998  SKV Teplice 252,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
8.  PROCHÁZKA Tomáš / 1998  Slavoj 1899 Plzeň 245,0  MČR 5. 6. 2021 CZETeplice
9.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 238,0  MČR 20. 11. 2021 CZEHolešov
10.  KREJČIŘÍK Marek / 1999  CrossFit DESTINY Brno 232,0  MČR 30. 10. 2021 CZEPříbor
11.  LADOMIRJAK Denis / 2001  TJ TŽ Třinec 229,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
12.  LIENER Jiří / 2000  TAK Hellas Brno 228,0  MČR 5. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
13.  MEČAVA Marko / 1999  CrossFit DESTINY Brno 221,0  MČR 30. 10. 2021 CZEPříbor
14.  DOLEŽÁLEK Jan / 2002  TJ Holešov 220,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
15.  ŠTĚPÁN Tadeáš / 1999  TJ Bohemians Praha 215,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
16.  VICAN Martin / 1999  CrossFit DESTINY Brno 214,0  MČR 12. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
17.  BAKO Pavel / 2002  SKV Baník Havířov 213,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
18.  PODOBA Ladislav / 1999  Slavoj 1899 Plzeň 210,0  MČR 20. 11. 2021 CZEHolešov

Juniori J23 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 318,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 301,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 294,0  MČR 5. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
4.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 287,0  MČR 17. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
5.  TICHÝ Karel / 2000  TJ Holešov 272,0  MČR 9. 10. 2021 CZEHolešov
6.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 252,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 248,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
8.  KOLÁŘ Daniel / 1999  TJ Holešov 220,0  MČR 21. 8. 2021 CZEHolešov

Juniori J23 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 332,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 312,0  MČR 12. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 305,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
4.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 260,0  MČR 10. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 259,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
6.  FUXA Jan / 1998  TAK Hellas Brno 257,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
7.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 237,0  MČR 19. 6. 2021 CZEHavířov - Podlesí
8.  CHODIL Filip / 2001  TJ Holešov 230,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Juniori J23 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 323,0  MČR 17. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
2.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 320,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 284,0  MČR 12. 6. 2021 CZEPlzeň
4.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 270,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  OTT Tomáš / 1998  TJ Start Plzeň 268,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
6.  WYKRET Tomáš / 2001  SKV Baník Havířov 250,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
7.  FUXA Jan / 1998  TAK Hellas Brno 235,0  MČR 16. 10. 2021 CZEBohumín

Juniori J23 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 301,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 300,0  MČR 29. 10. 2021 CZEMeziboří
3.  ČERNÝ Jan / 1998  TAK Hellas Brno 290,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
4.  SLÁDEK Dominik / 1998  Slavoj 1899 Plzeň 290,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
5.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 285,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  ORAČKO Dominik / 2003  SK vzpírání Sokolov 280,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Muži -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 247,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 210,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč

Muži -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 235,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá

Muži -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 288,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 275,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 253,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  SLABÝ Petr / 1983  TJ Sokol Nový Hrozenkov 238,0  MČR 28. 8. 2021 CZEBrno - Obřany

Muži -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 304,0  MČR 16. 10. 2021 CZEBohumín
2.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 297,0  MČR 20. 11. 2021 CZEHolešov
3.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 276,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
4.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 264,0  MČR 4. 12. 2021 CZEHorní Suchá
5.  MIČKA Michal / 1989  SKV Baník Havířov 260,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  BRICHTA Jakub / 1993  Slavoj 1899 Plzeň 255,0  MČR 21. 8. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986  SKV Příbor 253,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč

Muži -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ SOUz Boskovice 300,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 290,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
3.  SEDLÁČEK Petr / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 280,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
4.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 273,0  MČR 6. 11. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  BEČVÁŘ Kamil / 1994  TJ Bohemians Praha 267,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  ZAJAN Jan / 1976  SKV Teplice 266,0  MČR 17. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986  SKV Příbor 265,0  MČR 9. 10. 2021 CZEHolešov
8.  MIČKA Michal / 1989  SKV Baník Havířov 264,0  MČR 16. 10. 2021 CZEBohumín
9.  BERAN Andrej / 1988  BC Praha 259,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
10.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 258,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice

Muži -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 320,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 318,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  HRANČÍK Tomáš / 1993  ASK Tatra Kopřivnice 307,0  MČR 17. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
4.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 301,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
5.  MAŇÁK Ladislav / 1994  TAK Hellas Brno 296,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
6.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 294,0  MČR 5. 6. 2021 CZENový Hrozenkov
7.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 287,0  MČR 17. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
8.  SEDLÁČEK Petr / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 283,0  MČR 16. 10. 2021 CZEBohumín
9.  KOPECKÝ Vlastimil / 1995  TJ Sokol Nový Hrozenkov 270,0  MČR 17. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
10.  KADLEC Aleš / 1992  TAK Hellas Brno 269,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany

Muži -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 342,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
2.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 332,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
3.  GASIOR Jiří / 1991  SKV BONATRANS Bohumín 320,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
4.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 312,0  MČR 12. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
5.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 305,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
6.  GRUSZKA Jan / 1996  Slavoj 1899 Plzeň 290,0  MČR 17. 7. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Muži -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  GASIOR Jiří / 1991  SKV BONATRANS Bohumín 335,0  MČR 16. 10. 2021 CZEBohumín
2.  KRYWULT Patrik / 1990  SKV Baník Havířov 330,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 323,0  MČR 17. 7. 2021 CZETřinec - Terasa
4.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 320,0  MČR 11. 9. 2021 CZEPraha - Bubeneč
5.  GRUSZKA Jan / 1996  Slavoj 1899 Plzeň 298,0  MČR 20. 11. 2021 CZEHolešov
6.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 284,0  MČR 12. 6. 2021 CZEPlzeň

Muži +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Dvojboj
1.  KUČERA Kamil / 1985  PSK Olymp Praha 400,0  MČR 16. 10. 2021 CZEBohumín
2.  ORSÁG Jiří / 1989  Sokol Karolinka 400,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
3.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 301,0  MČR 20. 11. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  FRIDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 300,0  MČR 29. 10. 2021 CZEMeziboří
5.  ČERNÝ Jan / 1998  TAK Hellas Brno 290,0  MČR 24. 7. 2021 CZEHolešov
6.  SLÁDEK Dominik / 1998  Slavoj 1899 Plzeň 290,0  MČR 14. 8. 2021 CZEBrno - Bohunice
7.  HANÁČEK Jan / 1995  TAK Hellas Brno 289,0  MČR 26. 6. 2021 CZEBrno - Obřany
8.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 285,0  MČR 16. 10. 2021 CZEPlzeň - Doudlevce

Nepřihlášený uživatel